תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    30.03.2008
    עיר
    נתניה

היי,
    אתמול בלאן פארטי שמעתי המון טובות על הBattleField ואני רוצה ככה
    להכיר את המשחק לעומק....

שאלה:
    איך זה מתנהל?
    יש הורדה של המשחק או שיש דיסק?

אללה תנו במזל"טים על ההצטרפות לקהילה הזאת!!

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    קודם כל ברוך הבא !
    שאלת איך העניין פה מתנהל אז ככה :
    יש פה 3 מנהלים לפורום שאתה יכול לפנות אליהם בהודעות פרטיות לבירור פרטים לעומק !
    לגבי השאלת השנייה שלך פה בקהילה לא תומכים בהורדות ובדברים לא חוקיים אז כן אתה יכול לקנות ברשת "באג" את המשחק ב-220 שקל ושתקנה ותתקין נדבר על המשך התהליכים כי עכשיו זה לא רלוונטי לדבר איתך עוד שאין לך את המשחק...
    אז בהצלחה והמשך יום נעים !
    נ.ב-יש לקהילת BF2 גם וונטרילו ויש פה לאנשים X-FIRE ואת כל האייפי והסיסמאות תראה בלינקייה...ומזל"ט אחי חחחח...!
    נערך לאחרונה על ידי shuki860; 26.12.2008 בשעה 09:40.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    ברוך הבא.. אתה יכול לקנות תמשחק עם כול ההרחבות שלו ב-220 שקל..
    אני יכול להגיד לך שזה משחק שיש לו תוכלת חיים ארוכה במיוחד..

הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    אני קניתי ב-200 ש"ח כולל ההרחבות.
    יובל, מנהל קהילת Project Reality.

רב סרן
    נפתח שרת ישראלי לPR לחצו כאן לעוד פרטים.

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי yovel
    אני קניתי ב-200 ש"ח כולל ההרחבות.
    גבר !

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    עיר
    פתח תקווה
    ברוך הבא=)
    גמאני חדש..
    אני קניתי את המשחק לפניי בערך 4 שנים אז אני לא זוכר=)

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    תשמע על מנת לשחק איתנו תתחבר לוונטרילו המקומי ותירשם שם , שאחד המנהלים ירשום אותך.
    האייפי ופורט : 80.179.153.17:10017
    אתה תוכל לדבר עם השחקנים פנים אל פנים לשמוע את הקול שלהם ולהתחבר איתם
    יש לוויגיימס שני שרתים שרת אחד שהוא רק רכבים ומפה אחת ושרת שני שלפעמים הוא רכבים ולפעמים במצב INF אינפנטרי שזה בלי רכבים.
    מדי פעם מאורגנים גאטרים שתומכים בשיטת ה FBF Flag By FlaG שקבוצה אחת מגינה וקבוצה שנייה תוקפת,ואתה צריך לקחת מהדגל הראשון לשני אתה לא יכול לקחת איזה דגל שבא לך.
    המשחק מבוסס על כיף ועליית רמות. רק בשרתי Rank אתה תוכל לעלות רמות,ולצבור נקודות ונשקים חדשים,וככל שתשחק יותר יהיה לך סקיל יותר טוב,(מבחינת רמת משחק ככל שתשחק יותר תשתפר יותר)
    אני אישית ראיתי כמה אנשים ששיחקו מעל 1000 שעות אז למשחק הזה יש תוחלת חיים ארוכה
    במשחק יש קלאנים כך שאם תרצה להתחבר לקבוצה של אנשים כדי לשחק ביחד אתה תוכל לך לפורום קלאנים בחר בקלאן שהכי היית רוצה להיות בו ותפתח שם דיון בקשת קבלה לקלאן,יבחנו אותך ואם תתקבל תשים בפרפיקס את השם של הקלאן.
    המשחק מתבסס כעיקרון על טימוורק (עבודת צוות) אם תהיה בודד יהיה לך קשה להרוג ולא להיהרג,תצטרף לסקוואד ותתחיל לשחק איתם ככה גם תשתפר,או שפשוט תהיה קומנדר תאתר אוייבים תתן פקודות ואפילו אם בחוקים של השרת לא כתוב שאסור תילחם.
    מקווה שעזרתי לך להבין יותר על המשחק
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's

הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    נכתב במקור על ידי -=BulleT=-
    תשמע על מנת לשחק איתנו תתחבר לוונטרילו המקומי ותירשם שם , שאחד המנהלים ירשום אותך.
    יש לוויגיימס שני שרתים שרת אחד שהוא רק רכבים ומפה אחת ושרת שני שלפעמים הוא רכבים ולפעמים במצב INF אינפנטרי שזה בלי רכבים.
    מדי פעם מאורגנים גאטרים שתומכים בשיטת ה FBF Flag By FlaG שקבוצה אחת מגינה וקבוצה שנייה תוקפת,ואתה צריך לקחת מהדגל הראשון לשני אתה לא יכול לקחת איזה דגל שבא לך.
    המשחק מבוסס על כיף ועליית רמות. רק בשרתי Rank אתה תוכל לעלות רמות,ולצבור נקודות ונשקים חדשים,וככל שתשחק יותר יהיה לך סקיל יותר טוב,(מבחינת רמת משחק ככל שתשחק יותר תשתפר יותר)
    במשחק יש קלאנים כך שאם תרצה להתחבר לקבוצה של אנשים כדי לשחק ביחד אתה תוכל לך לפורום קלאנים בחר בקלאן שהכי היית רוצה להיות בו ותפתח שם דיון בקשת קבלה לקלאן,יבחנו אותך ואם תתקבל תשים בפרפיקס את השם של הקלאן.
    המשחק מתבסס כעיקרון על טימוורק (עבודת צוות) אם תהיה בודד יהיה לך קשה להרוג ולא להיהרג,תצטרף לסקוואד ותתחיל לשחק איתם ככה גם תשתפר,או שפשוט תהיה קומנדר תאתר אוייבים תתן פקודות ואפילו אם בחוקים של השרת לא כתוב שאסור תילחם.
    חכה תן לו קודם לקנות את המחשב אתה מסביר לו על גאטרים..:|

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    ברוך הבא לקהילה .
    תקנה את המשחק המקורי הוא עולה בערך 200 +- כרגע ישנם 2 שרתים ישראלים מדורגים.

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    אתה יכול גם להוריד בתשלום את המשחק מEA
    אל תאבד את הראש גם אם טנק יורה בך
    bf2:tomerar
    xfire:tomeraz

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אתה מוזמן להיכנס לאתר הזה :
    http://ubar.bf2s.com/
    מפורט כאן הכול אל המשחק ,נשקים שאפשר לפתוח דרגות שעולים בקיצור הכול.
    ישנם עוד אתרים כאלו זה רק אחד מהם.

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי -=BulleT=-
    אשכרה אינציקלופדיה
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    נכתב במקור על ידי elirans333
    חכה תן לו קודם לקנות את המחשב אתה מסביר לו על גאטרים..:|
    שלא ייתקע כמוני
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    ברוך הבא למשחק ולקהילה!
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הרשמה