תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    09.05.2008
    אתם אף פעם לא תלמדו מטעויות עבר.
    מתי תלמדו לעמוד בזמנים!

תגובה מאוד מחייבת של eSr^StealthZ

מ - א - כ - ז - ב ! ! !

"אליפות ישראל למשחקי מחשב לשנת 2008" (באונליין) !

אולי די???

בגמר ESWC האחרון המשכנו באונליין וקבוצות שינו הרכבים שהפכו אותם לחזקים יותר וגנבו לי את הטיסה מהידיים (סבבה, לא עמדתם בלחץ, לא נורא).

עם כל הנסיון של ניצן באירועים מסוג זה ועדיין לא לומדים לקחים רק חבל שהפעם זה היה גרוע פי כמה מהאירועים הקודמים, שום קבוצה לא איחרה מלבד TeamNET שנאמר בבירור שקבוצה שתאחר תפסיד טכני את המשחק המתוכנן לשעה זו !
    אבל לא, הם שיחקו בסוף וגררו עוד שעתיים על חשבונם, אם זה מתאים לכם (הצוות) אין לנו בעיה אבל יש עוד קבוצות שהגיעו בזמן ומתוכננות לסיים את הלאן באותו היום.

על כל פנים אני אישית מאוכזב נורא, חשבתי שהפעם זה יהיה שונה, באמת.

מדברים על מיתון אינספור פעמים וגובים מחיר כניסה של 69 ש"ח מכל שחקן בטורניר הקבוצות... חברה? אולי תתנו לנו פעם אחת ולתמיד מה ששילמנו עבורו?

שינתם את מבנה הטורניר משהו כמו ארבע פעמים, סבבה הבלגנו, הכרחתם אותנו לשלם מראש בכרטיס אשראי בשביל שבטוח נשתתף (לא הקנה לנו שום הטבה על שאר הקבוצות), סבבה הבלגנו זה רק ספורט צריך להינות, אבל להפסיק את הטורניר בשלב הרבע גמר? זה מטורף פשוט... אין לי מילים, קבוצת העבר שחזרה לשחק רק בשביל האירוע הזה לא תוכל להשתתף באונליין אז שוב יקרה מצב שקבוצה משנה הרכב באונליין ויכולה להתחזק/להתחלש ואז זה כבר לא הוגן כלפינו (הקבוצות האחרות).

בכל מקרה אני רוצה לקבל תשובה מנומקת מניצן/ניר מה בדיוק קרה מתחילת האירוע ועד לרגע המביש שהופסק הטורניר.

לילה טוב לכולכם.

ההודעה הרשמית
    http://unit101.co.il/modules.php?nam...ticle&sid=2739
    נערך לאחרונה על ידי flipp3r; 26.12.2008 בשעה 00:35.

יוצא בקרוב - בינתיים רק כאלה שקבלו Beta-Key יכולים לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    חבל מאוד שארוע כזה מסתיים ככה.
    --------------
    אוזניות: Razer pirana
    עכבר: Logitech mx518
    פאד:Razer muntis speedl
    מקלדת: SteelSeries 7G

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2008
    עיר
    תל-אביב
    אתה מדבר לגבי הטורניר של הפרו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    עיר
    Kiryat Bialik
    Core i7 3930K - ASUS Rampage IV Extreme - 16GB Ram -3 x GTX 780 @ 1200/7000 - SSD OCZ Vertex V4 256GB + Samsung Spinpoint F3 1TB + Patriot Supersonic XT 32GB USB3.0 - Samsung LED 3D S23A700D - Corsair AX1000W - HOT + 014 100/2 Mbps
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    עיר
    קרית גת
    הכי מעצבן שלו היה Hltv , למדתי היום אז לא יכולתי להגיע ללאן אבל לפחות תנו לאלה שלא בלאן ליראות תמשחקים , רק בישראל לא מפרסמים hltv בלאן חחח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2008
    טוב שמע אתה צודק ב100% אבל כניראה שהיה להם כמה עיקובים קטנים השנה ניראה לי הם הלמידו לקח ושנה הבאה יתחילו את הטורניר יותר מוקדם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    עיר
    נהריה
    צודקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    אז מה אתם אומרים?
    מזל שלא באתי? ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    חבל מאוד היה גם הרבה בעיות בשרתים עצמם.
    ZAVAR
    "אל תפחדו מהמוות כיף שם עובדה שאף אחד עדיין לא חזר"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    שקוף שזה היה בגלל שהם רוצים לדחות את הפרסים שאתם צריכים לקבל.. פשוט גועל נפשששששששש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    גם הרבה פעמים נפלו השרתים באמצע משחקים :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    [quote=flipp3r;3152540]אתם אף פעם לא תלמדו מטעויות עבר.
    מתי תלמדו לעמוד בזמנים!

תגובה מאוד מחייבת של eSr^StealthZ

מ - א - כ - ז - ב ! ! !

"אליפות ישראל למשחקי מחשב לשנת 2008" (באונליין) !

אולי די???

בגמר ESWC האחרון המשכנו באונליין וקבוצות שינו הרכבים שהפכו אותם לחזקים יותר וגנבו לי את הטיסה מהידיים (סבבה, לא עמדתם בלחץ, לא נורא).

עם כל הנסיון של ניצן באירועים מסוג זה ועדיין לא לומדים לקחים רק חבל שהפעם זה היה גרוע פי כמה מהאירועים הקודמים, שום קבוצה לא איחרה מלבד TeamNET שנאמר בבירור שקבוצה שתאחר תפסיד טכני את המשחק המתוכנן לשעה זו !
    אבל לא, הם שיחקו בסוף וגררו עוד שעתיים על חשבונם, אם זה מתאים לכם (הצוות) אין לנו בעיה אבל יש עוד קבוצות שהגיעו בזמן ומתוכננות לסיים את הלאן באותו היום.

על כל פנים אני אישית מאוכזב נורא, חשבתי שהפעם זה יהיה שונה, באמת.

מדברים על מיתון אינספור פעמים וגובים מחיר כניסה של 69 ש"ח מכל שחקן בטורניר הקבוצות... חברה? אולי תתנו לנו פעם אחת ולתמיד מה ששילמנו עבורו?

שינתם את מבנה הטורניר משהו כמו ארבע פעמים, סבבה הבלגנו, הכרחתם אותנו לשלם מראש בכרטיס אשראי בשביל שבטוח נשתתף (לא הקנה לנו שום הטבה על שאר הקבוצות), סבבה הבלגנו זה רק ספורט צריך להינות, אבל להפסיק את הטורניר בשלב הרבע גמר? זה מטורף פשוט... אין לי מילים, קבוצת העבר שחזרה לשחק רק בשביל האירוע הזה לא תוכל להשתתף באונליין אז שוב יקרה מצב שקבוצה משנה הרכב באונליין ויכולה להתחזק/להתחלש ואז זה כבר לא הוגן כלפינו (הקבוצות האחרות).

בכל מקרה אני רוצה לקבל תשובה מנומקת מניצן/ניר מה בדיוק קרה מתחילת האירוע ועד לרגע המביש שהופסק הטורניר.

לילה טוב לכולכם.

אם שניר שרם את כל מה שרשום פה, הבנאדם פשוט יודע לשפוך הכי טוב שאפשר את כל מה שהוא חושב, צודק בכל מילה +1.
    פשוט בושה, עזבו מה שקרה, זה גם מראה חוסר כבוד של המנהלים , כאילו הם רוצים לבוא לקבל את הסכף וייאלה הביתה, לא מתחשבים בכל האנשים שבאו אליכם מכל רחבי הארץ.
    שניר צודק ב10000000%.
    לילה טוב
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2007
    עיר
    אשדוד
    כן מילה בסלע אח שלי באמת !

VG הרימו לאן בן זונה כל הכבוד על ההשקעה אבל לא לסיים תטורניר CS אכזב אותי רצח !

אני הייתי שם הייתי אם קבוצת ERA לא משחק איתם הייתי איתם באתי אם אחד מהשחקנים !

הקיצר עד שהם מתחילים לשחק ועד שקובעים להם נגד מי הם איזה מפה הם וכל זה !

לקח המון זמן !

משחק ראשון של ERA היה בסביבות אחד וחצי 2 משהו כזה עד 11 בלילה 4 משחקים לא הגיוני !

קיצר היה טוב ונהנו !
    צהוב עכשיו צהוב תמיד תמיד אוהב אותך מכבי ת''א
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    flipper אני מסכים איתך למרות שלא הייתי בלאן ואני מ-CSS אבל
    מתחילת הלאן אני רואה פה תגובות שלך מלא תגובות ורקקקקקקקקקק תלונות לא מפסיק להתלונן ראסמי :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    עפולה
    באמת שזו הייתה האכזבה היחידה אבל גם הגדולה של הלאן.
    כל מי שרוצַה אני מאחורה ! ( :

http://www.youtube.com/watchv=W4PgzH...d=event_746112
    שתף ב-Google+

הרשמה