תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    אני יודע שדיברתי איתכם מספיק על זה בלאן אבל אני חייב לציין שזאת בושה וחרפה! הלאן היה מדהים באמת... נהנתי מכל רגע, עד המשחק האחרון שבו התקפלנו. היינו בלאן וSPNHEX יושבים מאחורינו וזה היה פשוט מגעיל! ביקשנוו שיהיה שופט שישמור שלא יציצו.. שמנו קופסות של מסכים בין המחשבים.. לא עזר! ביקשנו שופט נכון!? מה קרה, בן EUFORIA אחרי הראונד הראשון החליט ללכת! ומה עוד, רק אחרי שהבנתם את הקטע הזה איתנו נתתם לקבוצות אחרות איזה שלטים שהפרידו ולא נתנו לקבוצות האחרות לראות וזה מה שביקשתי!!! SPINHEX פשוט בושה מה שעשיתם מה חושבים לא ראינו? כל האנשים שהיו איתנו ולידכם ראו כמה גילו לכם הכל זה היה מגעיל פשוט! ורק בגלל זה נדפק לנו הלאן אחר כך, תודה רבה ושבת שלום
    נערך לאחרונה על ידי Tovvet; 26.12.2008 בשעה 14:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2008
    שמעתי תוויכוח הזה :S
    Niqusem צעק על EuforiA " לך תשפוט לך תשפוט"
    ובאמת אני לא מבין לא יכלו להעביר אותם? :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    לא נורא , בתור לאן ראשון היה לכם אחלה לאן - טעות של VG .. ילמדו לקח לפעם אחרת.
    --------------
    אוזניות: Razer pirana
    עכבר: Logitech mx518
    פאד:Razer muntis speedl
    מקלדת: SteelSeries 7G

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2007
    אני לא שיחקתי אבל ממה ששמעתי היה פשוט מסריח..
    שלא תחשבו שניצחתם אותנו באמת כי זה ממש לא מה שקרה
    עוד נשחק מולכם שוב ואז באמת נראה מי ינצח
    [23:39:30] [xReality]: atem b0tim
    [23:39:32] [xReality]: mi yshek negdehem
    [23:40:01] [THC|d4rki]: rofl
    [23:40:01] [THC|d4rki]: we cheatrs
    [23:40:01] [THC|d4rki]: no losing.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    נכתב במקור על ידי Newb
    גיל יא שקרן הייתה שם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    תתשמע עם כל הכבוד לקבוצה שלך ואני באמת מכבד אותם , אני לא חושב שהייתם יכולים על הרוסט של sPinhx . נכון שזה השפיע - הייתם עושים תוצצאה אולי יותר טובה משעשיתם אבל עדיין אני לא חושב שזה היה מספיק. בכל זאת למרות שזה מעצבן אין לכם מה לכעוס כי בתור לאן ראשון שלכם זה מצוויין . כלל הכבוד תמשיכו ככה - בלאן הבא כבר תראה תוצאות. לילה טוב.
    --------------

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2007
    נכתב במקור על ידי MightyMax
    גיל יא שקרן הייתה שם
    מה קשור אני לא שיחקתי נגד spinix..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    מה הקשר לאן ראשון לאן ראשון יא ילד כאפות אתה לא קשור לחחים !
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    בכל המשחקים בהם שפטתי, באף אחד מהם - לא הועמדתי בשורה האחרונה שבהם אתם התיישבתם.

שיהיה לכם לילה טוב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    נכתב במקור על ידי saharsoN`
    תתשמע עם כל הכבוד לקבוצה שלך ואני באמת מכבד אותם , אני לא חושב שהייתם יכולים על הרוסט של sPinhx . נכון שזה השפיע - הייתם עושים תוצצאה אולי יותר טובה משעשיתם אבל עדיין אני לא חושב שזה היה מספיק. בכל זאת למרות שזה מעצבן אין לכם מה לכעוס כי בתור לאן ראשון שלכם זה מצוויין . כלל הכבוד תמשיכו ככה - בלאן הבא כבר תראה תוצאות. לילה טוב.
    רוי שתוק, SPHNIX היו מיקס של נאבים.. צוחקים לי בפרצוף אלה פעם הבאה אני לא רוצה להגיד מה הייתי עושה וWST יודע טוב מאוד פשוט בושה... וכולם ראו טוב מאוד אחד אחד איך הפגזנו בלאן למרות שזה היה לאן ראשון היו מאחורינו מספיק אנשים ..
    נערך לאחרונה על ידי Tovvet; 26.12.2008 בשעה 14:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    נכתב במקור על ידי EuforiA
    בכל המשחקים בהם שפטתי, באף אחד מהם - לא הועמדתי בשורה האחרונה שבהם אתם התיישבתם.

שיהיה לכם לילה טוב,
    בואנה על מי אתה עובדד!? צעקתי עליכם להביא שופט! הבאנו ארגזים של מסכים כדי שזה לא יקרה ולמרות זאת הם הציצו.. אתה אחרי הראונד הראשון ואפילו בחלקו הלכת! פשוט הלכת! אני הייתי בשוק אבל לא רציתי לעזוב את המשחק.. ואתה הייתה מאחורי SPHINX אל תבלבל לי תמוח. ואחר כך ישבתי לכם על הראש שנה!! וכל פעם אתם מעבירים אותי למישהו אחר שמחזיר אותי לאותו בנאדם פשוט מגעיל איך אתם לא יודעים להתמודד אם מצבים כאלה! ואני חוזר ואומר רק אחרי שהתלוננתי! באתם לקבוצה אחרת שקבוצה שנגדה הייתה מאחוריה ושמתם שלטים כאלה כדי שלא יראו! לא יכלתם לעעשות זאת במשחק שלנו?! פשוט נוראי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    והיו שם מספיק אנשים שראו את זה ראבק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Tovvet
    רוי שתוק, SPHNIX היו מיקס של נאבים.. צוחקים לי בפרצוף אלה פעם הבאה אני לא רוצה להגיד מה הייתי עושה וWST יודע טוב מאוד פשוט בושה... וכולם ראו טוב מאוד אחד אחד איך הפגזנו בלאן למרות שזה היה לאן ראשון היו מאחורינו מספיק אנשים ..
    מיקס של נאבים?
    הכל טוב אח שלו?
    שחקנים שמשחקים יותר זמן ממך, היו יותר בלאנים ממך
    ואני בטוח שהם יותר טובים ממך.. אחלה קבוצה
    רק ערן יכול לנצח אותך בCS בלי מחשב!
    ©Synox
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    נכתב במקור על ידי Anarchist
    מיקס של נאבים?
    הכל טוב אח שלו?
    שחקנים שמשחקים יותר זמן ממך, היו יותר בלאנים ממך
    ואני בטוח שהם יותר טובים ממך.. אחלה קבוצה
    כן אתה בטוח!? סבבה אולי קצת הגזמתי בקטע שאמרתי נאבים... אבל לפחות 2-3 משם לא משחקים יותר ממני ואם הם היו שחקנים יותר טובים ממני או מהקלאן שלי הם לא היו מציצים כמו ***** ואף אחד מהם לא משחק יותר מטום מהקלאן שלי אז שתוק אל תנסה להצדיק דברים על חרטא.. וכולם ראו טוב מאוד איך פגענו נגד קבוצות יותר טובות מהם אז בכלל אל תדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    עיר
    קריית טבעון
    אוקי מר TOVVET.
    קודם כל
    לבקשת WATERCOOL מהקבוצה שלך
    הבאתי לכם במיוחד ארגזים
    כמה פעמים לפני המשחק נשאלתם אם זה לשביעות לרצונכם ועניתם בחיוב.
    מה שכן, לא פייר מצידכם בכלל לבוא אלינו בתלונות אחרי המשחק וכן אמרתי לכם את זה גם שם.
    וגם - זה שקר גמור שאתה אומר שראיתם אותם במשחק, כי אתה בעצמך הרי אמרת לי שרק מישהו שצפה בכם ראה את זה - ניגוד שאומר שראיתם את זה בזמן המשחק.
    עוד מה שאמרת לי שנשמע הזוי, שמישהו לידכם ואז סימן לקבוצות אחרות לאן אתם הולכים - טענה מצחיקה מכיוון שאיך הוא יסמן RUSH B? או כל דבר ? חחחחחח

מר גיל ריאליטי, תקשיב ותקשיב לי טוב.
    אתה בושה וחרפה לאנשים ולחברים, אני מגיע ממקום יותר רחוק ממך, ורק בגלל שנתתי לך את המילה שלי אני הבאתי מחשב עד ללאן + מסך + מקלדת ואוזניות שהשתמשת בהם!!!
    לא שמעתי פעם אחת "תודה" או משהו באזור, על כל המאמץ שאני עשיתי במיוחד שתוכל לשחק בלאן הזה, שלא נדבר על זה שפשוט הלכת אחרי משחק אחד והשארת אותי בסיטיואציה מביכה שאני צריך לתת למישהו שאני לא מכיר לשחק על המחשב שלי, ונאלצתי לקחת ערבות של ת.ז על מנת לבטח את המחשב שלי - שמאז שלקחו אותו הוא הפך לזונה של כל המשתמשים בלאן ובאו לאינטרנט שלו.

פשוט בנאדם מגעיל ובמקומך לא הייתי מגיב באף נושא שקשור ללאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2007
    נכתב במקור על ידי KujA
    אוקי מר TOVVET.
    קודם כל
    הבאתי לכם במיוחד ארגזים
    מה שכן, לא פייר מצידכם בכלל לבוא אלינו בתלונות אחרי המשחק וכן אמרתי לכם את זה גם שם.
    וגם - זה שקר גמור שאתה אומר שראיתם אותם במשחק, כי אתה בעצמך הרי אמרת לי שרק מישהו שצפה בכם ראה את זה - ניגוד שאומר שראיתם את זה בזמן המשחק.
    עוד מה שאמרת לי שנשמע הזוי, שמישהו לידכם ואז סימן לקבוצות אחרות לאן אתם הולכים - טענה מצחיקה מכיוון שאיך הוא יסמן RUSH B? או כל דבר ? חחחחחח

אתה בושה וחרפה לאנשים ולחברים, אני מגיע ממקום יותר רחוק ממך, ורק בגלל שנתתי לך את המילה שלי אני הבאתי מחשב עד ללאן + מסך + מקלדת ואוזניות שהשתמשת בהם!!!
    לא שמעתי פעם אחת "תודה" או משהו באזור, על כל המאמץ שאני עשיתי במיוחד שתוכל לשחק בלאן הזה, שלא נדבר על זה שפשוט הלכת אחרי משחק אחד והשארת אותי בסיטיואציה מביכה שאני צריך לתת למישהו שאני לא מכיר לשחק על המחשב שלי, ונאלצתי לקחת ערבות של ת.ז על מנת לבטח את המחשב שלי - שמאז שלקחו אותו הוא הפך לזונה של כל המשתמשים בלאן ובאו לאינטרנט שלו.

סליחה?!
    אתה אולי לא שמעת אותי אבל אני כן אמרתי לך תודה בלאן
    ואם היו לוגים בהודעות Friends בסטים הייתי מראה לך שרשמתי לך 10000000 פעם תודה גיל
    וחוץ מזה אתה גר במרחק של 10-15 דקות ממני
    בכל מקרה אני מודה לך שנתת לי לשחק במחשב וגם לשחקן ששיחק אחרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    אמרתי שאני ראיתי אותם?! והאמת זה כן נכון! אולי לא כתבתי את זה ואם כן אז בצדק... ונכון מה שאמרתי אני ממשיך לחזק אותו וגם באו אליי 2 אנשים ואמרו לי את זה! זה למה באתי בטענות ודרך אגב ביקשתי שופט נכון? בן הלך בדיוק אחרי הראונד הראשון אם לא בחלקו! וכן הוא סימן! הוא התסכל ועמד ואמר להם הוא פה הוא פה הוא פה.. נראה לך הגיוני שאני הולך שקט בYARD כלום מהטרור ופתאום שלושה מרססים אותי?! לא אחד לא שתיים לא שלושה וזה לא בגלל שהם "טובים"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    נכתב במקור על ידי KujA
    אוקי מר TOVVET.
    קודם כל
    הבאתי לכם במיוחד ארגזים

באמת מגעיל.
    --------------

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    לוד
    מה יש לעשות?
    "המעז מנצח"
    "הרואים את הבלתי נראה,העושים את הבלתי אפשרי"!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2008
    גועל נפש.
    שתף ב-Google+

הרשמה