תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 100
    הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    היה ממש כיף בטורניר של helo 3 והטרוניר של gears of war 2 היתי מקום 3 חח
    היה כיף
    מה אתם אומרים על המיפגש ?

והנה גם קישור לאלבום התמונות מהמפגש.
    נערך לאחרונה על ידי F.P; 28.12.2008 בשעה 14:52.

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    היום נערך משעה 18:00 מפגש של הפורום בתוך מתחם אליפות משחקי המחשב של Vgames.co.il.
    לי אישית היה מאוד כיף דבר ראשון לפגוש ולהכיר את כולם, ולהתחרות בטורנירים.
    בטורניר זוגות בגירס הודחתי בסיבוב הראשון (היה לי שותף לא מנוסה!) ובטורניר היילו הגעתי למקום 5 מתוך 16, אבל חבל שכמה עזבו אחרי טורניר גירס.
    כל הכבוד לדין ולרועי שעזר לו, שניהלו את המפגש בצורה מדהימה!
    (אגב דין תעלה את התמונות שצילמת )
    אז איך היה לכם המפגש חברים?
    נערך לאחרונה על ידי Tamirrr; 26.12.2008 בשעה 00:34.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    היה אחלה, הייתי רק עד שנגמר גירס ואחרי זה הלכתי.

רועי, אתה חולה נפש. :LOL:

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    נהריה
    רציתי לבוא אבל לא יכולתי
    (בסוף עדיין שיחקתי geow2 כל היום )

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    חבל שלא באת, תאמין לי גירס 2 הרבה יותר כיף בלאן! (וגם אין לאגים )
    בכל מקרה חבל למי שלא בא, היה מאוד כיף לראות כמה אנשים מהפורום.

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    מה אתם אומרים על המיפגש?

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    במילה אחת: א-ד-י-ר!
    כל כך נהנתי, הרבה יותר משנה שעברה.
    מי שלא בא- אתם פראיירים! (חוץ מכאלה שיש להם סיבה מוצדקת כגון חנן)
    טורניר גירס 2 היה גדול, זכיתי במקום 2 ו 75 ש"ח. YEAH BABY
    רועי, אתה הבן אדם הכי קרוע שראיתי בחיים שלי
    תודה לכולם על היום הנפלא הזה!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    וואי קשה לנהל מפגש...(למי שלא היה אז בעיקרון אני ניהלתי ודין עזר לי)...כואב לי כל הגוף!
    מתפוצץ לי הגב, הקונסולה וכל הדברים שהבאתי שקלו המון!!! היה ממש כיף וממש מעייף!!!
    ואז כשהלכתי הביתה והייתי כבר מחוץ לגני התערוכה אז קיבלתי טלפון ששחכתי את הקונטרולר שלי שם )=
    אז רצתי והבאתי אותו חזרה!
    אגב ברצינות ברצינות....היה ממש כיף וזה היה מגניב לנהל אפילו שזה לא היה קל ועשה כאב ראש!!!
    היה כיף לפגוש אנשים! סוף סוף הבנתי מי זה גילאור XD
    פגשתי שוב את תומר (NOCWIS) את דין (FP) את עומרי (OMRIKING משהו...) בר (MASTER CHIEF) ועוד רבים אחרים שהראש שלי עייף מידי מכדי לזכור.......
    עוד מעט התמונות!!!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    וואי קשה לנהל מפגש...(למי שלא היה אז בעיקרון אני ניהלתי ודין עזר לי)...כואב לי כל הגוף!
    מתפוצץ לי הגב, הקונסולה וכל הדברים שהבאתי שקלו המון!!! היה ממש כיף וממש מעייף!!!
    ואז כשהלכתי הביתה והייתי כבר מחוץ לגני התערוכה אז קיבלתי טלפון ששחכתי את הקונטרולר שלי שם )=
    אגב ברצינות ברצינות....היה ממש כיף וזה היה מגניב לנהל אפילו שזה לא היה קל ועשה כאב ראש!!!
    פגשתי שוב את תומר (NOCWIS) את דין (FP) את עומרי (OMRIKING משהו...) בר (MASTER CHIEF) אורי גל (ולאורי אני יודע שאני חולה נפש!!!) ועוד רבים אחרים שהראש שלי עייף מידי מכדי לזכור.......
    עוד מעט התמונות!!!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    הייתי כל כך עייף והיתקלחתי, ועכשיו עבר לי העייפות! נראה לי אני אתחבר לשחק בFAR CRY 2 החדש שלי (זמנית)

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    פגשתי שוב את תומר (NOCWIS) את דין (FP) את עומרי (OMRIKING משהו...) בר (MASTER CHIEF) אורי גל (ולאורי אני יודע שאני חולה נפש!!!) ועוד רבים אחרים שהראש שלי עייף מידי מכדי לזכור.......
    עוד מעט התמונות!!!
    אז אתה מתלונן על זה שמצאתי לך את השלט?
    ואגב כנראה שהראש שלך באמת מאוד מאוד עייף... (שכחת אותי XD)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אנשים, היה ממש כיף, וכמו שאמרו פה "מי שלא הגיע הפסיד".

בהתחלה הייתי מת מעייפות (ומבואס), אבל ככל שעבר הזמן ככה נהניתי יותר ויותר (אולי זה משום שהפלתי עוד ועוד אחריות על רועי ), ובסופו של דבר למרות שרוב המשתתפים של הטורנירים השונים בכלל לא היו חברי הפורום (ולשם העניין, כל הזוכים, למעט עמרי, לא היו אנשים מהפורום [לא נורא, אנו אוהבים גם אתכם!]), ונאלצתי לרדוף אחרי האנשים בשביל לארגן את הטורנירים, בסופו של דבר היה כיף גדול, ולשם שינוי גם הספקנו לעשות את כל הטורנירים! (על אף שגירס 2 היה זוועה לאירגון בגלל שלל סיבוכים). חבל לי רק שלא יצא לנו לעשות את הטורניר שגיא הכין עבור הילו 3, משום שלא היינו מספיק אנשים עבורו, וגם לא היה לנו מספיק זמן בשבילו. אני מניח שאת הטורניר "האמיתי" נשאיר למפגש הבא. מה שכן, עידו איכזב אותי קשות במפגש, שכן שריינו לו מקום בגמר של הילו 3, והוא אפילו לא הגיע למקום השני!

בכל מקרה, למי שאולי שם לב, יש לי אצלי ביד רשימות מדויקות של מי שהיה במפגש (ומי שהגיע, והלך אחרי 2 שניות), אבל מאחר ואני לא רוצה להלבין את פניהם של אף אחד מחברי הפורום ברבים, אני לא אפרסם את הנתונים הללו, ורק הודה לאנשים שכן באו, ובייחוד לרועי שבלעדיו כנראה לא הייתי מסוגל להריץ אפילו טורניר אחד כהלכה .

דא"ג אנשים, אם תמצאו לי דרך טובה ומהירה להעלות כ-50 תמונות לרשת (אני מעדיף להעלות את הכל ולא רק את המובחרות. זה כולל את התמונה בה אני נראה כמו מפגר לשם העניין), אני אדאג להעלות אותן כבר מחר. כרגע אני עייף מדי, ואין לי כוח אפילו להשיט את ידי אל עבר המצלמה, ועל כן אל תצפו בכלל לראות את התמונות הללו לפני יום שישי בצהריים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    דין, 2 אתרים מובחרים כדי להעלות כמות של תמונות כדי ליצור אלבום שיוכלו להכנס אליו בקלות:
    http://photobucket.com/
    http://flickr.com/
    ושוב, כל הכבוד לרועי ודין!

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    פתאום כולם שכחו שגם אני עזרתי.... =(

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    דין, אתה מדבר במקרה על התמונה שרועי מרים אותך?
    כי אם כן, אתה חייב להעלות אותה! זו היא התמונה הכי טובה מהמפגש!

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    מחזק את "מי שלא בא הפסיד"

בהתחלה היתי עייף מיום אורך, אבל אחרי שראיתי את מי שרציתי לראות דברים התחילו להשתפר, הטורניר של גירס היה דיי מבאס עד שהוא התחיל, ואז היה יותר טוב.

היתי צריך ללכת דיי מוקדם, אבל היה טוב

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי origlo
    פתאום כולם שכחו שגם אני עזרתי.... =(
    דווקא לא ראיתי אותך הרבה אבל עדיין ראיתי אותך שרועי הציג אותך לפניי, "אורי גלו, האיש והאגדה" XD

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Tamirrr
    דווקא לא ראיתי אותך הרבה אבל עדיין ראיתי אותך שרועי הציג אותך לפניי, "אורי גלו, האיש והאגדה" XD
    למען האמת זה אורי גולדברג, אני חושב שרועי אף פעם לא קרא את ההסבר על הכינוי שלי.

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי omriking12
    דין, אתה מדבר במקרה על התמונה שרועי מרים אותך?
    כי אם כן, אתה חייב להעלות אותה! זו היא התמונה הכי טובה מהמפגש!
    מחזק! אתה חייב לעלות את התמונה הזאת

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי origlo
    למען האמת זה אורי גולדברג, אני חושב שרועי אף פעם לא קרא את ההסבר על הכינוי שלי.
    והוא גם לעולם לא יקרא!!!

בכל מקרה, תודה רבה לך אורי. דא"ג אנשים, אני עכשיו בתהליך של uploading כ-50 תמונות, לדאבוני יש שם בערך 7 תמונות לא קשורות (באדיבותו של FixGaming, כן אני מעלה גם את התמונות האלה!), ואחרי שאסיים את אלה יש עוד 6 תמונות שצריך להעלות, אני אשאיר את זה ללילה, ומחר אשים לינק באתר בהזדמנות הראשונה. אולי גם אצרף את הוידאו שצילמתי (בזמן שכולם קופאים, כי הם חושבים שאני בא לצלם אותם ).

אל תדאגו, למרות שזו ללא ספק התמונה הכי גרועה שלי EVER אני אעלה אותה, כי כבר ראיתם תמונות גרועות אחרות שלי, ועליכם לראות את שיא השלמות <_< .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה