תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ערב טוב לכולם וחג שמח

אנחנו עדיין נמצאים פה בלאן, וביסלי עפים פה מכל עבר

אני עכשיו מתחיל את התחרות הזאת, כי אנשים כבר נמצאים ואני בטוח שהם כותבים

אז מה עושים? פותחים את הדיון שלכם, עם נקודת המבט שלכם על הלאן. את הקישור לדיון שולחים לי במייל [email protected] .
    איך זוכים? רושמים את הסיקור הכי טוב! הכי נכון והכי מלא מידע.

ביום ראשון ה-28.12 תסגר התחרות, ותעבור להצבעת חברי הצוות. עד יום שישי תתקבל התוצאה.

הזוכה יקבל שרת מתנת WEBGAME למשך חודשיים!!!

בנוסף, במידה וסיקור מסויים יעבור את ה-100 תגובות (אשר אינן ספאם \ קללות \ שטויות), ייזכה גם הוא לשרת מתנת WEBGAME למשך חודש, על היותו חביב הקהל (שימו לב - הסיקור עם מירב התגובות יקבל, לא כל הסיקורים אשר יעברו את ה-100 תגובות).

אנו נשים דגש על הכפשות לסתם, קללות וספאם - סיקורים כאלו יינעלו ויטופלו בהתאם. אין אני אומר שלתת את המידע הנכון (לדוגמא: היו בעיות בשרתים, כאשר אתם מאשימים אותם לכל אורך הדרך שהדבר בכלל לא נכון) ייגרע ממכם את הפרס, להפך - המידע הנכון הוא זה שייגרום לכם לקבל אותו, כל עוד תתנו את כל המידע, ולא תתרכזו רק בשלילי ;-)

אנחנו מחכים כבר לסיקורים שלכם, ואני בטוח שהרבה מחברה הצוות יוסיפו סיקורים שלהם (אל דאגה - אלו לא יוכלו לזכות ;-) ).

בברכה וחג שמח,
    צוות CS.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2008
    אחלה רעיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    ירושלים
    ניס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2008
    יופי של רעיון, שנה שעברה הרבה פתחו והשקיעו.
    תקווה שגם השנה

יוצא בקרוב - בינתיים רק כאלה שקבלו Beta-Key יכולים לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2008
    עיר
    תל אביב
    בהצלחה [=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    בהצלחה
    --------------
    אוזניות: Razer pirana
    עכבר: Logitech mx518
    פאד:Razer muntis speedl
    מקלדת: SteelSeries 7G

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    לא ניראה לי שזה מעניין מישהו עכשיו...

CPU : AMD Athlon ll X3 455
    Video Card : nVIDIA GeForce 7600GT eVGA
    Headset : SteelSeries Siberia V2 white
    Mouse : Razer DeathAdder
    Mousepad : X-ray aqua 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אוקיי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    תגיד לי אדון NaNg... אני מבין שאתה חושב שהקהילה הזאת זה קרקס ואתה כנראה הליצן התורן שנשלח כדי לבדר אותנו.

אין טיפת בושה אה... כלום? מינימום? פותח לי תחרות סיקורים עם סמיילים פה ופרסים חחח בוא בוא תקשיב טוב

אתה יודע מה קורה בסוף "לאן"? אני אחדש לך. אז שמע בסוף לאן יש בדרך כלל זוכה... ואם היית שם כמוני אז תידוע שאין זוכה ולא קרוב לזה אפילו... מאוד מאוד רחוק מזה ב"חצי הלאן" הזה שהיה היום.

פשוט שדדתם אנשים היום שבאו אחרי שנה שלא היה לאן נורמלי לשחק ולסיים תחרות שהם התחילו ולכם זה נראה לגיטימי לסיים את זה באונליין וכמובן עכשיו לפתוח פה תחרות סיקורים חחח ממש כמה דקות אחרי שאמרתם לנו להתקפל!
    אהבתי תניסוח שלך גם... הרבה חיוכים הרבה אופטימיות, כל הכבוד. אני כבר רושם לך סיקור על הלאן המדהים הזה שהיה... תחזיק אותי שאני לא אשלח שתיים בטעות!!!

אז אחרי התרגיל שעשיתם היום... ובבקשה אל תתחיל לזיין פה במוח בשפת הVGAMES היפה שלכם שיש דברים שלא ניתנים לשליטה וכל התירוצים שאמרו לכם לרשום... תחסוך את זה ממני אני לא הילדים הקטנים בני 13 שאתם עובדים עליהם פה בדיבור יפה.
    אני חושב שאני אומר בשם כולם כרגע שאתם יכולים לקחת תתחרות סיקורים שלכם ולדחוף אותה... אתם יודעים איפה אני לא צריך לפרט נכון? לא ארצה להיות גס רוח חס וחלילה

פחחח תחרות סיקורים נו תראו אותו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחח דייב צודק וזה כזה הזוי שאחרי כל לאן כושל שכזה אתם תמיד רושמים שהיה לאן מוצלח. ועוד יותר הזוי שזה בדיוק מה שקרה לפני שנתיים, רק שלפני שנתיים לפחות שריינתם ת'מקום עד 5 בבוקר בערך, הפעם משום מה העפתם את כולם כבר ב-22:30. ואל תגיד לי שתכננתם שהלאן יגמר עד אז...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2008
    עיר
    Ashdod
    bemet lo haya mashu
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    vgames.lan הרבה דיבורים פחות מעשים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    מה שמצחיק זה שהם שוכחים את החברה הבוגרים כאן, בני 22 ומעלה שמגיעים ומשתתפים באירועים שלהם ומנסים להאכיל אותם בתשובות מפגרות של ילדים בני 9.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    נכתב במקור על ידי mnk
    תגיד לי אדון NaNg... אני מבין שאתה חושב שהקהילה הזאת זה קרקס ואתה כנראה הליצן התורן שנשלח כדי לבדר אותנו.

אין טיפת בושה אה... כלום? מינימום? פותח לי תחרות סיקורים עם סמיילים פה ופרסים חחח בוא בוא תקשיב טוב

אתה יודע מה קורה בסוף "לאן"? אני אחדש לך. אז שמע בסוף לאן יש בדרך כלל זוכה... ואם היית שם כמוני אז תידוע שאין זוכה ולא קרוב לזה אפילו... מאוד מאוד רחוק מזה ב"חצי הלאן" הזה שהיה היום.

פשוט שדדתם אנשים היום שבאו אחרי שנה שלא היה לאן נורמלי לשחק ולסיים תחרות שהם התחילו ולכם זה נראה לגיטימי לסיים את זה באונליין וכמובן עכשיו לפתוח פה תחרות סיקורים חחח ממש כמה דקות אחרי שאמרתם לנו להתקפל!
    אהבתי תניסוח שלך גם... הרבה חיוכים הרבה אופטימיות, כל הכבוד. אני כבר רושם לך סיקור על הלאן המדהים הזה שהיה... תחזיק אותי שאני לא אשלח שתיים בטעות!!!

אז אחרי התרגיל שעשיתם היום... ובבקשה אל תתחיל לזיין פה במוח בשפת הVGAMES היפה שלכם שיש דברים שלא ניתנים לשליטה וכל התירוצים שאמרו לכם לרשום... תחסוך את זה ממני אני לא הילדים הקטנים בני 13 שאתם עובדים עליהם פה בדיבור יפה.
    אני חושב שאני אומר בשם כולם כרגע שאתם יכולים לקחת תתחרות סיקורים שלכם ולדחוף אותה... אתם יודעים איפה אני לא צריך לפרט נכון? לא ארצה להיות גס רוח חס וחלילה

פחחח תחרות סיקורים נו תראו אותו...
    נשבע לך בראש שלי אחי שכמה שדיברת לא יפה, כל מילה שלך פה שווה זהב.
    אני אומנם בן 17 (עדיין צעיר) אבל גם אני שם לב לזה שאתם עם ה"שפת VG" שלכם (דייב תודה שמצאת לשפה הזאת שם) מאכילים פה סרטים את כל הבני 13-14-15 .

פשוט בושה, האמת ? נילחמתי עם כל העולם בשביל לבוא ללאן הזה כי אני מרושש ואין עליי גרוש אבל מסתבר שמזל שלא באתי.
    שורה תחתונה כל מילה בסלע דייב.
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    הנה כבר התחילו להעיף תגובות... כל הכבוד NANG או מי שזה יהיה... תנו לאנשים להגיב לא? הקהילה שלכם בסך הכל שיביעו דיעה

בדיחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    מחקתי רק תגובות חוזרות וללא משמעות, אל תתחיל לזבל ת'שכל.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    נכתב במקור על ידי mnk
    הנה כבר התחילו להעיף תגובות... כל הכבוד NANG או מי שזה יהיה... תנו לאנשים להגיב לא? הקהילה שלכם בסך הכל שיביעו דיעה

בדיחה
    הוא מחק לי את התגובה שרשמתי שאני מחזק את מה שכתבת ,
    פשוט גועל נפשש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    NANG כל המחיקות שתעשה פה לא יעזרו... הרי גם אתה יודע שהיה ביזיון לא מהעולם הזה אז במקום להיות צבוע כי אתה מקבל כמה שקלים מוייגימס אולי כדאי שתהיה כנה ואמיתי ותגיד באמת מה אתה חושב ולא הקשקושציה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    באמתת העפתם את כולם ב 22:30 ?? לא מאמין - מזל שעפתי משם ב 22:00
    והקבוצות שהגיעו לגמר באמת היו צריכים לסיים את זה במקום ולא באונלייןן -
    ורציני וויגימס חשבתם שבאמת תסיימו עד 22:30 עם כל הכבודד היום עד שמשהו זז!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    תודה vgames על עוד מסיבת-רשת מוצלחת
    שתף ב-Google+

הרשמה