תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    לכולם שלום רב.
    בעיה מוזרה שיש לי, קניתי ps3 ביפן דגם יפני (ntsc/j כסוף) לפני חודשיים, אתמול בא אליי חבר עם שלטים ps3 שנקנה בארץ (pal) וה ps3 שלי לא זיהה את השלטים שנקנו בארץ, הנוריות מהבהבות ולא מתחברות.
    ניסיתי גם לחבר את השלט בעזרת כבל USB אבל הנוריות בשלט ממשיכות להבהב וה PS3 לא מזהה אותו (כולל בתפריט של השלט)
    לאחר מכן לקחתי את השלטים "היפנים" ל ps3 שנקנה בישראל, שוב לא ניתן לחבר בין השלטים ל ps3.
    תמיד חשבתי ששלטים ששיכים מ ps3 מיפן אמורים להתאים ל ps3 "ישראלי" ולהפך, השלטים לא אוניברסלים?
    מישהו נתקל בבעיה הזו? למישהו יש פיתרון?
    כאן נדרשת עזרת מומחים.
    תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי yaniv159
    לכולם שלום רב.
    בעיה מוזרה שיש לי, קניתי ps3 ביפן דגם יפני (ntsc/j כסוף) לפני חודשיים, אתמול בא אליי חבר עם שלטים ps3 שנקנה בארץ (pal) וה ps3 שלי לא זיהה את השלטים שנקנו בארץ, הנוריות מהבהבות ולא מתחברות.
    ניסיתי גם לחבר את השלט בעזרת כבל USB אבל הנוריות בשלט ממשיכות להבהב וה PS3 לא מזהה אותו (כולל בתפריט של השלט)
    לאחר מכן לקחתי את השלטים "היפנים" ל ps3 שנקנה בישראל, שוב לא ניתן לחבר בין השלטים ל ps3.
    תמיד חשבתי ששלטים ששיכים מ ps3 מיפן אמורים להתאים ל ps3 "ישראלי" ולהפך, השלטים לא אוניברסלים?
    מישהו נתקל בבעיה הזו? למישהו יש פיתרון?
    כאן נדרשת עזרת מומחים.
    תודה מראש.
    קרה לי משהו דומה.
    אמא שלי חזרה לא מזמן והביאה לי DUALSHOCK והיה לו בעיות בהתחברות.
    אחרי זה פתאום לבד הוא התחבר.
    תנסה לכבות את המכשיר מאחורה ואז לחבר עם הכבל את כל השלטים.
    לי זה עבד
    מקווה שעזרתיי.

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    תקשיב טוב.
    תדליק את המכשיר.
    (אל תלחץ על כפתור הPS של שאר השלטים שיש לך)
    תחבר על קבל USB לשלט (היפני) ולמכשיר (הישראלי) תלחץ על כפתור הPS, חכה כמה דקות, אם זה מצליח, יופי, תנתק את הקבל, ואז זה יראה כאילו זה מעבד את הקשר, חכה עד שזה קולט שוב.
    אחר כך תעשה את זה עם השלט הנוסף (אם יש לך כזה)

תגיד לי אם זה עבד

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    תכבה את הפלייסטיישן ותחבר את הכבל USB למכשיר
    לאחר מכן תדליק אותו ידנית ולחץ על הכפתור הדלקה בשלט
    וזה יעבוד לך בטוח
    גיימר זו לא דת זה דרך חיים

הרשמה