תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    18.12.2008
    עיר
    פ"ת
    שלום זה סיפור חייו של קרימבלק נולדנו אני JAMES ואחי CARLOS בשכונת עוני בשם קוינס ההרורים שלנו נרצחו בשכונה בגלל סכסוכים פנימיים, שאני ההיתי בן 10 ואחי בן 9 ,אני ואחי הלכנו לגור אצל קרוב משפחה שלנו שגר במעלה הרחוב .
    שגדלנו הגענו לגיל 16 17 לא היה לנו עבודה בגלל שאנחנו שחורים, אני פתחתי ארגון למכירת סמים הביקוש היה גבוה לכן אחי גם היצטרף אלי בתור סגני, היו לנו המון אנשים שעזרו לנו ועבדו אצלנו,
    עד שיום אחד תפסו את אחי הקטן ואני היתי צריך למצוא דרך לשחררו לכן אני ועוד כמה חברי למאפיה
    אירגנו פשע ! רצח ומיד אחרי הרצח , לפרוץ לכלא ולשחררו! אבל לא הצלחנו לשחררו מפני שעשו לנו מארב
    ותפסו אותי ואני וחברי קיבלנו כלא שנתים בדיוק כמו אחי!כעבור שנתים השתחררנו אבל הפעם לא בתור שוכרי סמים אלה בתור
    שכירי חרב! אנו הרווחנו המון כסף מעבודה זו, וקנינו לנו בית מושתף לכמה אנשים שרוצים להקים איתנו את
    המאפיה זה היה החלום שלי ושל אחי כבר מגיל צעיר! אספנו איתנו כמה חברה והפכנו לאנשים המסוכנים
    ביותר בקוינס לאחר חצי שנה מעולה לקוינס ואמרנו יאלה חברה הגיע הזמן לעבור לעיר שונה שבה לא מכירים אותנו
    ולהפוך שם לאנשי פשע גדולים בעולם,לאחי היו באותו זמן קשרים בשדה התעופה והוא סידר לנו שני כרטיסי טיסה
    ללוס סנטוס הגענו לעיר והיתישבנו בדירה שכורה.
    לאחר מכן הגיעו אותם האנשים שהכרנו מקווינס וגרו איתנו בדירה סיפרנו להם על הקמת המאפיה הם שקלו את הסיכונים והחליטו להצטרף אלינו וכשאני בן 22 ואחי בן 21 הגשמנו את החלום שלנו והקמנו את המאפיה

{{אנחנו רוצים להגיש בקשה למאפיה רישמית! בבקשה קצת עזרה...}}
    נערך לאחרונה על ידי -FireFight-; 24.12.2008 בשעה 20:18. סיבה: תיקון
    FireFight

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    יש כמה מדריכים בRP איך לכתוב סיפור דמות למאפיה , משפחה , גנג וכדומה .
    תקרא אותם , קח דוגמאות מסיפורים אחרים (בלי להעתיק ) ותנסח את הסיפור
    מחדש ויותר רוולנטי .

נעול
    שתף ב-Google+

הרשמה