תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    חיפה
    היי חברה בעוד קצת יותר מ16 שעות תתקיים אליפות ישראל במשחקי מחשב לשנת 2008!!!

כמו ששמתם לב, פתחנו [כמו בשנה שעברה] מצלמת אינטרנט אשר משדרת בלייב את ההכנות האחרונות לאירוע:, בכדי לצפות לחץ כאן.

כמו כן, צוות האתר מעדכן מדי שעות ספורות תמונות של הקמת האירוע, בכדי להיכנס לאלבום המלא לחץ כאן.

אפשר כבר לחוש באווירה, בעוצמה האדירה של הההתרגשות לקראת אירוע שצוות האתר עובד עליו כבר מס' חודשים לא קטנים.
    שלבי ההקמה לקראת סיום ונשארו מס' עמדות קטנות אשר אני מאמין שעד הערב צוות העבודה יסיים והכל יהיה מוכן למחר!

דרכי הגעה
    באתר הלאן תוכלו למצוא את דרכי ההגעה הזולות והמהירות ביותר בשבילכם.
    שימו לב, אותם הגולשים אשר מתכוונים להגיע ברכבת יש לרדת בתחנת ת"א האוניברסיטה ומשם 5 דקות ברגל לגני התערוכה ביתן 15.
    אין טעם שתקחו מונית, סתם חבל על הכסף.

שימו לב, אותם אלה שבאים עם אוטו יש להיכנס דרך שער 5 להגיע לביתן 15 ולהוריד את המחשב.
    מהרגע שתכנסו יש לכם בדיוק רבע שעה חינם, במידה ותשארו יותר מרבע שעה יחייבו אתכם בתשלום חנייה מינימלי, אני לא ידוע כמה זה יוצא אבל שוב, חבל על הכסף.

בכניסה לביתן, יעמדו שופטי טורניר סיאס קבוצות, ויכוונו את הקובצות.
    שימו לב כל שופט אחראי על 4 קבוצות, להשיבן במקום ולדאוג כי המשחקים ירוצו בצורה החלקה ביותר.
    קבוצות שעדיין לא שילמו, יש להגיע למקום בשעה 09:00 ויש לחפש את רוני (ניתן לשאול אנשים על מנת להגיע אליו) בכדי שירשום על מנת שאני ארשום אתכם כי הגעתם ואתם משחקים בטורניר.

השנה לעומת שנה שעברה, לוח הזמנים מאוד ברור! קבוצה שתאחר, לא תקשיב לשופטים, תראה אי רצינות, תצעק, תקלל פשוט תורחק מהטורניר!
    אנחנו לא הולכים להיכנס אתכם למריבות, אנחנו באים להיות שם סופר מקצועים אל תהרסו את זה!
    המשחקים יתחילו בשעה 12:00 וקבוצה שלא תגיע עד אז, לא תיהיה מוכנה להיכנס לשרת 10 דקות לאחר הזמן שנקבע, פשוט תפסיד טכנית.

לעומת השנה שעברה, הפעם הרווח בין השולחנות יהיה רחב יותר, צופים המעוניינים להיות מאחורי הקבוצות, אנחנו לא נאסור על זה אך הם יצטרכו לעמוד ! במקום יש מס' כסאות מדוייק, אין לקחת, להשאיל, לבקש כיסא מאף אדם או מנהל.

כל שחקן המשתתף בטורניר סיאס קבוצות מחוייב להביא עימו את הפריטים הבאים:

• מחשב
    • מסך
    • עכבר
    • מקלדת
    • אוזניות
    • מיקרופון (רצוי)
    • כבל רשת
    • אין להביא רמקולים!

מי שבא ל-1על1, מה הוא יכול להביא?

• אוזניות
    • פאד

אסור להביא:

• עכבר
    • מקלדת
    • כל דבר שיתחבר למחשב מלבד אוזניות

הביתן הינו סגור ובכדי לכבד את האנשים שבחרו שלא לעשן ומברירת החוק אשר אוסר על עישון במקומות ציבוריים אין לעשן במתחם, אדם שירצה לעשן מוזמן לצאת החוצה, לעשן ולחזור מיד.

מקרי אלימות, באירוע יהיו מאבטים חמושים וקצין משטרה בתפקיד, אל תנסו אותנו ואל תנסו אפילו לריב. אנחנו נרחיק ואף נפנה למשטרה במידת הצורך.

יש להשאר באזור, ובמידה ויש משחק - להתעדכן תמיד בנוגע לשרת בעזרת השופטים - לאיזה שרת להתחבר ומתי. לא להתרחק מהאזור!

כל אחד אחראי על הציוד שלו במידה ונגנב אל תאשימו אותנו!
    במידה ואתם צריכים לשירותים, לקנות אוכל, שתיה וכדומה בקשו מחבר קבוצתכם לשמור ל5 דקות על מחשבכם ולכו לעשות את מה שאתם צריכים.
    כמוכן, באירוע אנו נשכור מס' עובדים אשר ישמרו על מחשבי השחקנים למשך רבעש שעה בלבד.
    מהרגע ש15 הדקות שהוקצבו עברו, אותו שכיר יכול ללכת ואינו חייב לכם דבר.
    עמדו בזמנים!

לטורניר הקבוצות יפתח שרת וונט גירסא 2.1 וכל קבוצה תוכלנה להיכנס ולשהות בוונט בזמן משחקה.

יש להביא את הסטים במצב של אופליין ומעודכן בכל העדכונים החדשים.
    אנחנו לא ניהיה מחוברים לרשת אך יהיו מס' נקודות אינטרנט, במידה והסטים דורש עדכון פנו אל השופט האחראי עלייכם והוא יפנה אתכם אל מי שצריך.

אז נתראה מחר! מי שלא בא לא קיים.
    נערך לאחרונה על ידי איתמר ברזנר; 24.12.2008 בשעה 18:00.
    לפניות: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    אתם עוד קוראים את זה ולא נרשמתם ?!?!?
    יאלה להתעורר חברים.
    הנה תמונה אחת שיכולה להסביר לכם מה עומד לקרות שם:
    http://hosted.vgames.co.il/cs/lan200...2/IMG_4515.JPG
    הראל סעידיאן
    שתף ב-Google+