תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    יש שמועה ברשת שאין לה ממש מקור שבחודש הקרוב הדמו של prototype יצא אם מישהו יודע משהו על זה אז תודה...
    ולאלה שלא יודעים מה זה פרוטוטייפ:פרוטוטייפ הוא משחק אקשן עולם פתוח שמתרחש בשנת 2008 (או 2009) שאתם מגלמים דמות שנקראת אלקס מרסר שיש לו את הכוח לספוג את הצורה של אנשים שהוא מחסל ואת זכרונותיהם כמו כן יש לו ים כוחות אבל לא ממש פרטו הרבה לגביי זה... הוא יכול לשנות את היידיים שלו ללהבים מכל מני סוגים יש לו כוחות ראייה מיוחדים הוא יכול לרוץ על בניינים ולפוצץ ת'אמ אמא של כל מי שעומד לו בדרך הוא לא זוכר מי הוא ולא יודע מה הוא. אותי זה לא ממש מעניין אני רק לא יכול לחכות לקרוע אנשים לגזרים (ולא במובן המטאפורי)
    במשחק אשכרה אפשר לקרוע אנשים לחתיחות קטנות יהיה גם מצב מולטיפלייר :קו-אופ לפי מה שידוע לי: אתם וחברים תוכלו בקו אופ לעשות הרבה דברים! חבר יוכל להטיס הליקופטר והחבר השני יוכל לזרוק ממנו פצצות! וגם וגם יהיה אפשר... יהיה... טוב זהו בעצם...לפכות בייחד נוכל לקרוע את הרעים(או הטובים) והנה כמה סרטונים מהמשחק ועוד סרטון מצחיק שאין בו ממש גיימפליי:
    http://www.g4tv.com/xplay/previews/1...type_Demo.html

אני יביא עוד אם תרצו...

http://www.g4tv.com/xplay/features/3...Prototype.html
    (הסרטון המצחיק חובה לראות למי שמבין אנגלית!)
    עריכה:במשחק אפשר להכנס לרכבים או להשתנות לאיש מהצבא ואז אנשי הצבא יחשבו שאתה אחד מהם והם יעזרו לך במה שתעשה...(כמובן שהם לא מפגרים ואם תתחיל לקפוץ מבניינם ולאכול אנשים הם יבינו שאתה לא המפקד...) האנשים ברחובות יתחילו לתקוף אחד את השני אם אתה תשתנה לאחד מהם (כי הם מבינים שמישהו שם הוא המפלצת...
    נערך לאחרונה על ידי elronx; 24.12.2008 בשעה 07:43. סיבה: בא לי! יש לכם בעיה עם זה?! אז זה לא מעניין אותי!!!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נחמד לא רע

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    אני לא יודע איך מתלהבים מהמשחק העלוב הזה...Infamous לא רואה אותו ממטר.
    אשכרה מתלהבים ממשחק שנראה כמו משחק מסדרת ספיידרמן...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    דווקא המשחק נראה מגניב מזמן ראיתי סרטונים שלו אבל אני חושב שiF יהיה משחק SANDBOX יותר מגניב אבל עם פחות אקשן מפרוטוטיפ אבל יותר מקורי ממנו

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי vogE
    אני לא יודע איך מתלהבים מהמשחק העלוב הזה...Infamous לא רואה אותו ממטר.
    אשכרה מתלהבים ממשחק שנראה כמו משחק מסדרת ספיידרמן...
    כל אחד והסטייל שלו אני ראיתי כמה סרטונים של if ואתה לא כזה כסחן זה מצריך יותר חשיבה ואני פשוט אוהב להיות בלתי מנוצח ולא לחשוב הרבה. וב if אי אפשר לקחת רכבים מה שאפשר לעשות ב prototype (שכחתי לציין) ב if אתה חוטף 7 כדורים וסלמאת ב prototype אתה צריך לחטוף 70 טילים 1000 כדורים ושכמה מפלצות יחתכו אותך כדי למות!
    פשוט תדמיין ג'י טי איי רגיל ועכשיו עם כוחות על!
    נערך לאחרונה על ידי elronx; 24.12.2008 בשעה 07:31.

הרשמה