תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עוד לא קניתי כרטיס מהאתר ובמידה ואני יגיעה למקום הלאן לא יווצר מצב שאין יותר מקום או אי אפשר להיכנס? כי אני מעדיף לשלם במזומן בכניסה
    דבר שני במידה ואני ירצה להשתתף בטורניר 1 על 1 זה יהייה כלול? עוד צריך להוסיף עוד כסף והאם עדיין יש מקום(כמה כבר נרשמו לטורניר סה"כ)
    וגם מה אני צריך להביא איתי?
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2008
    עיר
    צפת
    מזה משנה גם ככה אתה גרוע...
    סתם תשאל מישהו מההנהלה אבל נראה לי שיהה לך מקום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    כן, אתה תוכל לרכוש כרטיס במקום, אך שים לב שבמידה ויהיה עומס - אתה תיאלץ לעמוד בתור.

בנוגע לטורניר ה1על1. נכון לרגע זה, 15 שחקנים בלבד רכשו כרטיס מובטח להשתתפות בטורניר, משמע שאם תגיע מוקדם ותרשם לתחרות לפני שמכסת ה-64 שחקנים תתמלא - אתה תקח חלק בטורניר.

אגב, כדאי לך להבטיח את מקומך ע"ב מקום פנוי באתר הלאן כבר מעכשיו, שבמידה ואכן יהיה מקומות פנויים כפי שציינתי למעלה - תוכל להשתתף.

נתראה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    נכתב במקור על ידי EuforiA
    כן, אתה תוכל לרכוש כרטיס במקום, אך שים לב שבמידה ויהיה עומס - אתה תיאלץ לעמוד בתור.

בנוגע לטורניר ה1על1. נכון לרגע זה, 15 שחקנים בלבד רכשו כרטיס מובטח להשתתפות בטורניר, משמע שאם תגיע מוקדם ותרשם לתחרות לפני שמכסת ה-64 שחקנים תתמלא - אתה תקח חלק בטורניר.

אגב, כדאי לך להבטיח את מקומך ע"ב מקום פנוי באתר הלאן כבר מעכשיו, שבמידה ואכן יהיה מקומות פנויים כפי שציינתי למעלה - תוכל להשתתף.

נתראה...
    הוא שאל מה הוא צריך להביא איתו , הוא התכוון לשאול שאם הוא משתתף בטורניר 1V1 אם הוא צריך להביא את מחשבו.
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    זה לא כ"כ משנה
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב
    שתף ב-Google+