תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    סתם שיעמם לי..אז הכנתי. התגובות שקיבלתי במסנג'ר היו שונות אחת מהשניה,
    אז החלטתי לפרסם גם פה כדי לקבל עוד תגובות בונות. הבנתי שזה בכלל לא משהו,
    אבל לא נורא. אני מקווה שהביקורות שלכם יעזרו לי לשפר. לעבודה

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    השמיים נראים אחלה, במיוחד הברק וזה כבר טבו שהרעיון בעבודה נראה טוב.
    הגשם נראה לא רע אבל אפשר לשפר, הי מים הם שקוופעם ומשנים את התאורה, אתה יכול לעשות את זה שקו עם בוול ממש ממש רך.

בקשר לגבעה, הבעיה הראשונה היא שהדשא כחול, ואז כול העבודה כחולה מדי.
    הדבר השני זה פשוט לא נראה כמו דשא אמיתי, זה חוזר על עצמו, אין קטן יותר ואין גדול יותר וזה הכול באותה זווית והכול באותו כיוון, זה לא מציאותי כך.
    אתה צריך לעשות חלקים שונים בגוונים שונים בגדלים שונים ולסובב ואז לעשות פילטרים, המברשת היא בסיס טוב אבל היא לא מספיקה, אולי לתת לדשא גם טקסטורה, ותזכור שהדשא הקידמי מפיל צל על האחורי, זה כול דומה מדי עד שזה נראה כמו גוש ולא כמו דשא, תעבוד על זה יותר.

בהצלחה ; )

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי, אז בעצם מה שאני צריך לעשות זה לשנות מדי פעם את הגדלים של הדשא, את הצבעים שלו ואולי גם מרקם? אה, והכיוון האחיד של הדשא=רוח...אם יש ברק, זביר להניח...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אפשר להצטרף למיקי, ולתת קישור לכמה עבודות שלי שמכילות בהן דשא כזה? :\
    http://tapud.deviantart.com/art/From-the-sky-95176652
    http://tapud.deviantart.com/art/Tree-Isle-93237073
    (לא שאני כזה דגול, אבל זה מסביר חלק ממה שמיקי אמר)

הפרופורציה, ממה שקרוב יותר גדול ומה שרחוק יותר קטן והתחלופה בצבעים.
    אם יש מקור אור שאגב ממנו כל העבודה שלך צריכה להתבסס - במקרה שלך זה הברק, אז תחשוב לאן הוא משליך את האור שלו ואיזה חלקים צריכים להיות בהירים ואיזה חשוכים עם צל - אז בדשא גם צריכך להיות צל ואור. או אפילו רק צל בחלק מהם. אם המברשת שלך לא מסומנת לצבע קדמי ואחורי לחלופין, אז אפשר פעם אחת לעשות הכל בצבע מסוים ופעם שנייה באותו צבע רק יותר כהה.

עוד דבר שאני רוצה לומר זה עניין הצבעים. גם אני, לפני די הרבה זמן הייתי חושב על הצבע הכללי בראש ומשתמש בו (לדוגמת הדשא הכחול). עם הזמן שעבר הבנתי שזה לא מספיק אפקטיבי למרות שזה יותר קל. הדבר הכי אפקטיבי שאפשר לעשות זה להתחיל מהבסיס.
    שזה לפעמים אומר אפילו להתחיל משחור ולבן כמו בעבודות האחרונות שלי - רק בשביל לקבל את הכיוון והצורה של הכל.

בעבודה עם המטאור שלי רואים את זה טוב. התחלתי עם דשא שחור לבן, ושיניתי לו את הצבע (Hue\Sat->Color) לגוון ירוק שנראה כמו דשא באור יום. עשיתי שמיים כחולים, הוספתי עננים לבנים. אחרי שיש לך את כל זה, בבסיס הבסיסי של הצבעים אז מתחיל הכיף.
    אני הוספתי מטאור, צבע כתום. זה המקור אור. וממנו הכל משתנה. הדשא הוחשך והתכתם וכנ"ל לשמיים. זה לפחות בכללי מה שנעשה.

אותו דבר אני מציע לך לעשות. למרות שזה ארוך ואולי נראה כחסר תועלת. אתה מכין צורה של גבעה - > יש כאלה עגולות? אולי קצת פחות, או להראות גבעה מרחוק ולחבר לאדמה ישרה כדי שתראה כמו גבעה.
    אחר כך מוסיף דשא בצבע ירוק או חום אם הוא מת.
    עכשיו מוסיף שמיים תכולים.
    עכשיו מוסיף ברק.
    עכשיו מחשיך את השמיים.
    עכשיו מחשיך את הדשא.
    עכשיו מאיר עם הברק את הדשא.
    עכשיו מוסיף עזרים צדיים כמו גשם ורוח.
    ולבסוף משחק עם הצבעים וליטושים אחרים למיניהם.

Good luck ^^

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי, קודם כל תודה רבה על התגובה. אני אחשוב על רעיון לעבודת מאה אחוז, ואנסה להשתמש בהערה שלך.
    אבל לא ממש הבנתי מה הדעה שלך על העבודה. נחמדה, או שלא משהו בכלל? רק לדעתא יפה אני עומד.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בוא נתחיל מזה שאין סיבה שתחשוב שהיא מכוערת D:

נחמדה+, אתה בכיוון הנכון לפחות ^^

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי Potato
    בוא נתחיל מזה שאין סיבה שתחשוב שהיא מכוערת D:

נחמדה+, אתה בכיוון הנכון לפחות ^^
    נחמדה+ זה כבר טוב. *חושב על רעיון לעבודה חדשה*