תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    "איומים ברצח הן לא סיבה להחלפת גיימרטאג ללא תשלום" או כך לפחות חושבת מיקרוסופט. הבחור החביב דייב "Zatz " זאטז מספר כי כאשר שיחק במשחק Call of Duty: World at War קיבל איום, שאומנם גם הוא לא מרגיש אמיתי לחלוטין, אולם עדיין מטריד מאחד השחקנים בזו הלשון "אני לא אהרוג אותך פה במשחק, אלא גם במציאות ועם רובה אמיתי". הוא בהחלט חש לא בנוח עם איומים כאלו והחליט שזה הזמן לשנות את הגיימרטאג שלו למשהו יותר אנונימי, בעיקר כי שם המשתמש שלו הוא גם השם האמיתי שלו.
    הבעיה היחידה בנושא, היא שעלות החלפת שם הגיימרטאג היא 800 נק' (כ-10$). בשיחה עם מוקד השירות של מיקרוסופט הוא קיבל תגובה כי האיומים הן בדיחה ובכל מקרה זה לא ישנה והוא כנאה יצטרך לשלם את 800 הנקודות אם עדיין הוא יחליט להחליף שם משתמש. בסופו של יום זה עלה לו בכרטיס של 1,000 נקודות ובעלות של 12.5$. לסיכום אמר דייב: "כנראה איומים על החיים של שחקנים הן דבר נפוץ במוקד השירות של מיקרוסופט, כי כזה יחס של ביטול וחוסר רצון להקשיב לא נתקלתי מקודם". כמו כן הוסיף "ואולי כדאי שלא תתנו לילדים לשחק במקום שבו איומים כאלו נפוצים או שתקנו להם Wii".

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    הם עד כדי כך טיפשים?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כנראה עד כדי כך חמדנים

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    בגדול , הוא לא היה צריך לחטוף את השוק של החיים שלו . זה דבר נפוץ . גם אני הייתי עד לדברים כאלו , וגם הייתי מעורב . מה אתם חושבים שעשיתי ? שטפתי אותם מלמעלה למטה , ושמתי אותם באיגנור . במקרה שלו , הוא לא נהג כ"כ בחוכמה כי חשף פרטים מזהים בפומביי . אחד הדברים שאנו יודעים שלא עושים .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה יודע, סביר להניח שהוא מתחילת הדרך עם השם הזה, כמו בתחילת ימי האינטרנט כשרק פרופסורים היו בה. הוא לא אשם בזה שפתאום שימוש בשם שלך נהייה מסוכן

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בטח נציג של מיקרוסופט זה שאיים עליו, כדי שיחליף את הגיימטאג.
    מעניין מה קורה אם שחקן מתקשר ומאיים להתאבד אם לא מחליפים לא תגיימרטאג?
    מישהו רוצה לנסות?
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי SYSTEM.OUT
    בטח נציג של מיקרוסופט זה שאיים עליו, כדי שיחליף את הגיימטאג.
    מעניין מה קורה אם שחקן מתקשר ומאיים להתאבד אם לא מחליפים לא תגיימרטאג?
    מישהו רוצה לנסות?
    לא . כי אני מנחש שתוגבתם תהיה הזעקת האנשים בחלוקים הלבנים עד ביתו של אותו מתלונן .

אתה יודע, סביר להניח שהוא מתחילת הדרך עם השם הזה, כמו בתחילת ימי האינטרנט כשרק פרופסורים היו בה. הוא לא אשם בזה שפתאום שימוש בשם שלך נהייה מסוכן
    דווקא אתה הוא זה שהזהרת לא לחשוף פרטים מזהים בלייב במדריך השימוש בו אשר נמצא ב- faq . זה ידוע לכולם . חוץ מזה , במקרה שלו השימוש בשם נעשה למטרת איום . הוא נבהל מהאיום עצמו . אני מניח שגם אם היה מקבל איום לכינוי בדוי , היה נבהל .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כפי הידוע לך זה נרשם מספיק זמן אחרי יציאת הלייב. נכון שבגדול זה היה צריך להיות ידוע, אולם אתה עדיין רואה שגיימרטאגים בפורום כוללים שמות של המשתמשים. ובכל מקרה כשהתחיל הלייב זה היה חדש ולא חשבו שזה יגיע לזה.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    יכול להיות שהוא המציא את זה כדי לקבל שינוי טאג בחינם...

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    עכשיו ברצינות...להליף GT ב800 נקודות זה גניבה באור יום שאפילו עושה לי נעים שיש לי ווינדוס פרוץ<_<

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכון, ועושה גם נעים לזה שיגנוב לך את האוטו בבוא היום. אני מקווה שלא יהיה לך אכפת מזה כמו שעכשיו לא אכפת לך.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי bozeman
    כפי הידוע לך זה נרשם מספיק זמן אחרי יציאת הלייב. נכון שבגדול זה היה צריך להיות ידוע, אולם אתה עדיין רואה שגיימרטאגים בפורום כוללים שמות של המשתמשים. ובכל מקרה כשהתחיל הלייב זה היה חדש ולא חשבו שזה יגיע לזה.
    אני לא חושב שזה אמור להוות בעיה . כולה שם . אז במקום לומר "ג'וניx אני ארצח אותך מחר" , נאמר "דייב זאטז אני ארצח אותך מחר" . משנה ? אני חושב שהגורם העיקרי כאן הוא האיום עצמו . לא הדרך בה נאמר . זה אותו איום , והוא נאמר לאותה כתובת . בין אם לשמו הפרטי , או לכינויו .

ולדעתי לכתוב בגיימר טאג שם , ועוד שם מלא באופן גלוי , זה דבר דבילי .

יכול להיות שהוא המציא את זה כדי לקבל שינוי טאג בחינם...
    אוו אוו . זה כבר וואחד דבר דבילי . לאן הרמה ירדה .

עכשיו ברצינות...להליף GT ב800 נקודות זה גניבה באור יום שאפילו עושה לי נעים שיש לי ווינדוס פרוץ<_<
    ולי זה עושה חרארה , לראות ש-800 נק' מסכנות ב-10 דולר מכאיבות לאנשים . אני באמת לא מבין . ולא , אני לא מרוויח משכורת של כמה עשרות , אבל להתבכיין על עשרה דולר נראה לי מכוער . לשנות שם לתקופה רחוקה , או פעם אחת לצמיתות זה שום דבר . אני לא מדבר על אלו שירצו להחליף את השם שלהם כל כמה שעות . זו כבר בעיה שלהם . לדעתי זהו תשלום הוגן להחלפת שם , ולא צריך לבכות על זה יום וליל .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    ולי זה עושה חרארה , לראות ש-800 נק' מסכנות ב-10 דולר מכאיבות לאנשים . אני באמת לא מבין . ולא , אני לא מרוויח משכורת של כמה עשרות , אבל להתבכיין על עשרה דולר נראה לי מכוער . לשנות שם לתקופה רחוקה , או פעם אחת לצמיתות זה שום דבר . אני לא מדבר על אלו שירצו להחליף את השם שלהם כל כמה שעות . זו כבר בעיה שלהם . לדעתי זהו תשלום הוגן להחלפת שם , ולא צריך לבכות על זה יום וליל .
    ואולי זאת הסיבה שיש את התווית מחיר על השינוי שם

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי NocWis
    ואולי זאת הסיבה שיש את התווית מחיר על השינוי שם
    מיקרוסופט בשקט היו יכולים לאפשר לאנשים לשנות את הגיימרטאג שלהם בחינם ולהמנע מבעיות כאלה אם הם היו מגבילים את כמות הפעמים (נאמר 5 פעמים החלפה בחינם ומעבר לזה בתשלום) או מגבילים את כמות הפעמים שאפשר להחליף את השם בתקופת זמן מסוימת (למשל, אחרי החלפת שם לא ניתן להחליף אותו שוב בשלושה חודשים הבאים)
    הדרישה לתשלום לא מבוטל על החלפת כינוי היא סחטנית.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    יכול להיות הגיוני . אך לדעתי הם צריכים להגביל זאת יותר תחילה , או להוזיל את המחיר לחלופין .
    נערך לאחרונה על ידי Asi.P; 23.12.2008 בשעה 11:54.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    אפשר להגיד, "למה לתת לאנשים להחליף טאג אם הם עושים בעיות בלייב ומקללים אנשים, שאם יחליפו את השם לא ידעו שזה הם?" אבל מערכת ה-Rep פותרת את העניין פחות או יותר. אני גם חושב שזה רעיון מה שהצעת עומר. אי אפשר לתת בלי הגבלה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    רק שהפתרון של מיקרוסופט עוזר לה גם לתזרים המזומנים והפתרון שלי לא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא חושב שהם רואים הרה כסף מהחלפת השם, כמה אנשים כבר עושים את זה אתה חושב? אני לא מאמין שהם ראו יותר מ-1000$ בשנה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא חושב שהם רואים הרה כסף מהחלפת השם, כמה אנשים כבר עושים את זה אתה חושב? אני לא מאמין שהם ראו יותר מ-1000$ בשנה.
    אני מכיר שניים מהרשימה שלי שעשו את זה בחודשיים/שלושה האחרונים. כבר 20$ ולי ברשימה יש רק קצת פחות מ100 אנשים.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    רק אם השם שלכם נשמע כמו משהו בעל נטיות הומואיות יחליפו לכם אותו בחינם,
    איום ברצח פחות חשוב מאשר שם שמרמז על סטייה מינית.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הרשמה