תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יש לי בעיה כי אין לי מושג איך תוקפים באימפריית המזרח התיכון חוץ מ"הקצאת כוחות למלחמה" שלא עושה כלום(כנראה באג או משו ואל תגידו לי שקפא המשחק כי ניסיתי את זה עם בערך 4 ארצות).
    חוץ מזה שאם ה"הקצאת כוחות למלחמה" זה התקיפה אז למה זה לא מראה לי שאני תוקף ולמה משמשים הספינות/צוללות/מסוקים??
    איך זה שאין אפשרות לעשות מצור ימי בזמן שהמחשב עושה את זה ואין אפשרות של מתקפה כוללת בדיוק כמו המחשב ?
    האפשרויות תקיפה מאוד מצומצמות ביחס למה שהמחשב תוקף וביחס למפקד צבאות(ששם יש תקיפה עם מסוקים בלבד,תקיפה עם חיילים בלבד, מתקפה כוללת וכו'...

חוץ מזה המשחק נראה נחמד מאוד,המשיכו כך !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    אם אתה במלחמה כוללת עם מדינה ויש לכם גבול משותף אז המערכת תאפשר לך לשלוח כוחות למלחמה.
    אחרי שתעביר את התור המערכת תחשב את הקרב ותיתן לך את התוצאות בחדשות המלחמה.

המוצר הימי קורה כאשר יש מלחמה כוללת ולאחד יש ייתרון ימי על השני באופן מובהק.
    לגבי פרטים נוספים לגבי תוצאות התקיפה ומה תוקף מה כדי לקרוא בהוראות המשחק.
    בברכה,
    צוות גינדיס

נכתב במקור על ידי Athos
    יש לי בעיה כי אין לי מושג איך תוקפים באימפריית המזרח התיכון חוץ מ"הקצאת כוחות למלחמה" שלא עושה כלום(כנראה באג או משו ואל תגידו לי שקפא המשחק כי ניסיתי את זה עם בערך 4 ארצות).
    חוץ מזה שאם ה"הקצאת כוחות למלחמה" זה התקיפה אז למה זה לא מראה לי שאני תוקף ולמה משמשים הספינות/צוללות/מסוקים??
    איך זה שאין אפשרות לעשות מצור ימי בזמן שהמחשב עושה את זה ואין אפשרות של מתקפה כוללת בדיוק כמו המחשב ?
    האפשרויות תקיפה מאוד מצומצמות ביחס למה שהמחשב תוקף וביחס למפקד צבאות(ששם יש תקיפה עם מסוקים בלבד,תקיפה עם חיילים בלבד, מתקפה כוללת וכו'...

חוץ מזה המשחק נראה נחמד מאוד,המשיכו כך !!!
    שתף ב-Google+

הרשמה