תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    06.11.2008
    -תמונה ראשונה של מתאם ה-XCM Cross Battle נחשפת
    הינה זה מגיע ה-XCM Cross Battle , מתאם שיאפשר חיבור של הקונטרולר החוטי של ה-XBOX360, הנחשב לטוב ביותר כיום, ל-PS3 (לעת עתה באופן חוטי בלבד יכול להיות שהעניין ישתכלל בעתיד הקרוב) המתאם מאפשר גם את הפיצ'ר של *rapid fire שמאפשר לירות ביעילות רבה יותר (ולמעשה נחשב סוג של רמאות) בזמן של 20 פעמים לשניה, הרבה יותר מהר מיכולתיו של כל אדם רגיל וזאת באופן מובנה.

*להדגמה על הפיצ'ר שנמצא באופן מובנה בקונטרולר DS3 של ה-PS3

-יש מתעניניים ברכישה של חברת פיתוח המשחקים Free Radical
    גורם ניהולי בכיר בחברת פיתוח המשחקים Free Radical, שהודיעה לא מכבר כי היא מצוייה בקשיים כלכלים קשים ולפיכך תאלץ להיסגר, חשף כי "ישנם הצעות משמעותיות ברכישת החברה"

Playstation Home עודכן לגרסה 1.05
    העדכון לגרסה 1.05 ל-Playstation Home, שלמי שעדיין לא הספיק לשמוע מדובר ברשת חברתית לקונסות ה-PS3 שבדומה לסקנד לייף מאפשרת חיי צד וירטואלים, ישוחרר עוד היום. בעדכון זה, המשתמשים יוכלו להתשמש באפשרות הצ'ט הקולי פעם נוספת בשטחים האישים שלהם וכן, במועדוני חברים.

-סוני: יוצאת בקמפיין חדש ויחודי "מוות לאריזות הצדפה"
    סוף סוף, מישהו דואג גם לפרטים הקטנים אך המציקים משהו והוא צורת האריזות המרגיזה ביותר בכל הזמנים- אריזת הצדפה.
    תנו הצצה לסרון שסוני שיחררה בחשיפה של הקמפייןף
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sw2tkE0Hc64&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sw2tkE0Hc64&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

-נפתרה תעלומת החור השחור
    מדענים מאוניברסיטות מֶסֶצ'וּסֶטְס ואלמבה פתרו את אחת מתעלומות הקוסמולוגיה המענינות ביותר, תעלומת מהירות החור השחור, ומצאו באיזו מהירות חורים שחורים מפסיקים מלרטוט ולהתנעונד. איך זה קשור ל-PS3 בכלל אתם שאולים את עצמכים? אז התגלית החשובה הזו נתגלתה, באופן בלעדי, תודות לעזרתם של מקבץ 16 (!!!) קונסולות PS3 שעבדו במקביל על תוכנת חישובים ואימולציה שדורשת כוח חישוב עצום ורב. וזה נותן לנו אינדיקציה על יכולותיו של ה-PS3 בתחום זה.

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    היה כבר פוסט של THE CRUSH, אז כדאי שתפסיק עם הספאם שלך.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    יכול להיות שלא היינו מספיק ברורים, אבל התחרות תקפה לחברי הקהילה והכרטיסים הם בעבור חברי הקהילה שמגיעים למפגש שלנו.

הצטרף בתאריך
    06.11.2008
    ומה אני, עז?! אני רשום בת'רד של חברי הקהילה שמגיעים למפגש בתחרות וגם נרשמתי בטופס הרשמי באתר.
    illdan-אני קראתי את הפוסטים של החדשות והעדכונים ש-דה קראש פרסם ולא ראיתי שחזרתי על משהו שהוא רשם אז אין כאן שמץ של ספאם.

תודה,
    yosside
    נערך לאחרונה על ידי yosside; 22.12.2008 בשעה 21:38.

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    תודה רבה על החדשות .
    אני לא מבין מה אתם רוצים מהבן אדם , הוא הביא חדשות שלא היו פה קודם, הוא בקהילה והוא מגיעה ביום חמישי..

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי yosside
    ומה אני, עז?! אני רשום בת'רד של חברי הקהילה שמגיעים למפגש בתחרות וגם נרשמתי בטופס הרשמי באתר.
    illdan-אני קראתי את הפוסטים של החדשות והעדכונים ש-דה קראש פרסם ולא ראיתי שחזרתי על משהו שהוא רשם אז אין כאן שמץ של ספאם.

תודה,
    yosside
    תרגע חבר, אתה הרי נרשמת אחרי שאני הערתי לך זאת. הטופס באתר הרשמי הוא יותר פורמלי וזה שנרשמת שם אין זה אומר שאתה לא צריך להרשם בקהילה על מנת להשתתף בטורנירים ולהשתתף כחלק מהקהילה ולא כסתם מבקר.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    איזה מגניב שיהיה אפשר לשחק עם השלט של ה X360 על הPS3!! חזק!!!

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    06.11.2008
    זה שאתה מעיר את זה בדיעבד זה נחמד מצדך אבל חבל שזה לא צויין שם ובישביל לקבל את האינפורמצה הזו צריך להיכנס לפורום.
    צרכים הייתם להדגיש בדף ההרשמה שיש להירשם בפורומים הרלוונטים על-מנת להשתתף בטורנירים, כי זה נראה מובן מאליו שמי שנרשם בטופס הראשי יהיה רשאי להשתתף בהם ועוד לאחר שציין שם באיזה תחום.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אחלה חדשות וזה הרוח שאני רוצה לראות בכולם...יאללה תמישכו ככה...
    אני מקווה שנרשמת לטורנירים שבאים..כי אחרת זה לא יהיה תקף...

נ.ב
    ---
    אני יכול להביא חדשות אם אני רוצה אבל אני לא בתחרות זה חלק מהתפקיד שלי בפורם כאן ליידע אותכם על העולם בחוץ
    נערך לאחרונה על ידי The-Crush; 23.12.2008 בשעה 00:10.

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    למה נירא לך שהשלט של הבוקס הוא הכי טוב היום?! עשו השוואה והדבר היחיד שיותר רהבו בשלט של הבוקס הוא למשחקי מירוץ כל השאר הפס3 לקח!! אבל זה נחמד הזה עם החור השחור XD

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    למה נירא לך שהשלט של הבוקס הוא הכי טוב היום?! עשו השוואה והדבר היחיד שיותר רהבו בשלט של הבוקס הוא למשחקי מירוץ כל השאר הפס3 לקח!! אבל זה נחמד הזה עם החור השחור XD
    שיחקתי בשני השלטים(יש לי PS3 כמובן)... ויש מקומות שבהם הבוקס באמת טוב יותר...
    חוץ מזה, קראש הביא את הכתבה על ההשוואה(למה אני זוכר את זה) וגלאמר(פורום XBOX) הוכיח לנו שזה היה סתם פאנבוי של PS3 ואני מאמין לו

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי yosside
    זה שאתה מעיר את זה בדיעבד זה נחמד מצדך אבל חבל שזה לא צויין שם ובישביל לקבל את האינפורמצה הזו צריך להיכנס לפורום.
    צרכים הייתם להדגיש בדף ההרשמה שיש להירשם בפורומים הרלוונטים על-מנת להשתתף בטורנירים, כי זה נראה מובן מאליו שמי שנרשם בטופס הראשי יהיה רשאי להשתתף בהם ועוד לאחר שציין שם באיזה תחום.
    מסכים איתך שזהלא בסדר, אך זה לא היה נתון לשליטתי. אך זה המצב וצריך לפעול בהתאם.

נכתב במקור על ידי The-Crush
    אחלה חדשות וזה הרוח שאני רוצה לראות בכולם...יאללה תמישכו ככה...
    אני מקווה שנרשמת לטורנירים שבאים..כי אחרת זה לא יהיה תקף...
    אני התמקדתי יותר בלהביא מלט תשובות בדיון שאלות, תיתיחסו גם לזה!

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי apache
    שיחקתי בשני השלטים(יש לי PS3 כמובן)... ויש מקומות שבהם הבוקס באמת טוב יותר...
    חוץ מזה, קראש הביא את הכתבה על ההשוואה(למה אני זוכר את זה) וגלאמר(פורום XBOX) הוכיח לנו שזה היה סתם פאנבוי של PS3 ואני מאמין לו
    מי אמר שאני מדבר על הכתבה הזאת?<_<

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    מי אמר שאני מדבר על הכתבה הזאת?<_<
    נירא לי שראיתי משו ב IGN או בגיימספוט

הרשמה