תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    גאנז הינו משחק שדורש יכולת קורדינציה טובה (וגם מקלדת שמתפקדת כמו שצריך)..
    עם הזמן, מגלים שחקנים כישורים יוצאי דופן, ולאט לאט מתגלות ומתפתחות להן שיטות חדשות ברחבי הרשת..
    כדי להתחיל, אביא לפניכם את הסיפתח, שהוא הבסיסי ביותר אם תרצו להתפתח ולהתקדם במשחק.

דע את מקומך
    לפני שתתחילו בכלל ללמוד טכניקות רבות שיידרשו מכם על מנת שתוכלו לגבור על היריב, אמליץ לכם להתחיל מהדבר הפשוט ויותר, והוא - ללמוד את המפה!
    כל אחד יכול לגלות נקודות שונות במפה - חזקות וחלשות, ואף להתשמש בלוקיישנים מסויימים לצורך תיאום ויעילות המתקפות וההתגוננויות, ועל כן מומלץ להשתמש בשיטה זו.
    לא פעם וגם לא פעמיים קרה שברגע שהמקום השתנה, כך גם המטבע בכל הקשור לניצחון או הפסד שלכם בקרב.
    יש כאלו שטובים בשטח פתוח ויש שבסגור, יש שמתמשים בקירות, ויש שמשתמשים במכשולים..
    ויש כמה כאלו שאוהבים ללחוץ בטירוף על המקש הימני של העכבר (Flip), אבל את זה תגלו כבר לבד
    אז קחו את הזמן, פתחו חדר סגור, תנשמו עמוק, ועשו לכם טיול קצר ברחבי המפה..

שיטות לחימה
    אם הזמן תגלו שלכוון ולירות לא תופס כשמגיעים לרמות מעט יותר רציניות.
    קיימים 4 סוגים עיקריים וידועים שבהם משתמשים השחקנים - K-Style, E-Style, H-Style ו- D-Style. כל סגנון מתאים לאדם שונה... יש כאלו שיסתדרו עם כמות גדולה של מקשים ויבחרו ב-K-Style, ויש כאלו שיהיו מאד טובים בלכוון וישלבו עם המתקפות שלהם E-Style.
    לא אפצח בפירוט מלא על כל אחד מהארבעה מפני שכל אחד מהם מורכב מעשרות (ואני לא מגזים) תנועות ומקשים שונים. רק אנשים שבאמת ישקיעו יוכלו ללמוד הכל, ואף לפתח טכניקות חדשות (ומיד אח"כ לשתף את כולנו בהם).
    שורה תחתונה - אתם חייבים לפתח אחת מהטכניקות, או שפשוט תעשו כמוני ותשלבו בין כולם בצורה מאד יצירתית ומקורית..

בני אלמוות
    לא לא, אין לי Hack שיספק לכם חיים בלתי מוגבלים שיגרמו לאנשים מסביבכם להתעצבן ולהתחרפן, אבל זהי שיטה דומה שהמון אנשים נוהגים להתשמש בה.
    לאלו שמתקשים להפסיד ולראות איך המתמודד מלגלג עליכם בזמן שאתם שוכבים על הרצפה בחוסר אונים, קיימות שיטות מוגדרות לבריחה מפני האוייב.
    המיומנות הזו תדרוש מכם מהירות, שליטה בכל מה שקשור לעולם הקירות והטיפוס, וכמובן ידיעת המפה עליה דיברנו קודם. השיטה הראשונה היא פשוט לברוח בטירוף ולא לתת לאף אחד לתפוס אותכם.. בדרך כלל זה עובד לכמה דקות, ומשעשע ביותר לראות חבורה של אנשים זועמים רודפים אחרייך בטירוף.. שיטה נוספת היא לברוח ולמצוא מקום מחבוא מושלם (אותו הכרתם בזמן הטיול במפה), והשיטה השלישית הנקראת "Feinting" היא לשבור כיוונים במימונות גבוה שתבלבל את היריב שלכם ושתשאיר אותו מיואש.
    זה לא שאני אומר שטוב לברוח, כי בסופו של דבר הגענו להילחם, אך מצד שני, לא יכול להזיק להשתעשע מדי פעם עם היריב. בין השאר, הזריזות שתרכשו תעזור לכם להתקיף טוב יותר בעתיד.

ובאמת שזהי אך ורק ההתחלה.....
    בהצלחה לכולם
    עם יש מיטה הכל מסודר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    תגובות בבקשה.
    עם יש מיטה הכל מסודר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2008
    תודה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    תודה
    הלינקייה הפרטית שלי:מתעדכנת!!

אני לא ילד מייפלל!!אור ערך את זה בפוטושופ.

vgunz הוא הגאנז מס' 1 של הפורום מס' ואם במקרה אתם אוהבים גאנז זה הגאנז המתאים :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    בבקשה
    עם יש מיטה הכל מסודר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2008
    עיר
    דימונה
    תודה
    שתף ב-Google+