תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 72
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    איך עובד המכשיר?
    במכשיר יש שעון, כשאתם לוחצים על כפתור, הוא מחשב את הזמן מרגע יציאת המשחק עד לרגע הזה, ואת התוצאה משנה לקוד לפי אלגוריתם, ייחודי לכל מכשיר, כך שלא ניתן לצפות מראש איזה קוד יופיע לכם בצג המכשיר. מכיוון שהחישוב מתבצע לפי דקות, הקוד שקיבלתם זמין לכם רק לדקה הקרובה, והוא מופיע על צג המכשיר וגם בשרתי blizzard. כשתתחברו בהצלחה למשתמש שלכם, תופיעה לכם הודעה נוספת, ובה תתבקשו להזין את הקוד שמופיע על צג המכשיר. אין שום חיבור לUSB, שום שליחת נתונים מחוץ למכשיר. אין דרך לפרוץ אותו, אם פותחים את המכשיר הוא "מתעדה" ונהרס.

שאלה: איך השרתים של בליזארד יודעים בדיוק איזה קוד ייצא כל פעם שאני לוחץ על הכפתור בלי שיהיה להם שום קשר כלשהו למכשיר עצמו.

תשובה: מספר סידורי. לכל מכשיר יש מספר מסוים. אוקיי, בוא אתן דוגמא יותר טובה:
    יומולדת שלי ברביעי לאפריל 1986. מהדקה הזאת (10:06) עברו
    22 שנים זה: 11563200 דקות.
    לזה מוסיפים 8 חודשים (מתחיל לספור מאפריל) שזה 357120 (בערך, כי הפעם הכפלתי ב8 חודשים ולא בכל חודש 31 ימים)
    מוסיפים לזה 21 ימים (25 פחות 4 ימים) מתחילת החודש: 30240
    סך הכל, מאז שנולדתי, עברו 11950560.
    את התוצאה, לפי אלגוריתם שקיים רק למכשיר הזה משנים את המספר שקיבלנו ואז יוצא הקוד.
    בוא נגיד, שהאלגוריתם יהיה:
    מספר ראשון משנים ל5. כל ספרה 0 משנים לg, כל ספרה 2 משנים לy, כל ספרה 9 משנים לu, כל ספרה 1 משנים לk וכו וכו וכו. יוצא לנו הקוד הבא, שאותו אנחנו נצטרך להכניס כסיסמא שניה:
    5ku5g56g
    אני שוב מדגיש, כל התהליך הזה מתבצע על ידי המכשיר עצמו והשרת בחברת blizzard, והשרת אצלם מבצע את התהליך הזה לכל מכשיר בנפרד.

Blizzard Authenticator, זהו מוצר שמאפשר למשתמשי המשחק World of Warcraft להגן על החשבון באפשרות מכשיר קטן (הדומה לflash disk). כל שבוע אפשר לראות בפורומים השונים, אם זה gamer או vgames, נפתח לו עוד דיון עם קורבן נוסף שנפרץ לו המשתמש. כדי למנוע זאת, אנו שחקני המשחק מבקשים מחנויות בארץ לייבא את המכשיר Blizzard Authenticator. הסיבה לכך כי המשלוח לצרכן בודד עולה פי עשר מהמוצר עצמו. אם צרכן אירופאי מבזבז 6 אירו, אנחנו צריכים לשלם עליו 66 אירו - 360 שח.
    אפשר לראות בחנויות השונות מוכרות מוצרי wow כגון: מקלדות zboard, פדים, מדריכים למשחק, אך את המוצר, שלדעתי הכי חשוב לכל שחקן WOW, לא מוכרים. בתגובה מאחת החנויות קיבלתי את התשובה הבאה: "בזמנו, כשהמוצר יצא ניסינו לעניין את הלקוחות במוצר אך לצערינו אין לאנשים בארץ עניין במוצר".
    קשה להבין למה החנויות מייבאות פדים ומדריכים, אבל את המוצר הכי חשוב - שיגן על חשבונכם, הם מזניחים. וכאן אתם נכנסים לתמונה רבותי, בואו נשנה את זה, ונגרום לחנויות המשחקים לייבא סוף סוף את blizzard authenticator!

תחתמו בבקשה על העצומה

בבקשה בלי ספאם, זה דיון חשוב ואם נצליח לכל אחד יהיה את המכשיר הקטן הזה ולא נצטרך עוד לדאוג לאבטחת המשתמש או המחשב. כל מי שקורא את הדיון, בבקשה תעבירו אותו לחברים שלכם שמשחקים במשחק אך לא מרבים להיכנס לפורומים.
    נערך לאחרונה על ידי Zeev; 25.12.2008 בשעה 10:24.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    ראיתי שאתה גם עשית את זה בגיימר ^^
    בכל מקרה, אני לא אקנה את זה אם זה יגיע לארץ, אבל שיהיה - אם זה יעזור לאלה שכן רוצים (וראיתי שיש הרבה שאמרו שהם יקנו את זה) אז אני אצביע.
    ד"א, כל הכבוד על היוזמה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Lyhoof
    ראיתי שאתה גם עשית את זה בגיימר ^^
    בכל מקרה, אני לא אקנה את זה אם זה יגיע לארץ, אבל שיהיה - אם זה יעזור לאלה שכן רוצים (וראיתי שיש הרבה שאמרו שהם יקנו את זה) אז אני אצביע.
    ד"א, כל הכבוד על היוזמה
    תודה. ואפשר לדעת למה אתה לא רוצה לקנות? אני מאמין שזה יעלה בסביבות 60-100 שח אם יביאו את זה לארץ, וכדי להגן על החשבון שלך ולא לדאוג יותר לשנות סיסמאות כל שבוע שבועים ולסרוק את המחשב - לדעתי זה כדאי.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    אני אחתום, לא נראה לי שאני קונה את זה אבל בהחלט מגיע למי שרוצה.
    אני מעוניין לדעת איך זה פועל.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי Zeev
    תודה. ואפשר לדעת למה אתה לא רוצה לקנות? אני מאמין שזה יעלה בסביבות 60-100 שח אם יביאו את זה לארץ, וכדי להגן על החשבון שלך ולא לדאוג יותר לשנות סיסמאות כל שבוע שבועים ולסרוק את המחשב - לדעתי זה כדאי.
    יותר מ3 שנים אני עם אותה סיסמא, בלי אנטיוירוס ובלי firewall.

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    כן גם אני ככה, לא ממש הבנתי איך זה עובד אם אתה יכול בבקשה להסביר קצת יותר על המוצר
    lucide@vgames.co.il

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    היי

לא הבנתי איך המכשיר הזה עובד?
    כמו שאתה מראה זה משהו שמתבלש על מחזיק מפתחות או משהו
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    01.12.2008
    עיר
    רעננה
    איך זה מגן על המשתמש?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גם אם יש לכם משתמש, עם סיסמא של 1212, הפורץ לא יוכל להיכנס עם זה בלי שיהיה לו את המכשיר מוכנס בUSB. כשאתם מקבלים את המכשיר, אתם מקשרים אותו למשתמש שלכם, ורק איתו אפשר להתחבר למשתמש. אם תקחו מכשיר אחר, הוא לא יעבוד. זאת אומרת, הפורץ יצטרך קודם לפרוץ לביתכם ולגנוב את המכשיר עצמו, ורק אז להיכנס איתו ולנסות לפרוץ את החשבון שלכם.

מנהלים - יש סיכוי לפרסם איפשהו באתר על העצומה? זה יעזור מאוד.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    אם זה מגיע אני בטוח קונה את זה....חצי מהגילדה שלי משתמשת בזה......כל הכבוד על היוזמה!

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    סתם דרך לסחוט עוד כסף מפרנואידים סופניים.

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי Zeev
    גם אם יש לכם משתמש, עם סיסמא של 1212, הפורץ לא יוכל להיכנס עם זה בלי שיהיה לו את המכשיר מוכנס בUSB. כשאתם מקבלים את המכשיר, אתם מקשרים אותו למשתמש שלכם, ורק איתו אפשר להתחבר למשתמש. אם תקחו מכשיר אחר, הוא לא יעבוד. זאת אומרת, הפורץ יצטרך קודם לפרוץ לביתכם ולגנוב את המכשיר עצמו, ורק אז להיכנס איתו ולנסות לפרוץ את החשבון שלכם.

מנהלים - יש סיכוי לפרסם איפשהו באתר על העצומה? זה יעזור מאוד.
    ואם המכשיר נפגם או נאבד?
    lucide@vgames.co.il

הצטרף בתאריך
    29.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי lucide
    ואם המכשיר נפגם או נאבד?
    אם זה קורה אתה מדבר עם בליזארד ואומר ככה וככה וגם בקופסה של זה יש קוד או משהו בשביל מקרים כאלה
    אם זה מגיע לארץ אני 100% קונה אני פשוט חייב את זה
    בעלים שמחים של Xbox 360 Elite Resident Evil 5 Limited Edition (נקנה ב15.04.2009)
    בעלים די משועממים של Sony Playstation 3 40 GB(נקנה ב24.12.2007)

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    התענייתי לראות וגם אני באמת ראיתי שזה יקר ממש לייבא את זה בצורה עצמאית לארץ ,אם זה יגיע לארץ אני אקנה את זה בטוח ,לדעתי כל משתמש צריך את זה
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    אוקי
    נשמע נחמד

בכל מקרה אני מציע לאנשים פשוט לחזק את הסיסמא שלהם
    עם אותיות קטנות גדולות סימנים ומספרים..
    לא להסתמך על סיסמא רק באותיות או מספרים

בקשר למוצר
    אולי פריק יסכימו לייבא אותו
    נערך לאחרונה על ידי zrikman; 24.12.2008 בשעה 13:02.
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    המכשיר מאוד עוזר...כל פעם שאתה לוחץ על הכפתור הוא נותן לך סיסמא אחרת שונה לגמרי מהקודמת ככה שאין מצב שמישהו יפרוץ למשתמש שלך....

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    לי זה לא משנה, כי אני הולך להזמין את זה מאירופה(מהחנות של Blizzard)

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    עיר
    Ashdod
    נשמע מוצר נחמד.
    לכל מי שמזלזל חבל, עם לא טוב לכם על תקנו ועל תחתמו, אבל למה לנסות למנוע מאנשים אחרים שימוש.
    אני אישית מכיר 2 אנשים שיקנו את זה בכייף
    (בתור אחד שפרצו לו פעם)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי omer681
    לי זה לא משנה, כי אני הולך להזמין את זה מאירופה(מהחנות של Blizzard)
    אתה הולך לשלם להם 360 שח, כשפה תוכל לקנות את זה במקסימום 60-100?
    נערך לאחרונה על ידי Zeev; 24.12.2008 בשעה 13:10.

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי zrikman
    בכל מקרה אני מציע לאנשים פשוט לחזק את הסיסמא שלהם
    עם אותיות קטנות גדולות סימנים ומספרים..
    לא להסתמך על סיסמא רק באותיות או מספרים
    בדיוק, במקרה שלי גם השם משתמש הוא חתיכת סיפור
    lucide@vgames.co.il

הרשמה