תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    המשחקים שיוצאים השבוע לPS3:
    אז הטירוף של אמצע נובמבר כבר זמן מה מאחורינו ואנחנו נכנסים לתקופת יובש שתימשך עד פבואר(וKZ2!), אבל בכל זאת - איזה משחקים חדשים אנחנו מקבלים?
    הנה הרשימה:
    ארה"ב :
    כלום...
    אירופה:
    אמממממ....כלום.
    אסיה:
    Alone In The Dark
    Bioshock
    Far Cry 2
    Sid Meier's Civilization Revolution
    White Knight Chronicles

ניתן לראות שבאסיה יצאו הכי הרבה משחקים חדשים...הבעיה היא שרובם כבר חודשיים + בשוק האירופאי או האמריקאי...

Demon's Souls האנגלי - בפבואר 2009!

המשחק יוצא בתחילת פבואר בגרסא היפנית שלו, אבל נראה שבחודש הזה המשחק יגיע גם בעוד גירסא...
    מסתבר שהמשחק יצא באותו חודש גם בגרסא האסיתית שלו, אבל שזה לא יגרום לכם להיתבלבל, הגרסא הזאת כולל אנגלית מלאה!
    מצד שני אין דיבורים על יציאת המשחק באירופה או ארה"ב...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    White Knight Chronicles יצא באנגלית? או בסינית/יפנית..?

נכתב במקור על ידי MisterFF
    White Knight Chronicles יצא באנגלית? או בסינית/יפנית..?
    כרגע ביפנית.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני חייב לציין בלי שום טינה שזה נראה כאילו אין מה לכתוב אז עידכנת דברי שוליים..מה שנקרא שפאם.
    בלי לעליב או משהו אני חייב להגיד שזה דיי ספאם.

PSN ID: XyuviX

נכתב במקור על ידי XyuviX
    אני חייב לציין בלי שום טינה שזה נראה כאילו אין מה לכתוב אז עידכנת דברי שוליים..מה שנקרא שפאם.
    ספאם למה?
    אני מודע לזה שזה לא הדברים הכי מענינים שקורים בעולם אבל בכנות זה היה הדבר הכי טוב שמצאתי באותו זמן(שוולי לא פירסם עדיין)
    אז כן, באמת לא היה ממש על מה לכתובאבל ספאם זה לא היה...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי XyuviX
    מצטער, אבל הספאם היחיד שאני רואה בתרד הזה זו ההודעה שלך.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    חחח אני מאספים סתכל על העצמך... אני מעיר הערה את הדעה שלי בשביל זה נועד הנושא...וכמו שאני זוכר אותך אתה חייב להגיב להידחף או חייב להביע את הדעה שלך בפורום PS כי כמו שנאי תמיד אומר משעמם לך בפורום שלך אז אתה בא לפה..
    ואם אתה קורא לי ספאר אז אני באמת לא יודע מה אתה נקרא..

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    תודה על המידע.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי XyuviX
    חחח אני מאספים סתכל על העצמך... אני מעיר הערה את הדעה שלי בשביל זה נועד הנושא...וכמו שאני זוכר אותך אתה חייב להגיב להידחף או חייב להביע את הדעה שלך בפורום PS כי כמו שנאי תמיד אומר משעמם לך בפורום שלך אז אתה בא לפה..
    ואם אתה קורא לי ספאר אז אני באמת לא יודע מה אתה נקרא..
    הדעה שלך האם נושא מסוים הוא ספאם או לא פשוט לא מעניינת אף אחד. בשביל להחליט אם זה ספאם או לא יש מנהלים אחראים לפורום הזה והתפקיד שלהם הוא להחליט האם ידיעה כלשהי שמתפרסמת היא ספאם או ידיעה רלוונטית. או אולי אתה חושב שהם לא עושים את התפקיד שלהם כמו שצריך ורץ להעיר על זה בהודעה בפורום במקום בהודעה פרטית?

אני נמצא בפורום הזה הרבה זמן, הרבה לפני שאני זוכר שאתה בכלל הגעת לפה. ובתור אחד שנכנס לפורום הזה להתעדכן במשחקים שיוצאים בין היתר, אותי זה מעניין לדעת שמשחק בלעדי לPS3 שראינו בTGS ועוד לא הבנו מה יש בו בעצם יוצא בגרסה האנגלית שלו כבר בחודש פברואר הקרוב (Demon Stone). יש לידיעה הזו ערך חדשותי.
    עכשיו, אם יש לך משהו להגיד שרלוונטי לנושא עצמו אתה מוזמן להגיד. אם אין לך, עדיף שתשתוק ולא תספים את הדיון בהודעות שלא תורמות לו כלום.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הדעה שלך האם נושא מסוים הוא ספאם או לא פשוט לא מעניינת אף אחד. בשביל להחליט אם זה ספאם או לא יש מנהלים אחראים לפורום הזה והתפקיד שלהם הוא להחליט האם ידיעה כלשהי שמתפרסמת היא ספאם או ידיעה רלוונטית. או אולי אתה חושב שהם לא עושים את התפקיד שלהם כמו שצריך ורץ להעיר על זה בהודעה בפורום במקום בהודעה פרטית?

אני נמצא בפורום הזה הרבה זמן, הרבה לפני שאני זוכר שאתה בכלל הגעת לפה. ובתור אחד שנכנס לפורום הזה להתעדכן במשחקים שיוצאים בין היתר, אותי זה מעניין לדעת שמשחק בלעדי לPS3 שראינו בTGS ועוד לא הבנו מה יש בו בעצם יוצא בגרסה האנגלית שלו כבר בחודש פברואר הקרוב (Demon Stone). יש לידיעה הזו ערך חדשותי.
    עכשיו, אם יש לך משהו להגיד שרלוונטי לנושא עצמו אתה מוזמן להגיד. אם אין לך, עדיף שתשתוק ולא תספים את הדיון בהודעות שלא תורמות לו כלום.
    כמה דברים...
    1 אם הדעה שלי לא מעניינת אף אחד למה הגבת לי? הרי זה לא מעניין אף אחד?.
    ופשוט הדעה שלך פשש אחד הדברים זה שאתה נמצא פה הרבה יותר זמן ממני לא אומר שהדעה שלך יותר חשובה משלי.
    2 דעתי החדשות שלו זה דיי ספאם כי הוא סתם מאספים כי אין לו מה לכתוב אז הוא כותב קצת דברים לא מעניינים בשביל שזה ייקרא כאילו הוא כתב משהו.
    ואני לא אמרתי שהמנהלים לא עושים את עבודתם אתה אמרת את זה לא כתבתי דבר כזה אתה סתם מגיע למסקנות.
    אז באמת לך חפש משהו אחר לעשות.
    ואני מאוד מקווה שאתה מאוד אוהב להיקרא "ותיק" וחושב שנותנים לך יותר כבוד מה אני אגיד לך זה שאתה ותיק לא אומר שהדעה שלך יותר מעניינת.
    אתה רק אוהב להידחף.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אז גם כמה דברים
    1. זה שאני נמצא פה יותר לא אומר שהדעה שלי יותר חשובה משלך, אבל זה די סותר את זה שאתה מנסה להציג את הדעה שלי כפחות חשובה משלך, לא?
    אני מזכיר לך את המשפט שלך ממקודם: "כי כמו שנאי תמיד אומר משעמם לך בפורום שלך אז אתה בא לפה.." - רק ציינתי שאני נמצא פה בפורום הרבה, והרבה לפניך. אז בבקשה אל תתחיל עם השטויות שלך על למי מותר ולמי אסור לבוא לפורום הזה.
    2. אז לדעתך החדשות שלו זה ספאם, ולדעתי התגובות שלך לחדשות שלו (ובכלל) זה ספאם. כמו שאני רואה את זה - החדשות שלו תרמו משהו לאנשים בפורום, אבל אני לא רואה איך התגובה שלך תרמה משהו לאנשים בפורום.

אגב לורץ: כבר בינואר נגמרת תקופת היובש (באופן יחסי להשבוע לפחות). אם אני לא טועה יש איזה 3 משחקים עם פוטנציאל שיוצאים בחודש הזה.
    Keep it clean

נכתב במקור על ידי gulmer

אגב לורץ: כבר בינואר נגמרת תקופת היובש (באופן יחסי להשבוע לפחות). אם אני לא טועה יש איזה 3 משחקים עם פוטנציאל שיוצאים בחודש הזה.
    יחסית לחודש הזה גם משחק אחד הוא כבר לא יובש...
    ועל איזה 3 משחקים אתה מדבר?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני יודע לפחות על Skate 2, Afro Samurai, וLord of the rings: Conquests שאמורים לצאת במהלך חודש ינואר. לא בטוח שאף אחד מהם יהיה משחק AAA, אבל כולם מגיעים ממפתחות עם רקע טוב ולכולם יש טריילרים וסרטונים מבטיחים, ככה שאני מקווה שלפחות שניים מהם יסיימו על ציון ממוצע של מעל 8.
    לX360 גם אמורים להגיע Stoked ו-Ninja Blade בינואר, אבל אני לא יודע על אקסלוסיביים לPS3 שיכול להיות שגם מגיעים במהלך החודש.

לא החודש הכי עמוס בעולם, אבל אחרי דצמבר זה גם שיפור. אל תצפה לשום חודש עמוס כמו בתקופת החגים.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אז גם כמה דברים
    1. זה שאני נמצא פה יותר לא אומר שהדעה שלי יותר חשובה משלך, אבל זה די סותר את זה שאתה מנסה להציג את הדעה שלי כפחות חשובה משלך, לא?
    אני מזכיר לך את המשפט שלך ממקודם: "כי כמו שנאי תמיד אומר משעמם לך בפורום שלך אז אתה בא לפה.." - רק ציינתי שאני נמצא פה בפורום הרבה, והרבה לפניך. אז בבקשה אל תתחיל עם השטויות שלך על למי מותר ולמי אסור לבוא לפורום הזה.
    2. אז לדעתך החדשות שלו זה ספאם, ולדעתי התגובות שלך לחדשות שלו (ובכלל) זה ספאם. כמו שאני רואה את זה - החדשות שלו תרמו משהו לאנשים בפורום, אבל אני לא רואה איך התגובה שלך תרמה משהו לאנשים בפורום.

טוב מה שתגיד...
    בשביל לסגור את הדיון הזה אני אגיד את זה: כל אחד והדעה שלו.

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    באמת קצת יבש, מתי יהיה עוד פעם חודש עמוס עם המון שחרורים מרגשים?

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    prototype לא נחשב?!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כל החדשות שהבאת הם איזה משחקים יוצאים באסיה?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי elronx
    prototype לא נחשב?!
    לא, כי הוא לא כל כך יוצא בינואר.
    Keep it clean

הרשמה