תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    inFAMOUS הוא משחק בגוף שלישי בסגנון "ארגז החול", עולם פתוח וחופשי סטייל GTA ודומיו. אך כאן המשחק הוא יותר בדיוני, למרות שהעלילה די מסתורית, ידוע שנגלם אדם שבמהלך תאונה כלשהי קיבל כוחות חשמל מופלאים המאפשרים לו לשלוט, ליצור חשמל בידיו ולשלוט בחפצים מתכתיים ומתמגנטים (מנורות, מכונות, פחים).
    המשחק משלב בתוכו את מנגון תפיסת המחסה והטיפוס על בתים וגגות (שקצת מזכיר את AC).
    המשחק הוא אקסלוסיבי לקונסולת ה Playstation3 וצפוי להגיע באביב 2009.
    חשמל זורם בכפות ידיך..
    מהגיימפליי והראיון האחרון מגיימספוט ב E3 האחרונה לא שוחררו יותר מדי פרטים על המשחק, והיום עלה לאתר G4TV בקרוב חדש למשחק שמכיל הרבה קטעי גיימפליי:

בינתיים נותר להמשיך לחכות לאביב הקרב ולהסתפק במשחקים עד אז...

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    קנייה בטוחה שלי ב2009.
    המשחק נראה טוב מאוד לעומת Protoype שלדעתי נראה גרוע(גם בגראפיקה,גם בדברים הטכניים וכו').
    כמעט כל משחק אקסלוסובי של PS3 נראה טוב וקנייה בטוחה אצלי ב2009

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי vogE
    קנייה בטוחה שלי ב2009.
    המשחק נראה טוב מאוד לעומת Protoype שלדעתי נראה גרוע(גם בגראפיקה,גם בדברים הטכניים וכו').
    כמעט כל משחק אקסלוסובי של PS3 נראה טוב וקנייה בטוחה אצלי ב2009
    אני הייתי אומר שאני הקנה גם אותו וגם את PROTOYPE

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    אני הייתי אומר שאני הקנה גם אותו וגם את PROTOYPE
    אני לא...
    ראיתי את Prototype וזה נראה כמו משחק ספיידרמן.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני מחכה למשחק הזה מהרגע הראשון שראיתי אותו הוא נראה אדיר!!! אין לי סבלנות... כמה אקסקלוסיבים ב2009

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    המשחק נראה מדהים.
    אין מה לדבר הוא אצלי בקנייה בטוחה.
    והוא באמת מזכיר את AC רק אם לאלטעייר(או איך שלא רושמים את זה) היו כוחות חשמל..

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    משחק מדהים!

נכון האיש במשחק דומה לנייטן הל? (רסיסטנס)

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    1000000000000000000000000000000000% קניה ביראה כזה חיייההההההההה דרך אגב תודה על הוידאו באלי באלי באלי וכן גולגולון הוא ניראה כנו ניתן XD ראיתה אבל מה קרה לניתן בסוף??? XD אני לא בטוח שזה שהוא ניראה כמוהו ישנה משו יאללה ניראה סווס וקצת מסכיר לי גם את אססינס קריד ואהבתי אססינס קריד!!! חיחי הדמות הזאת מ אינפמוס גם מזכירה לי את אלטייר(אססינס קריד) XD יואו באלי תמשחק הזה כל כךךך מקווה שיהיה בו איזה מולטיפלייר מטורף

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    אני לא...
    ראיתי את Prototype וזה נראה כמו משחק ספיידרמן.

PROTOTYPE נראה כמו משחקי הענק הירוק עם יותר דם, אולי מה שהם תמיד רצו להיות.
    בשבילי הוא יהיה יותר בקטע של שווה השכרה....

ויש עוד PREVIEW של http://au.ps3.ign.com/articles/940/940036p1.html

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    האמת היא שויזואלית המשחק נראה ממש מעפן לעומת Prototype, אבל בינתיים על הסטודיו של inFamous אפשר לסמוך עם משחקים (Sly Cooper) ועל הסטודיו של Prototype ממש לא (משחקי Crash האחרונים).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    האמת היא שויזואלית המשחק נראה ממש מעפן לעומת Prototype, אבל בינתיים על הסטודיו של inFamous אפשר לסמוך עם משחקים (Sly Cooper) ועל הסטודיו של Prototype ממש לא (משחקי Crash האחרונים).
    כן, ויזואלית הוא ממש נראה רע (ברמת SaintRow הראשון). אבל האנימציות ממש מגניבות והמערכת קרב נראית סופר מתוחכמת. לא מבוגבגת כמו ב-GTA 4 ולא חסרת גיוון כמו ב-קראקדאון.

מה שכן, יש כמה דברים טובים וכמה פחות טובים שאהבתי במשחק.
    הטובים:
    1) האנימציות.
    2) המערכת קרב המאוד בוגרת (יש דוג'ינג ויש שימוש חביב בסביבה, למרות לא משהו שלא ראינו קודם בקראקדאון או ב-GTA).
    3) ביניינים הם אשכרה אלמנט חשוב.
    4) בכל זאת גיבורי על.

הרע:
    1) ויזואלית נראה רע.
    2) העיר ריקה ברובה, לא מרגיש חיי מספיק.
    3) אי אפשר לנהוג בכלי רכב (מה הקטע עם הסיפור?).
    4) לא יהיו עוד גיבורי על לבחירה.
    5) הכל נורא חוזר על עצמו.

המשחק מאוד יתקשה להתרומם מעל ל-80. אבל עדיין הוא בעל פוטנציאל. לא אתפלא אם יכשל בביקורות. אישית אני מקווה שלא, כי אין פשוט מקביל לו בז'אנר, ולהיות גיבור על צריך להיות חזק ביותר.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    מה שכן, יש כמה דברים טובים וכמה פחות טובים שאהבתי במשחק.
    הטובים:
    1) האנימציות. אהבתי איך שהן חלקות וקרטוניות כמו סליי קופר, כאילו שהם סוג של הצדעה לסדרה, אבל אני חושב שהן לא הולכות טוב עם עיצוב הדמות - הגיבור מעוצב כמו נתן הייל + המעניש, משהו באדהס לגמרי..... ופתאום הוא רץ כמו דביבון...
    הרע:
    1) ויזואלית נראה רע. יחסית למה שראינו עד עכשיו? ממש (לא בנימה צינית).
    2) העיר ריקה ברובה, לא מרגיש חיי מספיק. הקשבת לסיפור? מדובר בעיר שלאחר אסון, הכל דל ומת, השחקן צריך להחיות אותה ככל שהוא מתקדם.
    3) אי אפשר לנהוג בכלי רכב (מה הקטע עם הסיפור?). גם ב-95% ממשחקים גיבורי העל, אולי לבאטמן יש את הבאטמוביל. אתה מחפש GTA, זה לא משחק כזה.
    4) לא יהיו עוד גיבורי על לבחירה. ... נו באמת... טוב, אבל זה הכי סובייקטיבי שיש...
    5) הכל נורא חוזר על עצמו. מ-PREVIEW??
    באמת אי אפשר לדעת עד יציאתו, לכן הוא נורא מסקרן.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    באמת אי אפשר לדעת עד יציאתו, לכן הוא נורא מסקרן.
    הקשבת לסיפור? מדובר בעיר שלאחר אסון, הכל דל ומת, השחקן צריך להחיות אותה ככל שהוא מתקדם.

לא, לא ממש הקשבתי לסיפור להגיד את האמת, אין לי פה כרטיס קול מוגדר אז רק ראיתי ויזואלית את הסרטון. אבלז ה לא תירוץ. זה מרגיש רע, תהיה אשר תהיה הסיבה שהם תרצו את זה. לפחות כרגע.

גם ב-95% ממשחקים גיבורי העל, אולי לבאטמן יש את הבאטמוביל. אתה מחפש GTA, זה לא משחק כזה

מה זאת אומרת? לא מדובר בדמות של DC או מארבל (הם לא באים לשמור על אמינות שהיא). מדובר במשהו חדש. המשחק בה לשדר תחושה של עיר ואוטנטיות וחלק מאותה תחושה לטעמי נעוצה באמינות של העיר והסביבה. חלק מהאמינות נוגעת לכלי הרכב והיכולת להשתמש בהם. כמו שקראקדאון שמאוד קרוב לאינפיימוס בהמון דברים ידע לתת לך את האופציה להשתמש בכלי רכב (למרות שכולם מעדיפים לרוץ שם בסופו של דבר), גם אינפיימוס צריך לתת לך את האופציה. מה גם שזה נותן לך כשחקן עוד חופש פעולה לעשות דברים נוספים. בין אם לדרוס את מי שתרצה או להתנגש לשם הכיף. אני לא מבין את ההשוואה ל-GTA ואת הבלעדיות שאתה מייחס לכלי רכב כלפי משחק אחד. הוא לא היחיד בז'אנר וכולם נותנים לך את האופצייה (אפילו באססין קריד היה סוס מגוכח).

נו באמת... טוב, אבל זה הכי סובייקטיבי שיש...

אל תגיד לי שאתה לא מרגיש שגיבור אחד שיודע לעשות 10-5 פעולות שונות זה מספיק. גם ככה אין לך כלי נשק בהם תוכל לעשות שימוש והגיוון הוא מאוד דל. לא היה יכל להיות הרבה יותר נחמד לעשות שימוש בקצת יותר מגיבור על אחד? או לפחות להחזיק באופצייה לקנפג אותו?

דרך אגב, סארקר פאנץ' נשאלו על הסוגייה ב-E3 והם כל פעם התרגזו מעצם הזכרתה. הם כנראה בעצמם הבינו שעשו טעות ולא יכלו כבר ללכת אחורה בתקציב ובתכנון. מה גם שהוא נבנה מאוד סביב עלילה מאוד ספציפית. אין יותר מידי חופש להכניס עוד דמויות וחבל.

מ-PREVIEW??

זה ממש לא הסרטון הראשון של המשחק (היו גם סרטונים ארוכים ב-E3) והמשחק בסופו של יום נראה אותו הדבר. השינוי היחיד ששמתי לב איליו הוא הכיעור של המשחק (GTA פשוט הרים את הסטנדרט מאוד בז'אנר המדובר) והעובדה שהוא פחות מבוגבג. מעבר לזאת אפשר בקלות לגבש עליו דעה והיא יורדת עם הזמן. אין ספק שהוא יכל להצליח אבל הוא יהיה חייב להיות משחק מאוד כיפי ובעל עלילה מאוד חזקה עדי לעשות זאת ולהתגבר על הררי המחזור שנראה שנמצאים בעוכריו לפחות על פי דעתי. הספיק לי כבר עם Assassin Creed אחד, אני לא צריך עוד אחד.

אני חושב שסוני הוכיחה השנה נחרצות שהיא החברה הטובה ביותר בתעשייה בכל הקשור לפרוייקטים צד א' וב' שלה. אני לא רוצה לחזור אחורה. למרות שאין סיכוי עם כל מה שהיא מפציצה לאחרונה (לא לאמין לכמות הפרוייקטים הבלעדיים ה-AAA שהיא שוקדת עליהם כרגע). אינפיימוס נראה כרגע כעקב אכילס הכי גדול במערך שלה בשנה הבאה. בדומה למוטורסטורם 2 והייז בשנה האחרונה.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 20.12.2008 בשעה 18:47.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מה זה משנה? בכל הדברים הוא לוקח את Prototype.
    הגראפיקה של Prototype פשוט עלובה, וגם הסביבה, הכל אפור

הצטרף בתאריך
    07.03.2008

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אקסלוסבי לPS3?

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי HBK
    אקסלוסבי לPS3?
    כן

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נראה טוב.
    עוד סיבה לקנות PS3.
    נו יאללה אבא, סע כבר לאמריקה!!!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    לא, לא ממש הקשבתי לסיפור להגיד את האמת, אין לי פה כרטיס קול מוגדר אז רק ראיתי ויזואלית את הסרטון. אבלז ה לא תירוץ. זה מרגיש רע, תהיה אשר תהיה הסיבה שהם תרצו את זה. לפחות כרגע.

מה זאת אומרת? לא מדובר בדמות של DC או מארבל (הם לא באים לשמור על אמינות שהיא). מדובר במשהו חדש. המשחק בה לשדר תחושה של עיר ואוטנטיות וחלק מאותה תחושה לטעמי נעוצה באמינות של העיר והסביבה. חלק מהאמינות נוגעת לכלי הרכב והיכולת להשתמש בהם. כמו שקראקדאון שמאוד קרוב לאינפיימוס בהמון דברים ידע לתת לך את האופציה להשתמש בכלי רכב (למרות שכולם מעדיפים לרוץ שם בסופו של דבר), גם אינפיימוס צריך לתת לך את האופציה. מה גם שזה נותן לך כשחקן עוד חופש פעולה לעשות דברים נוספים. בין אם לדרוס את מי שתרצה או להתנגש לשם הכיף. אני לא מבין את ההשוואה ל-GTA ואת הבלעדיות שאתה מייחס לכלי רכב כלפי משחק אחד. הוא לא היחיד בז'אנר וכולם נותנים לך את האופצייה (אפילו באססין קריד היה סוס מגוכח).

כל העניין, פחות מהרושם שהם בונים למשחק, הוא הכוחות והיכולת של השחקן להשתמש בהן כדי לנוע בעיר. הפלטפורמינג במשחק נראה מאוד זריז, סטייל הענק הירוק/פרוטוטייפ (למרות ששם אפשר "להשאיל" רכבים).
    ואם הם בחרו לא להכליל נהיגה, מתוך הגיון אפשר לנחש שעצוב העיר והאינטראקציה עם כל האובייקטים בה יותאמו כראוי.

ולמה דווקא GTA?? הסדרה בעלת היחוס הכי דומיננטי לנושא הזה (נהיגה), כמו גירס ותפסת המחסה על אף שהוא לא המציא אותה.

אל תגיד לי שאתה לא מרגיש שגיבור אחד שיודע לעשות 10-5 פעולות שונות זה מספיק. גם ככה אין לך כלי נשק בהם תוכל לעשות שימוש והגיוון הוא מאוד דל. לא היה יכל להיות הרבה יותר נחמד לעשות שימוש בקצת יותר מגיבור על אחד? או לפחות להחזיק באופצייה לקנפג אותו?

אני לא חושב שהם חשפו את כל היכולות והאלמנטים במשחק. הם לא מייקרסופוט שישחררו פלייטרוף בן רבע שעה עם פטר מולינסקי כדי לחרוש על מה שהמשחק מציע. דווקא אם מחברים נקודות שונות מכל הסרטונים שהוצגו עד עכשיו מקבים מגוון יכולות די נחמד למשחק שלא נראה כמו 30 שעות - גם לא חצי מזה. הם גם הזכירו על שיפורים ושחרור יכולות במהלך המשחק, נותר רק לקוות שהם יבצעו זאת נכון.

חוץ מזה, כמשחק אקסלוסיבי ל-PS3 אני מצפה לשימוש בחלל שיש להם לתכני-שטות כמו שהיה לאנצרטד, לרבות סקינים של דמויות אחרות (ולא רק סרטוני צוות).

בנוגע לדמות, אם נתן קול (יותר מדי נתנים בדור הזה) יהיה מספיק מעניין, עקבי אך עדיין בעל טוויסטים ואמין הוא כבר ימלא מקום כמו 4 דמויות בהשוואה למשחקי סופר-הירו מכל הסוגים, שבהם אי אפשר להתעלם מהעובדה שהדמות היא מודל שעוצב ע"י המפתחים, ולא גורם בעל תכלית או נשמה.

דרך אגב, סארקר פאנץ' נשאלו על הסוגייה ב-E3 והם כל פעם התרגזו מעצם הזכרתה. הם כנראה בעצמם הבינו שעשו טעות ולא יכלו כבר ללכת אחורה בתקציב ובתכנון. מה גם שהוא נבנה מאוד סביב עלילה מאוד ספציפית. אין יותר מידי חופש להכניס עוד דמויות וחבל.

אף אחד בפורום לא פיתח את המשחק, יכול להיות שהמשחק בנוי יותר טוב לדמות ראשית אחת.

זה ממש לא הסרטון הראשון של המשחק (היו גם סרטונים ארוכים ב-E3) והמשחק בסופו של יום נראה אותו הדבר. השינוי היחיד ששמתי לב איליו הוא הכיעור של המשחק (GTA פשוט הרים את הסטנדרט מאוד בז'אנר המדובר) והעובדה שהוא פחות מבוגבג. מעבר לזאת אפשר בקלות לגבש עליו דעה והיא יורדת עם הזמן. אין ספק שהוא יכל להצליח אבל הוא יהיה חייב להיות משחק מאוד כיפי ובעל עלילה מאוד חזקה עדי לעשות זאת ולהתגבר על הררי המחזור שנראה שנמצאים בעוכריו לפחות על פי דעתי. הספיק לי כבר עם Assassin Creed אחד, אני לא צריך עוד אחד.

שוב, אי אפשר לדעת מסרטונים שלפני המשחק, מסרטונים דומים הסקתי ש-AC יהיה רענן, אפי ובעל מורכבות ייחודית או ש-FO3 הוא משחק שיעודד את השחקן לחקור עולם ענק עם יותר NPCs מאוכלוסיית ישראל כמו המשחקים הקודמים מלפני עשר שנים. מה שהייפ וסרטונים סלקטיביים יכולים לגרום לבן אדם לחשוב...

אני חושב שסוני הוכיחה השנה נחרצות שהיא החברה הטובה ביותר בתעשייה בכל הקשור לפרוייקטים צד א' וב' שלה. אני לא רוצה לחזור אחורה. למרות שאין סיכוי עם כל מה שהיא מפציצה לאחרונה (לא לאמין לכמות הפרוייקטים הבלעדיים ה-AAA שהיא שוקדת עליהם כרגע). אינפיימוס נראה כרגע כעקב אכילס הכי גדול במערך שלה בשנה הבאה. בדומה למוטורסטורם 2 והייז בשנה האחרונה.

היי, מה אם כל ההאלואים שיהיו ל-360 שנה הבאה??
    ואני חושב שאינפאימוס יקרוץ לקהל שלא רק יקנה בהכרח את KZ2 או את אנצרטד 2
    הי הו היפו (המערכת מבקשת להזין תו מחוץ ל-QUOTE)

הרשמה