תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

Bioshock 2 יכול להיות שיהיה אקסלסובי זמני

Take Two הכריזו על הליין (רשימה) של משחקי 2009 עד אוקטובר 31 . וביניהם Bioshock 2 מופיע שם. ההמשך למשחק המעולה שיצא ב2007 ויצא כרב מכר. ובנסוף שעוד לא הכריזו לאיזה פלטפורם ייוצא קודם, האם זה אומר ששוב זה יוצא שוב אקסלסובי לקונסולה מסויימת קודם כל?

מקור הכתבה

Free Radical נסגרה?
    על פי מקורות רבים ואישרו שFree Radical אכן נסגרה .
    Dave Doak מייסד החברה עזב לפני חודש את החברה וזה עדיין בתהליכי סגירה. וכמו כן מפתח ועם סגן ממיסד בשם Steve Ellis מפתחים חברה בשם Pumpkin Beach .
    היה אמור להיות משחק בשם Battlefront III בשביל LucasArts עד לאחרונה שנסגרה החברה אבל הפרוייקט נלקחה לחברה בשם Rebellion שתמשיך לעבוד על הפרוייקט.
    וכמו כן כנראה שHaze היה המסמר שסגר את החברה בעיקר וכמו כן שלא יכול לסגור את העסקה על פיתוח המשחק לחברה Lucas.
    כמו כן החברה התחילה לעבוד על TimeSplitters 4 וכמעט שנה מאז הפיתוח שהתחיל אבל בגלל הכישלון של Hazeושל ההסכם עם Lucas החברה לא יכלה להשיג מפיץ רשמי בחזרה אליהם.
    היו כמה נסיונות להשיג מפיצים אבל ללא הצלחה. וכמו כן אנשי החברה עזבו את מקום העבודה בשל אי בטיחות שהחברה תשרוד עוד חוסר אנשי צוות או הצעות טובות יותר בחברות אחרות.

מקור הכתבה

עדכון של Home 1.04 מבטלת את הצא'ט הקולי!
    PlayStation Home ייקבל עדכון היום לגרסה של 1.04 ובמאמצים רבים הפאט'ץ החדש מסדר את כל התקלות של ההתחברות שהיו בעבר ושזה דבר טוב אבל יש לזה גם חסרונות כגון חוסר ביכולת
    של שיחה קולית עם אנשים אחרים כי הם הורידו את הפונקציה הזו אבל זמני בינתיים.
    ההסרה של הצא'ט הקולי מאפשר כניסה חלקה יותר למשתמשים אל הHOME
    והבלוג של הפלייסטיישן ממליץ להתשמש במקלדת האל חוטי החדשה של PLAYSTATION 3 או כל מקלדת אחרת שתומכת בUSB או מקלדת Bluetooth בשביל צא'ט טקסט

מקור הכתבה

Duke Nukem Forever אומר חג מולד שמח עם Artwork חדש
    זה לא בדיוק Duke Nukem אומר חג מולד שמח כי זה לא הסגנון שלו
    אבל החברה מ 3D Realms רצו לחגוג את החג עם Artwork חדש

וכמו כן התמונה עצמו לא צולם מהמשחק אלא מודלים מתוך המשחק שזה דיי קרוב לגרפיקה של המשחק. תהנו מכל פיקסל שיש כא
    ן מקור הכתבה

Outrun מביא את הנוסטלגיה בחזרה אל XBLA, PSN
    חדשות נהדרות מסגה ,מעריצי המשחק Outrun חוזר ובגדול זה לא אותו גרסה שהיה בעבר ולא גרסת הארקיד הישנה ,זה משהו בין הישן לחדש שהיה.

זה נקרא OutRun Online Arcade המפתחים הם Sumo ועם יציאה אל החנויות של PSN ושל XBL בתחילת 2009 ייצא . המשחק מביא שליטה וסקסי מיני משחקים של גרסת 2003 עם הגרסה הארגנלית וכמו כן שניתן להסיק מהתמונות שזהוי גרסת HD של המשחק כמובן. עדיין לא צויין המחיר למשחק אבל מה שכן שזה יתמוך עד 6 שחקנים באון ליין

מקור הכתבה

Street Fighter II HD שוב שיא מכירות
    קאפקום חשפה את Super Street Fighter II Turbo HD Remix שהיה המכירה הכי גובהה שלהם. המכירה הדגיטלי הכי גבוהה שלהם בכל הזמנים עם 250,000 יחידות שנמכרו מאז יציאת המשחק.
    וכמו כן פורסם בבלוג של קאפקום שהחברה חשפה שהגרסה שכולם כל כך אהבו של משחק המכות 2D שבר את שיאיי המכירות הדגיטלי שלהם.
    קאפקום הולכת להודות לכל מי שעבד על המשחק, ראה את המשחק, קנה את המשחק, וחשב לקנות את המשחק.

מקור הכתבה

inFamous סיקור מגיע בקרוב אל X-Play, IGN, PS Blog
    כאשר ראינו לראשונה את inFamous בתערוכת טוקיו שהיה באוקטובר אנחנו חשבנו שזה נראה טוב אבל ההינו מאוכזבים שלא הראו עוד משהו מלבד הטרלייר. רמזים נוספים שאמרו בתערוכה על המשחק שידרוג דוחות ועוד דברים רבים וזה באמת נשמע מעולה עם עולם פתוח . ולמזלנו המשחק צפוי לצאת בקרוב ויראו תמונות חיות מהמשחק עצמו בתוכנית שנקראת G4TV's X-Play וכמובן שזה רק תוכנית שמשודרת בארה"ב אבל אני (וילי) אעדכן אותכם עם סרטונים ברגע שיצא ליוטוב

ואז מגיע היום גם לIGN סיקור על העולם של המשחק. ולא רק זה Nate Fox of Sucker Punch יפרסם בבלוג של הפלייסטיישן גם כן על מצב הפיתוח של המשחק.
    inFamous צפוי לצאת באביב 2009, אז יש לנו דיי זמן לצפות למשחק. וכמו כן נקווה שהסיקורים האלה יראו לנו איזה משחק נקבל בסופו של דבר

מקור הכתבה

הפלייסטישן 3 יתמוך ב3D stereoscopic עם יצאת משחקי 2009

על פי המקור Meant to be Seen יוצא stereoscopic 3D הראשון לסוני ויתמוך בstereoscopic 3D טכנלוגיה בשנה הבא. מזה אומר??? , זה אומר שפלייסטיישן 3 יהיה אפשרי לצפות בתמונה מרונדרת עם משקפים 3D מיוחדים. שזה סוג של טכנלוגיה מוכרת בסרטים בעיקר.
    הטכנלוגיה של stereoscopic 3D יהיה בתוך הסרטים והמשחקים על פי Meant to be Seen וזה יהיה בעדכון של הקשוחה של הפלייסטיישן 3.
    וזה יהיה פונקציה ייחודית לפלייסטיישן 3 שלקונסולות האחרות אין.

מקור הכתבה

LittleBigPlanet מקבלת טרופיז חדשים בMetal Gear Solid pack

החבילה החדשה של LBP ייקרא Metal Gear Solid level pack ויוספו שם 11 גביעים חדשים למשחק. רשימת הטרופיז נחשפה וחלקם דווקא מלהיבים. למשל Rexecutioner אתם תצטרכו להליחם בREX כמו במשחק המקורי של MGS שזה דיי מגניב.
    וכמו כן בהרחבה המלאה שתקנו את כל הערכה תקבלו גם רובה פיינטבול נשמע כיף!.
    והנה לכם רשימת הטרופיז
    here

מקור הכתבה

Castlevania Chronicles יופיע בחנות היום

Castlevania Chronicles יעשה את דרכו לחנות האמריקאית PSN היום.
    מה שמוזר שזה משחק שהיה בפלייסטיישן 1 ב1993 וזה מגיע לחנות של PS1 להורדה.
    וזה גרסה משופרת יותר גרפיקה משופרת ומוזיקה מחודשת ושלבים מחודשים.
    וכמו כן משחק נדיר כזה להשיג באייביי זה מחיר לא זול . אז השחקנים שחכו למשחק הזה ולא רוצים לשלם המון יכלוים לקנות מהחנות במחיר של 5.99$ רק! אז תורידו ותחחיל לקטול ערפדים

מקור הכתבה
    נערך לאחרונה על ידי The-Crush; 19.12.2008 בשעה 11:19.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    חחח אני אקנה א המשקפים 3D
    עוד דבר שלקונסולות אחרות אין

תציין שIGN AUSTRALIA פרסמה את הכתבה הרביעית בין הקונסולות של 2008 והPS3 זכתה גם בספריית המשחקים וזכתה בכלל ב2008 ע"י האתר

ולדעתי אסור שBioshock 2 יהיה אקסלוסיבי זמני, לא לPS3 ולא לXBOX360, כי אחר כך על קונסולה אחת המשחק ימכור מיליונים ואחרי כמה זמן המשחק יצא על קונסולה אחרת וימכור רק מאות אלפים, ואז הם יתלוננו למה לא מוכרים הרבה, ואז מי יודע מה יקרה...
    נערך לאחרונה על ידי vogE; 19.12.2008 בשעה 10:47.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי vogE
    חחח אני אקנה א המשקפים 3D
    עוד דבר שלקונסולות אחרות אין

תציין שIGN AUSTRALIA פרסמה את הכתבה הרביעית בין הקונסולות של 2008 והPS3 זכתה גם בספריית המשחקים וזכתה בכלל ב2008 ע"י האתר

ולדעתי אסור שBioshock 2 יהיה אקסלוסיבי זמני, לא לPS3 ולא לXBOX360, כי אחר כך על קונסולה אחת המשחק ימכור מיליונים ואחרי כמה זמן המשחק יצא על קונסולה אחרת וימכור רק מאות אלפים, ואז הם יתלוננו למה לא מוכרים הרבה, ואז מי יודע מה יקרה...
    חח..כן אני בטוח שלא יקנו את המשקפים אבל פונקציה נחמדה ומוסיף
    אני אנסה לעדכן את החדשות עוד..אבל כרגע כואב לי הראש מכל החדשות שאספתי ובניתי..
    כן אני גם חושב שאספור שזה יהיה אקסלסובי שוב פעם וזה יהיה אותו מקרה וחבל...

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    תודה ל החדשות!

מחכה מאוד לראות גיימפליי חדש של IF

וה3D זה אחלה דבר, רק שבטח המשחק הראשון שייצא עם זה יעלה 100$+

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    תודה,המון חדשות אותי דווקא מעניין הקטע של משחקים ב3D זה נשמע ממש מגניב ואני ממש מחכה לinFAMOUS אין לי סבלנות נראה אדיר...

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    SONY Play Station(R) FOREVERRRR!!!!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    תודה,המון חדשות אותי דווקא מעניין הקטע של משחקים ב3D זה נשמע ממש מגניב ואני ממש מחכה לinFAMOUS אין לי סבלנות נראה אדיר...
    בבקשה אני תמיד שמח לעדכן אותכם בעולם החדשות של סוני ומסביבו
    כן אני מאוד מקווה שה3D ילך להם טוב ונקווה שלא נתאכזב מinFAMOUS

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    יש כבר משחק אחד ב3D לPS2 SLY COOPER או משה כזה יש לי אותו והוא ממש לא עולה 100$
    אבל זה רק בשלבים מסוימים משחק מומלץ ביותר חבל שאין לי משקפיים איפה אפשר להסיג

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ZOIDS 3
    יש כבר משחק אחד ב3D לPS2 SLY COOPER או משה כזה יש לי אותו והוא ממש לא עולה 100$
    אבל זה רק בשלבים מסוימים משחק מומלץ ביותר חבל שאין לי משקפיים איפה אפשר להסיג
    אני לא חושב שהבנת למה הוא מתכוון,הוא מתכוון שיהיה משחקים כמו סרטי 3D עם משקפי 3D שדמויות יוצאות כאילו מהמסך וכל החרא הזה.הא וגם אני חובב SLY COOPER משחק יפה

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אני לא חושב שהבנת למה הוא מתכוון,הוא מתכוון שיהיה משחקים כמו סרטי 3D עם משקפי 3D שדמויות יוצאות כאילו מהמסך וכל החרא הזה.הא וגם אני חובב SLY COOPER משחק יפה
    בדיוק לזה התכוונתי
    ואללה גם אתה חובב SLY COOPER?...אחלה של משחק

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    היכולת של 3D זאת חוויה גדולה וגדולה עוד יותר כשמשחקים או רואים סרט בבלו ריי....

בקשר לHOME אני יכול לחבר מקלדת של מחשב אל המכשיר(USB)?

תודה לעוזרים ואחלה כתבה!
    You should come to our place. It's kind of like an...
    Outer Heaven.
    Thank you Snake!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי shay_cv
    היכולת של 3D זאת חוויה גדולה וגדולה עוד יותר כשמשחקים או רואים סרט בבלו ריי....

בקשר לHOME אני יכול לחבר מקלדת של מחשב אל המכשיר(USB)?

תודה לעוזרים ואחלה כתבה!
    כן אתה יכול

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    wow!!!!
    3d סונוי משקעים ונראה לי שזה הדבר שהולך להביא את כולם חזרה הביתה ל-PS3

הצטרף בתאריך
    17.11.2007

הרשמה