תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין

שלום רב,

אירוע הגיימינג התחרותי הגדול והמושקע ביותר בישראל ייערך ביום חמישי, ה- 25 בדצמבר 2008, במהלך חג החנוכה, ומיועד לחובבי משחקי מחשב ווידאו מכל הגילאים. האירוע יתקיים בגני התערוכה בתל אביב, ביתן 15 - כניסה דרך שער 5 (דרכי הגעה). האירוע יתחיל ב-9:00 ויסתיים ב-24:00.

מס' ימים לפני הלאן, ואנו יכולים להיות (יחסית) רגועים, או לפחות באופן תיאורטי לפני המבחן הגדול ביותר שלנו. אירוע שאמור להדהים את כולנו בייחודו, ביופיו, מקצועיותו או בכל פרמטר עליו תחשבו.

את המידע שיש לנו - אתם בוודאי כבר יודעים. אבל בשביל להבהיר זאת בצורה הטובה והברורה ביותר, הנה מידע שיעזור לכולכם להבין בפני מה אתם ניצבים, מה עומד לקרות, מה אסור \ מותר ובקיצור - יישור קיו בינינו לביניכם.

ההרשמה לטורניר הקבוצות הסתיים, 16 קבוצות הבטיחו מקומן.

בפגישה שנערכה היום, הוחלט להגדיל את הטורניר ל-24 קבוצות, כאשר קבוצות שרוצות לשריין לעצמן מקום – נא להירשם באתר האירוע בכ.אשראי, או להגיע מוקדם ככל האפשר לאירוע על מנת להיות ראשונים שנרשמים. ההרשמה לטורניר מותנית בנוכחות של 3 שחקנים לפחות מהקבוצה.

קבוצות שיירשמו קודם – ירוויחו, בין אם באתר, או שיגיעו מוקדם לאירוע להירשם. לא נגדיל את הטורניר מעבר – אלא אם יהיו בול 32.

האירוע לא נשדר את המשחקים ב-HTLV. כמובן שניקח דמואיים מחלק מהמשחקים המותחים – אך לא נשחרר אותם לפחות שבוע מתום האירוע. מדוע? תזיזו את התחת ובואו לאירוע. פעם בשנה משקיעים כל כך – לא תבואו?. אלו שבאמת ובתמים לא יכולים – מתנצלים, אך אין ברירה.

שחקנים המשתתפים בטורניר קבוצות:
    1. לא לשכוח – מביאים את המחשב מהבית (מסך, מארז, כבלי חשמל ורשת, עכבר מקלדת ואוזניות). אסור להביא רמקולים, ונא הביאו פאדים סטנדרטיים (מקסימום 40 ס"מ על 40 ס"מ).
    2. באירוע שמים רק את המסכים על השולחן – אסור לשים מארזים, הם מתחת לשולחן. בכל שולחן יהיה טכנאי שיעזור לכם לחבר את המחשב, ובמידה ויהיו תקלות – ישמח לנסות לעזור לכם.
    3. מבנה הטורניר:
      1. במידה ויהיו 16 קבוצות: 4 בתים של 4, 2 עולים מכל בית לטורניר עליון ו-2 התחתונות מכל בית יורד לטורניר תחתון. הטורניר העליון והתחתות יהיו בתצורת נוק אאוט.
      2. במידה ויהיו 24 קבוצות: 6 בתים של 4, 2 עולים מכל בית לטורניר עליון, ו-2 תחתונים מכל בית יורדים לטורניר תחתון. 12 הקבוצות (מכל טורניר) נכנסים ל-4 בתים של 3 קבוצות, מהם תעלה קבוצה אחת בלבד לשלב הבא – רבע הגמר שיהיה נוקאאוט.
      3. זמנים: מתחילים ב-12:00 בצהריים, מסיימים ב-23:00. הקבוצות מתבקשות להגיע עד 11 כדי להספיק להרשמה.
    4. שופטים – בטורניר יהיו כ-8 שופטים אשר יפקחו על המשחקים. תפקידם של השופטים הוא לא לריב איתכם, אלא לעזור לטורניר לרוץ בצורה החלקה ביותר. במצב שבו חבר קבוצה לא יישמעל הוראות השופט – הנ"ל יגרור פסילת הקבוצה.
    5. הגמר יתקיים על הבמה המרכזית, על מחשבים של Vgames. מפרטים פורסמו בעמוד הראשי של האתר. השחקנים יכנסו לבמה המרכזית, וישבו על מחשבים איכותיים, כאשר מה שהם רואים על המסך - יוצג על פלזמות שיוצגו לפניהם. יהיה לקהל הרחב יציע לשבת בו ולעודד את השחקנים.
    6. מועדון פרו – כל הקבוצות והשחקנים המשתתפים בטורניר הקבוצות ייכנסו למועדון הפרו החדש שיוקם לאחר האירוע. יהיו שינויים חריפים מאוד במבנה הלאדרים בעקבות אי רצינות של קבוצות רבות – כך שאנו בעצם עומדים לעשות המון דברים מחדש.. חשוב ללמוד לקחים.
    שחקנים המשתתפים בטורניר 1 על 1:
    1. הפרסים לטורניר עודכנו והועלו – היכנסו לאתר האירוע והתעדכנו.
    2. נא להביא אוזניות מהבית. אפשר להביא פאדים ועכברים. אסור להביא מקלדות.
    כללי:
    1. הנפקת כרטיסי ארנה – הצילומים ייערכו ליד מתחחם ההרשמה לטורניר ה-1.6. נא לבוא מוכנים כאשר אתם יודעים היטב את ה-STEAMID שלכם. נצלם את השחקן, כשבוע לאחר האירוע הוא יקבל גישה למועדון החדש והאיכותי של VGAMES.
    2. מכות בלאן – באירוע יהיו 14 מאבטחים, מתוכם 4 חמושים + קצין משטרה. אירוע אלימות באירוע לא יהיה באחריות VGAMES, אלא באחריות המשטרה – לתשומת ליבכם.
    3. אוכל – מחוץ לביתן יהיה בוטקה של אוכל – מומלץ לא לקנות שם, המחירים בשמיים. עדיף להביא אוכל מהבית (כריכים) או להזמין ממסעדות מזון מהיר שבסביבה.
    4. הרשת באירוע תהיה פנימית, כלומר לא יהיה אינטרנט. נא לבוא עם סטים על מצב Offline מעודכן בעדכונים האחרונים. במידה ונצטרך אינטרנט – יש במקום כמובן, אך הגישה אליו תיעשה באמצעות טכנאי / שופט בלבד.
    זהו חבר'ה, מקווה שכל הנושאים ברורים ומובנים. אין כאן שום דבר כמובן מאליו, ולכן הנושא הזה נפתח כדי שתבינו ותצעדו לקראתנו.

קישורים חיצוניים:

אתר הלאן: http://lan.vgames.co.il (הרשמה ומידע מלא)

קהילת סיאס: http://cs.vgames.co.il

נתראה בלאן,

צוות Vgames.CS
    נערך לאחרונה על ידי EuforiA; 19.12.2008 בשעה 08:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    האשכול הותר לפרסום.

אם יש משהו להוסיף חבר'ה - זה המקום.

בן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    גמר גביע הלאדר גם על הבמה :] ?

http://www.facebook.com/eSraelGaming
    תעשו לייק חבר'ה לא עולה כסף : )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2008
    וואי וואי איזה לאן מטורף הולך להיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    עיר
    חולון
    hmm tell me if ill be hungry i can order pizza from dominos right ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    GL ALL
    shimshon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    וייגימס תסתכלו על הסעיף שרשמתם לגבי הקטע של אם יהיו 24 קבוצות... אין שום הגיון שם תקראו טוב חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    אם תאחדו את כל הנושאים הקשורים ללאן הקרוב תגלו שסתרתם את עצמכם בערך 500 פעמים? מה בדיוק קורה שם בשיחות צוות אני מת לדעת... אולי פעם אחת ולתמיד אנשים יקבלו מה שהם שילמו עבורו? ותפסיקו לשנות דברים? אנחנו עדיין לא יודעים את מבנה הטורניר ואת המפות ואם עכשיו זה 24 קבוצות אז זה שוב משתנה אתם יודעים קבוצות מכינות את עצמן לקראת מה שאתם מפרסמים ושוב משנים את זה יום אחרי יום.... מקצועיות בראש הטבלה שלכם (אני בטוח).

עד עכשיו הפרסים רק ירדו, הקבוצות רק עולות, הפרסים שוב נשארים עלובים למדי, הפרסים ליחידים הם חומרה בלבד הניתנת ע"י נותני חסות ולא כסף מזומן = נטו רווח לויגיימס תאמינו לי אין לי מושג מה אנשים יעשו עם ספק כח או נתב אלחוטי חחחחחחחחחח זה מצחיק.
    נערך לאחרונה על ידי StealthZ; 18.12.2008 בשעה 22:55.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    נכתב במקור על ידי EuforiA
    האשכול הותר לפרסום.

אם יש משהו להוסיף חבר'ה - זה המקום.

בן.
    אפשר לחשוב רצחו מישהו.
    בהצלחה.
    רק חסר שתגידו שהטורניר קבוצות הוא בכלל קבוצות של 2על2 ובכיסיתם את כל האפשרויות לשינויים O:
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1193773

מבנה הטורנירים, חוקים פנימיים וכדו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    יש כבר 16 קבוצות לא?
    מתי תגידו את הבתים?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    יש 16 קבוצות רשומות + 8 קבוצות שהבטיחו את הגעתן לאירוע, וישלמו במקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי StealthZ
    אם תאחדו את כל הנושאים הקשורים ללאן הקרוב תגלו שסתרתם את עצמכם בערך 500 פעמים? מה בדיוק קורה שם בשיחות צוות אני מת לדעת... אולי פעם אחת ולתמיד אנשים יקבלו מה שהם שילמו עבורו? ותפסיקו לשנות דברים? אנחנו עדיין לא יודעים את מבנה הטורניר ואת המפות ואם עכשיו זה 24 קבוצות אז זה שוב משתנה אתם יודעים קבוצות מכינות את עצמן לקראת מה שאתם מפרסמים ושוב משנים את זה יום אחרי יום.... מקצועיות בראש הטבלה שלכם (אני בטוח).

עד עכשיו הפרסים רק ירדו, הקבוצות רק עולות, הפרסים שוב נשארים עלובים למדי, הפרסים ליחידים הם חומרה בלבד הניתנת ע"י נותני חסות ולא כסף מזומן = נטו רווח לויגיימס תאמינו לי אין לי מושג מה אנשים יעשו עם ספק כח או נתב אלחוטי חחחחחחחחחח זה מצחיק.
    you're right
    the prizes for the 1 on 1 tourment is so lame that you cant imagne
    NATAV ALHOTI?
    vsapak koah?
    come on most of the people doesnt know what there things are used for..

the sound card was the best prize you could give +the 400nis
    but you keep decrecing the prizes and its kida sucks

but

you dont have any reason to cry about them just like i did one second before if you come you come to show your skills and not to win some prize in this case very lame prize..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2008
    עיר
    unkown
    כמה עולה כניסה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2008
    69 לשחק
    59 לראות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    פרטים טכניים כגון: אפשרויות ודרכי תשלום, הגעה למקום, איפה לרדת וכדו' - הכול באתר הלאן.

http://lan.vgames.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי StealthZ

המפות בלאן יהיו :
    de_dust2, de_train, de_inferno, de_nuke.

שום מפה מלבד זאת.
    אנו נתאים את סדר המפות למס' הקבוצות שיגיעו ללאן וכך גם את צורת המשחק.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נו מה ניסגר שילמתי מראש לטורניר 1VS1 אבל היה כתוב שאני על בסיס מקום פנוי ומקום שמור באירוע עצבו שזה אותו מחיר נכון?
    ביקשתי באימייל שתעבירו אותי למקום שמור 1על1 עכשיו הורדתם אותי גם מהמקום פנויייייי. אתם אומרים לי לשלוח אימייל אני שולח ענו לי אבל אחרי שאני נותן את הפרטים אתם מתעלמים .
    מתי תסדרו את זה !?

שלחתי אימייל לאולג ולWST אל תגידו שהם לא עונים בגלל עומס כי למכתב הראשון הם ענו רק כשביקשתי משהו הם התחילו להתעלם.

ואני יודע גם שתתעלמו מהתגובה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    ממש לא מתעלמים מהתגובה שלך, נהפוך הוא.

פנה אליי במייל, ואני כבר אדאג לעזור לך - בהבטחה. זה לא הפורום המתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    עדיין לא עניתם לי ......

http://www.facebook.com/eSraelGaming
    תעשו לייק חבר'ה לא עולה כסף : )
    שתף ב-Google+

הרשמה