תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    צילום God Of War 3 באיכות 1080P
    על פי האתר Tawkn.com פרסמו 11 תמונות באיכות של 1080P מתוך הסרטון של God Of War 3 וזה נראה ממש טוב ,אז אפשר להסיר דאגה שהמשחק נראה גרוע או משהו כזה

לשאר התמונות והכתבה הקליקו כאן

חדשות ICO 3 מחר!
    על פי הבלוג הראשי של Team ICO יוכרז מחר המשחק החדש של קבוצת ICO

מקור הכתבה

LittleBigPackages סוני מדיה מוליקים משחררים שלבים נוספים
    במקום שכל שבוע יסיפו תלבושות חדשות של סאקבויי סוני ומדיה מוליקים החליטו להוציא הרחבה שלבים נוספים ,שזה כולל כמה ערכות אלמנטים ביחד במחיר נמוך.
    למשל השבוע שבוע הפסיטבל וחבילת השלבים תעלה אך ורק 2.99$. וכמו כן גם מקבלים תלבושות ביחד עם השלבים הנוספים.

מקור הכתבה

תלבושות של מיטל גייר 4 לסאקבויי!
    נראה שהחנות האסיאיתי תתעדכן בתלבושות לסאקבויי של מטיל גייר 4. בדצמבר 18 החנות האסיאתית בפלייסטיישן 3 יתעדכן בתלבושות אלו ,שזה לא רק כולל את סנייק סאקבויי אלא גם שלב ,אין עדיין מחיר לחבילה הזו ,וכמו כן אין שום הכרזה על החבילה הזו לחנויות אחרות מלבד אסיה ,אז תחזיקו אצבעות ותקוו שהחבילה הזו תגיע לחנויות שלנו

מקור הכתבה

שמועה שמטיל גייר הבא יהיה לאייפון!
    הידו קזימה אמר שיש עוד כמה שבועות עד שיחשף המטיל גייר הבא, אבל שמועות שנסרקו מהעיתון פוג'צמו כנראה קלקלו להם את ההפתעה שהיא שהמיטל גייר הבא הוא לאייפון.

וזהו העיתון האחרון שזה השבוע וחשף שמיטל גייר הבא הינו לאייפון ואייפוד החדש וכמו כן ישתמש במסכי המגע בשביל שליטה. וממה שהצלחנו להסיק מכאן זה נראה שהמשחק יבוסס על הסדרה האחרונה של המשחק מטיל גייר 4, וכמו כן כנראה המשחקיות תהיה שונה מעט יהיה בתורות כמו מטיל גייר אסייד.מקור הכתבה

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אחלה חדשות אהבתי את התלבושות של MGS4 חח.אבל זה קצת מטופש לדעתי שהMGS מגיע לאייפון הוא אקסקלוסיבי לPS ופתאום יש שמועות שהוא יצא לXBOX360 ועכשיו גם לאייפון!?

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אחלה חדשות אהבתי את התלבושות של MGS4 חח.אבל זה קצת מטופש לדעתי שהMGS מגיע לאייפון הוא אקסקלוסיבי לPS ופתאום יש שמועות שהוא יצא לXBOX360 ועכשיו גם לאייפון!?
    טוב אז אפשר להסיר שמועות כבר כי MGS הבא הוא לאייפון ולא לשום קונסולה אחרת

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תודה על החדשות . אם זוהי תהיה סופה של תקופת בצורת ה- ps3 שלי , והיא תתחיל לראות הרבה אור ? נדע בקרוב ..

מה שלא הבנתי הוא , איך ico 3 ? היה עוד אחד שלא ידוע לי עליו ? עד כמה שאני זוכר היה משחק ico אחד שיצא בשנת 2001 (שהפס2 הייתה צעירה בשוק)
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    תודה על החדשות . אם זוהי תהיה סופה של תקופת בצורת ה- ps3 שלי , והיא תתחיל לראות הרבה אור ? נדע בקרוב ..

מה שלא הבנתי הוא , איך ico 3 ? היה עוד אחד שלא ידוע לי עליו ? עד כמה שאני זוכר היה משחק ico אחד שיצא בשנת 2001 (שהפס2 הייתה צעירה בשוק)
    היו רק שני משחקים מצוות ICO
    • Ico (2001)
    • Shadow of the Colossus (2005)
    וכנראה יכריזו על שם המשחק מחר

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    תוסיף את זה:
    Famitsu פרסם ביקורת ראשונה לWhite Knigh Chronicles, הציון הוא:
    7/8/7/7

White Knight Story only gets a 7/8/7/7.
    --lots of optional content - lots of optional content
    --big boss battles - big boss battles
    --simplistic combat - simplistic combat
    --customizable combos - customizable combos
    --is basically like every other Level 5 RPG. - is basically like every other Level 5 RPG. Sadness befalls the land. Sadness befalls the land.
    --Online has chat issues and a reviewer "hopes it will be patched in the future" - Online has chat issues and a reviewer "hopes it will be patched in the future"

למרות שפאמיטסו הם מגזין יפני אני לא ייסתמך עליהם בביקורת, ולא בגלל שהביקורת היא קצת חלשה, הם נתנו לLast Remant ציון של 38 או 39 מתוך 40, וזה משחק שבכלל אבל בכלל לא מגיע לו את הציון הזה, ולמי ששואל אני שיחקתי במשחק אצל חבר, וזה ממש אבל ממש לא משחק שצריך לקבל ציון כזה, ולעומת זאת כל האתרים חוץ מפאימטסו הביאו למשחק ביקורת חלשה...

השוואה בין Uncharted 1 ל2:

שיפור מדהים!
    נערך לאחרונה על ידי vogE; 17.12.2008 בשעה 10:35.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הוא גם נתן ל-Red Steel משחק של 65% את הציון 40. המסקנה? ההפך ממה שהם אומרים זה הכי טוב.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי Death_119
    הוא גם נתן ל-Red Steel משחק של 65% את הציון 40. המסקנה? ההפך ממה שהם אומרים זה הכי טוב.
    חחח כל האנשים בחו"ל מקללים את פאמיטסו...
    הם צוחקים על המגזין

לפי מה שהבנתי המגזין נתן ציונים מצחיקים למשחקים שונים:
    NintenDogs קיבל 40/40 אצלהם - זה משחק של DS.
    FF XII קיבל את הציון 40/40 - מי ששיחק במשחק יכול להבין שזה משחק שלא מתקרב ל40/40
    HAZE קיבל אצלהם ציון של 9/8/9/8 שזה 34/40, ומי שהוא זוכר את המשחק הזה כטוב? חחח
    The Last Remant קיבל אצלהם 38 או 39 מתוך 40! וכל האתרים האחרים חוץ מהמגזין הזה נתנו למשחק ציון חלש ובצדק, אני שיחקתי במשחק...

והדבר הכי מפגר ששמעתי בכל ביקורת למשחק הם רשמו!!
    הם אמרו שהמשחק הוא כמו כל משחק אחר של Level-5, ואני אומר, למה זה בחסרונות?

מגזין דפוק, אני אחכה לאתרים אחרים ולא למגזין מפגר...

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    טוב דבר אחד אני יכל להגיד שהמגזין הזה הוא ביפן ורוב היפנים אוהבים RPG וכמו סגנון המשחקים שהם אוהבים הם לא אותו סגנון שאנחנו אוהבים ...ושוב אני אומר על טעם וריח אין על מה להתווכח כי במדינה שלהם זה בטח משחק שהם אוהבים וככה הם נותנים ציונים ושוב אני לא מייצג אותם וזה רק דעה שאני חושב שככה חושבים שם..וכמו כן יש מלא אתרים עם ציונים שונים וזה יכול להגיד שחלק מהם דפוקים??...לא פשוט זה חלק מהסגנון שהם אוהבים במדינה שלהם...<_<

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    ידעתי שזה לא יצאה לאקס-פלוץ
    איזה הודעה משמחת
    נ.ב. יש לי אייפוד תאץ' זה יצאה אליו?

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Barak Levi
    ידעתי שזה לא יצאה לאקס-פלוץ
    איזה הודעה משמחת
    נ.ב. יש לי אייפוד תאץ' זה יצאה אליו?
    99% מהמשחקים שיוצאים לאייפון יוצאים גם לאייפוד טאץ' ..

לי יש דור שני , איזה דור שלך?

ותודה על החדשות..

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    פאמיסטו אה?? הם נתנו ל-SONIC 06' ציון של 35+, למרות שמגיע לו 4-5 (בסקאלה שלהם). אבל עדיין, אסור לצחוק על המנטליות של היפנים ועזבו רגע את הציונים שלהם, הם אומרים שיש בעיות בצד ה-MMO של המשחק, זה דבר שצריך להתייחס אליו, גם אם עד שהמשחק יגיע למערב פאצ' נראה די סביר....

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי vogE
    למרות שפאמיטסו הם מגזין יפני אני לא ייסתמך עליהם בביקורת, ולא בגלל שהביקורת היא קצת חלשה, הם נתנו לLast Remant ציון של 38 או 39 מתוך 40, וזה משחק שבכלל אבל בכלל לא מגיע לו את הציון הזה, ולמי ששואל אני שיחקתי במשחק אצל חבר, וזה ממש אבל ממש לא משחק שצריך לקבל ציון כזה, ולעומת זאת כל האתרים חוץ מפאימטסו הביאו למשחק ביקורת חלשה...
    הו, נהדר. סוף סוף מישהו ששיחק בו. רציתי באמת לשאול עליו.
    אצל מי שיחקת במשחק? אני אשמח לדעת מה הגיימרטאג שלו.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    נכתב במקור על ידי golgolon
    99% מהמשחקים שיוצאים לאייפון יוצאים גם לאייפוד טאץ' ..

לי יש דור שני , איזה דור שלך?

ותודה על החדשות..
    כו יש לי 2

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הרשמה