תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.07.2008
    עיר
    אחוזת אתרוג
    סתם עשיתי על השם של אחי
    ועוד לא הספקתי להוריד מברשות אז עשיתי עם מה שהיה לי
    תגובות בבקשה

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    מבולגן נורא, נראה רע.
    א. תמיד תעשה חתימות בPNG ואת הרקע שקוף, אם אתה בונה על שטח מת.
    ב. תחליט על צבעים שבהם אתה מתכנן לעבוד.

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    בשביל חתימה טובה לא צריך להוריד מברשות, חתימה זה לא אוסף מברשות אחד על השני, זה לקחת דמות וליצור לה רקע עניין דברים כאלה.
    כשאתה מוריד מברשות ומשתמש בעיקר בהן אתה בעצם משתמש במה שאחרים עשו וזה לא מעניין, אנשים יצרו את המברשות האלה, תעשה אתה אותו הדבר.

ובחתימה שאתה מציג זה לא יותר מאוסף מברשות.
    אני שמח שהתחלת לעצב אבל תסתכל על חתימות מסביב, תסתכל על לוגואים כדי להבין מה אתה עשית ותנסה להבין מזה כול אחד מסוגי היצירה שאתה רואה ולפעול לפי זה.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    לחתימות אין חוקים. כל פעם מחדש זה מעצבן אותי שאתם נתקעים על החוקים הדביליים האלו..
    יש סטנדרט, ויש חוקים שניתנו ע"י אלוהים. היות ואלוהים לא קיים, אז תנחשו איזה מהם באמת יש..

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי w00ty
    לחתימות אין חוקים. כל פעם מחדש זה מעצבן אותי שאתם נתקעים על החוקים הדביליים האלו..

יש סטנדרט, ויש חוקים שניתנו ע"י אלוהים. היות ואלוהים לא קיים, אז תנחשו איזה מהם באמת יש..
    איך אתה מעצבן אותי.
    איפה ראית שרשמתי חוקים? רשמתי לו "אני שמח שהתחלת לעצב אבל תסתכל על חתימות מסביב, תסתכל על לוגואים כדי להבין מה אתה עשית ותנסה להבין מזה כול אחד מסוגי היצירה שאתה רואה ולפעול לפי זה." ז"א שיראה מזה כול דבר, הרי יש קטגוריות, הרי אני יכול להציג את הלוגו שלי כחתימה אבל אז יגידו לי שזה רק וחסר תוכן בגלל סטנדרט כלהו של חתימות, אם אני אציג את זה כלוגו אז יגידו לי שזה יפה אם זה יפה כי זה משרת את המטרה שלו.
    אני דיברתי על סטנדרטים אבל אתה מחליט להוציא דברים מהקשרם, נגיד ולא הבנת למה אני מתכוון, אז אתה יכול לרשום שאתה לא מסכים ולראות לאן זה יתפתח, אבל אתה מחליט לפרש את זה בדרכך ומגיב באופן סרקסטי ועוד מתעצבן.
    אני ראיתי סגנונות רבים ועיצבתי בדרכים שונות, אבל יש סטנדרטים ואליהם דיברתי, אם היו חוקים הייתי אומר לו כך כך וכך צריך להיות בחתימה, אבל שלחתי אותו לראות חתימות כי זה לא משהו שעובד לפי חוקים אלה משהו עם ההרגשה, צריך להבין את המטרה ואיך זה עובד.

לא אמרתי שום דבר לע חוקים, כך אתה פירשת את זה, ולא נתקעתי על כלום.
    פעם הבאה כשאתה נותן פירוש משלך למשהו תוודא שהבנת נכון לפני שאתה מגיב באופן עוקצני ומצהיר שאני מעצבנים אותך, אתה יכול לפרש דברים בדרכך אבל לפני שאתה מגיב כמו שאתה מגיב תוודא שהבנת למה הכוונה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בחורים, לא לריב :\

בכל זאת אני לא מסכים עם מיקי, אז מה אם הוא השתמש במברשות? למי אכפת שהן לא שלו? מה שמשנה זה מה שהבחור פה עשה איתן. ולעבודה ראשונה הוא עשה עבודה מעולה בסידור ובמיקום שלהן.

ו-w00ty, חוקים, סטנדרטים, קרא לזה איך שאתה רוצה. אבל יש דברים שנעים לראות, ויש דברים שפחות.יש דברים מרשימים, ויש דברים פחות מרשימים.
    עבודה מסודרת, עם חשיבה וכיוון -> יותר מרשימה מעבודה שהיא לא. גם אם היא יצאה יותר "יפה".
    אז מה יש ללמוד מ"החוקים" האלה?
    מה שחשוב מבליטים, מה שלא - פחות.
    הניק אושרי או מה שלא כתוב שם צריך לבלו ולהיות ברור קצת יותר. איףך להבליט? להחשיך קצת מאחורה או מסביב. אפשר אפילו לשחק עם הצבעים. אם מה שחשוב הוא ירוק, אז שאר הצבעים צריכים להיות מאוד שוני וככה הירוק יבלוט לעומתם.
    הקרדיט גם חשוב, אבל פחות. אז למה שהוא יבלוט יותר מהניק? אז אם חשוב שיראו אותו, לא ממקמים אותו בפינה אלא שמים ליד הניק, מעל או מתחת, בגודל גדול מספיק בשביל לראות ולהבין וקטן מספיק בשביל לא להתמקד בו. בדר"כ משהו בסביבות ה-10~16.

בהצלחה בהמשך, וברוך הבא.

הרשמה