תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מיקרוסופט שחררה אפליקציה שניתן לטעון לתוכה את האווטר שלכם, להציג אותו על פני רקעים שונים וטקסט ואז ל"צלם" אותו לתמונת JPG.
    האפליקציה היא WEBית וניתן מכל מחשב לגלוש אליה, מכיוון שהיא באתר מיקרוסופט XBOX.COM.
    אז קדימה, הראו לנו את אווטריכם!

http://www.xbox.com/en-GB/freeyouravatar

(שימו לב שהיא קצת איטית בגלל עומס משתמשים)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מיקרוסופט: "אנחנו לא הולכים להרוויח על מכירת דברים לאווטרים" (אבל זה לא אומר שזה יהיה בחינם כמובן).
    בראיון אמר Aaron Greenberg כי:
    I don’t think there’s where you’re going to see a tremendous amount of revenue,” Greenberg said, phrasing his expression of Microsoft’s disinterest in selling Avatar clothing in way that argues there’s no profit in such a technique. Recently, Microsoft gave away the first batch of new Avatar clothing for free. They don’t think they’re leaving money on the table.

והוסיף כי הם מעוניים שהשחקנים יפתחו דברים לאווטרים שלהם ע"י בעצם משחקים (כמו אציוומנטים).

והשנקל שלי: זה יפה להגיד, אבל כמה כבר עולה להכין את הבגדים? אז למה חולצה תעלה חצי דולר? זה לא נקרא הרבה רווח? גם אם מדובר פה בכמה "עשרות אלפי דולרים עלובים"?
    בקיצור - נבלות כולם...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד פה זה שהם כנראה לא הולכים לגבות על זה כסף כי הם לא רואים את זה כמקור הכנסה בכלל:
    disinterest in selling Avatar clothing
    = כלומר לא מעוניינים למכור ביגוד.

הוא גם אמר את זה בתגובה לכך שסוני התחילו למכור דברים לאווטר שלהם, ולכן אני חושב שהכוונה של מיקרוסופט היא דווקא לא למכור (תמוה קצת לאור העובדה שרקעים וטפטפים אין להם בעיה למכור)
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    אולי MS רוצה להראות שהיא כבר לא הרעה שלוקחת כסף על כול דבר קטן?
    (למרות שהgold עדיין עולה כסף)

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי NocWis
    אולי MS רוצה להראות שהיא כבר לא הרעה שלוקחת כסף על כול דבר קטן?
    (למרות שהgold עדיין עולה כסף)
    זה לא בדיוק דבר קטן <_<

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לפי מה שהבנתי הם כבר מוכרים כובע בוקרים לאווטר בחצי דולר, זה מה שהיה כתוב במוקר, ככה שחינם זה לא יהיה (ומה עם חנות לאווטרים שהכריזו שתצא עוד מעט?)

הרשמה