תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    שלום לכולם.
    אני רוצה לדבר על הניהול של InfiNity
    בקיצור הוא מזלזל לא עוזר אין לו את הדחף הזה להיות מנהל
    כמו כל קהילה למשל קהילת half life 2 deathmatch החדשה שמה יש מנהלים שנותנים אל הפורום את כל הנשמה שלהם פעילויות והכל,
    InfiNity
    לא עושה שום דבר! יש המון אנשים שרוצים
    InfiNity
    לא יהיה במקום שהוא נימצא בוא עכשיו.!! למשל
    InfiNity
    dosרבו וזה
    קיצר הוא הלך לעמוס ואמר לו שהוא לא עוזר בכלום! בושה! מזה אתה זה שלא עוזר בכלום. ואני רוצה לדבר אל נושא הבאן שלי בשרת אני כבר חודשיים מדבר עם המנהלים מבקש מיתחנן!
    InfiNity
    המציא תירוץ שהוא לא יודע את הפקודה אוקיי אמרתי סבבה באתי הבאתי לו את הפקודה ובכל זאת הוא לא ניסה ורצה להוריד לי את הבאן זה כבר מראה אל הזילזול שיש במנהל הזה הלכתי לאלון הוא ניסה ולא הצליח הלכתי d0s הוא ניסה ולא הצליח זה לפכות מראה אל אנשים שמנסים!! ולא מזלזלים! הלכתי לדבר איתו הוא אמר לי ארז עם אתה רוצה שיורידו לך את הבאן "סתום תפה ושב בשקט"! מזה צריך להיות תגידו לי זה מנהל עם חוצפה! לעומת זאת גל, המנהל הקודם נתן את הנשמה שלו לקהילה הזאת. ומאז שהוא עזב ו
    InfiNity
    בא הקהילה הזאת הולכת ומתה!. ושאנחנו באים לוונט הוא מדבר בגוף שלישי תעיפו את הילד הזה הוא אומר מי שמקלל יקבל באן ובעצם הוא זה שמקלל הוא סנוב שויצר נודניק אז אני רוצה להגיד לכולם שמי שמסכים עם דברי יגיב על זה

תודה מראש ארז הרמתי
    נערך לאחרונה על ידי Evil Fury; 15.12.2008 בשעה 15:38.
    My Steam Page : Evil Fury
    [/CENTER]

למכירה משתמש סטים ענק עם מלא משחקים
    http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post6959650
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    תומך מאד, הבן אדם הזה שורף את הקהילה, הוא מבריח אנשים (ברצינות)
    לדוגמא פעם אני הייתי הרבה יותר פעיל אבל בגלל שהוא משתלט על הקהילה ולא אכפת לו מאף אחד אני כבר פחות נכנס לפורום.
    If we don't end war, war ends us.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    ארז אני תומך בך ב100% אני זוכר שפעם שהיה לי את המיקרה שקיללתי את תום אז הוא (עמוס) אמר לי שעם עוד פעם אחת יקרה מצב כזה הוא יתפל בInfinity אבל עכשיו אני חושב על זה שהוא פשות לא יודע לנהל.
    Vgames אנה טפלו בעיניין בחומרה רבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    עיר
    חדרה
    מנהל מסריח כל גאטר בוכה אם הוא לא מקבל סנייפר מה כפת לי מצידי תעיפו אותו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Erez697
    שלום לכולם.
    אני רוצה לדבר על הניהול של InfiNity
    בקיצור הוא מזלזל לא עוזר אין לו את הדחף הזה להיות מנהל
    כמו כל קהילה למשל קהילת half life 2 deathmatch החדשה שמה יש מנהלים שנותנים אל הפורום את כל הנשמה שלהם פעילויות והכל,
    InfiNity
    לא עושה שום דבר! יש המון אנשים שרוצים
    InfiNity
    לא יהיה במקום שהוא נימצא בוא עכשיו.!! למשל
    InfiNity
    dosרבו וזה
    קיצר הוא הלך לעמוס ואמר לו שהוא לא עוזר בכלום! בושה! מזה אתה זה שלא עוזר בכלום. ואני רוצה לדבר אל נושא הבאן שלי בשרת אני כבר חודשיים מדבר עם המנהלים מבקש מיתחנן!
    InfiNity
    המציא תירוץ שהוא לא יודע את הפקודה אוקיי אמרתי סבבה באתי הבאתי לו את הפקודה ובכל זאת הוא לא ניסה ורצה להוריד לי את הבאן זה כבר מראה אל הזילזול שיש במנהל הזה הלכתי לאלון הוא ניסה ולא הצליח הלכתי d0s הוא ניסה ולא הצליח זה לפכות מראה אל אנשים שמנסים!! ולא מזלזלים! הלכתי לדבר איתו הוא אמר לי ארז עם אתה רוצה שיורידו לך את הבאן "סתום תפה ושב בשקט"! מזה צריך להיות תגידו לי זה מנהל עם חוצפה! לעומת זאת גל, המנהל הקודם נתן את הנשמה שלו לקהילה הזאת. ומאז שהוא עזב ו
    InfiNity
    בא הקהילה הזאת הולכת ומתה!. ושאנחנו באים לוונט הוא מדבר בגוף שלישי תעיפו את הילד הזה הוא אומר מי שמקלל יקבל באן ובעצם הוא זה שמקלל הוא סנוב שויצר נודניק אז אני רוצה להגיד לכולם שמי שמסכים עם דברי יגיב על זה

תודה מראש ארז הרמתי

אויאויאוי...

נתחיל בזה, שהבאן שקיבלת הוא בגלל שכמה וכמה וכמה וכמה פעמים גרמת לדפיקת השרת ע"י ניצול באג במוד הפרומוד שכשאר עושים TO בזמן פאבליק הפצצה ומקומות ההטמנה נעלמים.
    לא עשית את זה פעם אחת, וגם לא פעמיים.
    לפני זה (אני לא יודע אם היית מודע לזה בכלל) קיבלת באן ליומיים אחרי הפעם השנייה שאני לפחות ידעתי עליה.
    אחרי כמה פעמים (שהדבר הזה קרה כל יומיים שלושה) בדקנו את הלוגים וראינו שהרבה מהפעמים האלו זה היית אתה, או מישהו שבמקרה השתמש בPB GUID שלך.

שלא נדבר על זה שה"חבר הטוב שלך", אחד מאלה שעומדים לצדך פה באשכול, הלשין עליך פעמיים על דבר זה.

אני לא עושה שום דבר? את זה תשאיר למי שאשכרה מעריך דברים שמנהלים עושים, או שפשוט יודע מה הם עושים, כי אתה לא יודע מה מנהל - אפילו הכי נמוך, בפורום הכי לא פעיל באתר - צריך לעשות.
    כשאתה תיהיה מנהל של פורום כלשהו (לא, לא של פוקימון) תתחיל לדבר על אנשים שלא עושים כלום.

PBֹBAN אין לי מושג איך לתת, אין לי מושג איך להוריד, כי אני נותן באן רגיל (rcon banuser X)
    במקרים קיצוניים כמו שלך, אני מבקש מאלון שיתן PBBAN כי אותו אי אפשר לעקוף בכל מקרה.
    את הבאן שלך, בכלל אלון נתן ללא שום בקשה ממני - לאחר שהוא בדק את הלוגים, וגם היו אנשים שאמרו שזה אתה (זה היה איזה יום שישי אחד אם אני לא טועה).

כשנרשמת לאתר ויגיימס, היה לך תקנון מול העיניים. זה שאולי לא בחרת לקרוא אותו, או שפשוט שמת ** עליו, זה לא אומר שאתה יכול לפתוח דיוני שנאה ולחשוב שזה מה שיעזור לך.
    אחד מהסעיפים בו אומר שאין לפגוע ברכוש ויגיימס, ואם כן - תיענש כמידת הפגיעה.

אתה פגעת ברכוש של אתר ויגיימס כמה וכמה פעמים ובכלל לא אמרת שזה אתה או שאתה מצטער, או ביקשת שיסדרו את זה, אלא פשוט ברחת מהשרת לפני שמישהו ילשין עליך.

הוא אמר לי ארז עם אתה רוצה שיורידו לך את הבאן "סתום תפה ושב בשקט"!
    זה מה שאמרתי? תוכיח.
    אתה פתחת דיון בפורום, שנערך על ידי מפני שהוא עובר על חוקי הפורום.
    ולא, לא עשיתי את זה מפני שאני מפחד מעמוס כמו שאתה חושב - כי הוא גם יכול לראות הודעות שנערכו.
    לאחר מכן, שהתחלת לחפור בXFIRE "למה מחקת את זה הא?" "לא רוצה שידעו את האמת?" אמרתי לך שככה לא ירד הבאן, ואם אתה רוצה שהוא ירד כן, תשב בשקט.

זה שהבאת פה 3 חברים שלך שיחזקו אותך, שאחד מהם מתחנן ליהיות מנהל פורום, כמובן רק כדי לקבל אדמין בשרת, זה לא משנה כלום.
    אם אתה חושב באמת מה שכתבת למעלה, שלח מייל לעמוס ותדבר איתו.
    אני וגיא רבנו הרבה פעמים, והשלמנו הרבה פעמים - וזה ממש לא קשור אליך או לכל אחד באתר הזה ובכלל.
    למקרה שאתה לא יודע, אני מכיר את גיא כבר יותר משנה, וה"חברות" שלנו גולשת גם מחוץ לאתר, בשיחות טלפון וכדומה.
    אני ממש לא מבין מה הקשר שלו לזה.

ה"ריב" אם אתה רוצה לקרוא לזה, האחרון היה בגלל שגיא לא פעיל מסיבות אישיות משלו (שאני יודע אותם) ואני אמרתי לו שעם כל הרצון הטוב, ככה אי אפשר ליהיות מנהל.
    יש הרבה מנהלים שפורשים כשמגיעים לגיל הבגרויות, ולכן גם דיברתי עם עמוס.
    חוץ מזה, שהקהילה לאט לאט עוברת למשחק חדש, וצריך מישהו שקנה, מבין, ומתאים ליהיות מנהל שינהל אותה.
    גיא, כמו הרבה אחרים בחר לא לקנות COD5 ולא ליהיות חלק מהקהילה הזאת.

בכל מקרה, כל מה שרשום בפסקה הזאת ממש אבל ממש לא נוגע אליך, ואין לך בכלל זכות להתערב בנושאים כמו אלה.

לסיכום, אתה יכול לחשוב שאני "סנוב" או שויצר, אתה יכול אפילו לחשוב שאני הומו.
    אני לא מתעסק לך במחשבות, אני מתעסק במה שאתה עושה בפורום של ויגיימס, וברכוש ויגיימס - כמו השרת שניסיתי לדפוק.
    הבאן הזה לא ירד בימים הקרובים אני כבר אומר לך.
    אתה יכול לרוץ לעמוס או לאור, ולהתחנן או לקלל בדיוק כמו שעשית בפורום, בונט, ובXFIRE, אבל ההחלטה היא שלי - ואני החלטתי מה שהחלטתי.

בן, בבקשה תנעל את האשכול הזה - כל מה שהוא חושב שהוא לא קיבל תשובה עליו, הוא תמיד יכול לשלוח לי לאלון או אפילו לעמוס מייל.

תום.
    aka 1nfinity
    Intel Core i5 750 @4.2GHz
    - Noctua U12P SE2 - Gigabyte P55UD5 - GSkill Ripjaws 4GB 1600MHz cas 7

Gigabyte HD6850
    - Seagate Barracuda12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W Silver - LianLi A71

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Gh0sT
    טוב אחי.

דעתך (בתור אחר שבכלל לא פעיל פה) ממש לא חשובה.
    aka 1nfinity

Gigabyte HD6850

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    אני חושב שאתה פה זה שלא פעיל ובקשר להודעה אתה רשמת לי את לפחות אל תשקר
    אתה בנאדם לא אמין חבל
    נערך לאחרונה על ידי Evil Fury; 15.12.2008 בשעה 17:14.
    [/CENTER]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    מיצטער שאני רושם ברצף אבל ההודעה הזאת לא קשורה ל באן אלה לזה שכולםםםםםםםםםםםם לא אוהבים אותך כולםםםםםםםםםםם חושבים שאתה מנהל שלא תורם!!!!!!!!!!!! כולם!!!!!!!!!!
    אומרים שאתה חרא מנהל
    [/CENTER]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    עיר
    גדרה
    נכתב במקור על ידי Gh0sT
    אני לא אומר את דעתי האישית לגבי הנושא, זה נכון לעכשיו אני עדיין מנהל ואני לא יכול להתייחס לנאמר מסיבות שלפי דעתי, לא נראות לי מכובדות כאשר אני מנהל בקהילה.

לגבי התגובה הזאת, אני חושב שכל אחד מצוות הניהול שרואה אותה, מעריך אותך הרבה הרבה פחות ואתך גם דרדת את הנושא .

לפי דעתי פותח הנושא יכול היה לפנות אל תום אישית, להתלונן ולנסות לפתור את זה בפרטי, אחר - כך אם הוא היה ממשיך במה שבעינכם נראה ללא ראוי, הייתם יכולים להתלונן ב פורום שהוא מנהל בו ואם שני הדרכים האלו לא היו מובילות לפתרון, משהו שלדעתי הזוי במעט, הייתה יכול לפנות לפה, ולדעתי זה גם היה יותר מכובד והיו רואים את זה בעין אחרת .

מכווה שתגיעו לפתרון בינכם , גיא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    תום חמודי תקשיב כל הקהילה שונאת אותך כי אתה סתם רציתה אדמין בשרת ואתה מתלהב שיש לך אדמין. אבל בתכלס אתה לא יודע לנהל אז המלצה מימני תיפרוש מי הניהול ושלא יעיפו אותך זה יראה יותר טוב.
    אפשר לספור את האנשים שרוצים שתיהיה מנהל על יד אחת. אבל רוב הקהילה לא רוצה שתיהיה מנהל ולא מרוצה מי הניהול שלך.
    אהה ולא היתיחסתה למה שאני כתבתי כי אתה יודע שעם עמוס יראה את זה אתה בחוץ כי הזהירו אותך. אני יודע קיללתי אותך בסדר נו. אבל בערך מיליון ואחת פעמים לאחר מיכן אתה קיללתה אותי אז יום אחד שאלתי אותך למה אתה לא נותן באן לעמך ושלך מותר לקלל ולי לא, אז אמרתה לי "כי לי יש אדמין ולך לא"
    וזה פשות בושה, מנהל קהילה אמור לתת רק דוגמא טובה ולא דוגמא כזאתי.
    וחוץ מי זה אתה לא תום בשיט לההילה הזאתחוץ מי לעשות fast riset בשרת בתחילת round.
    אז בקיצר תפרוש.
    נערך לאחרונה על ידי Ben!TA; 15.12.2008 בשעה 17:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי d0s
    אני לא אומר את דעתי האישית לגבי הנושא, זה נכון לעכשיו אני עדיין מנהל ואני לא יכול להתייחס לנאמר מסיבות שלפי דעתי, לא נראות לי מכובדות כאשר אני מנהל בקהילה.

לגבי התגובה הזאת, אני חושב שכל אחד מצוות הניהול שרואה אותה, מעריך אותך הרבה הרבה פחות ואתך גם דרדת את הנושא .

לפי דעתי פותח הנושא יכול היה לפנות אל תום אישית, להתלונן ולנסות לפתור את זה בפרטי, אחר - כך אם הוא היה ממשיך במה שבעינכם נראה ללא ראוי, הייתם יכולים להתלונן ב פורום שהוא מנהל בו ואם שני הדרכים האלו לא היו מובילות לפתרון, משהו שלדעתי הזוי במעט, הייתה יכול לפנות לפה, ולדעתי זה גם היה יותר מכובד והיו רואים את זה בעין אחרת .

מכווה שתגיעו לפתרון בינכם , גיא.
    די אני אוהב אותך

גילי.
    אני בחיים לא אמרתי לך "כי לי יש אדמין ולך לא" וגם אם כן (ושוב אני מדגיש שאני לא זוכר שאמרתי את זה) זה אולי היה בצחוק.
    אזהרה? אני לא קיבלתי שום אזהרה על שום קללה שכביכול אמרתי לך.

אני חושב שאתה פה זה שלא פעיל
    אתה יכול להמשיך לחשוב ככה - זה לא ישנה את המציאות.
    המציאות היא שאתה בבאן - והוא לא הולך לרדת כלכך מהר, ואם זה ימשיך ככה גם החבר הקטן שלך יהיה בבאן.

ובקשר להודעה אתה רשמת לי את לפחות אל תשקר
    אתה בנאדם לא אמין חבל
    אני כבר התייחסתי לזה, תלמד לקרוא

הנושא הזה מיצא את עצמו, אדון ארז קיבל תשובה, כמו שאמרתי אתה יכול לפנות במייל לקבלת תשובות נוספות שלדעתך לא קיבלת.

ולghost, תקשיב קטנצ'יק, נראה אותך אומר לי דבר כזה במציאות...
    עוד ילד גדל ליהיות עבריין מקדלת
    aka 1nfinity

Gigabyte HD6850

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    נכתב במקור על ידי -InfiNity-
    אויאויאוי...

נתחיל בזה, שהבאן שקיבלת הוא בגלל שכמה וכמה וכמה וכמה פעמים גרמת לדפיקת השרת ע"י ניצול באג במוד הפרומוד שכשאר עושים TO בזמן פאבליק הפצצה ומקומות ההטמנה נעלמים.
    לא עשית את זה פעם אחת, וגם לא פעמיים.
    לפני זה (אני לא יודע אם היית מודע לזה בכלל) קיבלת באן ליומיים אחרי הפעם השנייה שאני לפחות ידעתי עליה.
    אחרי כמה פעמים (שהדבר הזה קרה כל יומיים שלושה) בדקנו את הלוגים וראינו שהרבה מהפעמים האלו זה היית אתה, או מישהו שבמקרה השתמש בPB GUID שלך.

שלא נדבר על זה שה"חבר הטוב שלך", אחד מאלה שעומדים לצדך פה באשכול, הלשין עליך פעמיים על דבר זה.

אני לא עושה שום דבר? את זה תשאיר למי שאשכרה מעריך דברים שמנהלים עושים, או שפשוט יודע מה הם עושים, כי אתה לא יודע מה מנהל - אפילו הכי נמוך, בפורום הכי לא פעיל באתר - צריך לעשות.
    כשאתה תיהיה מנהל של פורום כלשהו (לא, לא של פוקימון) תתחיל לדבר על אנשים שלא עושים כלום.

PBֹBAN אין לי מושג איך לתת, אין לי מושג איך להוריד, כי אני נותן באן רגיל (rcon banuser X)
    במקרים קיצוניים כמו שלך, אני מבקש מאלון שיתן PBBAN כי אותו אי אפשר לעקוף בכל מקרה.
    את הבאן שלך, בכלל אלון נתן ללא שום בקשה ממני - לאחר שהוא בדק את הלוגים, וגם היו אנשים שאמרו שזה אתה (זה היה איזה יום שישי אחד אם אני לא טועה).

כשנרשמת לאתר ויגיימס, היה לך תקנון מול העיניים. זה שאולי לא בחרת לקרוא אותו, או שפשוט שמת ** עליו, זה לא אומר שאתה יכול לפתוח דיוני שנאה ולחשוב שזה מה שיעזור לך.
    אחד מהסעיפים בו אומר שאין לפגוע ברכוש ויגיימס, ואם כן - תיענש כמידת הפגיעה.

אתה פגעת ברכוש של אתר ויגיימס כמה וכמה פעמים ובכלל לא אמרת שזה אתה או שאתה מצטער, או ביקשת שיסדרו את זה, אלא פשוט ברחת מהשרת לפני שמישהו ילשין עליך.

זה מה שאמרתי? תוכיח.
    אתה פתחת דיון בפורום, שנערך על ידי מפני שהוא עובר על חוקי הפורום.
    ולא, לא עשיתי את זה מפני שאני מפחד מעמוס כמו שאתה חושב - כי הוא גם יכול לראות הודעות שנערכו.
    לאחר מכן, שהתחלת לחפור בXFIRE "למה מחקת את זה הא?" "לא רוצה שידעו את האמת?" אמרתי לך שככה לא ירד הבאן, ואם אתה רוצה שהוא ירד כן, תשב בשקט.

זה שהבאת פה 3 חברים שלך שיחזקו אותך, שאחד מהם מתחנן ליהיות מנהל פורום, כמובן רק כדי לקבל אדמין בשרת, זה לא משנה כלום.
    אם אתה חושב באמת מה שכתבת למעלה, שלח מייל לעמוס ותדבר איתו.
    אני וגיא רבנו הרבה פעמים, והשלמנו הרבה פעמים - וזה ממש לא קשור אליך או לכל אחד באתר הזה ובכלל.
    למקרה שאתה לא יודע, אני מכיר את גיא כבר יותר משנה, וה"חברות" שלנו גולשת גם מחוץ לאתר, בשיחות טלפון וכדומה.
    אני ממש לא מבין מה הקשר שלו לזה.

ה"ריב" אם אתה רוצה לקרוא לזה, האחרון היה בגלל שגיא לא פעיל מסיבות אישיות משלו (שאני יודע אותם) ואני אמרתי לו שעם כל הרצון הטוב, ככה אי אפשר ליהיות מנהל.
    יש הרבה מנהלים שפורשים כשמגיעים לגיל הבגרויות, ולכן גם דיברתי עם עמוס.
    חוץ מזה, שהקהילה לאט לאט עוברת למשחק חדש, וצריך מישהו שקנה, מבין, ומתאים ליהיות מנהל שינהל אותה.
    גיא, כמו הרבה אחרים בחר לא לקנות COD5 ולא ליהיות חלק מהקהילה הזאת.

בכל מקרה, כל מה שרשום בפסקה הזאת ממש אבל ממש לא נוגע אליך, ואין לך בכלל זכות להתערב בנושאים כמו אלה.

לסיכום, אתה יכול לחשוב שאני "סנוב" או שויצר, אתה יכול אפילו לחשוב שאני הומו.
    אני לא מתעסק לך במחשבות, אני מתעסק במה שאתה עושה בפורום של ויגיימס, וברכוש ויגיימס - כמו השרת שניסיתי לדפוק.
    הבאן הזה לא ירד בימים הקרובים אני כבר אומר לך.
    אתה יכול לרוץ לעמוס או לאור, ולהתחנן או לקלל בדיוק כמו שעשית בפורום, בונט, ובXFIRE, אבל ההחלטה היא שלי - ואני החלטתי מה שהחלטתי.

בן, בבקשה תנעל את האשכול הזה - כל מה שהוא חושב שהוא לא קיבל תשובה עליו, הוא תמיד יכול לשלוח לי לאלון או אפילו לעמוס מייל.

תום.
    אמממ לא קשור כל כך לטופיק, אבל גם אתה אמרת שקוד5 חרא של משחק, ושחבל לקנות אותו, אז גם אתה לא מתאים להיות מנהל? או שללא ברירה תקנה אותו?
    ואגב בו קצת לקהיחלה בן אדם, כולם לא מכירים אותך בגלל שאתה כל היום מסתגר באדמינס רום, ולא לוקח חלק פעיל הקהילה בתור חבר קהילה, אתה חייייב להיות באדמינס רום כי אתה אדם כל כך חשוב.
    בן אדם בוא קצת לערוצי הפאבליקים ותדבר כאילו, מה אתה מסתגר באדמינס רום? בוא תתידד איתנו.
    ואגב כועסים עלייך גם בגלל שאתה משתמש לפעמים באדמין למטרות אישות, לדוגמא קילר אמר שהוא קילל אותך ונתת לו באן, זה צודק כי אסור לקלל, אבל גם אתה מקלל ואף אחד לא נותן לך באן כי אתה מנהל ומותר לך לקלל.
    נערך לאחרונה על ידי shonshrinks; 15.12.2008 בשעה 17:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי shonshrinks
    אמממ לא קשור כל כך לטופיק, אבל גם אתה אמרת שקוד5 חרא של משחק, ושחבל לקנות אותו, אז גם אתה לא מתאים להיות מנהל? או שללא ברירה תקנה אותו?
    ואגב בו קצת לקהיחלה בן אדם, כולם לא מכירים אותך בגלל שאתה כל היום מסתגר באדמינס רום, ולא לוקח חלק פעיל הקהילה בתור חבר קהילה, אתה חייייב להיות באדמינס רום כי אתה אדם כל כך חשוב.
    בן אדם בוא קצת לערוצי הפאבליקים ותדבר כאילו, מה אתה מסתגר באדמינס רום?
    ואגב כועסים עלייך גם בגלל שאתה משתמש לפעמים באדמין למטרות אישות, לדוגמא קילר אמר שהוא קילל אותך ונתת לו באן, זה צודק כי אסור לקלל, אבל גם אתה מקלל ואף אחד לא נותן לך באן כי אתה מנהל ומותר לך לקלל.
    מסתגר בadmins room?

נכון.
    אני מעדיף ליהיות שם מאשר שילדים בני 12 יחפרו לי.
    חוץ מזה, שאני נשאר שם כל הזמן לא בשבילי, אין לי הנאה מזה שאני יושב בחדר לבד, אלא פשוט נשאר מחובר למקרה שמישהו צריך עזרה.

אנשים לא מכירים אותי?
    טוב לדעת... כשתיהיה אני תדע מי מכיר אותו ומי לא.

חוץ מזה, מה זה התירוצים האלה הא? השתקתי אותך אז אתה מחפש תירוצים מפגרים לרשום?
    צודק צריך להעיף אותו כי אני בחדר נעול בונט.

צריך מישהו שמבין בקוד5 בגלל שאני לא קונה אותו.
    להפעיל תראש קצת ילדים.

וזהו, אני באמת לא הולך להגיב על זה יותר
    aka 1nfinity

Gigabyte HD6850

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    די אני אוהב אותך

גילי.
    אני בחיים לא אמרתי לך "כי לי יש אדמין ולך לא" וגם אם כן (ושוב אני מדגיש שאני לא זוכר שאמרתי את זה) זה אולי היה בצחוק.
    אזהרה? אני לא קיבלתי שום אזהרה על שום קללה שכביכול אמרתי לך.

אתה יכול להמשיך לחשוב ככה - זה לא ישנה את המציאות.
    המציאות היא שאתה בבאן - והוא לא הולך לרדת כלכך מהר, ואם זה ימשיך ככה גם החבר הקטן שלך יהיה בבאן.

אני כבר התייחסתי לזה, תלמד לקרוא

הנושא הזה מיצא את עצמו, אדון ארז קיבל תשובה, כמו שאמרתי אתה יכול לפנות במייל לקבלת תשובות נוספות שלדעתך לא קיבלת.

ולghost, תקשיב קטנצ'יק, נראה אותך אומר לי דבר כזה במציאות...
    עוד ילד גדל ליהיות עבריין מקדלת
    תום תקשיב, אתה סתם ממציא תירוצים! אתה כל היום מקלל לא טורם ורק נותן קיקים ובאנים לאנשים רק גיא ואלון עושים פה את כל העבודה ואתה סתם יושב מילמלא ומצחקק לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    מסתגר בadmins room?

נכון.
    אני מעדיף ליהיות שם מאשר שילדים בני 12 יחפרו לי.
    חוץ מזה, שאני נשאר שם כל הזמן לא בשבילי, אין לי הנאה מזה שאני יושב בחדר לבד, אלא פשוט נשאר מחובר למקרה שמישהו צריך עזרה.

אנשים לא מכירים אותי?
    טוב לדעת... כשתיהיה אני תדע מי מכיר אותו ומי לא.

חוץ מזה, מה זה התירוצים האלה הא? השתקתי אותך אז אתה מחפש תירוצים מפגרים לרשום?
    צודק צריך להעיף אותו כי אני בחדר נעול בונט.

צריך מישהו שמבין בקוד5 בגלל שאני לא קונה אותו.
    להפעיל תראש קצת ילדים.

וזהו, אני באמת לא הולך להגיב על זה יותר
    תום לא רציתי לתרץ שום תירוץ, פשוט מעיני בנות ה-13*** זה נראה שיש מנהל שמסתגר בחדר אדמינס רום, ולא יוצא לדבר איתך בכללי, לא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    טוב די...

הנושא יבדק מול הגורמים הרלוונטיים.

אני זמין במייל אם למישהו יש משהו להוסיף.
    שתף ב-Google+

הרשמה