תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.11.2008
    עיר
    rrr
    קרדיט לfistandantilus

זה מדריך רק לחרבות.

תנועות של גנז:

טיפ- אם יש פינג של 150+, והאויב פשוט עומד בהגנה, תתקרבו, תנו 3 מכות רגילות ותתרחקו. בד"כ האויב מקבל 2 ומגן מ-1, ואז מביא blow, וזאת הסיבה שמתרחקים. כיף לעשות משהו נובי מידי פעם...

מכסחת דשא lawn-mower: hit-defend, אתם תזוזו קדימה רק מזה, עובד יפה בגושים של אנשים.
    *לא צריך לחכות עד שעושים את כל המכה, כדאי ללחוץ על ההגנה רגע אחרי שלוחצים על מכה.

פרפר butterfly / bf: jump-dash-hit-defend, טוב להתקפה בתווך קצר כדי להגיע לאויב מהר, תנועה מהירה, דורש מעט טקטיקה. לאימון- צעד אחר צעד. קודם jump-dash, אחרי זה להוסיף התקפה אחרי ה dash, ולבסוף להוסיף הגנה.

Juggle: jump-hit-defend-hit-defend, פרפר כפול במקום. משמש כדי לקרקע ולהנחית הרבה מכות בזמן קצר ובמקום אחד. טוב כדי להרביץ למישהו אחרי flip, או אם מגיעים לאויב מהגב, יקח לו יחסית הרבה זמן להסתובב או לברוח. זה יכול להיות שלב ללמידת DBF.

פרפר כפול double butterfly / dbf: jump-hit-defend-dash-hit-defend, טוב לתנועה גדולה במפה ולקרקוע. טיפ: את ה hit-defend הראשון צריך לעשות כמעת באותו רגע שקופצים כדי להשאיר זמן לשאר התנועות. Be swift!

פרפר משולשtriple butterfly: jump-hit-defend-hit-defend-hit-defend, פגשתי רק מישהו אחד שעשה את זה, ניסיתי ולא הצלחתי עד הסוף... ואיך עושים? תוסיפו באפשרויות עוד מקש להגנה והתקפה ככה שתוכלו להתקיף גם על ידי לחיצה על העכבר וגם עם עוד מקש, אותו דבר לגבי הגנה. כל פעם שאתם עודים hit-defend השתמשו במקשים אחרים, לא קל לעשות... אז אממ... לאימון... klick-klick-klick...

נפילה מידית instafall: flip-defend-jump-hit-defend, משמש להפיל אויב בו במקום, רוב האנשים לא נעמדים אחרי זה. צריך לעשות את זה אפילו יותר מהמכה הראשונה ב DBF, ממש ממש מהר...

הריגה מידית[instakill: flip-ללכת למקום בו המטרה תיפול. עכשיו יש כמה דרכים: 1-hit-defend במקום, לעשות לו מכסחת דשא.
    2- jump-hit-defend או פרפר במקום
    3- פרפר כפול במקום. <- אני ממליץ על זה.
    *צריך להסתכל למעלה, לכיוון המטרה כדי שהמכות יגרמו לה להישאר למעלה.
    *מהלך זול מאוד מאוד מאוד! לדעתי
    מהלך זול אפילו יותר [וקטלני יותר] יהיה להשתמש בנפילה מידית (אם האויב , כמו רוב האנשים, יודע לנחות על הרגלים ולא רוצים שזה לא יקרה), וישר אחרי זה להשתמש ב juggle כדי ליצור הריגה מידית בלי לתת לאויב צ'נס לעשות משהו בכלל, לפני שהוא בכלל נופל. זה לא מהלך שניסיתי או שאני יעשה אי פעם, אני לא מאמין בלשחק כל כך זול...

צירוף משולש: hit-defend-jump-hit-defend-dash-hit-defend, טוב מאוד לקרקוע ולהנחתת מכות על אויב במקום קטן, ועם זאת להתחמקות מהתגובה שלו. שילוב של פרפר כפול עם עבודת קרקע כדי ליצור 3 מכות, עובד טוב גם בקבוצות צפופות אם הולכים מסביב.
    *אפשר גם לתת את 2 המכות הראשונות של הצירוף הרגיל, ואז להשתמש בפרפר כפול. כיוון שהן מכות מהירות מאוד ולא מאפשרות לאויב להגיב, כמעת. הבעיה היחידה בטכניקה הזו היא שנשארים פגיעים למכות, ומאוד יכול ליהיות שהאויב יצליח להשחיל מכה בהתחלה.
    *עוד נקודה חשובה- כשנותנים לכם מכה זה גורם שהדמות תתעוות מהמכה, וזה גורם להפסקה של התנועה שעשיתם, זה מה שאני מתכוון בקרקוע – לגרום לדמות של האויב להתאוות כל כך שהוא לא יוכל לזוז, כי האנימציה תתקע אותו.
    ועוד דבר – העיוות הקטן הזה זו הדרך הבטוחה ביותר, ותלוי בפינג- לפעמים גם היחידה לדעת שפגעתם.

Sideblow \ reversed massive: כאשר מקבלים את המכה החזקה (blow) \ טוענים אותה ורוצים לבצע אותה, כדאי להסתכל יותר מ- 90 מעלות מהמטרה הצידה. גם עם האויב מגן המכה תחדור את ההגנה שלו והוא יפגע.

הגנת שמים [skyblock]: הגנה מ- sideblow. בשביל לבצע אותה צריך להסתכל כמה יותר גבוה וללכת אחורה. הגנה זו חוסמת את רוב הblows.

Sky sideblow: כאשר מבצעים, צריך להסתכל אחורה ולמעלה. המכה תחדור גם sky block.

זוויות:
    1: כדי לחדור הגנה של מישהו שעומד מולך יש לעשות d\bf במקום אחד, לכיוון האויב, ולהסתכל למטה, כמה שרק אפשר. היתרון - לא תהדפו ורוב המכות יפגעו. החיסרון – ברגע שהאויב זז אתם צריכים למצוא אותו כי הוא יצא מהמסך.

2- הגנה מ sideblow יכולה להיעשות גם באמצעות הגנה אחורה, לכיוון המנוגד לאויב, גב אל גב, איך שלא תקראו לזה.

3- כדי לפגוע במישהו שנמצא מעל הדמות, לדוגמה מישהו שנוחת מ flip יש להסתכל למעלה.

4- כדי להגן מ side skyblow צריך להגן למטה, אבל לכו תבדקו אם האויב שלכם משתמש בזה, ומתי הוא משתמש בזה.

פינג:
    שמעתם על פינג-פונג? פינג זה בעצם הזמן שלוקח לכדור, או למה שעושים במשחק להגיע למשתמש אחר. הזמן נמדד באלפיות שנייה, ז"א שלמישהו בעל 200 פינג יהיה איחור של 0.2 שניות. משום מה [אני מניח שזה מעומס ועוד כל מיני דברים שאני לא יודע מהם] ככל שהפינג גבוהה יותר ככה האיחור ניהיה גבוהה יותר ויותר, לפינג 600 יהיה איחור ארוך הרבה יותר משניה אחת.
    בקרבות אני משתמש בפינג כדי להגיע לאויבים שלי לפני שהם מגיעים אלי. איך? אני חושב על התנועה שהכי סביר להניח שהאויב יעשה, כדי לפגוע בי הכי מהר, ובדרך הכי קצרה, או בקיצור לצפות את התנועה שלו. ככל שיהיה יותר ניסיון משחק מבינים את המהלכים ורואים יותר טכניקות של אנשים, וככה יודעים בפעם הבאה שרואים מישהו עם טכניקה דומה איך האויב חושב ומה הוא יעשה.
    הבנתי את זה, עכשיו אני צריך ליהיות קרוב מספיק למקום הזה כדי לתת שם מכה לפני שהאויב מגיע, ועכשיו מגיע הטריק- אני צריך לעשות את זה בתזמון הנכון שמתאים לפינג, ככה שהאויב מקבל את המכה, לא לפני ולא אחרי שהוא יהיה באותה נקודה. יותר פשוט לראות את הנתיב של האויב, ליהיות בדרך ולהרביץ, והוא יקבל את המכות כשיגיע אלי. [זה פועל ממש טוב עם כאלו שבטוחים שהעולם בנוי על BF הצידה-הם הולכים רק לכיוון אחד, או 2 כיוונים].
    דרך לאימון – אם יש מישהו שהתחלתם לדבר אתו במשחק, חבר שלכם, או כל אחד שאתם מכירים ומשחק, דברו אתו ותבקשו ממנו לרוץ אלכם. תלוי בפינג שלו, אתם תצטרכו לתת מכה לפני שהוא יגיע אלכם, וככה תדעו מה המרחק שהפינג הזה מצריך, אבל זה גם משהו שבו צריך להתחשב במהירות, אז תבקשו ממנו גם לעשות dashים אלכם, ותצטרכו לתת את המכה אפילו מוקדם יותר.

שליפה מהירה hit+\hit-defend :quickdraw זה משהו נחמד שעליתי עליו- כשהאויב מסתער ישר אלכם השתמשו בפינג כדי לצפות מתי הוא יגיע אלכם. בתזמוא המתאים תנו מכה וכשהוא יפגע זה והרוס לו את התנועה שהוא בנה עליה, זה עובד טוב במיוחד עם blow, לדוגמה ב battle arena כשמישהו לוקח חיים ואתם מחכים לו למטה, הוא טוען blow ועושה dashים לכיוונכם. אם תתנו לו מכה בתזמון הנכון האנימציה של ה blow תתקע אותו ,הוא יפול אחורה ויתן את ה blow רחוק מכם. זו ההזדמנות להסתער!
    *ליתר ביטחון אפשר לתת את שתי המכות הראשונות בקומבו.

אתם יכולים לעשות פה הכל? אתם טובים בצפייה מראש של האויב? בתנועות זריזות ומורכבות? אתם מוכנים לקבל מכה אחת בשביל להביא 4? לדעתי- אתם סוסים!

*תוסיפו ותתקנו אם תמצאו מקום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    תודה
    הלינקייה הפרטית שלי:מתעדכנת!!

אני לא ילד מייפלל!!אור ערך את זה בפוטושופ.

vgunz הוא הגאנז מס' 1 של הפורום מס' ואם במקרה אתם אוהבים גאנז זה הגאנז המתאים :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2008
    תודה, תודה :]
    נכתב במקור על ידי TrytoDie
    אמא: אלי מה אתה עושה?
    אלי: משחק מייפל
    אמא: טוב אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2008
    עיר