תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 85
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    במקום להתחיל להכניס עוד ועוד טריילרים, נראה לי שאפשר לפנות דיון נפרד לכל מה שהולך בVGA Awards היום. הנה רשימת הטריילרים שיצאו עד עכשיו:

Brutal Legend - טריילר ה"נזירה". הדיבוב של ג'ק בלאק וההומור של טים שייפר הולכים טוב יחד:
    http://www.gametrailers.com/player/43623.html

Dantes Inferno - עוד משחק חדש שEA מביאה ב2009, וכמו Brutal Legend גם הוא מציג שדים מהגיהינום. רק שבניגוד לברוטאל לג'נד הוא אמור להיות הרבה יותר קודר והרבה פחות מצחיק. מבוסס על הפואמה "הקומדיה האלוהית" מהמאה ה-13.
    http://www.gametrailers.com/player/43684.html

Fight Night: Round 4 - עוד טריילר מEA בתערוכה הזו. לצערי נכון לעכשיו הוא לא נראה כמו שיפור גרפי משמעותי על פני המשחק הקודם (אבל עדיין נראה מצויין), ובמקום זה מנסה לתפוס בזכות השמות הגדולים: קרב בין מייק טייסון למוחמד עלי. לצערנו אין אף אוזן שננשכת בטריילר, אבל אולי EA יהיו מספיק תותחים בשביל להכניס easter egg כזה למשחק
    http://www.gametrailers.com/player/43563.html

Watchmen: The end is Nigh - המשחק שיצא במקביל לסרט של Warner Brothers, שבתורו מבוסס על הקומיקס האפל. קשה לפתח ציפיות ממשחק מבוסס סרט, ובינתיים הטריילר לא מעלה כל כך את הציפיות (בניגוד לטריילר המעולה של הסרט עצמו)
    http://www.gametrailers.com/player/43640.html

Teminator: Salvation - עוד משחק מבוסס סרט של Warner Brothers, והפעם על הסרט החדש בסדרת שליחות קטלנית. אני שוב אזכיר שמשחקים מבוססי סרט זה לא משהו שאפשר לצפות לו, אבל הטריילר הזה תפס אותי הרבה יותר מאשר זה של Watchmen. אולי זה בזכות בגלל האווירה המצויינת שהוא יוצר, ואולי זה ההפרעות החשמליות ששומעים במהלך הטריילר בקצב שמרגיש קצת מוכר, ואז מגלים שזה אותו קצב של הבאסים מהנעימה הידועה של הסרט. אח, הנוסטלגיה! פשוט עשה לי צמרמורת
    http://www.gametrailers.com/player/43637.html

Mafia II - טריילר אווירה טוב שלא מספר כלום על המשחק, אבל דווקא מרגיש כמו סרט אמריקאי על קליל הפיפטיז סטייל Cry Baby או גריז (רק עם נשק אוטומטי)
    http://www.gametrailers.com/player/43635.html

Gears of War 2 - טריילר לחבילת המפות החדשה Combustible, עם קריינות של Cole שמסביר על המפות. לא משהו שלא היה צפוי
    http://www.gametrailers.com/player/43633.html

GTA 4: the lost and the damned - טריילר שמציג את הDLC החדש והבלעדי לGTA4. נראה שהוא באמת מספר סיפור חדש לחלוטין בעיר ניו יורק ולא קשור לעלילה של המשחק המקורי (אבל אני מניח שהסיפורים במשחק עצמו יצטלבו בכמה נקודת). הטריילר מציג את כנופיית האופנוענים The lost and the damned והאווירה בטריילר יוצרת תחושה של סגנון קצת שונה מהמשחק המקורי (אני מניח שיהיו הרבה יותר משימות על אופנוע).
    http://www.gametrailers.com/player/43631.html

והנה טעימה ממה שאנחנו מפסידים - שני טריילרים של סוני ל-2009:
    http://www.gametrailers.com/player/43621.html

God of War 3 - הטריילר מצויין וסוחף, אבל דווקא מבחינה גרפית המשחק לא נראה כמו מהפכה ענקית (כנראה שמה שדיוויד ג'פה דיבר עליו בזמנו לא מופיע בטריילר הזה). זה בכל מקרה קצר מידי בשביל להתרשם מהמשחק באמת, אבל האריות על הידיים של קרייטוס נראים פשוט מגניב - אולי אפילו יותר טוב מקרייטוס עצמו.
    http://www.gametrailers.com/player/43621.html

Uncharted 2: Among Theives - הטריילר הזה כבר נראה באמת מרשים, עד רמת הקמטים מסביב לעיניים של דרייק. הסרטון סינמטי והרבה יותר טוב מהקודם לדעתי (ומשום מה הוא מזכיר קצת את סצינת הרכבת בWanted ובעוד יותר מידי סרטים שראיתי בעבר עם סצינת רכבת).
    http://www.gametrailers.com/player/43625.html

נכון לעכשיו סוני בהחלט לקחה את התערוכה ובפער עצום. שני טריילרים מצויינים למשחקים בלעדיים ב2009 זה הרבה מעבר לטריילרים לDLC בלעדיים שקיבלנו לקונסולה של מיקרוסופט.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בהחלט הפצצה מרשימה, אבל למרות זאת באמת רוצים כבר לדעת על הפרוייקטים הבאים של מיקרוסופט, אני מתחיל להרגיש כאילו זה הווי (כלומר ברור שלא, אבל חוסר הידיעה...)

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    האמת....?
    אף אחד מהטרילרים לא הפיל אותי מהכיסא
    בעיקר כי אין actual game footage
    הטרילרים של סוני ניראים מרשימים גרפית
    Mafia 2 נירא מבטיח
    Watchman ניראה זוועתי
    Dantes ניראה טוב רעיונית, אבל הרבה דברים ניראים טוב בטרילרים ורע במציאות, אז עד שאין גימפלי קשה להתלהב
    נערך לאחרונה על ידי NocWis; 15.12.2008 בשעה 13:44.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    טריילרים מאכזבים. רובם בקושי דקה שמראים משהו.

בלטו לטובה: ברוטאל לג'נד עם ההצצה להומור והמגוון במשחקיות. נראה קצת לא יציב ויז'ואלית ובפריימים.

מאפיה 2 עם טריילר אווירה טוב, אני מניח שלא היה שם גיימפליי אבל אולי זה היה בתוך המנוע וזו תהיה הרמה של הקאט-סינס של המשימות.

בלטו לרעה: הטריילר לחבילת המפות של גירס2. זה גם לא מעניין וגם הווייסאובר עיצבן.

ה DLC ל GTA. לא יודע, אני חושב שטריילרים מהסוג הזה ואופן "הבימוי" לא עושים עבודה טובה להראות את המשחק וגורמים למנוע להראות לא משהו. אם מה שראינו בטריילר של מאפיה2 הוא קנה מידה לרמת קטעי המעבר בו, אז הוא בהחלט מתעלה על אילו שראינו בטריילר של ה DLC (וגם בגטא4 עצמו).

הטריילר שאכזב: GOW3. צפיתי למשהו עם יותר בשר ויותר גיימפליי. אחרי כל הדיבורים על הגרפיקה אין ספק שהטריילר הזה בנתיים לא גרם לי להבין את ההצהרות של ג'אף אבל זה בהחלט נראה מגניב הקטע עם הסנטור והמכות.

הטריילר שעניין: הגהנום של דנטה. הטריילר התחיל טוב אבל לקראת הסוף התחילה דאגה שהם יקחו את העולם הזה ויעשו ממנו משחק האק אנד סלאש טיפוסי. ההתחלה הייתה כזו לא-מיינסטרימית ומעניינת. זה ממש יהיה בזבוז אם המשחק יהיה שיבוט.

הטריילרים של משחקי הסרטים לא ממש עשו לי משהו. זה במיוחד של טרמינייטור די לא קשור. לא ראיתי בו שום דבר שקשור לעולם, זה פשוט היה יכול להיות כל משחק פוסט-אפוקליפטי אחר. אולי צריכים לראות את הסרט החדש ואיך הכל נכנס לקאנון לפני שמשחקים.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    כולם לא משהו....
    BRUTAL LAGEND נראה משחק מיותר...
    GOW- חשבתי שיהיה גיימפליי... זה סתם טריילר.
    GTA IV- לא יודע, נראה נחמד.
    MAFIA - היה הכי יפה מכולם....

כמה הDLC תעלה? של GTA

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    איזה מאכזב הטרילר של GOW3, לא מייצג כלום! איזה מין GAMEPLAY זה?
    המפות של גירס נראות טוב, אני ישים נ'ק וכנראה איך שהם יצוא אני יקנה אותם (שלא יחסמו).
    גם הDLC של GTA נראה מדהים! וואי, אני צריך איזה 4אלף נ'ק...זה עולה כמעט כמו משחק!

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    לדעתי הטריילרים של Mafia 2 ו-Brutal Legend היו הכי טובים (ביחס לאחרים).
    השאר דווקא די מאכזבים.

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    נכתב במקור על ידי Harel Gur

GOW- חשבתי שיהיה גיימפליי... זה סתם טריילר.
    אני חושש שזה גימפלי <_<
    וזה נראה מוזר מדי =\ הגרפיקה כמו משחק PS2 בHD עם אנטיאליאסינג x8
    הטרילרים אכזבו גם אותי :\

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    זה לא גיימפליי....
    זה טריילר.
    אני מאוד מאוכזב! <_<

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    אבל זה גימפלי חח .. לפחות חלק מזה

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    חלק קטן....
    רק 50 שניות...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ראיתי את זה חי (בשילוב הגמר של העונה הכי משעממת של הישרדות).

הטקס עצמו היה די מעאפן, עם קטעים הזויים למדי ולא ממש מצחיקים. אפילו קצת פתטיים.

הסרטים עצמם נחמדים, גם אותי שום דבר לא הפיל מהכיסא. אני כן חושב שהאנימציות והתאורה ב-GOW3 מדהימים.

הסרטון של ברוטל לג'נד בעיניי היה מזעזע, אבל אני לא ממש בקטע של רוק אז אולי זה זה.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קודם כל, אני לא יודע על מהרוב האנשים פה מדברים. כמעט כל הטריילרים הציגו גם קטעי גיימפליי - כולל GOW. אם אני לא טועה אז הדברים היחידים שהיו מרונדרים מראש הם Uncharted 2 וDante's Inferno.

אחרי בחינה חוזרת אני די מסכים עם קאז בנושא: מאפיה 2 נראה יותר טוב ומסוגנן מGTA4 בcutscenes שהוא מציג (והם בתוך המנוע). GTA4 וGOW2 בהחלט בלטו לרעה, אבל מדובר רק בDLC ככה שלא הייתי מצפה לטריילרים מושקעים.

הגרפיקה של Brutal Legend לא מפילה לרצפה מן הסתם, אבל גם הגרפיקה Day of the Tentacle וגרים פרננדו לא הפילה אף אחד לרצפה. ההומור לעומת זאת כן הפיל לרצפה, וזה מה שאני מצפה מBrutal Legend שיביא. בקטע הזה, הטריילר עושה את שלו ומבחינתי זה הטריילר של התערוכה (ובכלל טוב לדעת שהמשחק מצא מפיצה)

דנטה נכון לעכשיו נראה הכי מעניין, ואני גם מקווה שזה לא יהיה H&S טיפוסי. אבל אם אני לא טועה מדובר בסטודיו של Dead Space שהוכיח את עצמו לאחרונה עם משחקי אימה. אבל לא ידוע כלום על המשחק ככה שהכל יכול להיות.

המפות של גירס לא מעניינות במיוחד (ובספק אם נוכל להוריד אותן), הDLC של GTA4 לא מגלה מספיק בשביל לשקול הורדה שלו, הטריילר של מאפיה 2 מבוים ממש טוב אבל גם לא מגלה הרבה, GOW3 מאכזב אחרי ההבטחות שהיו, אנצרטד 2 נראה ויזואלית הכי מרשים מכל הטריילרים (אבל זו לא חוכמה כי אין גיימפליי), FN4 לא הצליח להלהיב אותי לצערי, Watchmen נראה פשוט על הפנים אחרי הטריילר של הסרט.

לגבי טרמינייטור, הטריילר באמת יכול להיות לא קשור אם לא רואים קודם מה הסרט מביא, כי מהגיימפליי שרואים הוא נראה כמו clone של גירס בעולם פולאאוטי. אבל אחרי שרואים את הטריילר עצמו הציפיות קצת עולות (ולדעתי זה טריילר שהוא חובת צפייה):
    http://www.apple.com/trailers/wb/ter...rsalvation/hd/
    עוד לא התאכזבתי מסרט עם כריסטיאן בייל בתפקיד ראשי, והבנתי שיהיו גם מייקל איירונסייד והלנה בונהם קרטר בתפקידי משנה - אז זה בכלל טוב.
    הסרט השלישי והמשחק שבא בעקבותיו היו חרא ויותר חרא. הסרט השני והמשחק שבא בעקבותיו (זה עם האקדח בארקייד) היו מצויינים.
    אבל הטריילר לסרט החדש נראה פשוט טוב ואני מקווה שכריסיטאן בייל יעשה לשליחות קטלנית את מה שהוא עשה לבאטמן (לא הוא עצמו, אבל הבנתם את הכוונה שלי).
    ולמרות שאני יודע שהמשחק עצמו הולך כנראה להיות tie-in גרוע כי ימהרו לדחוף אותו לחנויות יחד עם הסרט - אני עכשיו מנסה למשוך את האשליה ולשכנע את עצמי שאולי הפעם זה יהיה שונה, ושהמפתחים שעבדו גם על GRAW בזמנו בכל זאת יודעים דבר או שניים על משחקי יריות בגוף שלישי.
    בינתיים הופתעתי לטובה כי זה אולי הטריילר היחיד שלא ציפיתי ממנו לכלום ועכשיו אני כן קצת מתעניין במשחק - אז כנראה שהוא עשה את שלו.
    שוב, זה לא שום דבר שמפיל לרצפה מהבחינה הגרפית, אבל תואם גירס בעולם של שליחות קטלנית שכולל לחימה מול כל מיני T800 ורובוטים יותר גדולים + קטעי נהיגה יכול להיות תוספת נחמדה לשנת 2009.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    אוקי אחרי התעמקות קצת יותר מעמיקה בטרילר של גאד אוף וואר..
    אני דווקא חושב שיש למשחק פוטנציאל ענק. ובתור אחד שמאוד אוהב את 2 המשחקים הראשונים אני מקווה שהוא יתממש
    גם .. מזל שיש חברים עם פליסטישן 3 :] ..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    פוטנציאל? הוא כבר ענק!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי kathmandu
    אוקי אחרי התעמקות קצת יותר מעמיקה בטרילר של גאד אוף וואר..
    אני דווקא חושב שיש למשחק פוטנציאל ענק. ובתור אחד שמאוד אוהב את 2 המשחקים הראשונים אני מקווה שהוא יתממש
    גם .. מזל שיש חברים עם פליסטישן 3 :] ..
    כשהטיפשות חוגגת .

אכתוב את מה שכתבתי בפורום השכן:
    !!!!!!!!!!
    GOW3 נראה מדהים! הלסת שלי נפלה לריצפה. את מי אני צריך להרוג כדי לשחק בו עכשיו[email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected]?

אני לא יודע על מה אתם מדברים, המשחק נראה נפלא (במיוחד באנימציות ובגיימפליי שגרם לי להשתין על עצמי). אתם שוכחים שהזווית מצלמה של המשחק היא בערך חצי קילומטר משם (לא משחקים מזווית הלחי של קרייטוס) וכשהמשחק באמת עבר לזווית הזאת הוא היה נראה מדהים, ועוד ב-Build ראשוני סביר להניח.

מי שמשווה את מה שראה ל-GOW2 שכח כנראה איך נראה GOW2 כיום.

אין מילים, גם אנצ'רטד נראה טוב. לא בגלל הסרטון, אלא בגלל הדמות, רואים שניית'ן חזר! הדמות הכי חביבה ושנונה בעולם המשחקים כיום חוזרת.

ברוטאל נראה נורא. הגיימפליי נראה פשוט רע. אבל הדיבוב של ג'אק מגניב . לגבי השאר לא טרחתי אפילו לצפות.

אין ספק, סוני לא רק קרעה את התערוכה, היא פשוט מציבה היום ליין משחקים שלא רואה ממטר אף חברה אחרת. כל כך כיף להיות בעליו של PS3 בימינו, כל כך כיף!

ולכל מי ששכח איך נראה GOW2 אל מול 3 (היו כמה חכמים שאוהבים לקפוץ):
    באדיבות יותם (לורץ השני)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אין ספק שלחכות 3 שנים שיצא משהו לקונסולה זה אחלה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אין לי בעייה לחכות גם 5 שנים, העיקר שאני יודע שהוא יהיה לא פחות ממושלם (כמו קודמיו).

בלי קשר, יש לי קילזון 2, אינפיימוס ו-Heavy Rain השנה, לא חסרים דברים שיעסיקו אותי מצידה של סוני .

עכשיו נותר לחכות לטריילר של המשחק החדש של Team ICO ואתה תראה את נדב יוצא בצעקות ברחבי הפורום.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Death_119
    עכשיו נותר לחכות לטריילר של המשחק החדש של Team ICO ואתה תראה את נדב יוצא בצעקות ברחבי הפורום.
    LOL. זה מזכיר לי איך הוא השפיך על איזה סרטון דפוק של איזה כלב מעופף ואמר כמה זה יפה ומדהים כי הוא חשב שזה המשחק הבא של Team ICO. הוא צעק שהוא קונה PS3 רק בשביל זה. רק שהתברר שזה איזה משחק הזוי של חברה אחרת. גוּד טיימז.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    LOL. זה מזכיר לי איך הוא השפיך על איזה סרטון דפוק של איזה כלב מעופף ואמר כמה זה יפה ומדהים כי הוא חשב שזה המשחק הבא של Team ICO. הוא צעק שהוא קונה PS3 רק בשביל זה. רק שהתברר שזה איזה משחק הזוי של חברה אחרת. גוּד טיימז.
    קשה לי לראות דברים שבאים ממך אחראי שראיתי מה כתבת על MGS4 בפורום השכן.

אבל אין ספק שנדב הוא המחורמן מספר אחד של Team ICO, כל הכבוד על הדבקות שלו.

בלי קשר טוקבק, שגרם לי לצחוק באינטרנט על GOW3:
    OMG, he is like....totally mad! Look how mad he is! GOD OF WAR redefines what the word RAGE means in video games! This game makes you MAD! HE'S SO ANGRY! He is even angry when he has sex with whores in the game! That is rage in video games, what a cool Effin character.

בלי קשר, למי שעדיין לא התלהב מאנצ'רטד (באמת שהסרטון חלבי משהו), באדיבות עוד אנשים טובים מפורום הפס3 פה (קרדיט ל-tomer_vg)
    במקום לבלבל את המוח, פשוט תראו:

תודה וליותם ותומר הנהדרים שהביאו את התמונות!

כל התמונות כמובן לא פרי-רנדר ולא נעליים, הכל מתוך המשחק. אבל זה נראה ממש כמו אנצ'רטד 1 בשינוי סביבה. אבל כשהמשחק שלך הוא היפה ביותר בתעשייה, למי אכפת.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 15.12.2008 בשעה 21:37.

הרשמה