תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    אני מתלבט איזה משחק לקנות... call of duty 4 או Assassin's Creed מה עדיף?....ראיתי גם באתר אחד שיש את שניהם במבצע 85 דולר...הבעיה זה שאין לי תקציב כרגע לשניהם...אז מה אתם אומרים...כי ממש קשה לי לבחור ואם תגידו ששניהם ממש שווים אני יחסוך קצת ובעוד איזה חודשיים יהיה כסף...אז מי שמכיר או שיחק שיגיד את דעתו....

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    למה ליקנות את 4 שיש את 5?

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי ori360
    למה ליקנות את 4 שיש את 5?
    אולי בגלל ש-4 יותר טוב
    ולשאלה שלך תשמע AC משחק טוב בהתחלה אז בכלל מצויין אבל אם הזמן (לי בערך אחרי האמצע) הוא מתחיל לחזור על עצמו לך לש............ ותעשה את זה........ שזה קצת מציק אבל עדין אפשר לשחק .... לגבי COD 4 לדעתי משחק אם מולטי מצויין וקמפיין לשחקן יחיד נכה העלילה טוב אבל פשוט לא אהבתי ... לא יודע למה אם הייתי במקומך אני לפי הטעם שלי הייתי הולך על AC אבל למה אתה בוחר רק בין המשחקים האלה יש עוד הרבה טובים?

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    אולי בגלל ש-4 יותר טוב
    ולשאלה שלך תשמע AC משחק טוב בהתחלה אז בכלל מצויין אבל אם הזמן (לי בערך אחרי האמצע) הוא מתחיל לחזור על עצמו לך לש............ ותעשה את זה........ שזה קצת מציק אבל עדין אפשר לשחק .... לגבי COD 4 לדעתי משחק אם מולטי מצויין וקמפיין לשחקן יחיד נכה העלילה טוב אבל פשוט לא אהבתי ... לא יודע למה אם הייתי במקומך אני לפי הטעם שלי הייתי הולך על AC אבל למה אתה בוחר רק בין המשחקים האלה יש עוד הרבה טובים?

לא ידעתי שיש 5 בכלל...ות'אמת אני לא מבין כל כך במשחקים אני דיי מתחיל בכל הקטע הזה...וראיתי כל מיני משחקים וראיתי טריילרים והכי משך אותי AC ו COD 4 אבל לא ידעתי שיש 5 גם.חשבתי גם על GOD OF WAR 3 אבל עוד לא סיימתי את 2 בפלייסטיישן 2 אז אני מעדיף לקנות משהו אחר....
    יש לי GTA והוא גם חוזר על עצמו ואם יוצא לי לשחק בו אז אני משחק במולטי....אז אם יש לך איזה משחק שווה להמליץ לי עליו אני אשמח...

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    gow3 עדיין לא יצא... ואתה יכול להחליף איתי לדוגמה את AC במשחק אחר שיש לך.. ואז אתה לא תצתרך לפגוע בתקציב שלך...COD4 באמת משחק אחלה ושווה לקנות אותו... אם תרצה להלחיף איתי את האססין קריד שלי תמורת משחק שלך דבר איתי ב[email protected]

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי n1vV
    לא ידעתי שיש 5 בכלל...ות'אמת אני לא מבין כל כך במשחקים אני דיי מתחיל בכל הקטע הזה...וראיתי כל מיני משחקים וראיתי טריילרים והכי משך אותי AC ו COD 4 אבל לא ידעתי שיש 5 גם.חשבתי גם על GOD OF WAR 3 אבל עוד לא סיימתי את 2 בפלייסטיישן 2 אז אני מעדיף לקנות משהו אחר....
    יש לי GTA והוא גם חוזר על עצמו ואם יוצא לי לשחק בו אז אני משחק במולטי....אז אם יש לך איזה משחק שווה להמליץ לי עליו אני אשמח...
    אני אישית לא ממליץ משחקי fps לפלייסטיישן למרות שאני שולט בזה כבר יותר טוב מהמחשב זה עדיין לוקח ים זמן עד שתופסים את זה אבל אם אתה רוצה משחק טוב לפלייסטיישן יש את saints row 2 שהוא הגרסא המשוגעת של ג'י טי איי והמשחק שנהנתי ממנו הכי הרבה לפלייסטיישן היה cod4 אבל יצא רסיסטנס 2... ו lbp ו mirrors edge ו...טוב אני לא ממש עוזר הא...אני אם הייתי במקומך הייתי הולך על cod4 או cod5

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי n1vV
    עם אתה חושב שGTA חוזר על עצמו אין לך בכלל מה לחפש בAC תאמין לי אתה תעשה בכל עיר אותה משימה ואחרי שכבר תסיים את העלילה לא יהיה לך מה לעשות במשחק כי אין אונליין עם כבר תלך על משחק יריות אחר תסתכל על RESISTANCE2 משחק פשוט מדהים ממש כדאי לך אותו

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אולי בגלל ש-4 יותר טוב
    תכלס COD5 יותר טוב...
    ואם אתה רוצה לשחק באונליין קח בחשבון שהקליטה שלך תהיה דיי גרוע כי אקטוויז'ן משקיעים בשרתים של COD5 והבה פחות בשרתים של COD4.. אז תעשה חשבון...
    וחוץ מזה עכשיו רוב הסשחקנים כבר עברו לCOD5 וטורנירים בפורום יערכו על COD5 ולא על COD4.
    אז תעשה חושבים ותקנה מה שבא לך.

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי XyuviX
    תכלס COD5 יותר טוב...
    ואם אתה רוצה לשחק באונליין קח בחשבון שהקליטה שלך תהיה דיי גרוע כי אקטוויז'ן משקיעים בשרתים של COD5 והבה פחות בשרתים של COD4.. אז תעשה חשבון...
    וחוץ מזה עכשיו רוב הסשחקנים כבר עברו לCOD5 וטורנירים בפורום יערכו על COD5 ולא על COD4.
    אז תעשה חושבים ותקנה מה שבא לך.
    נראה לי באמת אני ילך על COD5 אבל לפי מה שראיתי בדרך כלל משחקים כאלה לפלייסטיישן זה ממש קשה לכוון...ועד שאתה מצליח לכוון הורגים אותך....יש פה איזה שיטה כמו בGTA או שצריך פשוט מיומנות?כי גם בקרוב יהיה לי מחשב חדש וניראה לי זה יותר שווה למחשב...

הצטרף בתאריך
    22.11.2008
    עיר
    הוד השרון
    קנה call of duty 4 קניתי AC וזה קקי מצטער על שקניתי את זה משחק גרועה ומשעמם פשוט בושה לממציאים
    PS3 80GB Owner
    Grid
    GTA IV
    Killzone 2
    Far Cry 2
    Resistence: Fall Of Man
    Guitar Hero III : Legends of Rock
    Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

PSN ID: siso112

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    AC פשוט משחק משעמם...
    תלך על COD4 הוא בהרבה יותר טוב מAC וגם מ COD5

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי Siso112
    קנה call of duty 4 קניתי AC וזה קקי מצטער על שקניתי את זה משחק גרועה ומשעמם פשוט בושה לממציאים
    איך בכלל אתם אומרים שהוא משעמם הוא עולל משעמם מבחינת משחקיות שחוזרת על עצמה אבל מבחינה עלילת הוא בסדר גמור ואם COD זה ההפך עלילה לא משהו אבל משחקיות אחלה

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    איך בכלל אתם אומרים שהוא משעמם הוא עולל משעמם מבחינת משחקיות שחוזרת על עצמה אבל מבחינה עלילת הוא בסדר גמור ואם COD זה ההפך עלילה לא משהו אבל משחקיות אחלה
    הזמנתי את COD5 ב217 שקל....יחסית זול לא?כי לפי מה שהבנתי משחקים בארץ עולים בסביבות ה400 שקל...
    תודה על העזרה מקווה שאני אהנה ממנו...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    דווקא הסיפור של cod4 מהמם מבחינתי . מזכיר לי את SOF הראשון והטוב .

אלו שמלכלכים על AC לא מבינים מה זה משחק ברמה . נכון , שהמטרה חוזרת על עצמה , אבל בתור אחד שמשתעמם פי 2 מהר מכל אחד כאן במשחקים , ושונא משחקי ערים פתוחות , נהנתי ממנו מאוד . ובכלל , כל החלק של הסוף מפצה על כל המשחקיות שחזרה על עצמה . רק מה שכן , הוא משחק סינגל . ברגע שתסיים אותו , לא יהיה לך שימוש בו אלא אם כן אתה אוהב לחזור ולשחק שוב במשחקים אותם סיימת .

לגבי cod 4 ו-5 , 5 הוא העתק של 4 עם חיסרונות משלו . כך נאמר . וזו הסיבה למה לא רכשתי אותו . אני כבר אחכה למשחק הבא שיהיה המשך ישיר של modern warfare . נשמע הרבה יותר טוב .
    שואף לאי -שלמות .

הרשמה