תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    קודם כל ערב טוב
    ראיתי בזמן האחרון שיותר ויותר אנשים מתעצלים לכתוב או לעבוד על משהו מקצועי לא משנה אם זה מוד או משחק!!! אני עובד אל משהו יש סיכוי שהשבוע אני יפיץ מפה מלאה לwop של quake 3. אני יודע ששאלו פה בפורום כמה שאלות לגבי פיתוח כמו על "אנריל אד" ועדיין לא שמעתי מאלון על המפות שלו וזה בערך כולם פה אותו דבר, כבר אין עניין בפורום מה שעושים פה זה רק להגיב על דברים מוכנים או פרויקטים מוכנים ולא מדברים על פיתוח שזה מדאיג מאוד מאוד. חשוב לי שהיה כבר עניין כי בנתיים הפורום והמערכת לא נראים טוב רעיון לנושא למשל: מה קורא בכללי לפרויקט של לידור(ואני יודע שאתה לא יכול לספר אבל מה שאתה יכול אז בבקשה תספר) או על איזה ביטא שמישהו יוצר משחק או מוד למשל אלון שוב אני מזכיר אותך אם יש מפות שעשית ויש לך ביטא אז פרסם(רק אם יש משהו טוב) או אל איזה רעיון או חברה חדשה או צוות חדש...כבר מזמן לא ראינו את זה בפורום בקיצור אין עניין
    מקווה שזה יביא דחיפה לפורום
    דוד
    הדף שלי בmoddb
    http://www.moddb.com/members/nestel34
    i'm modder and mapper

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    תשמע.. מאוד בעייתי לפרסם דברים אבל משהו מוכן שיש לי הגנה עליו זו כבר פחות בעיה.. הבעיה שעוד אין כזה.. זתומרת הכל בחלקים חלקים ..
    ואולי תפרט איזה פרטים אתה רוצה לדעת ואני אשקול אם אני אוכל לפרסם אותם או לא..
    אני לא מפרסם גם פרטים על התקדמות כי עכשיו אין לי עניין בזה וגם כרגע אין צורך בפירסום..
    אני רק יכול לעדכן שיש התקדמות בעיקר במשחק לפלאפון ויכול להיות- ממש לא בטוח שיצא טרילר(לאחד המשחקים שמיועדים למחשב) בזמן הקרוב אבל אל תבנה על זה..
    נערך לאחרונה על ידי lidor323; 19.12.2008 בשעה 10:30.
    לבנות משחק זה לא קשה ... זה רק :
    מסובך
    מתסכל לפעמים
    ארוך
    מעייף
    ...

קרדיט לpotato\שניצל על האווטר.

הצטרף בתאריך
    03.08.2009
    בפורום שלב ב אני מצליח לפרסם פוסט ובשלב א... לא למה אין לי את ההרשאות?

הרשמה