תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה

יש כאן שילוב צבעים נחמד
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הרקע מעולה! וזהו
    חוץ מרקע אין פה כלום, יש פה רקע ממש טוב אבל הדמות לא משתלבת בו אפילו שיש צבעים תואמים, תראה את הדמות, היא מצוירת, למה לא כמה אלמנטים עם פן טול, כמה צורות וקטוריות עם קליפינג מסק ופילטרים? כמה דברים שיהיו על הדמות, אני רואה פרפים ברקע ועלים, למה לא ללעשות כאלה גם על הדמות שהיו בולטים יותר כאלמנט בפני עצמו?
    בכללי הרקע יצא מאוד טוב ואני רואה בו דברים שמאוד מתאים לדמות אבל זה נעצר שם וחבל.

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    הרקע מעולה! וזהו
    חוץ מרקע אין פה כלום, יש פה רקע ממש טוב אבל הדמות לא משתלבת בו אפילו שיש צבעים תואמים, תראה את הדמות, היא מצוירת, למה לא כמה אלמנטים עם פן טול, כמה צורות וקטוריות עם קליפינג מסק ופילטרים? כמה דברים שיהיו על הדמות, אני רואה פרפים ברקע ועלים, למה לא ללעשות כאלה גם על הדמות שהיו בולטים יותר כאלמנט בפני עצמו?
    בכללי הרקע יצא מאוד טוב ואני רואה בו דברים שמאוד מתאים לדמות אבל זה נעצר שם וחבל.
    תישמע אתה יכול אבל יותר להסביר מה לעשות על הדמות?
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי [SparcO]
    תישמע אתה יכול אבל יותר להסביר מה לעשות על הדמות?
    לא אפקטים על הדמות עצמה.
    אלמנטים שיבאו ברובד הפוקוס יותר קרוב מן הדמות, ז"א שהם יהיה מעל הדמות, יותר קרובים עלינו, וכך הדמות תהיה במימד שבין הרקע לבין האלמנטים והיא תשתלב יותר.
    תדמיין שהדמות היא קציצה והאלמנטים הם לחמניה אחת והרקע הוא לחמניה שניה, בלי הלחמניה הראשונה הכול מתפרק

אני לא רוצה להגיד לך בדיוק מה לעשות כי הרעיון הוא שזה עבודה שלך, אם אני אגיד לך מה לעשות זה חסר טעם, אתה אמור ללכת עם הסגנון שלך, ולפי העבודה ברקע אני רואה שאתה יודע מה לעשות.
    אני אומר לך לאן להסתכל, אתה כבר הסתכלת על הרעיון של הדמות שזה מאוד חשוב ושמת ברקע משהו של יער כזה שמתאים, עכשיו תסתכל על הטכניקה שבה הדמויות עשויה.
    זאת דמות מצוירת, ז"א שהלמנטים שאתה מוסיף צריכים להיות מצוירים, או וקטורים.
    C4D לא קשור לדוגמא לדמות, אבל כול מני עלים וקטורים שתיצור וכדומה כן, אתה יכול לדוגמא לקחת וקטורים של פרפרים ושל עלים, לשים מעל הדמות בסידור יפה ואז לעשות קליפינג מסק לתוכם.

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    לא אפקטים על הדמות עצמה.
    אלמנטים שיבאו ברובד הפוקוס יותר קרוב מן הדמות, ז"א שהם יהיה מעל הדמות, יותר קרובים עלינו, וכך הדמות תהיה במימד שבין הרקע לבין האלמנטים והיא תשתלב יותר.
    תדמיין שהדמות היא קציצה והאלמנטים הם לחמניה אחת והרקע הוא לחמניה שניה, בלי הלחמניה הראשונה הכול מתפרק

אני לא רוצה להגיד לך בדיוק מה לעשות כי הרעיון הוא שזה עבודה שלך, אם אני אגיד לך מה לעשות זה חסר טעם, אתה אמור ללכת עם הסגנון שלך, ולפי העבודה ברקע אני רואה שאתה יודע מה לעשות.
    אני אומר לך לאן להסתכל, אתה כבר הסתכלת על הרעיון של הדמות שזה מאוד חשוב ושמת ברקע משהו של יער כזה שמתאים, עכשיו תסתכל על הטכניקה שבה הדמויות עשויה.
    זאת דמות מצוירת, ז"א שהלמנטים שאתה מוסיף צריכים להיות מצוירים, או וקטורים.
    C4D לא קשור לדוגמא לדמות, אבל כול מני עלים וקטורים שתיצור וכדומה כן, אתה יכול לדוגמא לקחת וקטורים של פרפרים ושל עלים, לשים מעל הדמות בסידור יפה ואז לעשות קליפינג מסק לתוכם.
    לגבי הפרפרים-אם לא שמת לב,יש פרפרים ברקע
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    14.12.2008
    עיר
    חיפה
    הרקע מעולה! וזהו
    מחזק.
    -
    -
    -
    -בקרוב-

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי [SparcO]
    לגבי הפרפרים-אם לא שמת לב,יש פרפרים ברקע
    ...כמה דברים שיהיו על הדמות, אני רואה פרפים ברקע ועלים, למה לא ללעשות כאלה גם על הדמות שהיו בולטים יותר כאלמנט בפני עצמו?
    ...
    אני יודע.
    כשאתה מצטט אותי ומבקש הסבר אני יוצא מנוקדת הנחה שקראת מה שרשמתי והסברתי לך שם שאם אתה משתמש בזה טוב ברקע למה לא להביא את זה כאלמנט בפני עצמו? הרי זה כבר קיים בחתימ,ה למה לא לתת לזה דגש ולהוסיף עם זה עוד עניין.

הרשמה