תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    (תקנו את הכותרת ל מדריך|איפה כדאי לשתמש ברימונים/נשקים בבקשה)
    כמו שאתם יודעים יש המון, אבל המון!!! נשקים בחנות, מה הכי טוב? מה הכי יעיל? באיזה MODE הכי כדי שוטגאן ובאיזה מהיר? מה לבחור ל-DUEL? התשובות כאן!

אז נתחיל.

Assault Rifles-נשק מהיר( רובה מהיר), מבוסס על "ריסוס" כביכול וללא הרבה טכניקה, מומלץ לשחק ב-DM או ב-DM+BREASKER. לוקח משקל בינוני.

Rocket Launcher- נשק "טילים" ( רובה איטי), מבוסס על LEAD( יריה למקום לפני שהיריב מגיע לשם), זהו רובה מיוחד שלוקח לו זמן רב יותר להגיע למטרה וברוב הפעמים שיורים צריך לירות בחשיבה לאן הטיל יגיע כדי לפגוע ביריב, הוא לא פוגוע עד שהוא לא נוגע במשהו, ואז הוא מתפוצץ. נשק עוצמתי מאוד אם יודעים איך לשחק איתו. מומלץ לשחק בכל סוג משחק חוץ מ-DUEL, ב-1V1 מאוד קשה לפגוע עם הטילים ביריב. לוקח הרבה משקל.

Machine Guns-נשק מהיר( רובה מהיר), מבוסס על "ריסוס" אלא שכאן יש לכם מחסנית שכמעת ולא נגמרת, יש לכם שתי מחסניות של 120 יריות בכל אחת, ללא כל טכניקה. מומלץ לשחק ב-DM או ב-DM+BREASKER. לוקח הרבה משקל.

Shotguns- נשק שיורה 12 כדורים ביריה( נשק איטי), הנשק היעיל ביותר בקרב קהילת גאנז, נשק מאוד חזק מקרוב אבל חלש מרחוק. קל מאוד לשלב אותו עם התרגילים השונים והוא מאוד יעיל. מבוסס על הטכניקה של K-Style, מומלץ לשחק בכל סוגי המשחקים. לוקח משקל בינוני.

SMG's-נשק מהיר ( רובה מהיר), מבוסס על "ריסוס" אלא שכאן יש לכם DMG עצום מקרוב אבל חלש מאוד מרחוק, כך שהוא יעיל מאוד ( בין הנשקים המהירים) מקרוב אבל מרחוק הוא גרוע, בנוסף קשה לשלוט בו וקשה לפגוע, כך שהרובה הזה מאוד גבולי והוא לוקח הרבה משקל. לא מומלץ לשחק בו בשום סוג משחק חוץ ממפות קטנות ב-DM או ב-DM+BREASKER. לוקח הרבה משקל.

Pistols- נשק איטי, בעל DMG עצום, אין הבדל מאיזה מרחק הוא פוגע, מרחוק או מקרוב זה אותו DMG, והוא עצום! קל מאוד לזוז איתו אך יש חיסרון אחד גדול, קשה לפגוע איתו כי יש לו כוונת קטנה, וזה החיסרון העיקרי שבנשק הזה. לוקח הכי קצת משקל בין הרובים במשחק.

Revolvers- נשק שיורה במהירות בינונית, אין DMG גבוה, לא שימושי חוץ מברמות הגבוהות שיש לו DMG לא רע. קל לזוז איתו, אפשר לשחק איתו כנשק מהיר, או כנשק שמשתלב עם התרגילים. לוקח קצת משקל.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

נשקים ידניים( Meele).

Daggers-הנשק המהיר ביותר במשחק, אפשר לזוז איתו הכי מהר במשחק, DMG קטן יחסית ל-Sword, אין לא אפשרות הגנה( Block) ולכן הוא מאוד לא שימושי בקרב השחקנים. לוקח קצת מאוד משקל.

Sword- הנשק הפופולארי ביותר בקרב השחקנים, DMG הגבוהה ביותר במשחק, קל לזוז איתו, משתלב עם טכניקת ה-K-Style, יש אפשרות הגנה( Block), והוא בעל מרחק פגיע גדול יותר, כי הוא ארוך יותר. לוקח משקל בינוני.

Kodachi- נשק שהוא למעשה שתי חרבות, הנשק הכי פחות פופולארי בקרב השחקנים, בעל DMG נמוך, קל יותר לזוז איתו יותר מה-Sword אבל פחות מה-Dagger אבל קיימת אפשרות הגנה( Block), הוא קצת יותר מה-Sword אבל ארוך יותר מה-Dagger. לוקח הרבה משקל.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

רימונים, מחזירי חיים(MEDS), רימוני עשן, רימוני הלם( MR KIL\ GRANATE).

granate-רימונים, חזקים במיוחד, זורקים לעבר מקום מסויים ואם ברגע שזה מתפוצץ עובר שחקן ונפגע מהפיצוץ אתם תשמעו HIT, אבל, אם הוא נפגע רק מהצד של הרימון אז ירד לו קצת HP, אבל אם הוא היה ממש על הרימון יורד לו יותר HP ו-AP. שימושי מאוד אם יודעים איך להשתמש בו. מומלץ לכל סוגי הקרבות.

MR KIT, Meds- מחזירי חיים, טובים מאוד, עוזרים לכם מאוד אם אתם ירודים ב-HP וב-AP. חשוב לדעת לשחק עם המקלדת אם אתם רוצים לשחק עם מחזירי חיים או רימונים או כל דבר אחר.

Smoke Granate- רימוני עשן, לאילה שמשעמם להם, זה עושה קצת עשן ולאגים עד שזה עובר, זה מתשטש קצת את המסך. מאוד לא שימושי.

FR Granate-רימוני הלם, לאילא שמשעמם להם, זה עושה לכם הלם אם אתם קרובים לזה, לכמה שניות, אפשר להיתחמק מזה בכך שברגע שזורקים את זה תסתכלו הכי למעלה שאתם יכולים. מאוד לא שימושי

קרדיט לgil מפורום אחר
    הלינקייה הפרטית שלי:מתעדכנת!!

אני לא ילד מייפלל!!אור ערך את זה בפוטושופ.

vgunz הוא הגאנז מס' 1 של הפורום מס' ואם במקרה אתם אוהבים גאנז זה הגאנז המתאים :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2008
    עיר
    דימונה
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    בבקשה

vgunz הוא הגאנז מס' 1 של הפורום מס' ואם במקרה אתם אוהבים גאנז זה הגאנז המתאים :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2008
    תודה אלי אחי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    אין בעיה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.03.2008
    תודה אחי!

רוצה לראות איך עובדים על ילדים מוגבלים? לחץ כאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    בבקשה

שתף ב-Google+

הרשמה