תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    ראשון לציון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    יש תוכנה שנקראת Total Recorder זו תוכנה שבעזרת אתה מקליט סאונדים שמופקים דרך הכרטיס קול שלך. זה עוד קצת עבודה אבל לעשות את זה. נ.ב - קודם פותחים את התוכנה אחר כך את המשחק כדי שזה יעבוד לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי MaDaR--Cya
    יש תוכנה שנקראת Total Recorder זו תוכנה שבעזרת אתה מקליט סאונדים שמופקים דרך הכרטיס קול שלך. זה עוד קצת עבודה אבל לעשות את זה. נ.ב - קודם פותחים את התוכנה אחר כך את המשחק כדי שזה יעבוד לך.
    Link??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    מה אני נראה לך לינקייה... חפש לבד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2008
    כפי שmadar הגברברון ענה לך :> בעצם שאתה מצלם אין סאונד אתה הולך אחרי זה לאותו קטע של הסרט ומקליט שתדע TOTAL RECORDER היא לא התוכנה היחידה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2008
    נכתב במקור על ידי MaDaR--Cya
    מה אני נראה לך לינקייה... חפש לבד.
    אחי אם לא באלך לעזור פשוט אל תכתוב ואל תספים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    נכתב במקור על ידי eqR
    אחי אם לא באלך לעזור פשוט אל תכתוב ואל תספים
    אחי מה אתה מזיין תמוח?! הוא שאל שאלה נכון? אני בתור אחד שכן רוצה לעזור באתי ועניתי לו.
    בכלל לא התייסחתי לעובדה שהוא לא אמר בכלל "תודה". בכל מקרה אפשר להפעיל קצת שיקול דעת וללכת לגוגל ולחפש אפשר למוצא את זה בשניה זו תוכנה חינמית.
    ומי שעושה ספאם זה אתה ולא אני, תפקיד המנהל זה להעיר ולא לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2008
    מה ספאמם בדיוק במה שהוא עושה ? אתה זה שספאמר הוא אחד שמבין ויודע מה הוא אומר לו ואתה יודע אנשים לא יכולים לעשות דברים בעצמם כל כך בעיה לכתוב משהו בגוגל ? אני לא אחפש בשביל מישהו תוכנה חינמית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי idertonn
    מה ספאמם בדיוק במה שהוא עושה ? אתה זה שספאמר הוא אחד שמבין ויודע מה הוא אומר לו ואתה יודע אנשים לא יכולים לעשות דברים בעצמם כל כך בעיה לכתוב משהו בגוגל ? אני לא אחפש בשביל מישהו תוכנה חינמית
    מה נפתחתם...
    רק ביקשתי לינק עם יש לך אז מה הקטע

אתה יכול להסביר איפה אני צריך ללחוץ ועל מה כדי שזה יתחיל להקליט מה שאני רוצה?
    נערך לאחרונה על ידי valenture; 13.12.2008 בשעה 09:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    שאתה נכנס לתוכנה... לפני שאתה עושה משהו אתה צריך להגדיר אותה.
    אתה הולך ל Tools ואחר כך בוחר ב Recording wizard...
    בפעם הראשונה זה יסביר לך לאן הגעתה אז פשוט תעשה next...
    אחר כך אתה תוכל לבחור מה אתה רוצה להקליט: משהו מהאינטרנט, מנגן מוסיקה, ממשחק וכו'...
    כדי להקליט דרך ה- CS אתה צריך לבחור באפשרות השניה [אם אני זוכר נכון].
    אחר כך זה ירצה שתעשה לו בדיקה... תעשה no, ואחר כך next.
    לאחר מכן זה ישאל אותך על הפורמט שאתה רוצה לשמור את הסאונד... אני בוחר ב mp3. שזה האפשרות השלישית, ואז תעשה שוב next.
    ועכשיו הוא ישאל על האיכות שאתה רוצה לשמור... ברור שתבחר באיכות גבוה high, ואז next.
    לאחר מכן שוב next זה רק פרטים אודות ההקלטה.
    אחר כך שוב תבחר ב no ותעשה next. ולאחר מכן שובבבבב תבחר ב no ותעשה next.

או בקיצור אל תעשה שום בדיקות כל פעם שיש לך no/yes תעשה no... ורק תגדיר את הפורמט [MP3 את האיכות High ואת המקום ההקלטה שזה דרך המשחק, האפשרות הראשונה].

קח טיפ עכשיו מאחד שעשה את זה עשרות פעמים, שאתה מקליט תמיד תקליט על אותו עוצמת ווליום בדיוק! אחרת אתה תגיע למצב שיש לך בסרט סאונד שהוא חלש ולא שומעים הכי טוב ואז פתאום שומעים חזק ממש...
    בהצלחה.

נ.ב - שכחתי : S אחרי הכל אתה צריך כמובן ללחוץ על רקורד ולהקליט... עכשיו אני כבר אמרתי לך נקודה חשובה בהודעה הקודמת, קודם אתה פותח את התוכנה! ורק אחר כך את המשחק אחרת זה לא יעבוד!
    נערך לאחרונה על ידי MaDaR--Cya; 13.12.2008 בשעה 11:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    efshar leaklit im fraps beim akol shel amishak
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    Fraps לא רק שמקליטה על הפנים לעומת "שיטת צילום התמונות" אלה שגם הסאונד של ההקלטה שלה על הפנים.
    שתף ב-Google+

הרשמה