תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

תוכן הורדה של Fallout 3 בקרוב מאוד

היום Bethesda סיפקה מעט פרטים על תוכן ההורדה החדש והמחיר הינו 10$ לתוכן הזה .
    במחיר הזה אתם תקנו לעצמכם עוג כ5 שעות נוספות של משחק, וזה לא ממש מעט בשביל 10$.
    שמו של התוכן ייקרא Operation Anchorage והוא יהיה הראשון מתוך 3 התכנים שיהיו בקרוב.
    המשחק יהיה במקום שייקרא distant past ויאפשר לשחקנים לנקות קצת אבק מהסימולטור הצבאי ויעביר אותך ישר לקרב נגד צבא הסינים ,שזה היה בימים לפני הa-bombs שהתחילו ליפול

בזמן הקרב אנו נהי מרוכזים בקרבות, ומשימות שהשחקנים יצטרכו להילחם בשביל להתקדם
    ויהיה המון חיילים סינים. וכבונוס רוב הנשקים והטכנולוגיה שתראו בOperation Anchorage יהיו זמינים גם במשחק הראשי.
    ופירק חדש שיקרא Covert Ops יתווסף לחבילה הזו

וכמו כן הם ציינו את תוכן ההורדה השני והשלישי . שהשני ייקרא בשם The Pitt שייקח את השחקנים אל Pittsburgh עיר שנהרסה ולא הופצצה . והתוכן השלישי ייקרא Broken Steel כך הוזכר.

מקור הכתבה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם אני לא טועה, הDLC של Fallout אמור להיות אקסלוסיבי לגרסת הX360 ולPC. זה לא נראה לי המקום הנכון לפרסם את זה...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    גולמר צודק חיחי אבל מה אין מצב שיהיה גם לפס3 ??? ממרש התרגשתי כשקראתי את זה ^^

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אם אני לא טועה, הDLC של Fallout אמור להיות אקסלוסיבי לגרסת הX360 ולPC. זה לא נראה לי המקום הנכון לפרסם את זה...
    לא צויין בכתבה שזה רק לקונסולה אחת אז אני כן חושב לפרסם את זה כאן <_<

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    צודק, אבל כנראה שהם פשוט השמיטו את זה. במקור לכתבה (הם שמו שם קישור) כתוב במפורש:
    -
    It's hard to imagine anybody already doing everything in Fallout 3 already, but I guess that's why they call some gamers hardcore. Whether you've finished Fallout 3 or not, you're probably already looking forward to the downloadable add-ons coming to Xbox 360 and PC early next year
    די ממזמן מיקרוסופט הודיעה שהיא חתמה עם בטשדה על DLC בלעדי, אז נראה לי הגיוני שמדובר בזה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    הDLC הזה בלעדי ל360 ולPC בינתיים,כך גם שאר הDLC,בת'סדה חתמו הסכם עם מיקרוסופט על זה...
    ודרך אגב,זה נראה פשוט אדיר!

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    בטח עוד שנה שנתיים יוציאו איזה חבילה של FO3 וכל ההרחבות ביחד.

הרשמה