תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    חבר'ה אז ככה שיחקתי ב-LBP ושיחקתי ושיחקתי ואז פתאום עלה בראשי איך לעזעזל פתאום חשבו ליצור משחק כזה ואז עלו לי בראש המון רעיונות למשחקים שאפשר ליצור ........... ואז חשבתי מה דעתכם אם הייתם עובדים איפושהו ב-EA או אפילו חברה עצמאית איזה משחק הייתם רוצים ליצור?
    אז אני יתחיל:אז ככה הייתי רוצה לעשות משחק בסגנון אובליויון או FALLOUT 3 אבל ב.......מציאות מדומה כן במציאות מדומה שהיית לובש משקפת כזאת ולא היית צריך אפילו ליצור דמות משלך כי הדמות היית אתה והכל היה מרגיש ממש אבל ממש אמיתי בוא נגיד כמו בסרט מטריקס אז מה אתם הייתם רוצים ליצור ודרך אגב זה לא חייב להיות משחק זה יכול להיות איזשהו מוצר שחייב להיות קשור לגיימינג!

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    fallout 3 זה משחק כל כך טוב....

זה כל כך טוב.... כל כך יפה. איי איי

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    fallout 3 זה משחק כל כך טוב....

זה כל כך טוב.... כל כך יפה. איי איי
    מה קשור תקרא על מה הדיון (זה לא דיון ספאמים)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני לא יודע מה איתכם אבל אני תמיד הייתי רוצה לעשות משחק PS3 שהוא בעצם פארודיה על משחקים כי אני חולה על פארודיות כמו מת לצעוק אז תתארו לעצמכם משחק שבעצם צוחק על משחקים אחרים כמו GTA או DEAD SPACE ורסיסטנט למשל באות אליך המפלצות מדד ספייס לבושות בשמלה ומנסות לנשק אות או משהו קיצר משחק הזוי מאוד שצוחק על משחקים אחרים

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אני לא יודע מה איתכם אבל אני תמיד הייתי רוצה לעשות משחק PS3 שהוא בעצם פארודיה על משחקים כי אני חולה על פארודיות כמו מת לצעוק אז תתארו לעצמכם משחק שבעצם צוחק על משחקים אחרים כמו GTA או DEAD SPACE ורסיסטנט למשל באות אליך המפלצות מדד ספייס לבושות בשמלה ומנסות לנשק אות או משהו קיצר משחק הזוי מאוד שצוחק על משחקים אחרים
    היה משהו דומה למחשב BAD DAY L.A חחח משחק גרוע

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    משחק שיגוון בין כל המשחקים של מלחמת העולם השנייה....

מלחמת יום כיפור
    רק שתתרחש בשנות התשעים עם ציוד מתקדם, ויהיה אפשר לשחק בתור חייל שילחם ליד ברק כשעוד היה עם הפלולה או ליד שרון כשעוד היא כוסון ויכל לזוז

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    תמיד רציתי, ועוד לא ראיתי, משחק שאתה ממש משחק מפקד יחידה, עם כל היתרונות והחסרונות שבזה, שלפני הקרב, אתה יושב בבונקר ומתכנן את פעולת הקרב, ואתה נותן לכמה יחידות קטנות לצאת לקרב, בלי שבכלל אתה יודע מה קורה איתם, ובסוף הקרב, בגלל שלדוגמה נתת ליחידות האלה את הנשקים המתאימים ונתת להם להתחבא במקומות הנכונים אז הם נצחו באזור הקרב שלהם

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי apache
    תמיד רציתי, ועוד לא ראיתי, משחק שאתה ממש משחק מפקד יחידה, עם כל היתרונות והחסרונות שבזה, שלפני הקרב, אתה יושב בבונקר ומתכנן את פעולת הקרב, ואתה נותן לכמה יחידות קטנות לצאת לקרב, בלי שבכלל אתה יודע מה קורה איתם, ובסוף הקרב, בגלל שלדוגמה נתת ליחידות האלה את הנשקים המתאימים ונתת להם להתחבא במקומות הנכונים אז הם נצחו באזור הקרב שלהם
    אתה מתקוון משחק אסטרטגיה ?

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    חלק גדול מהמשחק יהיה אסטרטגיה, אבל אתה גם תקח חלק באסטרטגיה, אתה תשלח שלוש יחידות לשטח, כל יחידה עם מטרה מדויקת, ואתה תצתרך גם לבצע את המטרות שהצבת לעצמך בלי למות... כמובן שהמטרות שלך צריכות להיות עם תכלית מסוימת כי תהיה מטרה גדולה שמפתחי המשחק יציבו

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי apache
    חלק גדול מהמשחק יהיה אסטרטגיה, אבל אתה גם תקח חלק באסטרטגיה, אתה תשלח שלוש יחידות לשטח, כל יחידה עם מטרה מדויקת, ואתה תצתרך גם לבצע את המטרות שהצבת לעצמך בלי למות... כמובן שהמטרות שלך צריכות להיות עם תכלית מסוימת כי תהיה מטרה גדולה שמפתחי המשחק יציבו
    רעיון טוב, אבל לדעתי יהיה הרבה יותר טוב משחק ארסטרטגיה שלם כמו red alert 3 שמבוסס על זה שבמקום סתם לשלח יחידות שלך ביחידות של האויב, תוכל לתת הוראות מדויקות
    לחיילים כמו להסתתר וירות בנשק הזה ולפוצץ את זה וזה...
    יכול להיות מסובך מאד(תנסו לשלוט ככה על מאות חיילים בכמה נקודות שונות בו זמנית) אבל שווה

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    רעיון טוב, אבל לדעתי יהיה הרבה יותר טוב משחק ארסטרטגיה שלם כמו red alert 3 שמבוסס על זה שבמקום סתם לשלח יחידות שלך ביחידות של האויב, תוכל לתת הוראות מדויקות
    לחיילים כמו להסתתר וירות בנשק הזה ולפוצץ את זה וזה...
    יכול להיות מסובך מאד(תנסו לשלוט ככה על מאות חיילים בכמה נקודות שונות בו זמנית) אבל שווה
    הוא מדבר על ככה שלוש יחידות, עשר אנשים. מין כזה Brothers is arms רק יותר מפותח.

אני חשבתי על משחק שאתה יכול לשנות צורה לכל חיה שתרצה וגם לחיות שאתה יוצר, כמו בSPORE יכול להיות מגניב

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עזבו אותכם ממשחקים של 10 שעות, אני רוצה שיעשו WOW לps3 ...!!! תחשוב-זה גאוני!!!
    כאילו לא WOW אחר אלה ו WOW שמתחבר לWOW של המחשב, אבל שבליזרד תייצר,השאלה אם Wow הזה יהיה טוב כמו האחרים.... (WOW, כמה WOW XD)
    זה גאוני, מעביר שעות ומשתמש במולטיפלייר... תחשבו, איזה גאוני!!!! זה יהיה שובר קופות ופריצת דרך לסוני! המכירות יקפצו לתקרה, זכרו מה אני אומר לכם! איך עוד לא עשו את זה....

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי keilon0
    עזבו אותכם ממשחקים של 10 שעות, אני רוצה שיעשו WOW לps3 ...!!! תחשוב-זה גאוני!!!
    כאילו לא WOW אחר אלה ו WOW שמתחבר לWOW של המחשב, אבל שבליזרד תייצר,השאלה אם Wow הזה יהיה טוב כמו האחרים.... (WOW, כמה WOW XD)
    זה גאוני, מעביר שעות ומשתמש במולטיפלייר... תחשבו, איזה גאוני!!!! זה יהיה שובר קופות ופריצת דרך לסוני! המכירות יקפצו לתקרה, זכרו מה אני אומר לכם! איך עוד לא עשו את זה....
    זה רעיון גרוע, סליחה.

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי apache
    זה רעיון גרוע, סליחה.
    חחח אהבתי, זה גרוע סליחה... LOL אממ אני דוקא מת על משחקים איך אומרים כאלה שאתה בונה דמות ממש איך שבא לך עם מעל איזה-1000 אפשרויות לבגיד ואתה אוסף עוד בזמן המשחק ^^ כמו בoblivion =D או GTA SA והמשחק יהיה כמו FO3 שאתה מתפתח אבל כל הסביבה לא תהיה הרוסה והכל אתה כזה תלמיד בבצפר כמו ב BULLY עושה בעיות ואז גודל והופך ליות כזה כמו NIKO מ GTA IV רק שאתה לא מאגר ואתה עושה תדרך לפסגה דרך הריגות וזה.. ואז!..מקבל עוד בגדים חעחעחע סתם לא יודע מסיים תמשחק ואני רוצה שיהיה מולטיפלייר מטורף כמובן שכל אחד יוכל ליצור לו דמות עם יותר מ1000 אפשרויות לבגדים ^^ ולהסיג עוד כשאתה עולה levels ושהנשקים יהיו על בסיס כמו של call of duty 4-5 אבל אפשר יהיה לשפר כמה חלקים כמו ב SOCOM אם אני לא טועה נגיד גם laser sight וגם silencer וגם nade luncher ושיהיה 100% עיצוב לכל נשק הצבע ושינוי חלקים מהצורה שלו נגיד מ AK47 ל AK74 או ל חח שחכתי איך קורים לזה AK שחור כזה חיחי

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    חחח אהבתי, זה גרוע סליחה... LOL אממ אני דוקא מת על משחקים איך אומרים כאלה שאתה בונה דמות ממש איך שבא לך עם מעל איזה-1000 אפשרויות לבגיד ואתה אוסף עוד בזמן המשחק ^^ כמו בoblivion =D או GTA SA והמשחק יהיה כמו FO3 שאתה מתפתח אבל כל הסביבה לא תהיה הרוסה והכל אתה כזה תלמיד בבצפר כמו ב BULLY עושה בעיות ואז גודל והופך ליות כזה כמו NIKO מ GTA IV רק שאתה לא מאגר ואתה עושה תדרך לפסגה דרך הריגות וזה.. ואז!..מקבל עוד בגדים חעחעחע סתם לא יודע מסיים תמשחק ואני רוצה שיהיה מולטיפלייר מטורף כמובן שכל אחד יוכל ליצור לו דמות עם יותר מ1000 אפשרויות לבגדים ^^ ולהסיג עוד כשאתה עולה levels ושהנשקים יהיו על בסיס כמו של call of duty 4-5 אבל אפשר יהיה לשפר כמה חלקים כמו ב SOCOM אם אני לא טועה נגיד גם laser sight וגם silencer וגם nade luncher ושיהיה 100% עיצוב לכל נשק הצבע ושינוי חלקים מהצורה שלו נגיד מ AK47 ל AK74 או ל חח שחכתי איך קורים לזה AK שחור כזה חיחי
    גלית מה יהיה ב- GTA הבא ספוליייררררררררר

הרשמה