תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 85
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שנת 2007 היתה אחת השנים הכי טובות למשחקים. לכל מי שלא זוכר את משחקי השנה של 2007, הוא מוזמן לקפוץ לפוסט הישן הזה:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1066834

לשנת 2008, שהיתה שנה מצויינת, עדיין יהיה קשה להתעלות על 2007. אבל העומס הגדול של תקופת החגים הוכיח שגם השנה היתה מצויינת עם יותר מידי מתמודדים על פרסי משחק השנה.

אבל אם יש משהו ששנת 2008 כן הוכיחה, היא שמשחקים קטנים יכולים לעמוד זה ליד זה עם משחקי ענק, ולקבל את הקרדיט שמגיע להם. הרשימה הראשונה של משחקי 2008 מגיעה ממגזין הTIME, ולמרות שמדובר ברשימה של משחקים שחלקם מהווים בחירות תמוהות (כי המגזין ניסה להכניס משחקים מכל מיני זאנרים), חלק מהבחירות הן בקונצנזוס.

המעניין הוא שאחרי המקום הראשון שאותו תפס מן הסתם GTA4 (אולי הפקת הענק הכי גדולה של 2008 ובכלל, עם תקציב של 100 מיליון דולר ומעל 1000 אנשי צוות שעבדו עליו) נכנס למקום השני Braid: המשחק הקטן לXBLA שנוצר ע"י מפתח אחד בלבד. העובדה ששני המשחקים האלו מככבים בשני המקומות הראשונים זה לצד זה ממחישה הכי טוב את הנקודה הזו.

משחקי השנה של הTIMES Magazine:
    1. GTA IV (קונסולות HD)
    2. Braid (לXBLA)
    3. LittleBigPlanet (לPS3)
    4. Rock Band 2 (לכל הקונסולות)
    5. Gears of War 2 (לX360)
    6. Dead Space (קונסולות HD)
    7. The Force Unleashed (לכל הקונסולות)
    8. Hunted Forever (משחק פלאש)
    9. Fieldrunners (משחק Iphone)
    10. Spore (לPC)

אז נכון שחלק מהבחירות (כמו TFU) תמוהות, והם גם מציינים את הבעייתיות של הכותר. אבל נראה שהם ניסו ליצור רשימה שמייצגת כל מיני זאנרים שונים וסגנונות משחק שונים: משחק הIphone למשל הוא איטרציה של משחקי הDesktop Tower Defense הממכרים, משחק הHunted Forever הוא משחק פלאש מינימליסטי וארטיסטי, ויש פה כמובן גם את הנציגים הברורים הגדולים כמו גירס, LBP וSpore. גם הבחירה בDead Space בתור אחד ממשחקי השנה היא ללא ספק מעניינת.
    לרשימה המלאה:
    http://www.time.com/time/specials/20...863769,00.html
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז מה משחקי השנה שלך? (אני נותן לך רשות גם לכלול משחקים שלא שיחקת לעומק, או שאתה חושב שמגיע להם בלי קשר)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    XPlay פרסמו גם הם את משחקי השנה שלהם:

ואת הפרס של משחק השנה לקח ... Fable 2.
    משחק נוסף שכיכב הוא Metal Gear Solid 4 שלקח 4 פרסים שונים. Braid, LittleBigPlanet, Rock Band 2 ו-Left 4 Dead לקחו שני פרסים כל אחד.
    באופן מפתיע יחסית, משחקים גדולים כמו COD5, רזיסטנס 2, וגירס 2 (שהיו מועמדים בחלק מהקטגוריות) לא לקחו הביתה אפילו פרס אחד.

בחירה מפתיעה של משחק השנה? יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדה שמכל האנשים דווקא פיטר מולינו היה זה שסיפק את הסחורה בגדול, עמד בכבוד בהבטחות המוגזמות שלו, והוציא משחק שבאמת היה שיפור משמעותי על פני המשחק הקודם שלו.

לרשימת הזוכים המלאה

ואגב פיטר מולינו: הוא כבר ממשיך עם ההכרזות שלו והודיע שבGDC נראה שני משחקים חדשים: אחד יהיה משחק מוכר לגיימרים (וכנראה מבוסס על פרנצייז קיים), בעוד השני יהיה משהו חדש לחלוטין ושונה מכל משהו שהם עשו בעבר).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כל בחירה השנה שלא תתבסס בבחירתו של LBP כמשחק השנה היא ביזיון. לבחור את פייבל 2 כמשחק השנה זה ביזיון.

וליתר דיוק, אפרסם את הדעה שלי בנדון ואפריד את הקטגוריות לשתי הקונסולות:

1) משחק הפעולה הטוב ביותר: Metal Gear Solid 4.
    2) משחק ה-FPS הטוב ביותר: רזיזטנס 2.
    3) משחק התפקידים הטוב ביותר: Fallout 3.
    4) משחק המסיבה הטוב ביותר: לא יודע.
    5) משחק האסטרטגיה הטוב ביותר: Valkyer Chronicles.
    6) המשחק היפה ביותר: Far Cry 2.
    7) המשחק בעל הפס קול הטוב ביותר: Fallout 3.
    8) המשחק בעל האווירה הטובה ביותר: Dead Space.
    9) המשחק עם המולטי הטוב ביותר: רזיזטנס 2.
    10) משחק הארקייד הטוב ביותר: Street fighter 2.
    11) משחק השנה לפס3: LittleBigPlanet.

הרשימה שלי ל-360:
    1) משחק הפעולה הטוב ביותר: Gears of War 2.
    2) משחק ה-FPS הטוב ביותר: Call Of Duty 5.
    5) משחק האסטרטגיה הטוב ביותר: לא יודע.
    9) המשחק עם המולטי הטוב ביותר: Gears of War 2.
    10) משחק הארקייד הטוב ביותר: Braid.
    11) משחק השנה ל-360: Gears of War 2.

ובכללי:
    1) משחק הפעולה הטוב ביותר: Metal Gear Solid 4
    2) משחק ה-FPS הטוב ביותר: Resistance 2.
    5) משחק האסטרטגיה הטוב ביותר: Valkyer Chronicles.
    9) המשחק עם המולטי הטוב ביותר: Gears of War 2.
    10) משחק הארקייד הטוב ביותר: Braid.
    11) משחק השנה: LittleBigPlanet.

הערה: לא שיחקתי בגירס, dead Space, LBP, Valkyer, ו-COD 5. ההתרשמות מהם ניתנה על סמך חוויות של גולשים פה והדעות באינטרנט. ובכלל מה שאני הייתי רוצה לחשוב.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 10.12.2008 בשעה 15:55.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    כל בחירה השנה שלא תתבסס בבחירתו של LBP כמשחק השנה היא ביזיון. לבחור את פייבל 2 כמשחק השנה זה ביזיון.
    כאחרוני הפאנבויים. לפחות היית משחק בו דקה....

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    Fallout 3 פי כמה יותר מוצלח מפייבל 2, ובלי לשחק בו אני יכל להגיד לך זאת. ובעצם, גם אתה יכל להגיד זאת. בלי קשר, LBP הוא אלוהים בקרב משחקים. רק על הקונספט שהוא החדיר לתעשייה מגיע לו משחק השנה.

ובכלל, אני לא מאמין שאני מתווכח איתך איך משחק שזכה לממוצע ביקורות של 95-96% הוא יותר טוב על פני משחק עם ממוצע ביקורות 89-90% שאפילו בז'אנר שלו יש לו משחקים שהם יותר טובים ממנו.

שום אתר רציני לא ייתן לפייבל 2 את משחק השנה. ולמזלנו ססלר והפרחה הצמודה שלו הם לא גורם מקצועי. הם יותר בדיחה של התעשייה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הבעיה שאתה ממש מקובע ולא רואה זוויות של אנשים אחרים. הם החליטו לבחור מסיבות מסויימות. אתה אפילו לא שיחקת במשחק בשביל להבין אותן!
    מילא היית משחק ולא מסכים איתן, ניחא. אבל סתם ישר לקפוץ?
    להגיד לך את האמת FO3 ופייבל2 כ"כ שונים שזה עוול להשוות אותם ואני דווקא מבין למה יכלו לבחור אותו למשחק השנה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הבעיה שאתה ממש מקובע ולא רואה זוויות של אנשים אחרים. הם החליטו לבחור מסיבות מסויימות. אתה אפילו לא שיחקת במשחק בשביל להבין אותן!
    מילא היית משחק ולא מסכים איתן, ניחא. אבל סתם ישר לקפוץ?
    להגיד לך את האמת FO3 ופייבל2 כ"כ שונים שזה עוול להשוות אותם ואני דווקא מבין למה יכלו לבחור אותו למשחק השנה.
    אני חושב שאתה צריך לעצור שנייה ולבחון על מי אתה מגן. אולי אתה צריך לראות ביקורת שלהם כדי להתאפס ולהבין שהם מלאי זבל. אני מתפלא שהם לא בחרו את too Human כמשחק השנה. הוא אחד המשחקים שקיבלו אצלהם ביקורת מאוד גבוה (ארבעה כוכבים אם אני לא טועה).

בלי קשר, למה אי אפשר להשוות בין FO לפייבל? FO משחק תפקידים וגם פייבל הוא משחק תפקידים. אפילו המערכת קרב של שניהם היא בזמן אמת. המשחקים פשוט זהים. מצטער לאכזב אותך, אבל הם יושבים על אותה משבצת. אם משהו ייבחר בפייבל זה יבוא על חשבון FO3. למרות שדבר כזה בחיים לא יקרה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני חושב שאתה צריך לעצור שנייה ולבחון על מי אתה מגן. אולי אתה צריך לראות ביקורת שלהם כדי להתאפס ולהבין שהם מלאי זבל. אני מתפלא שהם לא בחרו את too Human כמשחק השנה. הוא אחד המשחקים שקיבלו אצלהם ביקורת מאוד גבוה (ארבעה כוכבים אם אני לא טועה).

בלי קשר, למה אי אפשר להשוות בין FO לפייבל? FO משחק תפקידים וגם פייבל הוא משחק תפקידים. אפילו המערכת קרב של שניהם היא בזמן אמת. המשחקים פשוט זהים. מצטער לאכזב אותך, אבל הם יושבים על אותה משבצת. אם משהו ייבחר בפייבל זה יבוא על חשבון FO3. למרות שדבר כזה בחיים לא יקרה.
    נתחיל בזה שאני לא מגן על הבחירה שלהם, אלא תוקף את הקיבעון שלך.
    דבר שני רק מי שמעולם לא שיחק באחד משני המשחקים הללו יכול היה להוציא משפט כמו שאמרת שהם אותו דבר. בגדול שניהם "משחקי תפקידים" אבל זהו אולי הקשר היחיד בינהם. וגם הוא למעשה מאוד רופף כי פייבל הוא משחק הרפתקאה הרבה יותר.
    כדי לחדד את ההבדל אתה משווה את GT לפיפא. הרי שניהם "עוסקים בספורט".

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    נתחיל בזה שאני לא מגן על הבחירה שלהם, אלא תוקף את הקיבעון שלך.
    דבר שני רק מי שמעולם לא שיחק באחד משני המשחקים הללו יכול היה להוציא משפט כמו שאמרת שהם אותו דבר. בגדול שניהם "משחקי תפקידים" אבל זהו אולי הקשר היחיד בינהם. וגם הוא למעשה מאוד רופף כי פייבל הוא משחק הרפתקאה הרבה יותר.
    כדי לחדד את ההבדל אתה משווה את GT לפיפא. הרי שניהם "עוסקים בספורט".
    אז בטח פייבל 2 מאוד שונה מהראשון. כי פייבל 1 היה וואחד משחק תפקידים ועוד אחד שבקלות מאוד אפשר להשוות אותו ל-FO3. הוא גם היה פחות טוב ממנו.

למשחקי מירוצים יש משבצת משלהם. למשחקי ספורט לא. דרך אגב, גם משחקי כדורסל וכדורגל משווים, למרות שהאחד מאוד שונה מהשני. אם ללכת על פי המאפיינים שלך שום משחק בעולם לא יהיה נתון להשוואה.

היילו 3 לדוגמא לא ניתן להשוות לרזיזטנס 2. באחד יש חייזרים דתיים ובשני חייזרים קומוניסטים. והרי לקומוניסטים אין דת ואין אלוהים, ככה שזה יוצר הפרכה בין היכולת להשוות בין השניים.
    תעשה לי טובה.

אתה אהבת את פייבל 2 מאוד, שאר כדור הארץ לא. הם מצאו הרבה משחקים אחרים שהיו יותר טובים ממנו. fallout 3 בז'אנר שלו (ממוצע 93 אם אני לא טועה) וLBP בכללי.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    ואותי מעניין למה אתה משבח כל כך את LPB בזמן שאמרת בעצמך שהמשחק אפילו לא מעניין אותך וגם לא תיהיה מעוניין לרכוש אותו.
    קצת דיעה אישית תיהיה יותר רלוונטית לדיון.
    משחק השנה ל-360 היית נותן גם אני לגירס 2.
    פייבל משחק אדיר, אבל לא הייתי נותן לו את משחק השנה.
    והאמת שגם לי קצת קשה להשוות אותו ל- Fallout 3, המשחקים מאותו ז'אנר גדול של תפקידים, אבל הם מאוד שונים האחד מהשני. כל אחד מעולה בתחומו.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    "הערה: לא שיחקתי בגירס, dead Space, LBP, Valkyer, ו-COD 5. ההתרשמות מהם ניתנה על סמך חוויות של גולשים פה והדעות באינטרנט. ובכלל מה שאני הייתי רוצה לחשוב."

הזוי. איך אפשר להתחיל לבנות רשימה שכזו בלי לשחק במשחקים? רשימות טופ10 הם יותר מרק שיבוץ משחקים לפי הציון הממוצע.

פייבל 2 אולי לא יקבל את פרס משחק השנה באתרים אחרים, אבל בטוח שרסיסטנס2 לא יקבל אותו וככל הנראה גם בקטגוריית הFPS הוא יפסיד.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז בטח פייבל 2 מאוד שונה מהראשון. כי פייבל 1 היה וואחד משחק תפקידים ועוד אחד שבקלות מאוד אפשר להשוות אותו ל-FO3. הוא גם היה פחות טוב ממנו.

למשחקי מירוצים יש משבצת משלהם. למשחקי ספורט לא. דרך אגב, גם משחקי כדורסל וכדורגל משווים, למרות שהאחד מאוד שונה מהשני. אם ללכת על פי המאפיינים שלך שום משחק בעולם לא יהיה נתון להשוואה.

היילו 3 לדוגמא לא ניתן להשוות לרזיזטנס 2. באחד יש חייזרים דתיים ובשני חייזרים קומוניסטים. והרי לקומוניסטים אין דת ואין אלוהים, ככה שזה יוצר הפרכה בין היכולת להשוות בין השניים.
    תעשה לי טובה.

אתה אהבת את פייבל 2 מאוד, שאר כדור הארץ לא. הם מצאו הרבה משחקים אחרים שהיו יותר טובים ממנו. fallout 3 בז'אנר שלו (ממוצע 93 אם אני לא טועה) וLBP בכללי.
    קשה לי להראות לך שאתה באמת לא מבין את ההבדלים כי זה כמו להסביר לעיוור מלידה מה זה צבעים שונים.
    בהחלט ניתן להשוות משחקים. פשוט ייבל הוא ממש בקצה השני של משחקי תפקידים מאשר FO3. בפייבל מרכיב הפיתוח דמות די משני ודי קבוע למעשה, אתה מקבל נקודות נסיון, אבל למעט בקסמים יש לך במיליי והרנג' רק 3 קטגוריות להשקיע את הנקודות והן מאוד טרוויאליות (עוצמה, דיוק וכדומה). ככה שרק בסוגי הקסמים השונים (שיש רק כ-10 למעשה) יש לך מבחר והם בעיקר משפיעים על הסגנון של הליחצה בקשם שלך ויחסית באים גם הרבה פחות לידי ביטוי במשחקיות. גם כעלילה היא די מהודקת וכמעט כל שחקן יעשה את אותה עלילה במשחק.
    בFO3 זה אחרת לגמרי המשחק כ"כ רחב ושונה שאפילו שני אנשים שיעשו פחות או יותר אותו משחק יחוו אותו אחרת לחלוטין (כלומר אפילו אם הם יגיעו לאותה תוצאה הדרך שונה, שלא לדבר על בחירות שונות לגמרי). המכניקה שלו מאוד שנוה, הוא פונה בעיקרו לקהל אחר לחלוטין, הרבה יותר הארדקור ולא מסביר פנים לחדשים בעולם המשחקים. היופי של פייבל שהא מאוד מסביר פנים לקזואלים אבל בהחלט יכול לתת "אתגרים" לשחקי הארדקור (להצליח לעשות "קרב מושלם" למשל). אני יכול להבין למה בחרו על פני FO3 (וזה לא אומר שאני חושב שהוא יותר טוב)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    ואותי מעניין למה אתה משבח כל כך את LPB בזמן שאמרת בעצמך שהמשחק אפילו לא מעניין אותך וגם לא תיהיה מעוניין לרכוש אותו.
    קצת דיעה אישית תיהיה יותר רלוונטית לדיון.
    משחק השנה ל-360 היית נותן גם אני לגירס 2.
    פייבל משחק אדיר, אבל לא הייתי נותן לו את משחק השנה.
    והאמת שגם לי קצת קשה להשוות אותו ל- Fallout 3, המשחקים מאותו ז'אנר גדול של תפקידים, אבל הם מאוד שונים האחד מהשני. כל אחד מעולה בתחומו.
    איזה שקר! אני מזיל על LBP ריר כבר חודשים. לא רק זאת, אפילו הזמנתי אותו בהזמנה מוקדמת במדיה גיים. כשדחו את היציאה של המשחק העדפתי לרכוש את רזיזטנס 2 ופולאווט 3 במיידי כי נפלה בידי הזדמנות. לא היה לי כסף עד עכשיו (קיבלתי את הכסף של המילואים) אז נאלצתי להמתין עד השבוע. כבר סגרתי עם גולש שיש לו עותק חדש שימכור לי אותו. אל תדאג, זה משחק שאני לא הולך להפסיד, ההפך.

Kazz, אף אחד מאיתנו לא שיחק בכל המשחקים מסיבות כלכליות (אולי חוץ מ-the Crash), אבל לכולנו יש דיעה. הדעה שלי פשוט מסתמכת בחלקה על הדעות שלכם ועל הדעות המקצועיות בתעשייה. ביקורות הן מדד, תאהב זאת או לא. וגם סרטונים ואינפורמציה כתובה. לפחות היה לי היושר להודות בכך בצירוף הדברים שכתבתי.

רזיזטנס 2 מסוגל לקבל את משחק ה-FPS הטוב של השנה, אין לו ממש תחרות.

חנן, שאני אבין, אילו ההבדלים שלך?
    אלוהים ישמור, זה הולך להיות קל.

חנן:אתה מקבל נקודות נסיון, אבל למעט בקסמים יש לך במיליי והרנג' רק 3 קטגוריות להשקיע את הנקודות והן מאוד טרוויאליות (עוצמה, דיוק וכדומה).

דודי: ב-FO יש אולי טיפה יותר מ-3 קטגוריות, אך גם מספר הקטגוריות בהן אתה מסוגל להשפיע הינן קבועות, יש בסך הכל לערך 7 קטגוריות. האם מספר קטגוריות הן הבדל בין משחק? או שאולי מדובר במרכיב שמראה הבדל איכותי בין פייבל ל-FO3? פשוט, FO3 מציע יותר לשחקן. גם מידת ההשקעה בהן הוא קבוע, נגזר מהאם השקעת ב-Perk ספציפי או לא. ב-Perks אתה מקבל כל פעם רק נקודה אחת להשקיע.

חנן:ככה שרק בסוגי הקסמים השונים (שיש רק כ-10 למעשה) יש לך מבחר והם בעיקר משפיעים על הסגנון של הליחצה בקשם שלך ויחסית באים גם הרבה פחות לידי ביטוי במשחקיות.

דודי: סוג קסם לא משפיע על צורת המשחק שלך? מוזר, כי בפייבל 1 הייתי צריך להתוות איזה קסמים אני רוצה לפתח וכל אחד השפיע. כמו כן, מד החיים עלה ועוצמת המכות יחד איתו. FO3 הולך באותה נוסחא: אתה מקבל נקודות, משקיע אותן בשדרוגים (בפייבל זה קסמים ומד חיים ב-FO3 יש פשוט קטגוריות שונות כמו דיוק או יכולות להרים דברים). למעשה מדובר בא.ב. של כל עולם התפקידים, משהו שקיים ברמה הבסיסית בכל אחד מן המשחקים.

חנן:גם כעלילה היא די מהודקת וכמעט כל שחקן יעשה את אותה עלילה במשחק.

דודי: גם ב-FO3 יש עלילה אחת. יש לך משימות ראשיות שנשארות זהות ומשימות צדדיות שאתה לא חייב לבצע את כולן. גם בפייבל לטעמי יש משימות צדדיות, היו לפחות במשחק הראשון. ובכל משימה צדדית יש את האפשרות לסיים אותה לפעמים במספר דרכים, זה למעשה מה שהגדיר את הטוב והרע במשחק, בדיוק כמו ב-FO3. אך היכולת לשנות נמצאת רק במשימות הצדדיות בשני המשחקים.

לסיכום:
    ההבדל היחיד שניתן לשים לב מדבריך נוגע למידת ההשקעה. FO3 כמשחק תפקידים פשוט כולל יותר אופציות בפיתוח השחקן. לא כי הפיתוח שונה, אלא פשוט כי יש לך יותר אפשריות בבחירה במה לפתח.

שני המשחקים הם משחקי תפקידים, פשוט FO3 הוא משחק יותר טוב.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 10.12.2008 בשעה 17:30.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    באמת שאני לא מנסה לשקר... אני זוכר בזמנו (חודשיים אחורה) שאמרת שהמשחק בכלל לא מעניין אותך. אם אני טועה לגמריי וזוכר את זה על מישהו אחר בכלל- מצטער על העלילה.
    אני בכל אופן הייתי מת ל- LPB על ה-360!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    וואלה אני לא מצליח להבין מה כל כך בטוב בפייבל..
    אני די אוהב תמשחק יש לי אותו ושיחקתי גם בראשון.. אבל אני לא מצליח לראות מה כל כך טוב בו כמו שהרבה אתרים ואנשים אומרים...
    אני התחברתי הרבה יותר לפולאאוט 3 .. משחק ממש טוב

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    באמת שאני לא מנסה לשקר... אני זוכר בזמנו (חודשיים אחורה) שאמרת שהמשחק בכלל לא מעניין אותך. אם אני טועה לגמריי וזוכר את זה על מישהו אחר בכלל- מצטער על העלילה.
    אני בכל אופן הייתי מת ל- LPB על ה-360!
    זה נכון שהיו לי ספקות לגביו, אבל מדובר על תקופה ממש אחורה, כשעוד לא הראו דבר ממנו. אתה יכל לשאול את חברה שלי כמה היא כועסת עכשיו שהרסתי לה את מתנת היום הולדת לי. היא כל כך רצתה ליקנות לי את המשחק ליום הולדתי המתקרב (היא ראתה כמה אני מתרגש ממנו), ועכשיו, אחרי שמצאתי משהו שמוכן למכור לי אותו במחיר שפוי היא מתבאסת רצח (היא אפילו ניסתה לשכנע אותי לא לרכוש אותו עכשיו).

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    Fallout 3 פי כמה יותר מוצלח מפייבל 2, ובלי לשחק בו אני יכל להגיד לך זאת. ובעצם, גם אתה יכל להגיד זאת. בלי קשר, LBP הוא אלוהים בקרב משחקים. רק על הקונספט שהוא החדיר לתעשייה מגיע לו משחק השנה.

ובכלל, אני לא מאמין שאני מתווכח איתך איך משחק שזכה לממוצע ביקורות של 95-96% הוא יותר טוב על פני משחק עם ממוצע ביקורות 89-90% שאפילו בז'אנר שלו יש לו משחקים שהם יותר טובים ממנו.

שום אתר רציני לא ייתן לפייבל 2 את משחק השנה. ולמזלנו ססלר והפרחה הצמודה שלו הם לא גורם מקצועי. הם יותר בדיחה של התעשייה.
    פייבל 2 הוא גם לדעתי משחק השנה (למרות שלא נגעתי בFO3).
    גירס 2 התחלתי אותו ולא ממש אהבתי אותו וLBP שחקתי אצל חבר שלי והוא די מעצבן אחר שלוש שעות יש קטעים נחמדים ומצחיקים ויש קטעים (והרבה) משעממים. חוץ מזה העורך שלבים בו מסורבל מאוד וממש קשה לשליטה (לפחות לי) וגם שמעתי לא מעט אנשים שאומרים שאחרי זמן קצר הוא כבר משעמם וממוחזר ולא כיפי והרבה אנשים התאכזבו ממנו ומההשקעה של המפתחים על המולטי.

איך אתה בכלל מדבר על פייבל אם לא שחקת בו עדיין? המשחק הזה כל כך מהנה אני הרגשתי כממש שאני בתוך אגדות האחים גרים כששחקתי במשחק וחוץ מזה יש לו גם אפשרות של CO-OP.
    פייבל 2 זה בהחלט הRPG המהנה ביותר ששחקתי עד היום!

ולי מעניין תתחת שFO3 יש 3 אחוז יותר בממוצע מפייבל 2 זה לא אומר כלום על המשחק

ועוד משהו לגבי פייבל
    פייבל בניגוד לFO3 ומשחקי RPG אחרים הוא לא מסובך ומסורבל ולא "הורג" את השחקן באלפי אפשרויות שונות.

אחד הדברים שכיפים בפייבל הוא שהמשחק הוא קל בכל הבחינות, אין לך "כוח קסם" יש לך אפשרות בלתי מוגבלת לעשות קסמים אבל כיד שהקסם יהייה חזק צריך "להטעין" אותו יותר זמן

בעוד שאחרים יואמרו שמה שגרוע בפייבל זה המגוון הקטן של שיפור יכולות הדמות לעומת משחקים אחרים שיש בהם עשרות ומאות אפשרויות לשידרוג הדמות ,
    אני אומר שבועד שלמשחקים אחרים מתפוצץ לך הראש מבחירות כל זמן קצר והדבר רק מעצבן ומתסכל בצורה מסוימת בפייבל "מקלים" עליך ונותנים לך מגוון קטן יותר.
    נערך לאחרונה על ידי ulmerido; 10.12.2008 בשעה 17:53.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שזה עצוב שמשחק נהדר כמו The World Ends With You לא מקבל שום איזכור בגלל שהוא יצא על קונסולה ניידת, בכל מקרה, זה משחק השנה שלי... או אולי לייטון... בכלל, ה-DS הבריקה השנה, שוב, עם Soul Bubbles...

אז הלוואי והגודל לא היה קובע... (אבל מי כמוני יודע שהוא כן!!)
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ulmerido
    פייבל 2 הוא גם לדעתי משחק השנה (למרות שלא נגעתי בFO3).
    גירס 2 התחלתי אותו ולא ממש אהבתי אותו וLBP שחקתי אצל חבר שלי והוא די מעצבן אחר שלוש שעות יש קטעים נחמדים ומצחיקים ויש קטעים (והרבה) משעממים. חוץ מזה העורך שלבים בו מסורבל מאוד וממש קשה לשליטה (לפחות לי) וגם שמעתי לא מעט אנשים שאומרים שאחרי זמן קצר הוא כבר משעמם וממוחזר ולא כיפי והרבה אנשים התאכזבו ממנו ומההשקעה של המפתחים על המולטי.

איך אתה בכלל מדבר על פייבל אם לא שחקת בו עדיין? המשחק הזה כל כך מהנה אני הרגשתי כממש שאני בתוך אגדות האחים גרים כששחקתי במשחק וחוץ מזה יש לו גם אפשרות של CO-OP.
    פייבל 2 זה בהחלט הRPG המהנה ביותר ששחקתי עד היום!

ולי מעניין תתחת שFO3 יש 3 אחוז יותר בממוצע מפייבל 2 זה לא אומר כלום על המשחק
    אין ספק שעורך שלבים קשה זה סממן. יש גם סבתות ברחוב שטוענות שהיילו 3 זה משחק קשה ולכן הוא חרא. אתה חושב שקושי הוא רלוונטי? אני בטוח שאפילו אתה אחרי מספר שעות או ימים היית מצליח להתגבר על הקושי של עורך השלבים. המשחק לא כיפי? אולי למי שכל היום משחק היילו.

לציין משחקי פס3 בפורום של 360 זו טעות. אתם לא בנויים להכיר שיש משחקים טובים בעוד מקומות ואפילו כאילו שראויים לתואר משחק השנה.

הרשמה