תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.02.2008
    יש לי התלבטות בין DEEPAFFLI לבין DEEP DESTRO בינתיים DEEP AFFLI נראה יותר מגניב ויותר יעיל מבחינת ניהול המאנה וגם מבחינת זה שזה DPS מטורף
    אז בניתי בילד לDEEP AFFLI למרות שאני הבנתי שאנשים לא אוהבים את הבילדים שלי...
    אז ככה
    1 זה הבילד
    Affliction (57 points) 2/2 Improved Curse of Agony 3/3 Suppression 5/5 Improved Corruption 2/2 Improved Drain Soul 2/2 Soul Siphon 1/1 Amplify Curse 1/2 Grim Reach 2/2 Nightfall 3/3 Empowered Corruption 5/5 Shadow Embrace 1/1 Siphon Life 5/5 Shadow Mastery 3/3 Eradication 5/5 Contagion 1/1 Dark Pact 3/3 Malediction 3/3 Death's Embrace 1/1 Unstable Affliction 3/3 Pandemic 5/5 Everlasting Affliction 1/1 HauntDemonology (14 points) 2/2 Improved Healthstone 3/3 Improved Imp 5/5 Demonic Embrace 1/1 Soul Link 3/3 Demonic AegisDestruction (0 points) None

2 יש בילדים יותר טובים? (כאילו בטוח שיש אפשר לינק?)

3מה יותר חזק FIRE או SHADOW ואפשר בילד DEEP DESTRO לחזק מביניהם גם?

הצטרף בתאריך
    01.12.2008
    שני אפשרויות טובות
    http://www.wowhead.com/?talent=IfxMbzMAoVA0IstZE0oV
    אם אתה רוצה AFLI
    http://www.wowhead.com/?talent=IZbhIzsgMq0sxzZVchqr0uV
    DESTRO לא ממש מוממלץ.
    הראשון דורש קצת יותר ריכוז כדי לשמור על DPS גבוהה, לעומת זאת אתה לא ממש תתרום הרבה בTRASH השני מאוד פשוט לשחק ואתה תורגם הרבה יותר בTRASH.
    רק מה אם הFELGAURD שלך מת הDPS שלך יורד לריצפה.

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    הבעיה עם affliction זה בקרבות שאתה צריך טיפה לזוז בהם כל הרוטציה משתבשת וזה די מרגיז, צריך הרבה ריכוז וכישרון בשביל להפיק ממנו את המקסימום.
    דסטרו נחמד, הוא די כיף- הנזק קצת פחות מאפליקשן אבד לא רע.
    דמו גם מאוד חביב, אבל אני הייתי הולך לפחות עם שני חלקים של T5.

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    עיר
    Ashdod
    הבילד נראה לי solo/pvp.....כאשר אני יגיע לבית אני אשלח לינק לבילד שעשיתי....הוא משלב
    Deep aff עם קצת destro
    לדעתי חובה שילוב של SB עם affli
    על מנת להפיק את ה-Max Dps...

הרשמה