תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

HOME מקבלת תאריך שיחרור רשמי!

ממסיבת העיתונאים שנערכה לאחרונה מסוני . שהיתה סביב HOME בעיקר . וגם היה דיי ארוך , ובקצרה אחרי המון חודשים ודחיות הHOME של סוני מקבל תאריך רשמי שהוא 11.12.08

כמובן שהם לא קוראים לזה שיחרור רשמי שזה נקרה בטא פתוח לכל המשתמשים אבל התאריל הוא כלל עולמי

מקור הכתבה

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה לא נשמע טוב. הם הבטיחו שהמוצר המלא ייצא עד סוף השנה, הם ראו שהם לא עמדו ביעד אז הם מנסים להכניס מה שיש. לפי התגובות שלכם מההתנסות האחרונה, החוויה לא מן המוצלחות.

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    סוף סוף גם אם זה בטא אבל לפחות נראה במה מדובר

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    מה?! מחר?! אני מקווה שיוסיפו דברים מהבטא הסגורה (שיש כמעט לכולם...) יהיה אפשר לקנות דברים? כי מחקתי בטעות 2 מנורות...
    שנייה רגע... עכשיו ראיתי את הסירטון הכל שונה זה באמת יהיה ככה??????????????????????????????????????????????? ??????????????
    נערך לאחרונה על ידי ShiTDemoN; 10.12.2008 בשעה 13:19. סיבה: ראיתי את הסרטון
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    יש לי את הבטא ותמיד שאני מרגיש חשק לשחק בהום אני נכנס ואז נעלם לי החשק ואני יוצא.. חח

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי XyuviX
    יש לי את הבטא ותמיד שאני מרגיש חשק לשחק בהום אני נכנס ואז נעלם לי החשק ואני יוצא.. חח
    כמו שאומרים זה בא בקלות והולך בקלות

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    נכתב במקור על ידי Death_119
    זה לא נשמע טוב. הם הבטיחו שהמוצר המלא ייצא עד סוף השנה, הם ראו שהם לא עמדו ביעד אז הם מנסים להכניס מה שיש. לפי התגובות שלכם מההתנסות האחרונה, החוויה לא מן המוצלחות.
    זה לא נכון סוני תמיד אמרה שזה יהיה בטא פתוחה ולא המוצר הסופי הם אפילו אמרו שייתכן שהמוצר לעולם לא ייצא משלב הבטא (כמו הGMAIL) אבל כל הזמן יהיו בו חידושים כך שבעניין הזה סוני לא סטתה מהדרך שלה
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הרשמה