תראו מאוד לא מובן מה הולך פה, אם הפרסים הם בשליטת מנהלי האתר או בשליטת מנהל הקהילה.
בואו נקח דוגמא למה שקורה פה:
כידוע לכל המעורבים, קהילת אנריל2004 יש לה 2 שרתים של 10 שחקנים (אחד מטעם ויגיימס ואחד מטעם קלאן פרטי), ועוד 2 שרתי 1על1 (שוב אחד ויגיימס ואחד של שחקן פרטי).
לקהילת 99 אין לו אף שרת אחד, מכיוון והמשחק מת ומידי פעם אולי 4 שחקנים מבצעים משחק לכיף במוד שנקרא Rocket Arena שבו אין שום הפגנת סקיל או "מקצועיות" או רצינות.

לאומת זאת בקהילה שלנו UT2004 כבר במשך חודשיים כמעט רצה תחרות 1על1 אשר גמר תחרות זו אמור להופיע במסיבת הרשת על גבי המסך הענק ופרסיה הן:

"180 ראשון
80 שני
40 שלישי"

לאומת זאת נאמר לנו (=חברי הקהילה), כי מנהלי האתר ויגיימס מתכוונים להתחרות בתחרות של אנריל99 ולכן תיווסף תחרות יחידים של המשחק כולל פרסים מיוחדים רק להם והפרסים הם:

200 ש"ח + אינטרנט עד 5מגביט לחצי שנה מתנת 013 + כונן קשיח חיצוני 1 TB מתנת נוידיה
150 ש"ח + כרטיס כניסה למשחק מכבי תל אביב ביורוליג
100 ש"ח

כאשר לאנריל2004 גם תהיה תחרות קבוצות פתוחה לקהל הרחב עם פרסים בשווי:
תחרות קבוצתית 500 שקל סה"כ + אינטרנט לכל חבר.
*כןכן רק הקבוצה שתגיע מקום ראשון תזכה ב500 שקל + חיבור אינטרנט ל013 מתנה.
----
אז כמובן שאלו פרסים נהדרים ואין מה להגיד אלא תודה להנהלת ויגיימס על נתינת פרסים אלו, אך השאלה הגדולה היא כזאת - מדוע הפרסים של תחרות פתוחה לקהל הרחב, תחרות שאינה מקצועית ותשוחק ע"י חובבנים כדוגמת הנהלת ויגיימס ושאר הגיימרים שיופיעו במקום, ולא ע"י הקהילה המקצועית של המשחק שמתה ממזמן, מדוע תחרות כזאת מקבלת פרסים גבוהים בהרבה מאשר תחרות 1על1, מקצועית, מעניינת והכי חשוב שהשחקנים המתחרים הם ברמה עולמית?

אז האם הפרסים הם מיועדים להנהלת ויגיימס? או לקהילת המשחק עצמה?
האם הפרסים הם לצורך יצירת רושם חיובי? או לצורך נסיון נואש להחייאת משחק מת?
כי לא אפשרות א' ולא אפשרות ב' הינו טיעון לגיטימי לפרסים נמוכים כלכך לקהילה חיה ונושמת לאומת קהילה מתה שאף לא תגובה אחת לא רשמה מאז הגיעו חברי 2004 לויגיימס.