תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אוקיי למרות שלא מדובר במשחק או תוכנה כלשהיא לפלייסטיישן
    חשבתי לעצמי שאפשרי לקשר את זה לפורום הזה מכיוון שלכולנו יש בלו ריי ואחד השימושים של הפלייסטיישן זה גם לראות סרטים (ובנוסף רשום על האריזה של הסרט "מתאים לנגני בלו ריי ופלייסטיישן 3 )
    אז ככה
    מדובר בדעתי באחד הסרטים הכי טובים שראיתי (ב3 סרטים הכי טובים ברשימה שלי)
    ומדובר בסרט בלו ריי הראשון שקניתי בנוסף להכל.
    מבחינת איכות תמונה מדהים!!! במיוחד הקטעים שצולמו בIMAX אין לי דרך לתאר את זה פשוט חובה לראות. הכל נראה הרבה יותר חיי ושמים לב לכל קמט ושערה וגרגר חול שיש בסרט.
    מבחינת סאונד יש הבדל בין גרסאת הדיוידי הרגילה לבלו ריי . אומנם לא במשהו משמעותי במיוחד אבל שמים לב להבדל.
    בכל אופן מדובר בבלו ריי חובה הסרט נראה שונה לחלוטין מגרסאת הדיוידי. שווה כל שקל (35 ש"ח יותר מגרסאת הדיוידי)

ציונים (דעה אישית) : עלילה - 10 , תמונה 10 , סאונד 10 , תוספות מיוחדות 8.5 (תוספות נחמדות אבל ציפיתי ליותר אבל בטוח שיוסיפו דרך הרשת)

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    אוקיי למרות שלא מדובר במשחק או תוכנה כלשהיא לפלייסטיישן
    חשבתי לעצמי שאפשרי לקשר את זה לפורום הזה מכיוון שלכולנו יש בלו ריי ואחד השימושים של הפלייסטיישן זה גם לראות סרטים (ובנוסף רשום על האריזה של הסרט "מתאים לנגני בלו ריי ופלייסטיישן 3 )
    אז ככה
    מדובר בדעתי באחד הסרטים הכי טובים שראיתי (ב3 סרטים הכי טובים ברשימה שלי)
    ומדובר בסרט בלו ריי הראשון שקניתי בנוסף להכל.
    מבחינת איכות תמונה מדהים!!! במיוחד הקטעים שצולמו בIMAX אין לי דרך לתאר את זה פשוט חובה לראות. הכל נראה הרבה יותר חיי ושמים לב לכל קמט ושערה וגרגר חול שיש בסרט.
    מבחינת סאונד יש הבדל בין גרסאת הדיוידי הרגילה לבלו ריי . אומנם לא במשהו משמעותי במיוחד אבל שמים לב להבדל.
    בכל אופן מדובר בבלו ריי חובה הסרט נראה שונה לחלוטין מגרסאת הדיוידי. שווה כל שקל (35 ש"ח יותר מגרסאת הדיוידי)

ציונים (דעה אישית) : עלילה - 10 , תמונה 10 , סאונד 10 , תוספות מיוחדות 8.5 (תוספות נחמדות אבל ציפיתי ליותר אבל בטוח שיוסיפו דרך הרשת)
    יש בזה תרגום בגרסא של הבלו-ריי?

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני מצטרף לשאלה של ברק,ומאיפה קנית?
    וד"א גם לדעתי זה אחד מהסרטים הטובים ביותר שראיתי (ראיתי אותו פעמיים בקולנוע) ואני מת להשיג עותק בלו ריי של הסרט

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    יש תרגום בעברית (לא שאני משתמש בו) וקניתי דרך טאוור רקורדס

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    יש תרגום בעברית (לא שאני משתמש בו) וקניתי דרך טאוור רקורדס
    וזה עלה לך 135 שקל? פשש נשמע משתלם פעם הייתי בבלוקבסטר מזמן ולפי מה שזכור לי סרט בלו ריי היה עולה מעל 200 ש"ח

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    בלוקבאסטר יקרים בדקתי את האתר שלהם והמחירים באמת מוגזמים.
    לגבי המחיר בטאוור זה 150 ש"ח אבל קיבלתי הנחה של 10% שזה 15 ש"ח וזה יצא 135 ש"ח
    אבל לפרוטוקול גם 150 ש"ח וגם אם הכי זול היה 200 ש"ח זה היה שווה את זה

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    135 ש"ח לסרט (גם אם זה בלו ריי)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    בלוקבאסטר יקרים בדקתי את האתר שלהם והמחירים באמת מוגזמים.
    לגבי המחיר בטאוור זה 150 ש"ח אבל קיבלתי הנחה של 10% שזה 15 ש"ח וזה יצא 135 ש"ח
    אבל לפרוטוקול גם 150 ש"ח וגם אם הכי זול היה 200 ש"ח זה היה שווה את זה
    גם לדעתי זה שווה את זה אבל רק בגלל הית' לדג'ר ז"ל אני בחיים לא ראיתי שחקן משכנע כ"כ הוא היה הג'וקר האולטמטיבי ובלעדיו הייתי מחשיב את באטמן כעוד סרט גיבורי על עם אפקטים שכיף לראות בקולנוע.ועוד בגלל שהוא נפטר חשבו להוציא אותו מהעריכה של הסרט ולהביא שחקן אחר<_<

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    גם לדעתי זה שווה את זה אבל רק בגלל הית' לדג'ר ז"ל אני בחיים לא ראיתי שחקן משכנע כ"כ הוא היה הג'וקר האולטמטיבי ובלעדיו הייתי מחשיב את באטמן כעוד סרט גיבורי על עם אפקטים שכיף לראות בקולנוע.ועוד בגלל שהוא נפטר חשבו להוציא אותו מהעריכה של הסרט ולהביא שחקן אחר<_<
    אני יודע שהוא מת אבל איך? ,אוף עכשיו לא יהיה האביר האפל 2 אם ה"ג'וקר"

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי Barak Levi
    אני יודע שהוא מת אבל איך? ,אוף עכשיו לא יהיה האביר האפל 2 אם ה"ג'וקר"
    לפי מה שאני יודע מצאו אותו בדירתו מת והסיבה היא כנראה שהוא לקח מנת יתר של כדורי שינה או משהו כזה אני לא חושב שעדיין יודעים מה הגורם למוות

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    לפי מה שאני יודע מצאו אותו בדירתו מת והסיבה היא כנראה שהוא לקח מנת יתר של כדורי שינה או משהו כזה אני לא חושב שעדיין יודעים מה הגורם למוות
    לא יודעים לחלוטין מה סיבת המוות, אבל חברים שלו סיפרו שהוא אמר להם שקשה לו עם עשיית הסרט, וחברים שלו אומרים שהם ראו שיש ירידה מהפסים מצד הית'... אז אני מתאר לעצמי(והרבה כמוני) שזה היה התאבדות.
    בלי קשר לאיך שהוא מת, כנראה שיצא עוד סרט עם הג'וקר, אני פשוט כמעט בטוח שהוא יהיה פחות טוב כי הית' הוא גאון, לא פחות ולא יותר, והסרט הוא אכן אחד הסרטים הטובים בהיסטוריה לדעתי... גם לפי דעת הצופים של IMDB, הוא זכה שם במקום רביעי, מיד אחרי הסנדק 1 ו 2

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אומנם הית' לדג'ר עשה עבודה מדהימה אבל בכלליות כל הסרט מדהים
    החל בעלילה באוירה משחק (גם כריסטיאן בייל ואהרון אקהרט שיחקו מצויין) צילום ומוסיקת רק.
    היו שמועות שג'וני דפ ישחק את הג'וקר או הרידלר בסרט הבא אבל כרגע שום דבר לא סגור
    לדעתי אם יש שחקן שמסוגל לקחת את התפקיד ולעשות אותו לא פחות טוב (ואולי אפילו יותר טוב) זה ג'וני דפ. למרות שלקחת תפקיד שמזוהה עם שחקן אחר באופן כל כך קיצוני לא נראה לי יהיה לעניין.
    בכל אופן מקווה שהנושא שפתחתי יעודד עוד אנשים שקונים סרטי בלו ריי (במקום להוריד מהרשת DIVX) לכתוב פה סיקורים

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    עוד סרט המשך עם הג'וקר יהיה גרוע רק בגלל שהוא המשך. ובדיוק בגלל זה הסרט הבא לא יהיה המשך לאביר האפל () וככל הנראה יהיה עם אשת החתול(אנג'לינה ג'ולי כנראה), איש הפינגיוין ורידלר (ג'וני דאפ כנראה).

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אממ ג'וני דפ שיחק את הדמות המזמרת הזאת סוויני טוד הוא גם היה סוג של פסיכופט שרוצח אנשים אז אולי הוא יתאים לתפקיד (למרות שמבחינתי אף אחד לא יוכל להחליף את הית' לדג'ר)

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי The Joker
    עוד סרט המשך עם הג'וקר יהיה גרוע רק בגלל שהוא המשך. ובדיוק בגלל זה הסרט הבא לא יהיה המשך לאביר האפל () וככל הנראה יהיה עם אשת החתול(אנג'לינה ג'ולי כנראה), איש הפינגיוין ורידלר (ג'וני דאפ כנראה).
    איך איך אתה יודע ?! אין עוד אפילו תסריט אף אחד כולל הבמאי לא יודעים מי ישחק ומי לא ....נכון למשל אהרון אקהארט, הארווי דנט בכבודו ובעצמו, משוכנע שאנג‘לינה ג‘ולי תהיה אשת החתול מושלמת: ”כששמעתי על זה, הייתי בטוח שכל השיאים שעשינו יישברו אם היא תהיה אשת החתול“. כשנשאל אם הוא ישחק בעוד סרט של באטמן הוא, באופן מפתיע או לא, ניסה להתחמק: ”זו שאלה מעניינת… לא נראה לי שאני אחזור לעוד סרט. נראה לי שנהרגתי בסרט הקודם“. (תאמינו לי, באנגלית זה נשמע הרבה יותר מתחמק). נכון אבל כששאלו תבמאי אתה יכול לחפש ביוטוב לפני ממש קצת זמן הוא אבל שאין לו מושג עדין ...וגם ששאלו את גו'ני דפ הוא אמר שלא קיבל שום פניות אליו לא שאני מתנגד אוו משהו כן

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    ג'וני דפ משחק מטורף שונה(עזוב סוויניטוד, תראה המספריים של אדוארד..) הוא לא יצליח להחליף את הית', אבל גם הית' לא היה מצליח להחליף את ג'וני דפ...חוץ מזה, THE JOKER אמר שאפחד לא ישחק את הג'וקר, יהיו דמויות אחרות.. לא?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    איך איך אתה יודע ?! אין עוד אפילו תסריט אף אחד כולל הבמאי לא יודעים מי ישחק ומי לא ....נכון למשל אהרון אקהארט, הארווי דנט בכבודו ובעצמו, משוכנע שאנג‘לינה ג‘ולי תהיה אשת החתול מושלמת: ”כששמעתי על זה, הייתי בטוח שכל השיאים שעשינו יישברו אם היא תהיה אשת החתול“. כשנשאל אם הוא ישחק בעוד סרט של באטמן הוא, באופן מפתיע או לא, ניסה להתחמק: ”זו שאלה מעניינת… לא נראה לי שאני אחזור לעוד סרט. נראה לי שנהרגתי בסרט הקודם“. (תאמינו לי, באנגלית זה נשמע הרבה יותר מתחמק). נכון אבל כששאלו תבמאי אתה יכול לחפש ביוטוב לפני ממש קצת זמן הוא אבל שאין לו מושג עדין ...וגם ששאלו את גו'ני דפ הוא אמר שלא קיבל שום פניות אליו לא שאני מתנגד אוו משהו כן
    כנראה שאתה לא מעודכן למרות שזה מידע די ישן, ולפי מה שאני קראתי זה סופי שג'וני דפ יגלם את הרידלר בסרט הבא ובידיעה אחרת שקראתי ככל הנראה בסרט יהיו גם אשת החתול ואיש הפינגיוין (שישחק פיליפ סימור הופמן). ככל הידוע לי לאנג'לינה ג'ולי הוצע התפקיד ואני מניח שהיא תקח אותו.

גם אם אני טועה (ואני לא, סתם בשביל שתבין) גאון כמו נולאן לא יטחן שוב את הג'וקר בעוד שעתיים של סרט כהמשך ל"אביר האפל". חוץ מזה שהית לדג'ר ז"ל כבר לא איתנו, זה פשוט יהיה מיותר ולכאן מתאים "כל המוסיף גורע".

החידונאי יהיה לא פחות מטורף מהג'וקר במיוחד שדפ מגלם אותו שלדעתי התפקיד מתאים לו בול. בקיצור, צפו לעוד יצירה בעוד שלוש שנים
    נערך לאחרונה על ידי The Joker; 10.12.2008 בשעה 20:10.

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי The Joker
    כנראה שאתה לא מעודכן למרות שזה מידע די ישן, ולפי מה שאני קראתי זה סופי שג'וני דפ יגלם את הרידלר בסרט הבא ובידיעה אחרת שקראתי ככל הנראה בסרט יהיו גם אשת החתול ואיש הפינגיוין. התפקיד של אשת החתול הוצע לאנג'לינה ג'ולי אך בינתיים אין מידע סופי לגבי זה.

גם אם אני טועה (ואני לא, סתם בשביל שתבין) גאון כמו נולאן לא יטחן שוב את הג'וקר בעוד שעתיים של סרט כהמשך ל"אביר האפל". חוץ מזה שהית לדג'ר ז"ל כבר לא איתנו, זה פשוט יהיה מיותר ולכאן מתאין "כל המוסיף גורע".

החידונאי יהיה לא פחות מטורף מהג'וקר במיוחד שדפ מגלם אותו שלדעתי התפקיד מתאים לו בול. בקיצור, צפו לעוד יצירה בעוד שלוש שנים
    אוקי דבר ראשון נולאן הוא רחוק מלהיות גאון יש לו סרט אחד טוב בקושי (לא כולל את אביר האפל) וזהו ממנטו ויש לו את היוקרה שזה סרט טוב אבל לא גאוני ובכלל לא שמעו אליו עד לשנת 2001-2 וחוץ מזה לא אמרתי שהוא יטחן שוב פעם את ג'וקיר אמרתי שהשחקנים הנ"ל לא בהכרח יופיעו בסרט הבא

אינה לך מקור אמין (עשיתי עתק הדבק)..
    כריסטופר נולן שובר שתיקה

תחת הבמאים — Yoda בשעה 20:52
    אחרי שבועות ארוכים של דממת אלחוט, כריסטופר נולן, במאי ”האביר האפל“, סוף סוף התראיין, ל-LA Times, והתייחס לשני הסרטים שהיו ולזה שאולי עוד יהיה.
    עיקרי הדברים
    ש. כשכתבת את הסוף, בו ג‘וקר מגיע לארקהאם, האם בנית על זה שהוא יחזור לסרט השלישי?
    ת. ממש לא. בשיא הכנות, אני מתעסק עם סרט אחד בלבד בכל פעם.
    ש. מהו רגע המפתח מבחינתך בסרט?
    ת. למען האמת, זאת שאלה קלה מבחינתי. הסצינה שהיא כל כך חשובה וכל כך מרכזית עבורי היא סצינת החקירה בין הבאטמן והג‘וקר. כשכתבנו את התסריט, הסצינה הזו כבר בלטה כאחד מרגעי המפתח… זה היה למעשה אחד מהדברים הראשונים שהית‘ היה צריך לעשות בתור הג‘וקר. הוא אמר לי שהוא היה די נלהב לבצע חלק כל כך משמעותי מוקדם (הסצינה צולמה שלושה שבועות לאחר תחילת הצילומים, שנמשכו שבעה חודשים בסך הכל). כמעט לא עשינו חזרות על הסצינה. שניהם (הית‘ לדג‘ר וכריסטיאן בייל) לא רצו לעשות חזרות יותר מדי מלבד הכוריאוגרפיה של המכות…

ש. האם אתה רואה מצב שאתה לא תעשה סרט שלישי של באטמן?
    ת. יש לי שני דברים להגיד. ראשית, הדגש הוא על הסיפור. מהו הסיפור? האם יש סיפור שיצליח למשוך אותי במשך השנים שייקח לעשות סרט חדש? ברמה השיטחית יותר, אני חייב לשאול את השאלה: כמה סדרות של סרטים עם סרט שלישי טוב אתה יכול לציין? (צוחק). עם זאת, כשלקחנו על עצמנו את הסרט השני ניצבו בפני אתגר דומה. זה הכל מתחיל ונגמר בסיפור. אם יהיה סיפור, הכל אפשרי.
    אז הנה, שמעתם את זה מהמקור - כל השמועות על ליהוקים דוגמת ג‘וני דפ כרידלר, פיליפ סימור הופמן כפינגווין או דליה איציק כאשת החתול, היו מופרכות לחלוטין. אין חוזה, אין תסריט וכנראה שגם אין סיפור בשל עדיין.

הראיון הוא בן קצת יותר מחודש :http://www.sikurmemukad.com/spoiler/?m=200810

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    לדעתי בחירה גרועה של דמויות
    רידלר בכלליות דמות משעממת מאווווווווד בקומיקס . אנשים חושבים שהוא דמות טובה בגלל מה שג'ים קארי עשה עם הדמות שתכלס הוא עשה אותה דמות קומית סטייל לוני טונס וממש לא קשורה למציאות.
    כל הרימייק הזה שנולאן עשה זה בעצם ליצור עולם של באטמן שיהיה אמין ומציאותי ככל האפשר ככה שלהכניס את הרידלר לסרט בצורה שתהיה אמינה ולא מפגרת פשוט תיצור דמות משעממת.
    כנ"ל לגבי קאטוומן. לגבי פינגווין אפשרי להכניס אותו לסרט בצורה אמינה כי הוא בסה"כ גאנגסטר פשוט ולא כמו שעשו אותו בתור מוטציה בבאטמן חוזר.
    אם כבר דמויות שיכולות להתאים בול לעולם של נולאן אז : ביין , מיסטר פריז (איכשהו כן יכול להתאים) וכמובן לדעתי הדמות הכי מתאימה היא טליה אל גול (הבת של ראז אל גול מהסרט הקודם) שככה בעצם הוא יקשר בין הסרטים

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    טוב, הראיון שהבאת די חדש ולא ראיתי אותו והוא אכן מפריח את כל האמירות בנושא.

בעניין הסיפור הוא די התחמק, "....האם יש סיפור שיצליח למשוך אותי במשך השנים שייקח לעשות סרט חדש? ברמה השיטחית יותר, אני חייב לשאול את השאלה...."
    וודאי שיש מה להמשיך הרי בסדרת באטמן יש כ"כ הרבה דמויות נוספות, אז הוא די מתחמק. אני מאמין שהוא כן חושב על סרט המשך ואני מניח שלא בעוד הרבה זמן יתגלו פרטים חדשים עליו.

בקשר ל"גאון", לדעתי הוא גאון מכל מה שהוא עשה לבאטמן (לא שהסרטים הקודמים לא היו טובים).

הרשמה