תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 48
    הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    כמה ימים לפני שהטריילר הכי מצופה מגיע אלינו יש עוד מידע על GOW 3 אינה הקישור :http://www.vgtilt.com/2008/12/god-of-war-2-details.html

ועוד משהו פרסמתי בOT ברשת מסתובבת שמועה שבGOW החדש קראטוס לא יהיה הדמות היחידה שניתנת לשליטה סימו לב לזה אומרים שיהיה אפשר לשחק אם האח של קראטוס !! (אני רק מקווה שזה לא יהיה בסגנון DMC 4 ) אבל אומרים שרק בכמה שלבים טוב נחכה ונראה!

עריכה: היום ג'אפ או איך שלא קוראים לו הכריז שהוא ראה את הטריילר שיהיה בSPIKE ואמר שזה לא ברמה שהוא אמר שהוא ראה שבוע לפני זה http://www.tawkn.com/index.php?page=...t&news_id=1039
    נערך לאחרונה על ידי LEON.S.; 10.12.2008 בשעה 22:57.

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    כמה ימים לפני שהטריילר הכי מצופה מגיע אלינו יש עוד מידע על GOW 3 אינה הקישור :http://www.vgtilt.com/2008/12/god-of-war-2-details.html

ועוד משהו פרסמתי בOT ברשת מסתובבת שמועה שבGOW החדש קראטוס לא יהיה הדמות היחידה שניתנת לשליטה סימו לב לזה אומרים שיהיה אפשר לשחק אם האח של קראטוס !! (אני רק מקווה שזה לא יהיה בסגנון DMC 4 ) אבל אומרים שרק בכמה שלבים טוב נחכה ונראה!
    תודה על הידיעה
    קרא בדיון OT מה רשמתי לך..

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    רשום עוד פרטים:
    - המשחק ישודר בNATIV 1080P ו60FPS.
    - המשחק יכלול מצב אונליין.
    - המשחק יכלול מצב CO-OP.
    - המצב יכלול מצב גלדיאטור
    - גראפיקה ברמה שלא נראתה בשום משחק עד היום, פירוט מדהים של דברים(במשחק).
    - מכניקות לחימה חדשות - האם הגיימפליי יהיה שונה? האם יהיה מערכת קרב טובה יותר?
    - מספר עצום של אוייים על המסך

ועוד...
    מי שיכול לרשום יותר פרטים יותר טוב

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי Barak Levi
    תודה על הידיעה
    קרא בדיון OT מה רשמתי לך..
    קראתי ואתה צודק אבל יכול להיות מישהו שאנחנו לא מכירים

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    רשום עוד פרטים:
    - המשחק יכלול מצב CO-OP.

ועוד...
    יהיה מצב אונליין וCO OP נראה לי שבגלל המשחק הזה כבר האתרים הגדולים ימציאו ציון 11

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    המשחק הכי טוב בדור הזה שהולך לבוא.
    בדוק.
    למרות שאי אפשר באמת להשוות אותו למשחקים כמו R2 וגירס,אבל בכל זאות...

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי HBK
    המשחק הכי טוב בדור הזה שהולך לבוא.
    בדוק.
    למרות שאי אפשר באמת להשוות אותו למשחקים כמו R2 וגירס,אבל בכל זאות...
    אתה מתכוון שאיאפשר להשוות אותו בגלל שהז'אנרים שונים נכון (ולא בכלל שאחד יותר טוב מהשני)

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    רשום עוד פרטים:
    - המשחק יכלול מצב CO-OP.

ועוד...
    רק תיקון קטנטן הוא עדיין לא רץ על 60 פריימים ובתמיכה נטיוית של 1080P, זה בעצם למה שהם מתכוונים להגיע (לפי הכתב), הניחוש הכי ריאליסטי שלי דומה ל-KZ2 שלושים או 3 פריימים ושידור של 720P, אם הם באמת יצליחו להריץ את המשחק על 60 פריימים בלי לקצץ כלום זה ממש יפתיע...

בסוף המשחק הראשון, בונוסים יש סירטון שבו מסופר שלקריטוס היה אח תאום, אבל הוא היה חלש ממנו ובמיונים של ספרטה(בגיל 7)קריטוס הפך להיות גנרל ואח שלו נשלח למוות.
    ובסוף סופר שאח שלו מחכה בשאול לנקום בקריטוס על זה שעזב אותו...

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    בסוף המשחק הראשון, בונוסים יש סירטון שבו מסופר שלקריטוס היה אח תאום, אבל הוא היה חלש ממנו ובמיונים של ספרטה(בגיל 7)קריטוס הפך להיות גנרל ואח שלו נשלח למוות.
    ובסוף סופר שאח שלו מחכה בשאול לנקום בקריטוס על זה שעזב אותו...
    אהאהאה תודה שהזכרתה עכשיו זה כבר מתחיל להיות חם מאוד

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    אתה מתכוון שאיאפשר להשוות אותו בגלל שהז'אנרים שונים נכון (ולא בכלל שאחד יותר טוב מהשני)
    אכן כן

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הבעיה בשמועה הזו היא שהיא שוב מגיעה מהאתר השטותי הזה שנקראת vgtilt, שהוא בעצם בלוג של איזה פאנבוי. זה אתר שמועות לא מבוססות שלא שווה להתייחס אליו ברצינות (באותו אתר הריצו את השמועה על 5 משחקי RPG לקונסולה).

לפני כמה זמן האתר התגאה "בניחוש" המדוייק שלו בידיעה שהוא העלה על זה שUncharted 2 יתרחש בסביבה של שלג, אבל אחרי כמה זמן גילו שלא היה שום ניחוש כזה ומדובר בתרמית. העורך הוסיף את החלק של הניחוש על השלג רק אחרי שהטריילר עלה בלי להודיע שערכו את הידיעה הזו:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=344870

הייתי ממליץ להתעלם לגמרי מכל דבר שמגיע מהאתר הזה. מצד שני, דיוויד ג'אפה (היוצר של GOW המקורי) כבר אמר בעצמו שממה שהוא ראה GOW3 נראה כבר עכשיו הרבה הרבה הרבה יותר טוב מכל משחק שיצא אי פעם, כולל גם גירס 2.
    על זה לדעתי הרבה יותר קל להסתמך כי זו לא שמועה אנונימית אלא מקור אמין. המשחק הזה הולך להיראות פשוט טוב.
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 10.12.2008 בשעה 12:16.
    Keep it clean

נכתב במקור על ידי gulmer
    הבעיה בשמועה הזו היא שהיא שוב מגיעה מהאתר השטותי הזה שנקראת vgtilt, שהוא בעצם בלוג של איזה פאנבוי. זה אתר שמועות לא מבוססות שלא שווה להתייחס אליו ברצינות (באותו אתר הריצו את השמועה על 5 משחקי RPG לקונסולה).

לפני כמה זמן האתר התגאה "בניחוש" המדוייק שלו בידיעה שהוא העלה על זה שUncharted 2 יתרחש בסביבה של שלג, אבל אחרי כמה זמן גילו שלא היה שום ניחוש כזה ומדובר בתרמית. העורך הוסיף את החלק של הניחוש על השלג רק אחרי שהטריילר עלה בלי להודיע שערכו את הידיעה הזו:

הייתי ממליץ להתעלם לגמרי מכל דבר שמגיע מהאתר הזה. מצד שני, דיוויד ג'אפה (היוצר של GOW המקורי) כבר אמר בעצמו שממה שהוא ראה GOW3 נראה כבר עכשיו הרבה הרבה הרבה יותר טוב מכל משחק שיצא אי פעם, כולל גם גירס 2.
    על זה לדעתי הרבה יותר קל להסתמך כי זו לא שמועה אנונימית אלא מקור אמין. המשחק הזה הולך להיראות פשוט טוב.
    בוודאי שהמשחק יראה טוב, בכל זאת GOW2 הוא היפה ביותר לPS2...

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer

אם תשים לב בהתחלה, הכתב אומר שזה ממקור אמין והוא מכבד את המקור ולא חושף פרטים סודיים אחרים.
    המשפט הזה מספיק כדי להאמין.
    וגם בעבר האתר הזה צדק בכמה "שמועות", ככה שהסיכויים של השמועות האלה גבוהים. מאוד.
    וגם אם תעשה 1+1 עם ההתלהבות של דיוויד ומה שהוא אמר לבין הכתבה הזאת אפשר להבין שזה לא שקר...
    וחלק גדול ממה שרשום פורסם כמה ימים אחרי ההכרזה של GOW3 בE3 בOPM - שזה המגזין הרשמי של SONY.

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    חחח אז כדאי לעבוד עליך צריך להוסיף "זה ממקור אמין" חח
    טוב עכשיו ברצינות אם באמת לעשות 1+1 אפשר להבין דבר פשוט אני נקבל משחק מדהים פשוט מדהים שלא ראינו כמותו כבר הרבה מאוד זמן נכון ראינו משחקים פורצי ז'אנר (LBP - ME וכו..) משחקים יפים גרפית (DEAD SPACE וכאלה) ומשחקים אם עלילה מצויינת (VC ועוד רבים) אבל לא ראינו משחק שלוקח נוסחה ישנה לא רק משפר אותה אלא מביא אותו לקצה גבול יכולת אם זה עלילתית גרפית וגימפלי הכול פשוט מלוטש אם לקחת את DMC 4 לדעתי משחק טוב מאוד אבל עלילה בינונית גרפיקה טובה מאוד וגיימפלי מצויין אבל GOW 3 יעשה את כל זה הרבה הרבה יותר טוב זורם (פה בכל מה שאמרתי אני גם מתייחס לGOW 1 2) כשאני שיחקתי בGOW 2 אמא ואבא שלי נכנסו להראות הגיד לכם תאמת הם חושבים שלשבת מול המסך טלוויזיה מחשב זה בזבוז זמן (לא שאני יושב הרבה 2-3 שעות ביום כי אני ספורטאי ואין לי ממש זמן חח בקיצר כמו הרבה הרבה מאוד הורים)אבל כשהם ראו תמשחק הם פשוט אמרו שזה נראה כמו יצירת אומנות ואני מסכים איתם GOW זה באמת יצרת אומנות אז אני יסכם ויגיד שאני פשוט לא יכול לחכות לקראטוס!!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אתה כותב פה שבגלל שהכתב (שהוכח כרגע כשקרן) טוען שהוא קיבל את זה ממקור אמין ולא חושף פרטים, אז זו סיבה מספיקה בשביל להאמין לו!? זו בדיוק הסיבה בשביל לא להאמין לו - אין לו מקור שאפשר לסמוך עליו.

גם "המקור" הזה של חלק מהידיעות נקרא games blow מוכר בתור זיין שכל (היה לו פעם אתר אחר מלא בשקרים). תקרא את התרד בנאוגף - האתר כנראה יכנס עכשיו לblacklist שלהם בגלל השקרים שלו והשינויים שהוא עושה לפוסטים שלו בדיעבד.

שום דבר שם בשמועות של האתר הזה לא התגלה כנכון למעט המובן מאליו. כולל בידיעה הזו - כי מן הסתם כבר שמענו שGOW3 הולך להיראות מדהים אז אין פה הרבה חדש. זה שהמשחק יציע מולטיפלייר? לא הייתי מצפה לפחות ממשחק דגל בדור הזה.
    אבל אם המשחק הזה באמת ירוץ ב60FPS יציב על 1080P, אני הולך לקנות בעצמי PS3. אבל עד שזה יקרה... אנחנו נחייה ונראה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אתה כותב פה שבגלל שהכתב (שהוכח כרגע כשקרן) טוען שהוא קיבל את זה ממקור אמין ולא חושף פרטים, אז זו סיבה מספיקה בשביל להאמין לו!? זו בדיוק הסיבה בשביל לא להאמין לו - אין לו מקור שאפשר לסמוך עליו.

גם "המקור" הזה של חלק מהידיעות נקרא games blow מוכר בתור זיין שכל (היה לו פעם אתר אחר מלא בשקרים). תקרא את התרד בנאוגף - האתר כנראה יכנס עכשיו לblacklist שלהם בגלל השקרים שלו והשינויים שהוא עושה לפוסטים שלו בדיעבד.

שום דבר שם בשמועות של האתר הזה לא התגלה כנכון למעט המובן מאליו. כולל בידיעה הזו - כי מן הסתם כבר שמענו שGOW3 הולך להיראות מדהים אז אין פה הרבה חדש. זה שהמשחק יציע מולטיפלייר? לא הייתי מצפה לפחות ממשחק דגל בדור הזה.
    אבל אם המשחק הזה באמת ירוץ ב60FPS יציב על 1080P, אני הולך לקנות בעצמי PS3. אבל עד שזה יקרה... אנחנו נחייה ונראה.
    רגע אז אין לך בכלל PS3

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    GOW3 הוא הסיבה שאני קונה PS3.
    הוא פשוט יתעלה על כל משחק שיש כיום בכמה וכמה רמות.
    ואני מדבר בתור פאנבוי של גירס. למרות ששוב, אי אפשר להשוות בינהם...

ועל המשחק הזה יש משפט סיני עתיק שאומר:
    GOW 3 RULZ!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    אני רוצה את המשחק הזה!!!!!!! מה רוצה?! צריך

הרשמה