תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    אז ככה,לאחר מסע מייגע הגעתי לרמה 80 עם הפלאדין שלי,והחלטתי שנשבר לי הזיו להיות DPS איתו.ושיניתי SPEC להילר.הבעיה היא שאני לא יודע מאיפה להשיג ציוד טוב.

עשיתי דאנג'נים נורמל,קיבלתי כמה חפצים,עשיתי ENCHANTS הכי יקרים שיש.קניתי את הגיר הכי טוב שהיה באוקשן,אבל עדיין ההילינג שלי מסריח,והמנה שלי נגמרת בשנייה.בנוסף,עוד לא הצלחתי לעבור אפילו דאנג'ן אחד של לבל80 (בלי קשר בדקתי באטלס לוט,אין שם שום חפץ יותר טוב ממה שיש לי),מה שמעיד על כך שלרגע זה,כישורי ההילינג שלי שווים לתחת.(גם הקבוצות לא היו משהו,אבל עדיין).

מצאתי שתי חפצים של רפיוטיישן ששוים משהו,אבל הם דורשים אקסולטד,וגם אם היה לי אותם זה לא היה מספיק בשביל הירואיק.שלא נדבר על זה שצריך לחרוש 7000 דאנג'נים בשביל זה.
    יש לי בעיה עם AOE,אני לא מצליח לעשות היל לטנק ולקבוצה ביחד,ואם אני משתמש בבייקון יותר מפעם אחת אז אין לי גם מספיק מנה.

קיצר,אני אשמח לקבל עיצות,בנוגע להילינג,בנוסף אם למישהו יש רעיונות מאיפה להשיג גיר,אני אשמח.

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    זה הלינק לגיר שלי,ולטאלנט פוינט.כל עצה תתקבל בברכה.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אין לי תשובה עיניינית לשאלה שלך.
    רק עיצה כללית - פעם הבאה צרף את הלינק לארמורי שלך במקום את התמונות.

חוצמזה, יש לי אלט פלאדין וגם אני הייתי שמח לשמוע מה יענו לך.
    <

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    צרף קישור לארמורי, או לפחות תציין את שם הדמות והשרת..
    התמונה שהבאת כל כך חסרת תועלת

בכלליות יש ציוד הילינג לא רע בנורמלים של רמה 80. בעיקרון אין בעיה בכלל להשיג בסביבות 1500 הילינג, ואז להתחיל לרפא הירואיקים. אני ישר הלכתי להירואיקים, קודם כל אל הקלים כמו UK, Gundrak, Voilet Hold. לאט לאט להתקדם, לאסוף באדג'ים (מומלץ לקנות קודם את הShield או את הNeck, תלוי מה מהם יותר גרוע אצלך כרגע, ואז את הTrinket)

הנה הארמורי שלי:
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...zzak&n=Paladun

נכון, לא מי יודע מה, אבל שיחקתי פחות משבוע ברמה 80 עד שהפסקתי את החשבון (הפסקה של שבועיים) והציוד הזה בהחלט מתאים לכל רייד קיים כרגע.

מה שכן, ציוד זה חלק קטן מהבעיה. לא קל לרפא בתור פלאדין בהרחבה הזו, כשלכל מקצוע יש בלי סוף AoE Damage ואתה קצת תקוע עם single target. חובה לשים את הglyph שמרפא קצת את הסביבה של המטרה שלך בHoly Light, זה עוזר, וכמובן להשתמש בBeacon בעת הצורך. חשוב לזכור לשים על עצמך תמיד Blessing of Wisdom אחרת תיתקע בלי mana, ולחסוך ע"י שימוש בSacred Shield+Flash of light.

לאט לאט מתרגלים ומקבלים ניסיון.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי Thomson
    אז ככה,לאחר מסע מייגע הגעתי לרמה 80 עם הפלאדין שלי,והחלטתי שנשבר לי הזיו להיות DPS איתו.ושיניתי SPEC להילר
    אם מישהו מחפש אותי אני מסתתר לי במקלט אטומי.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    1. לינק ל- armory חובה אם אתה רוצה עצות בקשר לשדרוג הציוד\ה- spec שלך.
    2. האם אתה משתמש ב- SS? שם beacon? נותן JoL? (לזכור ש- JoL נותן procs מכל התקפה ישירה עכשיו, כולל קסמים)
    3. ה- glyphs שאתה צריך לשים בתור healer לפי ההמלצה שלי: glyph of holy light (נותן AOE של 10% מהריפוי שעשית לעד 5 מטרות בטווח של 5 yards מהמטרה של ה- HL, לשים לב שזה 10% מה- effective heal, אם נתת ריפוי של 15k ורק 10k היו אפקטיביים ה- glyph ירפא ל- 1000, כמו כן הריפוי הזה יכול לעשות crit בפני עצמו על כל מטרה), glyph of the wise (מוריד את העלות של הריפויים שלך ב- 5% בזמן ש- seal of wisdom פועל) ו- glyph of divinity (מחזיר לך mana בכמות שווה למטרה של ה- LoH שלך, מה שהופך אותו לכלי מאד מועיל להחזרת mana במקרי חירום).

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    בתור אחד ששיחק Holydin לאורך כל הדרך, אשמח לתת עצות לכל מי שירצה, (אבל קשה לתת את כל הטיפים בכתב), כבר עשיתי את naxx עם 10/25 איש וריפאתי בהרבה Heroics יחסית, ובדרך כלל אני מוביל ב-healing וכמעט אף פעם לא קרה שהייתי OOM.
    בגדול הכל תלוי בשימוש נכון ביכולות שלך....Beacon, Divine favour/Illumination/Plea , האם אתה משתמש ב trinkets ?
    אתה צריך למקסם את ה CD של כל היכולות שלך, על מנת שיתנו לך מקסימום Spell power במינימום עלות של Mana.
    כמו כן, 2 הסטאטים הכי חשובים צריכים להיות Int & spell power, למשל, ככל שמאגר ה Int שלך גדול יותר , ה - Divine Plea יעיל יותר.
    מקווה שזה עזר....
    אשמח לענות על עוד שאלות.....

לינק ל Armory:
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...eggar&n=Gumbee

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    כמו כן לדעתי ה - Glyphs הכי טובים הם :
    1. glyph of the wise
    2. glyph of holy light
    3. glyph of flash of light

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    וואלה תודה על העיצות אנשים.עזר לי במיוחד הלינק לארמורי של גמבי (מקווה שרשמתי את זה נכון),שהבהיר לי איזה סוג של גיר אני צריך,אני התמקדתי יותר בMANAREGEN מאשר בSPELPOWR,ואולי פה בעצם טמונה הבעיה שלי.

ועוד משהו קטן אם אפשר.

קורה לי הרבה פעמים שאני עסוק בלהסתכל על החיים של השחקנים האחרים,ופחות על המשחק עצמו.השאלה שלי היא בעצם אם אני עובד נכון.האם אני אמור לעשות Target על שחקן דרך לחיצה על השחקן עצמו,או על הפורטרטים שבצד ?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא צריך 1500 SP כדי לרפות בHC אני ריפאתי עם 900, אבל כמו שFlame of Udun אמר, התחלתי בHC קלים ועברתי לאט לאט יותר לקשים.
    כמה SP יש לך וכמה mana regen יש לך?
    כמו שמי שמעלי אמר תשמש בCD שלך, זה תמיד עוזר, יש בנעוץ Addon שאפשר להוריד שאומר לך כל פעם שהCD של יכולת שלך נגמר...
    אני לא אוהב כל כך את glyph of flash of light, עניין של טעם בכל אופן, בכל מקרה בתור הילר מתחיל לא הייתי ממליץ לך להשתמש בזה, זה הופך את ההילינג להרבה יותר קשה אם אתה לא יודע ממש איך לשחק.
    בנוגע לשאלה שלך, אני לוחץ על הפורטרטים שבצד, אבל כמובן שזה עניין של העדפה.
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    אני ממליץ בחום על Healbot, מה שירכז לך את כל ה Party/Raid בחלון אחד ויקל עליך מאד את כל מלאכת ה - healing / cleansing, ה - healbot מאפשר לך להגדיר צבעים שקופצים לעין לפי הגדרות שהגדרת לגבי מצב ה HP של השחקנים כך שאתה לא צריך לבהות בו כל הזמן........

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    מעבר לכך, זה נכון שניתן לרפא Heroics מסויימים עם 900 spell power אבל זה גורם לבזבוז Mana אדיר, כמו כן, אם אתה רוצה לעשות ריידים, אף raid leader רציני לא ייקח healer עם פחות מ 1500-1600 spell power, וכמובן שלריידים מתקדמים יותר עולות הדרישות.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי Gumbee
    כמו כן לדעתי ה - Glyphs הכי טובים הם :
    1. glyph of the wise
    2. glyph of holy light
    3. glyph of flash of light
    אתה צוחק עלי נכון?
    ה- glyph של FoL הוא בדיחה עצובה, הוא הורס את הסינרגיה של SS (אין crits ל- hot), והוא מאלץ אותך להספים HL כ- heal שלך (מה שגומר לך את ה- mana pool מהר מאד) ובאופן כללי מחליש אותך כהילר להירואיקים (עדיף לי לעבור סיבוב מלא של FoL עם beacon על הטנק).

אני מודה שבקרבות כמו PW אתה די מספים HL, אבל בכל קרב אחר אני נהנה מה- crits שנותן לי SS (ו- Hots לא מי יודע מה טובים להחזקת טנקים, לעומת הילים של 5.2K כל שנייה בערך)

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    בגדול, מה עדיף - HL או FoL (כנ"ל לגבי HW או LHW)?

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    נכתב במקור על ידי randprin
    אתה צוחק עלי נכון?
    ה- glyph של FoL הוא בדיחה עצובה, הוא הורס את הסינרגיה של SS (אין crits ל- hot), והוא מאלץ אותך להספים HL כ- heal שלך (מה שגומר לך את ה- mana pool מהר מאד) ובאופן כללי מחליש אותך כהילר להירואיקים (עדיף לי לעבור סיבוב מלא של FoL עם beacon על הטנק).

אני מודה שבקרבות כמו PW אתה די מספים HL, אבל בכל קרב אחר אני נהנה מה- crits שנותן לי SS (ו- Hots לא מי יודע מה טובים להחזקת טנקים, לעומת הילים של 5.2K כל שנייה בערך)

אין לי מושג על מה אתה מדבר.....
    FoL נותן לי 4-6k ואת האפקט של HoT, מעבר לכך שאם אתה משתמש ב - Divine Plea ו"מספים" FoL ה- mana pool כמעט לא נגמר.
    להחזקת טנק בקרבות נגד בוסים אתה בכל מקרה משתמש ב - Divine illumination, אבל בשביל כל ה trash מספיק לי ה FoL עם ה Glyph

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי Gumbee
    אין לי מושג על מה אתה מדבר.....
    FoL נותן לי 4-6k ואת האפקט של HoT, מעבר לכך שאם אתה משתמש ב - Divine Plea ו"מספים" FoL ה- mana pool כמעט לא נגמר.
    להחזקת טנק בקרבות נגד בוסים אתה בכל מקרה משתמש ב - Divine illumination, אבל בשביל כל ה trash מספיק לי ה FoL עם ה Glyph
    אין מצב בעולם ש- FoL יתן לך 4-6k ואת ה- hot, אני כרגע עם 1967 SP עושה בממוצע 3.1k רגיל ו- 5.3k ב- crit, ה- glyph מוריד את הריפוי הראשוני ב- 50%, זה אומר שאתה צריך בסביבות ה- 5000 SP בכדי לקבל 4-6K ואת ה- HOT (אלא אם כן ה- glyph הוא bugged)

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    אני holypala השגתי חפצים דיי נחמדים להילינג מסתדר בכול HEROIC

צריך להחליף אתה אה NECK שלי אבל יש זמן להכל

תנסה להשיג גיר מHEROIC

אה MACE של NEX אה EPIC תותח השגתי אותו תשיג גם

יש מלא חפצים ממש טובים להלינג חפצים מהשוק נותנים לי 1600+ spell power

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    נכתב במקור על ידי randprin
    אין מצב בעולם ש- FoL יתן לך 4-6k ואת ה- hot, אני כרגע עם 1967 SP עושה בממוצע 3.1k רגיל ו- 5.3k ב- crit, ה- glyph מוריד את הריפוי הראשוני ב- 50%, זה אומר שאתה צריך בסביבות ה- 5000 SP בכדי לקבל 4-6K ואת ה- HOT (אלא אם כן ה- glyph הוא bugged)

סליחה, אתה צודק, הוא נותן באיזור ה - 1.5-2K , והוא יעיל בעיקר לתחילת קרב מול בוס, כדי לרכך את המכה הראשונה .

במחשבה שנייה, אולי ה Glyph הזה באמת גרוע.......

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    אין בעיה gumbee, פשוט הנושא נטחן עד דק בפורומים הרשמיים.

Thomson עדיין לא נתת לינק ל- armory שלך, אז עוד קשה לי לתת לך עצות ספציפיות, אבל הסתכלתי על ה- build שלך, וישי לך שם קצת סלט של telents. אם אתה רוצה לרפא הירואיקים אני ממליץ לך על ה- spec שלי, שהוא בנוי ל- pve healing (אתה יכול לראות את ה- armory שלי על ידי לחיצה על החתימה שלי).

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    randprin הלינק בחתימה שלך לא עובד משום מה, פשוט רציתי לראות האם הבילד שלך דומה/זהה לשלי.
    בכל מקרה הבילד שלך באמת דורש כמה שיפורים (אני מדבר אל פותח הנושא, כן?) אז הנה הבילד שלי:
    http://www.wowhead.com/?talent=sxA0gMzhVuMxRtaZVf0x
    בברכה Xaldin

הרשמה