תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 85
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אהלן,

אני מוכרח להצהיר שמזמן לא מעניינת אותי ההתנהלות ב-VGAMES או כל שינוי בסצינה "המקצועית" בארץ ( המרכאות נכתבו מטעמי זילזול ).

מדהים אותי, ששחקנים כמו AIMS, כותבים תגובות מזלזלות ובאים בתלונות ל-VGAMES על שיטת הטורניר. אני מגיע ללאן בשביל לשחק בטורניר "המתקדם" לא מעניין אותי הטורניר המקצועי ואני רוצה לקבל הנאה גם במחיר של הפסד, אני נירשם לשם ההנאה לא בשביל הכסף. בדרך זו אתה צריך להכיר את ספורט הגיימינג האלקטרוני. מילא הפרסים היו בלאן 25 אלף דולר הייתי עוד מבין איכשהו את ההתבכיינות שלך.
    הגיימינג הוא ספורט לכל דבר, לא זכור לי ששחקנים הולכים בעקבות הכסף לפני ההנאה והתשוקה למשחק. אם אתה כאן לצורך הכסף ( עם כל הכבוד לקבוצתך, בספק אם יש לכם סיכוי לזכות במקום ה-1 ), אתה בתחום הלא נכון, האנשים היחידים שאתה יכול לבוא אליהם בטענות הם אנשי הקהילה שמראה חוסר רצינות באי יכולתם להירשם מראש ללאן.

במידה והייתם מראים רצינות, נרשמים מוקדם יותר, מראים שאתם רוצים להתקדם קדימה, עוד היה אפשר לבוא לניצן \ ניר בדרישות, אבל חוצפה וצביעות כזאת לא ראיתי כבר הרבה זמן. אתם לא מבינים את המספרים שהנהלת VGAMES וסמייל.מדיה הולכים להפסיד בלאן הזה, אני לא מבין מאיפה הם קיבלו את התקציב ללאן הנוכחי בהתאם למצב בארץ ( כן, המיתון מגיע לשיאים חדשים ), אבל רווחים לא יהיו להם כאן ומי שמכיר אותי אני לא אוהד שרוף של VGAMES כך שאני באמת כותב את הדיון בעין אובייקטיבית.

שורה התחתונה, בשביל 69 ש"ח אני רוצה להירשם לקבל כיף וללכת הביתה שמח, כמו-כן קבוצות "מתקדמות" קיבלו סיכוי להירשם לטורניר המקצועי ולהתקדם שלב קדימה ברדיפה לתואר "שחקן מקצועי בארץ" אז תזכרו: אנחנו נרשמים בשביל ההנאה, לא בשביל הכסף.

יום מקסים לכולם.
    נערך לאחרונה על ידי jADAKISS; 08.12.2008 בשעה 11:25.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    למרות שאני לא מסמפט אותך בתור בן אדם אני מצדיק את דבריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2008
    עיר
    רמלה~>
    צודק 1000000 אחוז אחינו הגיבור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2008
    אני איתך
    רועי קליין היה מפקד גדוד 51 של גולני.בעת שהיית הגדוד ומס' גדודים אחרים בבית ג'מיל-נזרק רימון אל עבר
    בית בו נכחו קליין וגדודו.קליין זינק על הרימון בקריאת:"שמע ישראל" ונהרג.ובכך הציל את שאר החיילים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2008
    עיר
    אור יהודה
    GL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    תל-אביב
    באמת לא הבנתי את האנשים שהולכים לפרו רק בשביל הכסף..
    א. יש לך יותר סיכוי להפסיד
    ב. אתה גם יוצא עם חרא הרגשה וגם בלי כלום

וחוץ מזה, תחשבו על זה ככה, 69 שח זה סכום כסף שאתה מוציא בשביל להינות כמו ארוחה במוזס או להזמין את חברה שלך לסרט.

אז באמת תהנו כמה שיותר! אין הרבה לאנים בארץ!

מייל לפניות: [email protected]
    www.PCGames.co.il - קניון הגיימינג בקליק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2008
    עיר
    רמלה~>
    נכתב במקור על ידי K!ttyCat

וחוץ מזה, תחשבו על זה ככה, 69 שח זה סכום כסף שאתה מוציא בשביל להינות כמו ארוחה במוזס או להזמין את חברה שלך לסרט.

צודק אחי וזה לא הרבה כסף
    אפילו להזמין את חברה שלך לסרט זה לא מספיק :\.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי Shay_King
    צודק אחי וזה לא הרבה כסף
    אומנם הגברת קיטי-קט חזקה כמו גבר אך עדיין היא אישה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Shay_King
    צודק אחי וזה לא הרבה כסף
    צודקת!!! אני מבקשת!! זה שכתבתי להזמין את חברה שלך, זה לא אומר שיש לי חברה

מייל לפניות: [email protected]
    www.PCGames.co.il - קניון הגיימינג בקליק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    אלפי-מנשה
    מסכים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2008
    עיר
    רמלה~>
    נכתב במקור על ידי yaniv18
    GL
    מה קשור GL מה אתה סתם מגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    נכתב במקור על ידי K!ttyCat

צודק אחי..

חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    לא יודע על מה אתה מדבר. יש לשחקנים זכות מלאה להתלונן לפי דעתי כי בכל מקרה הם לא מקבלים את מה שהם רוצים. שלא תבין נכון, לשחק לכיף זה מעולה ובאמת לאנים יכולים להיות חוויה ממש כיפית, אבל יש דרישות הוגנות בארץ מהשחקנים המובילים לקדם את התחום ולהתקדם לכיוון אירופה ולא לדרוך במקום כבר 7 שנים. אני לא מסכים עם ההתנפלות על שחקנים ברגשי אשמה וקריאות של חמדנים, נצלנים וכו' (בעיקר מאנשים בהנהלת ויגיימס, זה פתטי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי TempNick
    לא יודע על מה אתה מדבר. יש לשחקנים זכות מלאה להתלונן לפי דעתי כי בכל מקרה הם לא מקבלים את מה שהם רוצים. שלא תבין נכון, לשחק לכיף זה מעולה ובאמת לאנים יכולים להיות חוויה ממש כיפית, אבל יש דרישות הוגנות בארץ מהשחקנים המובילים לקדם את התחום ולהתקדם לכיוון אירופה ולא לדרוך במקום כבר 7 שנים. אני לא מסכים עם ההתנפלות על שחקנים ברגשי אשמה וקריאות של חמדנים, נצלנים וכו' (בעיקר מאנשים בהנהלת ויגיימס, זה פתטי).
    מסכים ומצדיק שחקנים כמו שניר, שנירשמו ללאן ובעלי הזכות לדבר ולהתלונן.
    אבל כל השאר, שלא נרשמו ומתלוננים - אותם אני לגמרי לא מבין. בכל תחרות באירופה, ארצות הברית, התשלום הוא תמיד חודשיים מראש ולעולם לא משלמים בזמן האירוע.

אז איך השחקנים "המקצועיים" מנסים להצעיד את הקהילה קדימה, בזמן שהם צעד אחד אחורה, ומכאן נוצר האפקט של צעידה באוויר, שלא מתקדמים לשום מקום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    צודק AIMS חנון מסריח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2008
    עיר
    חיפה
    בית"ר עד המוות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נכתב במקור על ידי jADAKISS
    אומנם הגברת קיטי-קט חזקה כמו גבר אך עדיין היא אישה
    חחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    מצטער, לא מכיר שחקני "PRO" בארץ ,מלבד קבוצה אחת אולי.
    לא מבין על מה כל הרעש, זה סתם טאגים של ויגימס שיהיה להם מסודר , עוד שטות שלא מפתיעה אף אחד
    [URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    בעיקרון אתה צודק,אין להם זכות להתלונן אם הם בכלל לא רשומים מראש ולא מראים את מינימום התמיכה.
    אני זוכר את הדיונים מלפני חצי שנה על כל אלו שאמרו"רק שיהיה לאן-אפילו בלי פרסים"...
    סבבה-רציתם לאן ?
    קיבלתם ועם יופי של פרסים-צריך באמת להצדיע לחברות כמו אינטל שנמצאות בעיצומו של משבר(פיטורים של 80,000 עובדים ברחבי העולם) ועדיין מוצאת לנכון להשקיע בלאן שרווח לא יצא ממנו במדינה שבה גיימינג זה רק משחק.
    shimshon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אין הבדל בין מה ששניר רושם למה שאני רושם. אנחנו טוענים אותו דבר, ההבדל היחידי הוא ששניר בן 20+ בעל כרטיס אשראי משלו ויכול להירשם מראש ואני צריך לבקש כרטיס אשראי מההורים כנ"ל כל הקבוצה שלי ועוד מלא קבוצות אחרות. זה הקהילה בארץ, ילדים מגיל 10-17 בממוצע! ויגיימס יודעים את זה אבל בכל זאת מבקשים להירשם עם כרטיס אשראי..

יתרה מזאת, אתה נראה לי לא מבין מה אנחנו טוענים. אין לנו זכות להחליט כמה גודל פרסים יהיו.. כל סכום נוסף הוא רק בונוס שלנו.. אבל הנה ויגיימס מציגים סכום של 9250 ש"ח לקהילת CS. הבעיה שלנו הוא לא הסכום הזה הוא פשוט אופן החלוקה שלו. למה רק בישראל צריכים לנסות להיות שונים?
    עם כל הכבוד אתה בעצמך אמרת שבאים כדי להנות נכון? אז למה ויגיימס צריכים לתת פרסים לקבוצות מקום 20 + מתוך 32? רק בישראל.
    איפה שמעתם על זה שמקום 3 מקבל אותו סכום כמו מקום 11? בעצמכם רשמתם שבאים להנות אז תבואו להנות ולנסות לזכות במקום הגבוהים לא במקום 25..
    במקום ללכת ראש בקיר שוויגיימס ינסו לדבר עם הקבוצות.. אבל לא לדבר איתם על לכו להירשם כבר ולנתק את הטלפון.. לשאול אותם איך הם חושבים על החלוקה.. מה דעתם.. מה אפשר לשפר..

נ.ב. אני מנסה לקבל כרטיס אשראי במיוחד ללאן
    שתף ב-Google+

הרשמה