תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    פשוט המסחרתם.
    יש את הפרסומות הכ"כ מציקות בפרצוף משני צידי הפורום, והן נגללות לכל אורך הדפים וכל הדפים.
    מה זה הדבר הזה ? זה פשוט התמסחרות ואתם פוגעים כאן בכל המשתמשים. ואתם מנצלים את העובדה שכמעט אין קהילת משחקים נורמלית ומתחרה לויגיימס, אז אתם עושים מה שבראש שלכם.
    אתם גם לא עונים לשאלות של משתמשים ושמים על כולם פס, לא מטפלים בבעיות, מתעלמים מפניות, מוחקים הודעות שלאמ תאים לכם שיהיו בפורום למרות שאין שום דבר לא בסדר בהן.

מה קורה כאן ?! לפני שנה הפורום עוד היה בצורה נורמלית. מה נהיה כאן ?!

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אתה מתלונן על הפרסומות? באמצעות הפרסומות יש "כסף" באתר שמופנה לקהילות, לקיום אירועים (דוגמא: אליפות הארץ למשחקי מחשב) , לחלק פרסים ועוד'.

לגבי שאר הדברים, אתה מדבר בכלליות, תדווח כאן על בעיותף על דיונים שלא נענו ואנחנו נעזור בהקדם האפשרי.

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    מצחיק שאנשים מתלוננים על פרסומות vgames הוא אתר מסחרי אני לא יודע עד כמה הוא מרוויח כי זאת חברה בידיים פרטיות (בערך - זה אגף בsmile ) והם לא חיבים כלכך לפרסם דוחות כספיים.

האנשים בvgames לא עובדים בהתנדבות והשרתים ורוחב הפס לא באים בחינם וגם האירועים שמאורגנים ע"י vgames ממש לא באים בחינם.

ומאיפה מגיע הכסף לכל זה?.... פרסומות כמובן, כמו רוב אתרים בנושא משחקים. חוץ מזה vgames מוכרת חלק מהכתבות שלה לאתרים אחרים . וכל ההוצאות שלא מכוסות ע"י הפעילות השותפת של vgames נספגים כהפסדים לחברת האם (smile ). כמו שאמרתי אין לי מושג אם vgames רווחית ועד כמה היא רווחית אבל ככול שיותר אנשים גולשים לvgames ורואים את הפרסומות המעצבנות החברה מרוויחה יותר כסף .

בקשר לבלגאן בפורומים זה נגרם לפי דעתי בגלל שאין סטנדרטים אחידים למנהלי הפורום . החוקים די דומים אבל יש למנהלים יד חופשית במקרה שמישהו עובר על החוקים. אם מישהו עובר על החוקים ומוחקים לו את השירשור הוא צריך להגיד תודה שהוא לא קיבל באן לצמיתות בגלל שהוא עבר על החוק הלא נכון בפורום הלא נכון. חוץ מזה פורומים עם מודרציה סלחנית מדי יכולה לגרום למשתמשים הקבועים בפורום בעיות בהשתלבות בפורומים אחרים.

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    אני לא רוצה דוחות כספיים, ומאחל לכם גם להרוויח הרבה כסף.
    כשהיו פופ אפים פרסומות, וכשהן תקועות בכל חור, בכל מקום, ומשתמשים התלוננו שהאתר איטי לא התלוננתי.
    אבל זה הגזמה.
    אליפות ישראל - הכל חסויות. הפרסים לא עולים לכם כמעט. ועוד אתם מרוויחים המון על אנשים שמשלמים כרטיסי כניסה. באים אלפי אנשים בשנה לאירועיםכאלה וכל אחד משלם לפחות 50 שקל.
    אני מאחל לכם להרוויח, אבל שתי הפרסומות האלה ממש מוגזמות. טיפה נוחיות.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    כרמיאל
    אני גם חושב שהודעות האלו קצת מעצבנות..
    אפשר לעשות שהם לא היו מתגלגלות..
    שהיו רק בצדדים..

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    חברים אין מה לעשות ..
    או שאתם רוצים שרוב צוות ויגימס יפסיק לעבוד עקב אי תשלום
    לא נקיים את אליפות ישראל במשחקים 2008
    אבל מה ..
    לא יהיה פרסומות
    זה הבקשה שלכם ?
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אין מה לעשות... רוב האתרים שמים פרסומות יותר ויותר נדחפות. בגלל תוכנות חסימת הפרסומות זכו לפופולריות. כבר בלתי-אפשרי לגלוש באינטרנט בלי חוסם פרסומות.

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    היום בדיוק נמעס לי מהauto refresh כשאתר נתן לי 4 כאילו כשכתבתי תגובה לכתבה לאט מדי ובהמשכים. במסע שלי היו הרבה נפגעים והנפגע הראשי הוא הארנק של vgames .

רק תגידו לי איפה אני נרשם לשלם תשלום חודשי כי אני לא מעוניין שהאתר יסגר בגלל שהוא לא מצדיק את עצמו כלכלית.

לפי דעתי vgames צריכה להתייאץ עם הגולשים ולבדוק איזה דברים הם רוצים לקנות ולפרסם בהתאם. לא אכפת לי לתת קצת מידע אישי כדי שהאתר ימשיך לעשות עלינו כסף . כי כמו שאמרתי בשירשור אחר - גיימרים לומדים מהר....

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אין מה לעשות... רוב האתרים שמים פרסומות יותר ויותר נדחפות. בגלל תוכנות חסימת הפרסומות זכו לפופולריות. כבר בלתי-אפשרי לגלוש באינטרנט בלי חוסם פרסומות.
    שלח לי כזה בפרטי כפרעלייך

הרשמה