תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם אתם חושבים שצריך להוריד לקוטה את כל הגישות והניהול?

מדרגים
42. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן.

29 69.05%
  • לא.

13 30.95%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    בוא נסגור את זה אחת ולתמיד

זה לא אישי קוטה

ואי אפשר לראות מה אתם מצביעים אז תרגישו חופשי

<Ens^imolS> #ENS-TEAM rotz laiot lider shel aclan?

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    למה, היית עושה שאפשר לראות ואז היו רואים שקוטה מצביע לעצמו...

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    תקשיב, כמו שאמרתי יש סיבות להוריד לו, ויש סיבות להשאיר לו.
    הבעיה היא שהסיבות להוריד לו הן "חשובות" יותר.
    נכתב במקור על ידי ZelDerX
    סליחה? אני חושב שאני נמצא במצב כבר לא להיקרא ילדודי
    if a woman says something and nobody is around to hear it, is she still wrong?

הצטרף בתאריך
    08.11.2008
    נכתב במקור על ידי Soulz
    למה, היית עושה שאפשר לראות ואז היו רואים שקוטה מצביע לעצמו...
    בנוגע לזה שאמרת שאני מלקק לכותה אתה על הזין שלי מה קשור מגן עליו פשוט הוא מנסה הרבה דברים בשביל הקהילה ואנשים כמוך בוכים על מה אין

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    נכתב במקור על ידי seroxX
    בנוגע לזה שאמרת שאני מלקק לכותה אתה על הזין שלי מה קשור מגן עליו פשוט הוא מנסה הרבה דברים בשביל הקהילה ואנשים כמוך בוכים על מה אין
    אין לי כוח להסביר לך שאתה מתנסח ככה, דבר כמו בן אדם ואני אענה לך כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    08.11.2008
    [quote=Soulz;3014052]אין לי כוח להסביר לך שאתה מתנסח ככה, דבר כמו בן אדם ואני אענה לך כמו שצריך.[/quote

-__-

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    [quote=seroxX;3014101]
    נכתב במקור על ידי Soulz
    אין לי כוח להסביר לך שאתה מתנסח ככה, דבר כמו בן אדם ואני אענה לך כמו שצריך.[/quote

-__-
    מה "-__-" הוא צודק ב100% אתה מתייחס על קוטה כאילו שהוא עוזר לך. רואים שאתה מלקק לו, תקרא את התגובות שלך, כל פעם שאומרים משהו כל קוטה, גם אם זה רוב הקהילה אתה בא ומגונן עליו, כאילו מי הוא בכלל, תחשוב קצת מהצד השני ותראה את שני הצדדים ולא רק את הצד שאתה מלקק לו. ואז אולי תבין למה באמת לא שווה להגיב ולהתווכח איתך, כי כל טענה נכונה שתביא, תגרור בתשובה שלך "אתה על הזין שלי" וכו'. אז כאילו בשביל מה? הרי מי לא מכיר ילדים כמוך. שמלקקים למי שצריך, וכשאומרים להם את זה, הם מקללים ובכך מוכיחים שמה שחשבת עליהם זה נכון. אז עשה לנו טובה, ותחסך מאיתנו את הבילבולי שכל.

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    לא, הוא הראשון שהקים פה הכל, אי אפשר להעיף אותו.
    בזכותו הקהילה שרדה עד שהיא התפתחה
    If we don't end war, war ends us.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    נתניה
    לא.
    לא הולך להגיד כלום כי סתם יתחילו תגובות קופצות!

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    קוטה לא יעזוב לא משנה מה.
    הרי מה אכפת לו הוא מקבל כסף כל חודש הבייתה מויגיימס, מצידו שהכל יהיה פה חרא העיקר שהוא את שלו יקבל.

הצטרף בתאריך
    08.11.2008
    [quote=SagroN;3014176]
    נכתב במקור על ידי seroxX
    מה "-__-" הוא צודק ב100% אתה מתייחס על קוטה כאילו שהוא עוזר לך. רואים שאתה מלקק לו, תקרא את התגובות שלך, כל פעם שאומרים משהו כל קוטה, גם אם זה רוב הקהילה אתה בא ומגונן עליו, כאילו מי הוא בכלל, תחשוב קצת מהצד השני ותראה את שני הצדדים ולא רק את הצד שאתה מלקק לו. ואז אולי תבין למה באמת לא שווה להגיב ולהתווכח איתך, כי כל טענה נכונה שתביא, תגרור בתשובה שלך "אתה על הזין שלי" וכו'. אז כאילו בשביל מה? הרי מי לא מכיר ילדים כמוך. שמלקקים למי שצריך, וכשאומרים להם את זה, הם מקללים ובכך מוכיחים שמה שחשבת עליהם זה נכון. אז עשה לנו טובה, ותחסך מאיתנו את הבילבולי שכל.
    אם הייתי מלקק לו כבר הייתי אמור להיות מהל וי גיימס..
    לא אמרתי שהו עוש הכל נכון אבל גם אתה,לא רואה את הצד שלו כמה הוא השקיע מההתחלה פה אני מודה שהוא משתמש בסמכויות שלו אבל זאת האישיות שלו ורואים שהוא מנסה אולי יש מנהלים יותר טובים ממנו והוא לא עושה את זה ממש טוב אבל מסכן הבן אדם כאילו אתם משלמים לו על זה =\

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    נכתב במקור על ידי Sentor
    הרי מה אכפת לו הוא מקבל כסף כל חודש הבייתה מויגיימס, מצידו שהכל יהיה פה חרא העיקר שהוא את שלו יקבל.
    עשה לעצמך טובה, אל תגיד דברים בנושאים שאין לך מושג.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    08.11.2008
    [quote=SagroN;3014176]
    נכתב במקור על ידי seroxX
    אם הייתי מלקק לו כבר הייתי אמור להיות מהל וי גיימס..
    לא אמרתי שהו עושה הכל נכון אבל גם אתה,לא רואה את הצד שלו כמה הוא השקיע לם

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Sentor
    אחחח כמה שנאת חינם.

אפי לא מקבל ולא קיבל מעולם אף לא שקל אחד מויגיימס... הוא גם ביקש שלא לקבל
    כיוון שהוא חושב שאם כבר מגיע משהו למישהו, זה למנהל אחר.

בנוסף, אפי ביקש לא להיות מנהל בקהילה הזו כיוון שאתם, אינכם מעוניינים. בחודש האחרון אני בטוח
    ששמתם לב שהוא אינו מתפקד כמנהל קהילה.
    בשבוע האחרון, ביקשתי ממנו שיארגן את נושא הלאן בקהילה והוא שמח (בהתנדבות) לעשות את זה.
    אולי הוא הצליח לעצבן את חלקכם אך בואו נשמור על כבוד בינינו.

טל מנהל את הקהילה, לא אפי. כל הדיון הזה, מיותר.

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    דבר ראשון- כותה
    דבר שני- אתם לא יכולים לשבת לכם סתם ולהחליט מי יעוף, אתם לא רואים מה נהיה מהקהילה הזאת?
    כלום! פשוט כלום!
    הלאן שכולם רצו ובכו שיגיע בפתח ומספר מאוד קטן של אנשים מתכנן לבוא.
    אולי אתם במקום לשבת ולבכות תבואו לעזור ולתרום ואולי להרים משהו? במקום לשבת ולהריץ גאטרים ולשחק ביבול וכדומה...
    אתם מוזמנים לפתוח טורנירים בעצמכם אולי ככה הם יקבלו יחס שונה.
    כי אני בתור מנהל לא מוצא עוד מה להרים כאן, כבר שללתם כל אפשרות קיימת.
    אני מוכן לתת לכם את השרתים רק תנסו להרים איזה משהו, אפילו פרסים אם זה יהיה מוצלח!

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    תל אביב
    לא ראיתי פה מנהל גבוהה מגיב
    אף אחד פה לא יכול להחליט אם הוא יעוף או להשאר

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    קוטה כישלון, אתה לא יכול לתת לילד בן 14 עם אינטלגנציה של בן 10 לנהל קהילה ולצפות שהיא תצליח, אף אחד מהקהילה הותיקה לא מחבב אותו במיוחד, ואלה שרק התחילו לשחק לא מרגישים שהוא בדיוק עושה משהו, אז הוא במצב ש5-10 אנשים מקסימום באמת תומכים בו רק בגלל שהם חברים שלו.

בקיצור, חוץ מהטורניר 6על6 והbball שהיו פשוט כישלון בניהול שלו, הקהילה פשוט מתה, וככל שתתנו לו להמשיך לא לעשות פה כלום, וגם לפגוע בקהילה מדי פעם, הפעילות תרד לאט לאט, עד שתפסיק לגמרי.

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    חבר'ה דיון מיותר.
    ד"א רון אני בן 17.
    הייתי אומר שאתם סתם מנסים להעיף אותי.
    אתם צריכים להבין זה פשוט לא יקרה לא משנה כמה תתאמצו.
    הדרך היחידה שאני יעוף זה במידה ואני ירצה לצאת.
    וכרגע אני משקיע בנושא הלאן.
    כמו שעמוס אמר אני לא מתפקד כמנהל קהילה כבר חודש שלם.
    אבל עכשיו אני באתי במטרה לעזור לכם כאן ולתרום לקהילה בגלל הלאן והעזרה של עמוס שהביא לנו 10.

בסופו של דבר דיון מיותר.
    kutalini

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    [quote=seroxX;3014101]
    נכתב במקור על ידי Soulz
    אין לי כוח להסביר לך שאתה מתנסח ככה, דבר כמו בן אדם ואני אענה לך כמו שצריך.[/quote

-__-
    מה אתה ילד קטן. תתנסח כמו בן אדם.
    עלק מנהל בויגיימס. אפשר לנהל שיחה עם בן אדם, אז מה אם אתה מאחורי מסך מחשב אז אתה מרגיש שאתה יכול לדפוק לי פרצוף ולהגיד לי ללקק לך את הביצים ?.
    הרי גם ככה לא יוצא לך כלום מלעשות לי -__- לפחות תנסה להראות בוגר.

הקהילה הזאת לא נשאר בה הרבה חיים גם ככה, המנהלים מתאימים יותר או פחות זה לא משנה, עובדתית זה לא הולך פה מאיזושהי סיבה.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    נכתב במקור על ידי kuta
    חבר'ה דיון מיותר.
    ד"א רון אני בן 17.
    הייתי אומר שאתם סתם מנסים להעיף אותי.
    אתם צריכים להבין זה פשוט לא יקרה לא משנה כמה תתאמצו.
    הדרך היחידה שאני יעוף זה במידה ואני ירצה לצאת.

וכרגע אני משקיע בנושא הלאן.
    כמו שעמוס אמר אני לא מתפקד כמנהל קהילה כבר חודש שלם.
    אבל עכשיו אני באתי במטרה לעזור לכם כאן ולתרום לקהילה בגלל הלאן והעזרה של עמוס שהביא לנו 10.

בסופו של דבר דיון מיותר.
    סליחה על הדאבל.

תרשה לי לשאול אותך שאלה פשוטה, אם אתה לא מנהל בשביל כסף אז אני מניח שאתה עושה את זה לטובת הקהילה. עכשיו, אם הקהילה לא רוצה בך בתור מנהל אז מהם הטעם להישאר?
    לא מנסים להעיף אותך תפסיק להתנסח בצורה כזאת שכאילו כולם רוצים ברעתך או משהו.
    אנשים לא מרוצים מהתפקוד שלך, מהבגרות שלך ומהעובדה שאתה סתם מנצל את המעמד שלך. כן, אני חושב שאתה לא מתאים.. מותר לי. אם תישאר מנהל סתם בשביל לעשות דווקא אז אתה רק מחזק את הטענה שלי.
    עכשיו בטח תבוא ותגיד אני לא מנהל אבל. אז מה אתה כן ? מפקח ? צריך לפקח עליך אם כבר, עם ההתנהגות הילדותית שלך ועם כל הגישות לכל דבר - זה לא עושה טוב לאף אחד, ובטח שרק מעצבן פה אנשים... תעשה טובה לכולנו ותוותר.
    תודה על הכל אבל חאלס הגיע הזמן אתה לא חושב.

הרשמה