תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 132
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    חבר'ה, כפי שבוודאי רובכם יודעים כבר, ביום חמישי, ה-25 לדצמבר, תתקיים מסיבת הלאן של ויגיימס. בתוך מסיבת הלאן יהיה מפגש של הקהילה שלנו, כאשר יהיו בו טורנירים נושאי כספים של גירס 2 ושל הילו 3. מאחר והילו 3 הוא משחק כה מוערך בקרב הקהילה, ומאחר וכבר היו לנו טורנירים רבים שלו, כאשר בכל אחד מהם מבנה הטורניר היה קצת שונה מקודמו, אני רוצה לעשות משהו קצת שונה הפעם. לעשות טורניר שיהיה מבוסס על פי קונספט של הקהילה.

למה אני בדיוק מתכוון? אני אסביר לכם, אני מציע שאנשים מהקהילה יקבעו את מבנה הטורניר שיהיה במפגש הלאן הקרוב. מה שאני למעשה מבקש פה זה פירוט מלא של כל אספקט של הטורניר, מהשחקן הראשון עד השחקן האחרון. באילו מפות נשחק, באיזה מצבים נעשה את זה, כמה שחקנים יהיו בכל סיבוב, איך נעשה את הרוטציה וכיו"ב.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם "מדוע שאני אעשה את זה, שמישהו אחר יעשה את זה!" טוב, אתם יכולים להגיד את זה, אבל אז לא תוכלו לזכות בפרס, אותו אני מציע מכספי שלי (כלומר זה לא משחק סוג ז' שהוציאו אותו מהמחסן אחרי התיישנות של 20 שנים). מי שיציע את ההצעה הטובה ביותר, אשר תבחר על ידי (כמובן שגם חוות הדעת של שאר האנשים תוכל לעזור), יקבל משחק חדש ל-360, אשר זהותו תשאר בסוד עד הטורניר עצמו (אל תדאגו, זה לא משחק זבל, זה יהיה משחק פופולארי/נחשק).

לפני שאתם מתחילים לעמול רבות על ההצעה שלכם, אני קודם כל רוצה להציג כמה כללים ודרישות:

א. אין מבנה קבוע להצעה, היא יכולה להיות מפורטת מאוד, והיא גם יכולה להכיל 3 שורות של טקסט. עם זאת, קחו בחשבון שככל שההצעה שלכם דלה יותר, ככה הסבירות שהיא תהיה מאוזנת ויעילה יורדת (ועל כן גם הסיכוי שתבחר יורד).

ב. קחו בחשבון שכמות המשתתפים בטורניר לא ידועה. עדיף שתתייחסו למצב בו יש כמות גדולה של שחקנים, וגם מצב בו אין כמות גדולה של שחקנים. כמוכן יכול לעזור אם המבנה שלכם יהיה קל להטייה לפי המצבים השונים/אם יהיו גורמים בלתי צפויים (כמו 100 שחקנים או 10 שחקנים).

ג. לא רק שאין צורך ליצור מפות מיוחדות עבור ההצעה שלכם, אפילו עדיף אם לא תעשו אחת! למרות שאני רוצה לעשות טורניר הוגן, אני גם רוצה שהטורניר ישקף את הטבע של הילו, ויהיה ניתן לעשות אותו על כל מכשיר, אפילו כזה שלא הורידו אליו את המפה המיוחדת. עם זאת, אני לא דוחה על הסף אפשרות כזו. אם אתם רוצים להציע מפה, אנא שילחו לי אותה לחשבון, ואני אבדוק אותה.

ד. בהמשך לסעיף הקודם, אין לכלול מפות של לג'נדרי, אבל אפשר לכלול מפות של הירואיק.

ד. גם מנהלים יכולים לנצח, עם זאת, מסיבות ברורות, אני לא אוכל לנצח, חוץ מבנסיבות בלתי סבירות.

ה. בהמשך לסעיף א, אם יווצר מצב בו ההצעה שלכם זהה להצעה של מישהו אחר, אך מכילה פירוט רב יותר (ברמה סבירה, שכן להוסיף פרט אחד זה לא בהכרח מספיק), היא תחשב הצעה חדשה, ותוכל לזכות. על כן עדיף להכניס כמה שיותר פרטים בהצעה. הן בכדי שיהיה להצעה סיכוי רב יותר לזכות, והן בכדי שלא יוכלו "לגנוב" אותה.

ו. בהמשך לסעיף ה, מומלץ לשים פירוט לגבי דברים משוערכים, כגון זמן כולל של הטורניר, אפילו דבר כזה יכול לעזור לכם לזכות.

קניתי עכשיו את המשחק. והוא יגיע אלי בזמן עד המפגש, ככה שאם אתם רוצים לזכות במשחק (אגב, הוא RF), אתם תאלצו להשתתף. אפילו אם הצעה של אחד המשתתפים נראית לכם מושלמת, אולי בכל זאת אפשר לשפר אותה, או לחילופין יש אפילו הצעה טובה יותר שלא חשבתם עליה. חבר'ה, תנסו, כי באמת חבל לפספס את הצ'אנס הזה, לא קניתי סתם משחק זבל (בשונה ממסחטת הנקודות ששקלתי לקנות בהתחלה), אלא קניתי משחק ממש טוב, שלרוב האנשים בפורום אין אותו.

התחרות תסגר ב-20 לדצמבר!
    נערך לאחרונה על ידי F.P; 07.12.2008 בשעה 21:20. סיבה: עוד פרטים
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    התקנון הזה עבר את ניתוח החוזה? קיבל אישור של חוזה אחיד? משהו?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי bozeman
    התקנון הזה עבר את ניתוח החוזה? קיבל אישור של חוזה אחיד? משהו?
    להיפך, ניסיתי לעשות אותו כמה שפחות מסוים. אני שונא חוזים <_< .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    המשחק סודי בגלל שעדיין לא החלטתם מה הוא יהיה?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    הייתי עושה מבנה טורניר, אבל מעבר לזה שיש בהיילו לייזר ספרטני אני לא יודע על המולטי כלום...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי t-ger
    המשחק סודי בגלל שעדיין לא החלטתם מה הוא יהיה?
    למען האמת אני כרגע מתלבט בין משחק שכל אחד בקהילה בוודאי ירצה, לבין משחק שאני יודע שאני הייתי רוצה. אבל הסיבה שאני לא מספר מהו המשחק היא בשביל גורם ההפתעה, ולא בגלל אי ההחלטה שלי. דבר אחד אני יכול להבטיח, כל אחד מהמשחקים הללו הם משחקים שחברי פורום כאלה או אחרים גמרו עליהם את ההלל (ובשביל להיות יותר ספציפי, אחד מהם זה משחק שזומביט גמר עליו את ההלל, והשני זה משחק שנדב גמר עליו את ההלל).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני הייתי מתחיל לחשוב בכיוונים של כל פעם 2 קבוצות, עד שישארו 4 קבוצות ואז כל ה-4 קבוצות ואז 8 האחרונים זה הגמר.

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    הינה בהתחלה סיבוב ראשון המפה המדברית הסטנדרטית מחלקים את הסיבובים לפי מספר השחקנים
    בסיבוב השני עוברים למפה יותר צפופה מפת הבסיס הצבאי עם בסיס יחיד ובסיבוב ולפני הסיבוב האחרון
    שמונת המשתפים שנפסלו אחרונים יעשו קרב בפורג והשנים הראשונים יזכו להיכנס לגמר הגמר יערך
    במפה עם שני בסיסים ביער שיש ליד קיר בטון (סליחה על הבורות אני לא יודע איך קוראים למפות)
    אבל הקרב יערך בפורג המשחק הוא סלייאר ושני השחקנים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עוברים
    לאחד על אחד במפה לבחירתם (במקרה של תיקו בסלייאר תיערך מערכה בין אלו שהגיעו לתיקו)
    ודין עם עוד לא בחרת משחק ואני אזכה אני אשמח לCOD 5

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    אני בעד טורניר MULTI-TEAM (2X2X2X2
    ושתי הראשונים מכל סיבוב יעלו לקרב נוסף עד שיגיעו הקבוצה הטובה ביותר לגמר

במקביל לזה תינתן הזדמנות סולו של FREE FOR ALL עם X שחקנים שנפסלו בסיבוב הראשון והשני שמתוכם יעלו ה-4 הטובים ביותר לחצי גמר שני ובהם הם יהייה FREE4ALL והשתים הטובים ביותר
    יעלו מול הקבוצה המנצחת במולטי טיים

ואז לשיקול האחרים
    או FREE4ALL בגמר או 2 על 2 ואז לעשות גמר גדול של 1 על 1

זו הצעתי

הצטרף בתאריך
    17.03.2007

הירוקים זה השחקנים שנפסלו מהסיבוב הראשון של המולטי טיים ומהסיבוב השני.
    אם ובמקרה אתה לא טוב בעבודת צוות או שהבן זוג שלך מעקב אותך אז תיהייה לך הזדמנות נוספת בתור שחקן עצמאי
    כך זה יראה אם יהיו יהיו 32 שחקנים בדיוק ובהנחה שיש 4 טלווזיות ובכל טלוויזיה ציוד מתאים.

כדי להגיע לגמר יש להיות המנצח בחמש סיבובים

נערך לאחרונה על ידי ulmerido; 05.12.2008 בשעה 13:09.

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    השרטוט שלך עשה לי כאב ראש

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי אלון1
    השרטוט שלך עשה לי כאב ראש
    אני חייב להודות שגם אני קצת התבלבלתי פה. אכפת לך להסביר את זה בצורה קצת יותר מפורטת עידו? גם יכול לעזור אם תציין את המפות האפשריות, וכמה זמן כל סיבוב יקח.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    וגם לציין את שמות אלו שעלו ואלו שנפסלו שיהיה כבר נוח...

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    אוקי אני אסביר שוב בסעיפים כדי שיהייה מסודר

ניתן דוגמא שלדעתי תיהייה מקסימום- 32 אנשים בטורניר

הטורניר יהיה כך שמתחילים במשחק מולטי-טיים (2X2X2X2) שזה בעתם 4 זוגות אחד מול השני
    הנפסלים בסיבוב הראשון והשני יזכו לצאנס נוסף להגיע לגמר במשחק של כלום על כולם

נתחיל מההתחלה

מוקדמות שלב הבתים:
    32 אנשים מתחלקים לזוגות (16 זוגות)

16 זוגות מחלקים 4 בתים (בכל בית 4 זוגות)
    בכל בית יש משחק שבו משתתפים כל ה-4 זוגות והשתי זוגות הטובים ביותר עולים לשלב מוקדמות ב'
    ז"א לשלב הבא שמינית הגמר יעלו 8 זוגות.

שמינית גמר:

8 הזוגות שעלו מהסיבוב הקודם מחולקים באופן אקראי לשתי בתים (בכל בית 4 זוגות)
    ושוב שתי הזוגות הטובים ביותר בכל בית עולים
    ז"א 4 זוגות עולים

רבע גמר:
    כל הזוגות שעלו מהסיבוב הקודם מתחרים בינהם ושתי הזוגות הטובים ביותר עולים לחצי גמר

חצי גמר:

שתי הזוגות מהסיבוב מתחרים בינהם והזוג הטוב ביותר עולה לגמר!

עכשיו יש זוג בגמר ומול מי הוא יתחרה?
    __________________________________________________ ______

יש אנשים שלא הלך להם בהתחלה, יש אנשים שלא יודעים לשחק קבוצתי, יש אנשים שהחבר לקבוצה שלהם עיקב אותם ובעקבות כך נמנע מהם הסיכוי להגיע לגמר.
    ולכן הנפסלים של הסיבוב הראשון והסיבוב השני יעשו סבב סיבובים שלבסוף יעלו שתי אנשים לגמר

פסולים שלב א'
    לאחר הסיבוב השני מספר הנופלים יהיה 16 (במידה ויש 32 שחקנים)
    16 השחקנים יתחלקו לשתי בתים שבכל בית יהייה משחק Free For All

פסולים שלב ב'
    ה4 הטובים מכל בית יעלו לעוד משחק של Free For All ובו יעלו ה2 הטובים ביותר
    __________________________________________________ _______

גמר
    כולם על כולם 2 העולים משלבי הפסולים והצוות המנצח במולטי טיים

הערכה שלי לגבי זמן היא שתוך שעה מסימים כשנותנים מיגבלת זמן של 10 דקות לסיבוב

חוקים ומפות יהיו אותם חוקים כמו שיש בLONE WOLVES במאצמיקינג של הילו 3
    והמפות יהיו אותם מפות שיש במאצמיקינג של MULTI TEAM ושל הLONE WOLVES שיבחרו באופן אקראי

הצטרף בתאריך
    22.11.2007
    אם אפשר אני רוצה להציע רעיון דומה קצת לרעיון של עידו(או מי שזה לא יהיה (אני אלמד להכיר אתכם לאט לאט))(אהבתם את הקטע של הסוגריים בתוך סוגריים?(לא?))(טוב(.))
    אני רוצה להציע שבמקום לדחוף את כל המפסידים למשחק אחד. נעשה ככה.
    הפסולים מהסיבוב הראשון עושים FFA ו2 ראשונים עולים (בהנחה שיש 32 שחקנים).
    אחרי הסיבוב הזה יש לנו 4 שחקנים בסיבוב השני.
    עכשיו אנחנו נוסיף את המפסידים בסיבוב השני. ויש לנו כרגע 12 שחקנים.
    מחלקים את זה לשתי בתים של 6 (עם משחק של 5 דקות) ומתוכם יוצאים 4 שחקנים.
    כך שבסוף הסיבוב השלישי (כולל ההדחות) יש לנו ככה:
    4 שחקנים שהפסידו בקבוצות. 4 שחקנים שניצחו ביחידים.
    4 שחקנים שניצחו בקבוצות.
    בתחילת הסיבוב הרביעי נגיד ששתי הזוגות המנצחים יוצאים להפסקה קצרה (מגיע להם לא?).
    עכשיו אנחנו יכולים להתפנות למפסידים ולצמצמם את המספר.
    אז אנחנו עושים 4X4. (מפסידי חצי גמר לקבוצות VS מנצחי היחידים).
    נגיד שאנחנו עדיין עובדים עם 5 דקות ולדוגמא ה4 שחקני הקבוצות שהפסידו למרבה הפלא ניצחו.
    סוף סיבוב רביעי.
    תחילת סיבוב חמישי. כאן יש לנו שלושה אפשרויות שכל אחת מהם תהווה אתגר.
    1. קרב 4X4 (מנצחי הקבוצות VS מפסידי הקבוצות (מה שלא יהיה פייר למנצחים.))
    2. קרב 2X2 בין כל אחת מהקבוצות. (חילוק רנדומלי בקבוצת המפסידים).
    3.FFA 8 שחקנים (שבהתחשב שיש 4 מסכים זה לא טוב כי נוכל להסתכל אחד לשני במסכים(יש אנשים כאלה!))
    נגיד ובחרנו באפשרות 1 אז הסיבוב השישי יראה ככה:
    קרב 2X2 בין הקבוצות. או FFA. תבחרו.
    נגיד ונבחר באפשרות 2 אז הסיבוב השישי יראה אותו הדבר (אלא אם כן יש לכם עוד רעיונות)
    במקרה שנבחר באפשרות 3 אז כבר לא נצטרך סיבוב שישי כי כבר יהיה מנצח...

נו מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    ואוא זה ממש מסובך כל הקטע הזה

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אוקיי עכשיו אני מבין את זה, מבנים נחמדים, עם זאת הם נראים קצת מסובכים וארוכים לאירגון (אבל זה לא קריטריון, אז אל תדאגו ). כמה זמן לפי הערכתכם הטורניר שלכם יקח?

עריכה: קניתי עכשיו את המשחק. והוא יגיע אלי בזמן עד המפגש, ככה שאם אתם רוצים לזכות במשחק (אגב, הוא RF), אתם תאלצו להשתתף. אפילו אם הצעה של אחד המשתתפים נראית לכם מושלמת, אולי בכל זאת אפשר לשפר אותה, או לחילופין יש אפילו הצעה טובה יותר שלא חשבתם עליה. חבר'ה, תנסו, כי באמת חבל לפספס את הצ'אנס הזה, לא קניתי סתם משחק זבל (בשונה ממסחטת הנקודות ששקלתי לקנות בהתחלה), אלא קניתי משחק ממש טוב, שלרוב האנשים בפורום אין אותו.

בכל מקרה, ערכתי את ההודעה הראשית.
    נערך לאחרונה על ידי F.P; 06.12.2008 בשעה 06:25.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.11.2007
    התחרות שלי תימשך בין 45 ל55 דקות.

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    אני מציע את הטורניר של אולמר ודרך אגב הטורניר שלך אלון לא מפורט בשיט ואם יעשו את זה הטורניר יהיה הכי לא הוגן ומוזר שיש...אני בעד מה שאולמר הציע

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    נתחיל מזה שהשיטה שלי מתבססת על 32 משתתפים כי זה פשוט מספר טוב וממוצע, אך היא תעבוד גם על יותר או פחות.
    השיטה די תעיף את רוב הנובים בדרך ההגונה ביותר בלי הרבה שטויות מסביב.
    נשקים עד כמה שזכור לי מהפעם האחרונה מאוזנים ב100% אז בהחלט לא צריכה להיות בעיה.
    מפה צריך אחת די גדולה ומאוזנת, אני עוד צריך לחשוב על אחת.

אני חייב להזכיר שהיא בנויה על כך שהקבוצות לא יהיו מאורגנות כי ארגון יפגע בנו ב100% מבחינת איזון.

בכל מקרה , זה עובד כך.

מתחלקים מ32 ל8 קבוצות, 4 קבוצות בכל משחק ו4 שחקנים בכל קבוצה. מאורגנות או לא, בכל מקרה אם זה יהיה מאורגן האיזון יפגע אז איך שבא לכם.
    ברגע שמישהו מגיע ל 100 המשחק נגמר.
    2 הקבוצות הראשונות בכל משחק עולות , זאת אומרת מקום ראשון ושני וממקום 4-3 עולים שני השחקנים שהיו יותר טובים= זאת אומרת 4x2+2+2 =12 מכל משחק פי 2 שווה ל24 שחקנים.
    אני לא יודע אם עכשיו כדי לערבב את הקבוצות או לא שוב, תחליטו אתם כי השיטה עדיין נשארת מאוזנת.

מתחלקים לעוד 6 קבוצות באותה מתכונת, 3 קבוצות בכל צד , 4 שחקנים בכל קבוצה.
    המשחק עד 100 או 75 תלוי בזמן. ברגע שמישהו מגיע למספר המשחק נגמר.
    הקבוצה במקום הראשון עולה במלואה ומהמקום השני והשלישי עולים השניים הראשונים.
    זאת אומרת שוב 4+2+2= 8 כפול 2 נשארו לנו 16 שחקנים.

פה יש שתי אפשרויות, או שמתפצלים ל8 על 8 וארבעה הראשונים עולים מכל בית, או שמתחלקים ל4 קבוצות של 4 במשחק אחד וקבוצה ראשונה עולה במלואה, ממקום שני ושלישי עולים שניים.
    אני יודע שזה קצת אכזרי שמקום רביעי יכול להדפק סתם, אבל בסיבוב הזה סביר להניח שכולם כבר טובים, בנוסף אני חייב להגיע למספר 8 כדי שהחילוק יהיה מתאים.

הגענו לtop 8 , מתחלקים ל 2 קבוצות כל אחת של 4 , 2 עולים בכל קבוצה או ה4 בקבוצה הראשונה. אני פתוח להצעות ולכן עוד לא החלטתי. יש סיכוי שאפילו פשוט יעלו 6 עם 4 בראשונה ושניים בשנייה ואז 3 על 3 בסיבוב הבא אבל עוד צריך לחשוב על זה.
    בהנחה שהלכנו על ה4 ראשונים עולים מתפצלים ל 2 על 2, הקבוצה המנצחת עולה לקרב הגדולים של
    ויש לנו מנצח.

פתוח להצעות ומקווה שאהבתם.

הרשמה