תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 80
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

Gears of War 3 מגיע לפלייסטיישן 3!!

בעולם המשחקים יש לכל קונסולה אקסלסובי לכל קונסלה. ואניליסטים מצהירים שינם מעט הפתעות בעתיד הקרוב לחברת המשחקים הגדולה בשם Epics Games ,ועל פי האנליסטים Gears Of War יהיה בחזית המשחקים שיצאו בעתיד.
    ועל פי האנליסט מייקל פאקטר ,שידוע שהוא מדייק כמעט על חיזוי תעשיית המשחקים. והצהיר "אנו יודעים ודיי בטוחים ש gears of war 3 כנראה יבוא בסופו של דבר לקונסולה של פלייסטיישן 3"
    ועוד פאקטר ציין שהיום הרעיון המרכזי של אקסלסובי הוא דיי ירוד, וכמו כן רק הזמן יגיד את שלו.
    ואם החברה EPICS מחזיק את האמת, אז יש סיכוי ששחקני פלייסטיישן 3 יראו מה הם פספסו.

וכמו כן זהו יכול להיות סוף מלחמת הקונסולות של האקסלסבים. כאשר כל המשחקים יגיע לכל 3 הקונסולות.

מקור הכתבה
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    מגניב!
    אני מת לשחק שחקתי רק באחד אצל חבר...
    ולמה אמרת 3 קונסולות? הWII תמיד ישאר דרגה פחות
    XD תודה על הידיעה (לא יצא GOD OF WAR 3 ל אקס בוקס נכון
    ?,אם כן אני רגוע )
    נערך לאחרונה על ידי Barak Levi; 04.12.2008 בשעה 20:06.

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.
    שתף ב-Google+

לסוני תמיד יהיו מלא בלעדיים בגלל שלהבדיל ממקרוסופט לסוני יש הרבה מאוד אולפני פיתוח שלהם(כמו המפתחים של GOW3 או R2)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נשמע טוב אני מאוד רוצה לנסות את המשחק הבעיה זה ששחקני PS3 לא יבינו את העלילה אז איך הם יבינו מה הולך במשחק?\=
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Blue&Black
    נשמע טוב אני מאוד רוצה לנסות את המשחק הבעיה זה ששחקני PS3 לא יבינו את העלילה אז איך הם יבינו מה הולך במשחק?\=
    לפי מה שהבנתי לגירז אין ממש עלילה גדולה...
    אבל תחשוב,הצלחתה לשחק בMGS4 בלי 1, 2 ו3 אז איזה משחק מבחינה עלילתית יפריע לך אחרי זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אבל תחשוב,הצלחתה לשחק בMGS4 בלי 1, 2 ו3 אז איזה משחק מבחינה עלילתית יפריע לך אחרי זה?
    חח צודק יותם יש בזה משהו אני אבל בכל זאת הייתי שמח לשחק במשחקים הקודמים זה נראה משחק מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    חחח
    אני גם לא כל-כך מבין את העלילה במשחקים כי האנגלית שלי לא משהו, אבל אני תמיד נהנה ממשחק.
    אז במשחקים העלילה פחות חשובה לי, מה שחשוב לי במשחקים זה הגראפיקה, סרטוני מעבר מדהימים ומרתקים(לדוגמה MGS4 וכו'), משחקיות כיפית, פשוט הכל חוץ מעלילה, כי אמרתי כבר אני לא מבין אותה חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    זה נכון לגבי גירס הראשון, בשני דווקא יש עלילה...
    ובקשר לנושא:
    לדעתי זה דבר די אדיוטי, הרי החברה מקבלת קרדיט ענק ופרסום חינם באקס בוקס 360, מה גם שהמשחק מרוויח לא רע על הקונסולה הזאת.
    אין להם סיבה ממשית להשקיע מאמצים בפיתוח ופרסום המשחק השלישי ל-PS3 בשביל מכירות של מיליון-2 מיליון עותקים...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    זה באמת יכול להיות נחמד, נחייה ונראה...
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    יש מצב שבאמת בסוף זה יגיע לסוני,אבל זה משחק שצריך בשבילו הרבה אונליין וזה אומר אונליין טוב ולא עילג כמו של הסוני,אבל אולי עד אז הוא כבר ישתפר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    האמת לא ממש מתרגש (שיחקתי בראשון במחשב ו.... לא ממש אהבתי)
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי unreal weapon
    יש מצב שבאמת בסוף זה יגיע לסוני,אבל זה משחק שצריך בשבילו הרבה אונליין וזה אומר אונליין טוב ולא עילג כמו של הסוני,אבל אולי עד אז הוא כבר ישתפר...
    לסוני יש אחלה אונליין, של הבוקס הרבה יותר טוב אבל גם של סוני אחלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    לסוני יש אחלה אונליין, של הבוקס הרבה יותר טוב אבל גם של סוני אחלה.
    מסכים איתך אבל היית צריך להוסיף רק דבר אחד "האונליין של הבוקוס בנתיים יותר טוב בנתיים"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    מסכים איתך אבל היית צריך להוסיף רק דבר אחד "האונליין של הבוקוס בנתיים יותר טוב בנתיים"
    האונליין של הבוקס הוא בתשלום ככה שזה ברור שהוא יותר מושקע ומיקרוסופט מוציאים עליו יותר כסף.
    האונליין של סוני הוא חינמי והוא ממש טוב יחסית לשרתים בחינם... במחשב שלי שום משחק רשת לא עובד אבל משחקים ברשת בסוני שלי עובדים מצויין
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    מצויין... זה יהיה גדול אם יביאו את גירס 3 לסוני כי אז האקסבוקס באמת יהיה שווה לתחת !!...
    חרא של קונסולה האקס בוקס....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    אולי לכם פשוט יש חיבור גרוע ב360,לי האונליין עובד מעולה...
    זה לא קשור שהוא עולה כסף,מיקרוסופט פשוט רוצים להשקיע באונליין מה שגם סוני מנסים אבל זה לא ממש עובד להם,לא צריך להגיד שזה בגלל שזה בחינם אבל אז סוני פחות משקיעים אבל אם זה היה בתשלום זה היה יותר טוב,כי זה די טיפשי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אני לא מאמין שזה יקרה, אם כן אז אפשר לצפות לרזי 3 וGOW 3 על ה360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי MISTER MASTER
    אני לא מאמין שזה יקרה, אם כן אז אפשר לצפות לרזי 3 וGOW 3 על ה360.
    לא בגלל שאת GEARS מפתחת EPIC שהיא חברה עצמאית ולא של מיקרוסופט ומפתחת GOW 3 היא חברה של סוני אם אני לא טועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    יאללה איזה מניאקים שישימו על דיסק בלו-ריי אחד את כל התרילוגיה של גירס ואז גם יבינו תעלילה וגם 100% מבעלי הפלייסתיישן יקנו אם יצא גירס3 בלי מה שאמרתי אני יוריד למחשבאבל אם זה יקרה
    נערך לאחרונה על ידי DJFMBEN; 04.12.2008 בשעה 22:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    מגניב, אבל זה די צפוי שאחר-כך הוא יגיד שהוא הסביר את המילים שלא בצורה לא נכונה, או שהם התחרטו על זה/או משהו בסיגנון. אבל אני מקווה שזה בהחלט יגיעה גם לפלייסטיישן 3
    שתף ב-Google+

הרשמה