תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    22.05.2008
    תוך כמה זמן באן יורד ?

ואם כבר אני מעלה את הנושא אז האדמינים שלכם פשוט ילדים קטנים שחוץ מלהתגאות מזה שהם אדמינים ולהביא באן למי שמעיר להם שיפסיקו לעשות שטויות הם לא יודעים כלום.
    וקיבלתי באן מוונט אז אל תחשבו שאני אומר את זה רק בגלל שקיבלתי באן.
    טפלו בזה, זה כבר לא כיף לשחק ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    עפולה
    מחזק.
    כל מי שרוצַה אני מאחורה ! ( :

http://www.youtube.com/watchv=W4PgzH...d=event_746112
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    מחזק גם P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    מה בדיוק אתם מחזקים כאן חוץ מאת כמות ההודעות שלכם ????????? לבן אדם אין בסיס אחד לכל מה שהוא אמר כאן זה רק אדמינים ככה ככה וככה שטויות לגמרי
    אז בוא אני יגיד לך אתה יודע מאחר ושאתה כבר העלת את הנושא אז אני אדמין ואני גאה בזה, לא שיש ממש במה אני כולה רוצה להדגיש שאדמין זה לא דבר רע אפשר לחשוב התפקיד שלי הוא בסה"כ שלך ולקהילה שלנו יהיה שרתים שכיף לשחק בהם.
    עכשיו אני לא יודע איך אתה מגדיר הערה אבל סליחה על הביטוי "אדמין יא קקה תחליף מפה" זה לא דבר שבא בחשבון ספציפית לא שזה קרה לי אבל היו לי מקרים אחרים יותר גרועים. תקשיב אני לא יודע על מה אתה מדבר שאתה אומר שאדמין נותן סתם באן או עושה שטויות, כנראה שסתם אתה אומר את זה מתוך עצבים על הבאן שקיבלת כי אחרי הכל אם אדמין עשה משהו לא בסדר אתה מוזמן להתלונן : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1155040
    וחוץ מזה היה לך מספיק זמן להתלונן אבל פתאום שקיבלת באן מצאת את הזמן נראה לי שזה טיפה קשור, כנראה שלא היה לך ממש על מה להתלונן אז תתפלא שכל אדמין אצלנו נבחן ונבדק טוב טוב לפני שהוא מקבל זכויות ואדמינים אצלנו יודעים מה הם עושים ולא עושים שטויות האדמינים אצלנו מספיק בוגרים כדי לדעת מתי מישהו עושה משהו בסדר או לא בסדר ולא מושפעמים "מהכוח" שלהם
    לסיכום אין במה לטפל לא באת עם הוכחות כדי להראות שמשהו באמת לא בסדר סתם אמרת משהו מופרח מתוך עצבים לפי דעתי קח רגע תשתה מים קרים תחשוב קצת ואם בכל זאת אתה חושב שפגעו בך אתה מוזמן לשלוח אימייל לאן שצריך וללכת להתלונן באתר שנתתי לך שיהיה לך אחלה סוף שבוע וגלישה מהנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    ראשון
    סליחה
    אני לא מקבל כסף מוי גיימס או משהו כזה
    אני עושה את הכל למען הקהילה
    שאנשים יכולים לשחק
    ולא שאנשים אחרים יקראו להם ניובים וישפילו אותם
    או שיקללו אותם בגלל שהם לא יודעים לשחק
    לומדים עם הזמן
    אז אני משקיע מהזמן שלי ואתה עוד אומר שאני לא עושה עבודה טובה
    אז אתה מוזמן לעבור לקהילה אחרת ידידי
    כל אדמין כאן נותן מעל ומעבר למען הקהילה ומה הוא מקבל בתמורה יחס גרוע

אולי תחשבו קצת יותר מעצמכם ותראו שאנחנו לא דואגים רק לנו אלא לרוב השחקנים כאן

שיהיה יום טוב ומקווה שהבנתם שאני וכל צוות האדמינים עושה את זה לטובתכם
    ואם יש לך בעיה עם אחד האדמינים אתה מוזמן לפנות ל מייל [email protected]
    וא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    ראש העין
    הבאן יורד לאחר שבוע לפעמים גם חודש.
    תלוי..

שתף ב-Google+

הרשמה