תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אוקיי אז ככה
    אישית אני לא מאמין בצירופי מקרים (בענייני חומרה ותוכנה) וחשבתי לעשות מחקר קטן
    בתור אחד שמשחקי רשת בפלייסטיישן לא עובדים לו (לא מתחברים או מתחברים ומתנתקים אחרי כמה שניות) וגם הום לא מתחבר (למרות שאני מצליח להתחבר ל PSN) למרות שפתחתי את כל הפורטים וקבעתי אייפי סטטי לפלייסטיישן ולמרות שהחיבור הוא על 100% ברשת האלחוטית . חשבתי לעשות מחקר קטן שלדעתי יעזור לכולנו להגיע לפיתרון האולטמטיבי מבחינת חיבור הקונסולות שלנו לרשת עם מינימום ניתוקים וחיבור מהיר לכל משחק.
    אז ככה שכל אחד ירשום דרך איזה ספק הוא גולש, באיזה חבילה (אם יש לכם ספציפית חבילת גיימרים אז נא לציין כי היא שונה משאר החבילות) , איזה תשתית (בזק או הוט) ואיזה נתב יש ברשותכם.

אז ככה אני גולש דרך 012 SMILE בחבילת 1.5 מגה על תשתית ADSL ועם מודם אלחוטי של סימנס. נכון להיום לא מצליח להתחבר למשחקי רשת או לחילופין מצליח להתחבר ומתנתק אחרי מספר שניות.

*סקר זה נעשה לשימוש פרטי בלבד ולא נועד להבעת דעה על חברה זו או אחרת.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    אוקיי אז ככה
    אישית אני לא מאמין בצירופי מקרים (בענייני חומרה ותוכנה) וחשבתי לעשות מחקר קטן
    בתור אחד שמשחקי רשת בפלייסטיישן לא עובדים לו (לא מתחברים או מתחברים ומתנתקים אחרי כמה שניות) וגם הום לא מתחבר (למרות שאני מצליח להתחבר ל PSN) למרות שפתחתי את כל הפורטים וקבעתי אייפי סטטי לפלייסטיישן ולמרות שהחיבור הוא על 100% ברשת האלחוטית . חשבתי לעשות מחקר קטן שלדעתי יעזור לכולנו להגיע לפיתרון האולטמטיבי מבחינת חיבור הקונסולות שלנו לרשת עם מינימום ניתוקים וחיבור מהיר לכל משחק.
    אז ככה שכל אחד ירשום דרך איזה ספק הוא גולש, באיזה חבילה (אם יש לכם ספציפית חבילת גיימרים אז נא לציין כי היא שונה משאר החבילות) , איזה תשתית (בזק או הוט) ואיזה נתב יש ברשותכם.

אז ככה אני גולש דרך 012 SMILE בחבילת 1.5 מגה על תשתית ADSL ועם מודם אלחוטי של סימנס. נכון להיום לא מצליח להתחבר למשחקי רשת או לחילופין מצליח להתחבר ומתנתק אחרי מספר שניות.

*סקר זה נעשה לשימוש פרטי בלבד ולא נועד להבעת דעה על חברה זו או אחרת.
    לא חושב שיש טעם לסקר כזה.
    הבעיה אצלך שאתה מחובר דרך 012 וזה ידוע שיש להם המון בעיות עם קישורים לחו"ל וכמו כן שחקני PS/XBOX רבים עזבו אותם בגלל שהחיבור לא עובד תקין דרכם.

נסה להתחבר עם יוזר של חבר דרך ספק אחר ותראה מה קורה...
    בהצלחה

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    012 גרועים... ברגע שעברתי לנטוויז'יון הצלחתי להתחבר וגם לי הייתה הבעייה הזאת... אבל גם עכשיו למרות שיותר טוב יכול להיות יותר טוב כי אני על תשתית של הוט ויש להם בעיות לפעמים אבל לפחות עכשיו אני יכול לשחק באיטנרנט בPSN בלי לאגים... (או בכלל לשחק)

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    האמת ששמתי לב שיש קשר בין כל המרכיבים שציינתי למעלה
    אין לי מושג למה אבל זה פשוט ככה
    לדוגמא יש לי חבר עם חיבור דרך בזק בינלאומי 5 מגה שעובד לו מצויין וחבר אחר עם אותו חיבור שלא עובד לו בכלל. יש להם הבדל בנתב ובתשתית
    מסקרן אותי לראות אם יש מרכיב שחוזר על עצמו בחיבור טוב לרשת

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נטוישן אחי!!עובד לי בלי בעיות אבל לאגים זה כבר תלוי בסרבר ... מדי פעם יש תזמן הזה שיש לבזק או נטווישן איזה אני יודע חידושים או עיקובים או משו יש לי זמן כזה שפשוט כל חצי שניה הוא מתנתק אז אני מחכה איזה 10 דקות מדליק וזה עובד ליפמים יותר מ10 דקות אבל זה קרה לי אולי 5 פעמים מתוך השתיים שיש לי תסוני D=

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    יכול מאוד להיות שהראוטר דפוק
    אצלי זה גם קרה החלפתי ראוטר מאז הוא התנתק פעם אחת

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    מחובר דרך 012 SMILE 1.5 מגה עובד פיקס כל המשחקים!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    בזק 2.5 מגה

עובד ככה ככה, בגלל שהקליטה נמוכה (רק איזה 40%)...

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    חדרה
    הבעיה שלך היא חד משמעית 012.

פשוט זבל של חברה, לא הצלחתי להתחבר למשחקי רשת כמעט שנה (פעם בחודש היה מתחבר ומתנתק באמצע משחק)

עברתי ל014 והפלא ופלא הכל עובד פיקס, לא שיניתי ראוטר ולא שיניתי שום הגדרה (אני גם איש תמיכת מחשבים אז תאמין לי שהייתי יודע אם הבעיה הייתה אצלי)

בקיצור ממליץ לך לנסות את 014 (הם נותנים לנסות אפילו ליום או שבוע ומחייבים אותך רק על זה)
    ואם תהיה מבסוט אז תצטרף אליהם.

אנחנו ננצח!

הצטרף בתאריך
    15.07.2008
    עיר
    תל אביב
    ספק נטויזיון 3.5 מגה, תשתית הוט, הכל עובד פיקס!!!!
    psn id:meirdapas

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    דיברתי עם סמייל לפני שבוע בערך..
    אחרי שהסברתי לבחור מה הבעייה ואמרתי לו שהם חוסמים פורטים (חשוב להגיד להם שמבחינתך אין חסימת פורטים.. כי אתה על DMZ) הוא עשה משהו ואמר לי לשנות את הכתובת L2TP בהגדרות של הראוטר והאינטרנט חזר לעבוד.. גם LBP, גם ברנאוט וגם הום. וגם אצלי הצלחתי להתחבר לPSN קודם בלי בעייה.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    אני עם נטווזין 5 מגה עם רשת אלחוטית והכל עובד מושלם כולל הום
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אוקיי לאחר מספר ניסויים שכללו ראוטרים שונים : S-BOX , LINKSYS , SIEMENS ו ALCATEL
    , חיבורי רשת קווים ואלחוטיים ויוזרים של בזק בינלאומי , 012 ונטויז'ן וכמובן המון זמן פנוי הגעתי לפתרון ולהלן מסקנתי :
    בכל חיבור שניסיתי דרך 012 לא היה אפשר להתחבר להום בכלל . משחקים כמו רזיסטנס 2 התחברו לשניה והתנתקו או שלא התחברו בכלל . לאחר שיחה (בפעם המליון) וכמובן שדאגתי ליידע אותם על הניסוי הקטן שלי הם החליטו לבוא לקראתי ולציין עובדה קטנה שרק עם חיבור בחבילת גיימרים אפשר לשחק דרכם במשחקי רשת וכמובן שמדובר בחבילה יותר יקרה (לצערי לא היה לי חבר בנמצא עם חבילה כזאת לבדיקה) .
    לאחר מכן ניסיתי דרך נטוויזן. פה כבר שמתי להבדל משמעותי . הום התחבר אבל במשחקים כמו רזיסטנס 2 עדיין צצו בעיות מידי פעם כמו ניתוקים באמצע משחק. לאחר חיבור עם ראוטר לינקסיס זה עשה רושם שזה עובד הרבה יותר טוב (או שזה סתם הדמיון שלי).
    ולבסוף בדקתי את בזק בינלאומי. טוב פה הכל עבד חלק בכל סוגי הראוטרים והחיבורים . הום עבד מצויין וכמובן גם רזיסטנס 2. בדקתי עוד משחקים שהיו בהם ניתוקים ב2 המשתמשים השניים ופה הם עבדו חלק בלי שום בעיה בכלל.
    לסיכום : בזק בינלאומי נתנו את הפיתרון היעיל ביותר שעבד בצורה הטובה ביותר
    מיותר לציין שמהיום אני מחובר דרכם

מקווה שעזרתי למי שנתקל היום בבעיות כלשהם בחיבור

הרשמה