תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    טוב...הכנתי אותה במקור לבאטל נגד ספארקו (ואולי ווטי, נראה אם ישתתף),
    וחשבתי שיצא די מעפן, שלחתי סתם לחבר, והוא אמר שהיא ממש טובה...אז חשבתי,
    ממילא בדיון של הבאטל אף אחד לא יתן לי תגובות בונות...אז...שחקו אותהP:

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ברצינות עכשיו.
    תסתכל על הדמות.
    היא לא צועקת לך שהיא צריכה צבע? הוא מחזיק מיכל צבע, עליו יש חולצה כתומה (צבע חם, שמח).
    ואתה עושה חתימה עם צבע אחד ואפרפר? אם אתה לא יודע איך להוסיף הרבה צבעים רק תגיד אבל אני יוצר מנקודת הנחה שזה ברור. מה גם שהסבירו את זה פה בזמן האחרון הרבה פעמים.

בין הסביבה לעיקר חייב להיות קשר. תמיד. אחרת זה יוצא ללא מחשבה וגם אם זה נראה הכי טוב בעולם, עם עוד מחשבה זה היה נראה יותר טוב.

העיקר: הדמות? החולצה? הגולגולת? לא. מיכל הצבע. איזה צבעים יש עליו? לבן אדום וכחול. לידו בולט הצהוב על היד והכתום של החולצה.
    הסביבה: קשורה לעיקר, זוכר? איך אפשר לקשר בין הסביבה למיכל? אולי בגלל שהמיכל ברובו לבן, אז בסיס הצבע לרקע יהיה גם לבן? ייתכן. אולי בגלל שאמרנו שהצבעים השולטים הם אדום, כחול, צהוב וכתום אז גם הם יופיעו מעל צבע הבסיס שהוא לבן? ייתכן. אחרי שבנית את הרקע והצבעים מעל ומתחתיו ובכל מקום אחר נכנסים המוטיבים (אלמנטים, יסודות שחוזרים על עצמם).
    מה היו המוטיבים שראינו בדמות? מיכל תרסיס צבע וגולגולת. הגולגולת פחות חשובה מהתרסיס, בגלל זה לה יהיו פחות מוטיבים. אז עם צריך להתעסק עם התרסיס יותר, מה יעבוד יותר טוב ממברשות רסס? אותן כבר שמת. אבל איך שמת אותן? שמת בגודל ענקי שזה לא נראה כמו רסס, ויותר הפרדה בין הרקע לדמות בגלל הגודל (כמו לשים ראש של כלב ברקע שיכסה את כל השטח, ומקדימה פיל. אין פרופורציה, אין אשליה, אין קשר). זה בסדר שהן שם, כי זה כמו יסוד צדי שרואים בהסתכלות נוספת. אבל זה לא צריך להיות רק צדי, זה גם צריך להיות מרכזי כמו שאמרנו. אז צריך קצת רסס בגודל מתאים מקדימה איפשהו. אולי מאחורי הניק? נראה כמו מקום מעניין.
    הגולגולת שאמרנו שצריכה להיות צדית. איפה תהיה? כמו הרסס, אפשר לשים גולגולת בשקיפות נמוכה על הבסיס הלבן ולטטש אותה. בהסתכלות נוספת יראו אותה ויקשרו בינה לבין הדמות והופ - חתימה מושלמת.

לסופו של עניין - מחשבה תחילה.

בהצלחה D:

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    האמת שהתמקדתי יותר בצהים של הבדגדים שלו- כחול ג'ינס וכתום בהיר שיער.
    בצבעים האלא בעיקר השתמשתי ברקע, כי לפי דעתי המיכל צבע לא מספיק בולט.
    ואת הניק עשיתי בצבע של הגולגולת, אבל בסדר. לפעם הבאה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זה שטות לומר שהמכיל לא בולט מספיק. סימן שאין לך ראיה כל כך טובה בתחום הזה. מה הוא מחזיק לפניו? על מה הוא מסתכל? למה מפנה תנועת וזרימת הגוף שלו?
    הנה רמז: מתחיל במ'.

גם אם השתמשת בכתום לרקע, למה הפכת אותו לחום ולמה שאבת צבע מהחתימה אם אפילו בניק כתבת ARTIST? מה שמקשר לצבעים ומתרחק מחוסר צבע.

עדיף שתשפר את זאת כדי לראות את ההבדל בעצמך. אחרת לא תבין, ובפעם הבאה תקבל אותה ביקורת שוב.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    כנראה שבאמת אין לי ראיה כל כך טובה בתחום הזה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ובשביל זה אני, מיקי, ומעצבים אחרים פה P:

תמשיך לעבוד על עבודות וחתימות וקח לעצמך את התגובות והביקורות שתקבל . אם אם הן נשמעות טיפשיות, פוגעות או לא לעניין. אלה עדיין דעות ואתה העבודות שלך אני מקווה שאתה לא עושה בשביל עצמך אלא בשביל אחרים שיראו, יתרשמו ויאהבו.

קדימה, עוד >_<

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי...אני חושב על רעיון לחתימה חדשה.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    תפו"א, ועל שלי שאתה לא יכול לענות?
    פתח סקר לבאטל שלנו.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ביקשת ביקורת על שלך? S:

ספארקו מארגן הבאטל אז הוא זה שאמור לפתוח את הסקר. אם הוא נעלם, אז שאחד מכם יפתח.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אם אתה כבר במצברוח של להגיב, אני אשמח לשמוע.
    אתה יכול תוך כדי הצבעה.

הרשמה