תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 91
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עדכון:

המשחק FEAR 2 ינחת על הקונסולות והPC ב-10 בפברואר. היו לי ציפיות בהתחלה לראות את הAAA FPS הראשון לשנה על הקונסולה, אבל כמה ביקורות ראשונות במגזינים מודפסים נתנו לו בינתיים ציון של 4/5 - כלומר משחק סולידי אבל בהחלט לא AAA. עדכוני ציונים בקרוב.

הדמו כבר יצא וניתן להוריד אותו בלייב:
    http://marketplace.xbox.com/en-US/ga...5-d802575207D3

Launch Trailerרשמי למשחק בHD:
    http://www.gametrailers.com/player/44953.html

בינתיים, תתחילו לפחד מALMA
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 01.02.2009 בשעה 17:20.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יש היום שתי מפתחות שנמצאות הרבה לפני כולם ברמה שאליה הצליחו להגיע עם הרמה של הבינה המלאכותית (Arfiticial Intelligence).
    הראשונה היא באנג'י, וראינו את זה בהיילו 3 (לפחות אלו מאיתנו ששיחקו ברמות הקושי הגבוהות יותר), והשניה היא Monolith שהביאה לנו את F.E.A.R הראשון.
    כשהאויב שלכם מגיב בצורה יותר ריאליסטית, כל המשחק הופך ליותר מעניין וכל החוויה מרגישה יותר אמיתית. וכשהאויב שלכם עולה באש ומתגלגל על הרצפה כדי לנסות לכבות אותה, זה אפילו מצחיק.

הנה סרטון קצר על F.E.A.R 2 והשיפורים שהמפתחים עשו בו לAI:
    http://www.gametrailers.com/player/43268.html
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    יש לי קצת פחד מהמשחק הנ"ל. השלב האחרון כשהרוחות רודפות אחריך היה פשוט ללא כל קשר למשחק והרס אותו. אני מקווה שהם לא יעשו עוד פעם שטויות כאילו. מה שכן, הסיום גרם לי להשתין על עצמי (אבל זה לא חוכמה, אני פחדן מת).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תקנה אותו. ישמעו את הצרחות שלך עד לפה...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אל תקנה אותו. ישמעו את הצרחות שלך עד לפה...
    להזכיר את העובדה ש-Dead Space כבר כמעט חודשיים עדיין עטוף בניילון?

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    דודי-המשחק הסגור הוא לאקס בוקס? אם אתה לא מעוניין אני אשמח לקבל אותו ולפתוח במקומך

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    דודי-המשחק הסגור הוא לאקס בוקס? אם אתה לא מעוניין אני אשמח לקבל אותו ולפתוח במקומך
    לא, הוא לפס3. אבל יום אחד כשיהיה לי זמן והמון אור שמש בחוץ אני בטוח שאפתח אותו . כשהחברה תהיה פה לייד להחזיק לי את היד.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    יש לי קצת פחד מהמשחק הנ"ל. השלב האחרון כשהרוחות רודפות אחריך היה פשוט ללא כל קשר למשחק והרס אותו. אני מקווה שהם לא יעשו עוד פעם שטויות כאילו. מה שכן, הסיום גרם לי להשתין על עצמי (אבל זה לא חוכמה, אני פחדן מת).
    האמת היא שזו תופעה שיש במספר משחקים: שלב אחרון שמנסה להיות שונה מהשלב הרגיל. גם בהיילו 3 השלב האחרון שבו אתה נוסע על הפלטות המתפוצצות עם הפומה שלך הוא ממש לא סטדנרטי, ואם נלך אחורה בזמן אז גם השלב האחרון בStar Fox 64 שבו אתה רק בורח הוא לא כל כך סטנדרטי.
    וחוץ מהם, יש גם משחקים שמכניסים את השלב הזה באמצע המשחק בשביל לשבור קצת את השגרה: COD4 עשה את זה עם שלב המסוק.

לדעתי כשזה עובד זה עובד מצויין, אבל באמת יש משחקים שבהם זה מרגיש לא קשור לגמרי למשחק. אבל אני די בטוח שזה לא מה שיפיל משחק טוב.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    ראיתי את הפרק של GTTV על המשחק.... נראה טוב מאוד.
    לפי איך שזה נראה הוא הולך להיות מאוד מתקדם בגרפיקה.
    הראשון לא מפחיד.
    Death_119- תשחק CONDEMNED

בGTA IV יש חוכמה מלאכותית טובה?
    אמור להיות

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    F.E.A.R הראשון ידע להיות מפחיד (וראו את התגובה של דודי). לא רק בגלל טקטיקות הפחדה זולות אבל בגלל אווירה שגרמה לשחקן לפעמים צמרמורת.
    המפתחים בmonolith שאבו הרבה השראה למשחק מסרטי אימה יפנים כמו Dark Water (הדמות של הילדה המבעיתה אלמה שואבת השראה מרוחות הרפאים בסרט ההוא). הם הגיעו למסקנה שבמשחקים שבהם חשובה האווירה, דמות של ילדה קטנה יכולה להיות הרבה יותר מפחידה מאיזה פרדי קרוגר עם פני פיצה וסכינים על הכפפה. מי שראה את הסרט הניצוץ צריך לדעת את זה.

כמו שזה נראה מהטריילרים, משחק ההמשך הולך להיות אלים, מפחיד, ומלא בסטייל. לMonolith יש ניסיון עם לא מעט משחקים כאלו:
    - Blood היה הFPS הראשון שלהם וכבר אז הוא היה אלים וגרפי יותר מכל תואמי הדום למיניהם, וגם אז הם נתנו לך בובת וודו בתור נשק.
    - שני המשחקים האחרונים שלהם הם בסדרת Condemned שיצאה לX360 וכמו שציינו פה כבר: הם גם הצליחו להיות משחקים מבעיתים ונשאו סגנון קצת יותר כבד ורציני של מותחן אימה.
    - בין לבין הם הצליחו גם להוציא את המשחק המצויין Aliens Versus Predator 2 שהיה מבוסס על זיכיונות האימה הנהדרים (והמפחידים) של הנוסע השמיני ושל הטורף (לפני שהסרטים החדשים והגרועים הרסו אותם).
    - וגם את שני המשחקים בסדרת No one live forever שאמנם יותר מתבססת על זאנר סרטי הריגול מאשר על מתח/אימה - אבל אלו גם שני משחקי FPS מספיק טובים בשביל להזכיר אותם כאן.

אז זהו בעצם. מדובר בחברה שיש לה מספיק קבלות על זה שהיא יודעת לעשות משחקי מתח/אימה טובים, משחקי FPS טובים, ומשחקי X360 טובים - והם יודעים להשקיע באווירה במשחק שתעשה לכם צמרמורת (ולא מהסוג הנעים).

ולסיום, Developer Diary על העיצוב של FEAR2:
    http://www.gametrailers.com/player/42832.html
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אין שיבוי שאני קונה אותו, יש לי ילדים... (ואני פחדן, לא כמו דודי, אבל גם...)

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אין שיבוי שאני קונה אותו, יש לי ילדים...

אבל לנסר אנשים בגירס זה בסדר נכון? D:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כשאני מנסר אני לא צורח ברחבי הבית...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אולי, אבל אתה כן צוחק בקולי קולות.
    לאיזה פלטפורמות המשחק יצא?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    HD+PC
    וחברה, זה מה שיפה במשחקי אימה: תמיד אפשר לעצום עיניים ולרסס באקראי בסצינות המפחידות (או לדלג עליהן במידה וזה לא in game)
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לשחק במשחק אימה כדי לא לפחד זה כמו ללכת למסדעת בשרים כדי לקחת סלט...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כשחושבים על זה אני הלקוח המושלם. אבל אני מקווה שמקבלים תחתון עם כל העותק של המשחק שיהיה לי מה להחליף.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כשחושבים על זה אני הלקוח המושלם. אבל אני מקווה שמקבלים תחתון עם כל העותק של המשחק שיהיה לי מה להחליף.
    איזה פחדנים
    אני שיחקתי בראשון.
    והקטע היחידי שהפחיד אותי היה: ספויילר?(כבר הרבה בטח שיחקו בו) - כשעוברים במסדרון הראשון ויש דלת עם קרשים ששם
    עובר הזומבי ויש קטע מוזיקה מסרט אימה
    - סוף ספויילר
    וגם כן זה יותר כמו נבהלתי מאשר פחדתי , באותו רגע לא הייתי עסוק במשחק ופתאום אני רואה משהו זז,והרמקולים היו על חזק.

אבל המשחק היה טוב , ונהנתי ממנו בתור משחק יריות לא אימה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זה אחלה רעיון לגרסת אספנים
    Keep it clean

הרשמה