תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    שלום לכולם.

אחרי שעברתם לעיצוב חדש אז קודם כל אין חיפוש בפורומים, בכתבות וכו' כן יש. בפורומים אין, מדוע? ממש מציק לחפש עמוד עמוד הודעה שלך או של מישהו אחר.

דבר נוסף, למה אי אפשר להיכנס להודעות הפרטיות? זאת אומרת יש רק הודעה מוקפצת ששולחים לך הודעה וזהו, אי אפשר לראות אחרי זה את ההודעה. באתר הישן היה ריבוע איפה "עדכן פרטים" הניק, מספר ההודעות שלך, שמה היה אפשר להיכנס להודעות הפרטיות, וגם אז שהיה אפשר וניסיתי לעבור לתיקיית "הודעות יוצאות" זה אף פעם לא היה עובר לי, גם כשהייתי על FF וגם כשהייתי על IE.

אלו שני דברים בסיסיים מאוד, למה אין אותם? מאוד מעצבן שאי אפשר לראות הודעה פרטית ששלחו לך שוב. יש לי לדוגמא שמה מספר פלאפון שאני צריך לקחת, אבל אי אפשר לחזור ולקחת. לידיעתכם ולטיפולכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    אין כרגע בכלל הודעות פרטיות,שיקולי המערכת לך תבין

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי SagroN
    שלום לכולם.

אחרי שעברתם לעיצוב חדש אז קודם כל אין חיפוש בפורומים, בכתבות וכו' כן יש. בפורומים אין, מדוע? ממש מציק לחפש עמוד עמוד הודעה שלך או של מישהו אחר.

דבר נוסף, למה אי אפשר להיכנס להודעות הפרטיות? זאת אומרת יש רק הודעה מוקפצת ששולחים לך הודעה וזהו, אי אפשר לראות אחרי זה את ההודעה. באתר הישן היה ריבוע איפה "עדכן פרטים" הניק, מספר ההודעות שלך, שמה היה אפשר להיכנס להודעות הפרטיות, וגם אז שהיה אפשר וניסיתי לעבור לתיקיית "הודעות יוצאות" זה אף פעם לא היה עובר לי, גם כשהייתי על FF וגם כשהייתי על IE.

אלו שני דברים בסיסיים מאוד, למה אין אותם? מאוד מעצבן שאי אפשר לראות הודעה פרטית ששלחו לך שוב. יש לי לדוגמא שמה מספר פלאפון שאני צריך לקחת, אבל אי אפשר לחזור ולקחת. לידיעתכם ולטיפולכם.
    מחזק. עדיף שתתקנו את זה + תוסיפו גלילה של הודעה בפיירפוקס + תורידו את הרקע המעצבן כמה שיותר מהר! יש אנשים שסובלים מהדברים האלה, ולא נראה לי שכשתכננתם את העיצוב רציתם שאנשים יסבלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אהלן יוגב,

אופציית החיפוש לא נעלמה, היא קיימת באתר. כדי להיכנס לחיפוש לחץ על הקישור הבא:
    http://forum.vgames.co.il/search.php

לגבי מערכת ההודעות הפרטיות / חברים , בשלב זה הוחלט שהפונקציות הללות ירדו מהאתר.
    שתף ב-Google+

הרשמה